Blockport: První sociální krypto burza

Blockport je Výměna v Amsterdamu zaměřit se na otevření obchodování s kryptoměn všem uživatelům bez ohledu na úroveň jejich zkušeností.

Současná investiční scéna je plná vysokých překážek vstupu, které začínající investory často odrazují od vstupu. Chcete-li obchodovat s většinou mincí, musíte mít alespoň 2 účty na samostatných burzách, ve kterých mohou být rozhraní matoucí a špatně navržená. Navíc dlouhé schvalovací procesy a neustálé přesouvání finančních prostředků mezi účty způsobuje další bolesti hlavy.

Tým Blockport se to snaží vyřešit přidáním likvidity, bezpečnosti, transparentnosti, použitelnosti a vzdělání do současné krajiny.

blockport dashboard

Blockport Key Podrobnosti

Ticker: BPT

Typ tokenu: ERC20

Cena tokenu ICO: 1 ETH = 2880 BPT

Cíl získávání finančních prostředků: 16666 ETH

Celkový počet žetonů: 69 440 000

K dispozici pro prodej tokenů: 49 600 000 (71,4%)

Poznejte svého zákazníka (KYC): Ne

Přijímá: ETH

Co je Blockport?

Blockport je první svého druhu jako sociální hybridní decentralizovaná burza. Platforma zahrnuje několik aspektů sociálního obchodování a sdílení, aby se investoři cítili pohodlněji v matoucím světě kryptoměny.

Sociální design

Pomocí Blockportu se můžete spojit s dalšími obchodníky, mluvit o investičních strategiích a dokonce kopírovat obchodní portfolio jiné osoby. To umožňuje novým investorům učit se od profesionálů a dává jim sadu tréninkových kol při zahájení obchodování.

Není těžké vidět, jak se kopírování portfolia stává populárním. Fóra na Facebooku a Redditu jsou neustále zaplavována novými obchodníky, kteří se ptají, do kterých mincí investovat – kopírování portfolia Blockportu eliminuje dohady.

Tým také buduje a znalostní báze, robustní zákaznický servis a komunitní stránka k dalšímu zlepšení uživatelského dojmu.

Hybridní centralizovaná architektura

Blockport jedinečně využívá technologickou architekturu z centralizovaných i decentralizovaných burz.

BlockPort Architecture

Na decentralizované straně, vaše prostředky zůstanou v peněžence, ve které držíte soukromé klíče. To pomáhá předcházet útokům hackerů na platformu – běžný problém centralizovaných burz.

Na centralizované straně je každý uskutečněný obchod prostřednictvím burzy třetích stran a je dokončen mimo řetězec. Tím se odstraní problém likvidity, který decentralizované burzy někdy mohou mít.

Prostřednictvím této hybridní struktury získáte to nejlepší z obou světů.

Blockport Token (BPT)

BPT je token ERC20, který používáte k nákupu prémiového obsahu, placení zlevněných obchodních poplatků a výměně za funkce sociálního obchodování.

Mimo ICO můžete koupit BPT v Token Shop na platformě Blockport. BPT můžete také získat sdílením svého portfolia s dalšími obchodníky. Každý obchodník, který kopíruje vaše portfolio, musí zaplatit poplatek, ve kterém obdržíte 90% a Blockport dostane dalších 10%.

Prodej tokenů

Blockport získává maximálně 16 666 ETH prostřednictvím předprodeje a crowdsale kol. Pouze 69 440 000 BPT kdy bude vytvořeno a 71,4% z toho je přiděleno účastníkům ICO. Zbývající tokeny jsou rozděleny mezi tým a první investory, Token Store a komunitu.

Blockport distribuce tokenů ICO

Soutěž

Neexistuje žádný nedostatek kryptoměn, které by konkurovaly Blockportu. Velké jméno ve vesmíru právě teď je samozřejmě Coinbase. Obě platformy se specializují na snadno použitelná rozhraní, s nimiž může každý investor pohodlně pracovat.

Decentralizované burzy se pomalu stávají normou a několik významných krypto projektů si vytváří vlastní, včetně:

  • Platforma Komodo
  • Vlny
  • 0x

EtherDelta je další populární decentralizovaná burza, ale její neintuitivní design způsobuje, že investoři snadno dělají chyby.

Blockport Team

Tým Blockport pracuje na TQ, technologickém centru podporovaném Googlem a KPMG v Amsterdamu.

Tým založili Sebastiaan Lichter (hlavní produkt) a Kai Bennink (hlavní strategie). Oba zakladatelé mají dlouholeté technologické zkušenosti a Bennink se specializuje na blockchain na Delft University of Technology.

Nejpozoruhodnější je, že tým nedávno uzavřel partnerství s Ark, projektem, který vytváří ekosystém propojených blockchainů. Se zaměřením společnosti Ark na design a snadné použití má smysl, že by se tyto dvě společnosti spojily. Lars Rensing, finanční ředitel společnosti Ark, byl rovněž přizván jako Blockport Advisor.

Blockport Pros

  • Velký problémový prostor. Burzovní trh je obrovský a existuje prostor pro několik úspěšných společností. Nejlepší burzy denně usnadňují obchody v hodnotě přes 1 $.
  • Partnerství s Ark. Ark je dobře zavedená blockchainová společnost se silnou komunitou. Blockport bude moci proniknout do komunity a s největší pravděpodobností využívá také jejich technologii.
  • Krásný design. Blockportův design vyfoukne většinu ostatních výměn z vody. S jejich elegantním designem by neměli mít potíže se adopcí uživatelů.

blockport roadmap

Blockport Cons

  • Nevyzkoušený produkt. Výměna je stále ve vývoji a tým brzy vydá beta verzi. Bez fungujícího produktu stále existuje spousta rizik.
  • Žádné sdílení zisku. Kucoin a Binance, další dvě burzy, které držely ICO, zabudovaly do svých tokenů sdílení zisku. Blockportu to chybí.

Závěrečné myšlenky

Blockport se pokouší snížit bariéry vstupu kryptoměnových investic prostřednictvím přímých uživatelských rozhraní a sociálního obchodování. Jedná se o velmi potřebný produkt v odvětví, které je plné špatných zkušeností a matoucích procesů.

Tým využívá neodmyslitelně společenské povahy investování tím, že buduje platformu, kde se noví investoři mohou učit a obchodovat se zkušenými obchodníky. Ještě lépe, investiční veteráni budou placeni za sdílení svých znalostí a zlepšování komunity.

Předprodej tokenu již proběhl, ale stále se můžete zúčastnit crowdsale 24. ledna. Ujistěte se, že ano požádat o zařazení na seznam povolených předtím však.

Více informací o Blockportu najdete v jejich whitepaper tady.

Další zdroje pro Blockport

Telegram

Facebook

Cvrlikání

Bitcointalk

Střední

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me