Coinmama recenze

Vzhledem k tomu, že kryptoměny jako Bitcoin a Ethereum stále rostou v popularitě i ceně, stále více lidí chce získat jejich věci. Vzhledem k tomu, že poptávka vzrostla, byla zřízena řada prodejen, které zajišťují davy kryptoměn. Jedním z nich je Coinmama – web, kde si můžete rychle koupit bitcoiny a etherea, který jsme zkontrolovali níže.

Coinmama Review: Klíčové informace

Společnost Coinmama, která byla založena v roce 2013, je dlouhodobou volbou pro spotřebitele, kteří chtějí rychlý způsob nákupu kryptoměny prostřednictvím kreditní / debetní karty. Společnost jako první nabídla tento způsob platby a díky této přístupnosti rychle rostla. Stránka je k dispozici téměř každému a slouží 226 zemím a většině států USA.

Na rozdíl od burz, jako je Kraken nebo GDAX, je Coinmama prodejnou pouze pro nákup, která slouží spotřebitelům, kteří chtějí koupit hlavní kryptoměny (bitcoin a ethereum) a poslat je do své peněženky dle výběru. Cena je založena na aktuálních tržních hodnotách, přičemž v této ceně je zahrnut poplatek společnosti Coinmama ve výši 6,15%. U transakcí kreditní / debetní kartou bude zpracovatel plateb účtovat dalších 5,65% servisní poplatek. Podle jejich častých dotazů budou uživatelé brzy moci prodávat kryptoměny v Coinmama.

Jak používat Coinmama k nákupu kryptoměn

1) Zaregistrujte se a ověřte svou e-mailovou adresu

Vyplňte registrační formulář na domovské stránce www.coinmama.com. Budete potřebovat platnou e-mailovou adresu, heslo, celé jméno a zemi pobytu. Od společnosti Coinmama obdržíte e-mail, který vás přesměruje na ověřovací odkaz.

Registrovat účet Coinmama

2) Předložte požadované informace a doklad o totožnosti

Přejděte do části „Můj účet“ a klikněte na kartu „Ověřit účet“. Budete muset vyplnit údaje o bydlišti a uvést své telefonní číslo. Je rovněž vyžadován doklad o platném, státem vydaném průkazu totožnosti – akceptován je cestovní pas, řidičský průkaz nebo národní občanský průkaz. Nahrajte obrázky zepředu a zezadu:

Coinmama Ověřte svůj účet


3) Kupte si svoji kryptoměnu

Jakmile bude vaše ID přijato, můžete si koupit bitcoiny a ethereum na kartě „Koupit bitcoiny / ethereum“. Vyberte částku, kterou chcete koupit, a zadejte adresu své peněženky (více informací o peněženkách najdete zde). Poté, co zadáte své platební údaje a budou přijaty, bude vaše kryptoměna okamžitě odeslána do zadané peněženky.

Je Coinmama bezpečný?

Při online obchodování s finančními transakcemi je důležité používat bezpečný a zabezpečený web. Coinmama je renomovaná společnost se zabezpečeným webem, který je chráněn společnostmi Trust Guard a Comodo. Oba bezpečnostní specialisté potvrdili, že 256bitové šifrování SSL se aktivně používá na stránkách, které obsahují soukromé informace.

Legitimita společnosti

Coinmama je majetkem NBV International s.r.o. – dceřiná společnost New Bit Ventures Ltd – společnost # 514907880. New Bit Ventures Ltd je registrována jako společnost poskytující peněžní služby u FinCEN – podívejte se na certifikát tady.

Zabezpečení osobního účtu

Coinmama v současné době nenabízí dvoufaktorové ověřování. Pro maximální zabezpečení použijte heslo, které obsahuje malá a velká písmena i čísla a symboly.

Zákaznická podpora

Můžete se obrátit na tým podpory společnosti Coinmama na adrese [chráněno e-mailem] – zaměstnanec by měl být v kontaktu do 24 hodin. Odpovědi na často kladené dotazy najdete na https://www.coinmama.com/faq což by mělo vyřešit všechny obecné dotazy. Na webu (v pravém dolním rohu stránky) je také interaktivní funkce „Nápověda“, kde můžete vyhledat požadované informace. Uživatelé sociálních médií mohou kontaktovat společnost Coinmama prostřednictvím svých facebooková stránka.

Limity

Vaše výše nákupu závisí na vaší úrovni ověření. Úroveň 1 vyžaduje doklad o jednom platném státem vydaném průkazu totožnosti a umožňuje celkový nákup až 10 000 $. Úroveň 2 vyžaduje nahrání sekundárního ID spolu s účtem za služby nebo selfie, kde držíte své ID – maximální limit je pro tuto úroveň zvýšen na 50 000 $. Chcete-li získat neomezené částky nákupu, musíte kontaktovat [chráněno e-mailem] požádat o ověření úrovně 3.

Minimální nákup je 60 $. Pro všechny uživatele existují také denní a měsíční limity – první je omezen na 5 000 USD / EUR, zatímco druhý je omezen na 20 000 USD / EUR. Denní limity trvají 24 hodin od zadání objednávky.

Coinmama v současné době nenabízí výměnu, takže uživatelé, kteří chtějí prodat svou kryptoměnu nebo ji vybrat, protože fiat peníze ji musí převést jinam.

Podporované země

Společnost Coinmama působí ve 226 zemích po celém světě, což z ní činí jednu z nejdostupnějších stránek pro nákup kryptoměny. Jejich služby mohou využívat pouze obyvatelé USA v následujících státech: Arizona, Kalifornie, Colorado, Florida, Illinois, Indiana, Kansas, Kentucky, Louisiana, Massachusetts, Maryland, Michigan, Missouri, Montana, Nevada, New Jersey, Nové Mexiko, Severní Karolína , Pensylvánie, Jižní Karolína, Tennessee, Texas, Virginie a Wisconsin. Úplný seznam způsobilých zemí zobrazíte kliknutím tady.

Souhrn recenzí Coinmama

Pravda Slogan společnosti Coinmama je používání jejich stránek jistě jedním z nejjednodušších způsobů nákupu digitální měny. Pro uživatele, kteří chtějí rychle nakoupit bitcoiny nebo ethereum prostřednictvím kreditní / debetní karty a vyhnout se dlouhým čekacím dobám bankovních převodů, je to dobrá volba. Velkým pozitivem je také okamžité odeslání digitální měny do vaší vlastní peněženky, nikoli uložení na webu. Pro zákazníky, kteří mají zájem o nákup méně známých kryptoměn, nákup velkých částek nebo aktivní obchodování, je lepší jít na burzu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me