Recenze ICO DeepBrain Chain

Podle stránky, DeepBrain Chain bude uveden po Vánocích (25. prosince 2017) na burzách Huobi, Kucoin a Lbank.

 • Datum zahájení – ICO 14. prosince (vyprodáno do 1 hodiny)
 • Datum zahájení burzy – po 25. prosinci 2017
 • Symbol tokenu – DBC
 • Pevná čepice – 1 500 000 000 žetonů (1,5 miliardy)
 • Celkový počet žetonů – 10 000 000 000 (10 miliard)
 • Směnný kurz – 1 NEO = 2200 DBC
 • Přijímané kryptoměny – NEO
 • Předprodej – 600 000 000 DBC vydaných v předprodeji

DBC tokeny

DeepBrain Chain Community

Ačkoli na žádných komunitních stránkách zaměřených na „DeepBrain Chain“ není toho moc k dispozici, existuje několik příspěvků o ICO na Reddit a Steem.

Co je to DeepBrain Chain?

DeepBrain Chain nabízí decentralizovanou výpočetní síť a platformu umělé inteligence pro různé produkty umělé inteligence.

Je to v podstatě platforma vytvořená pro výpočet dat a obchodování s daty k distribuci náhradního výpočetního zdroje. To by v konečném důsledku výrazně snížilo nároky na výpočet umělé inteligence (projekt odhaduje 70% snížení nákladů na umělou inteligenci) díky ochraně před únikem dat a zároveň by bylo zajištěno duševní vlastnictví produktů a dat.

Kromě toho je dalším důležitým prvkem sémantická knihovna DeepBrain: knihovna, která podporuje aplikace hlasové interakce (podobně jako Alexa od Amazonu). Sémantickou knihovnu DeepBrain lze také použít k vytváření aplikací třetích stran, které vyžadují hlasové, obrazové, textové a další vstupy

Příležitost

Zakládající tým je přesvědčen, že DeepBrain Chain již prokázal případ použití na stávajícím trhu, má potenciál škálovat na gigantickém trhu a bude schopen postupně růst kolem své hlavní činnosti sdílení úložišť a mechanismu výpočetní kapacity hornictví.

Každý token DBC odpovídá výpočetní hodnotě služby. To znamená, že token je vázán na skutečnou hodnotu, a pokud řetězec DeepBrain dokáže tento ambiciózní projekt vytáhnout, investoři by mohli vidět pěkně značné dividendy.

Pokud se DeepBrain Chain dokáže etablovat jako průkopník v prostoru AI založeném na blockchainu, bude mít v průmyslovém odvětví s potenciálním bilionem dolarů určitý podstatný základ. Odborníci předpovídají, že s příchodem nových aplikací AI bude role umělé inteligence nadále narůstat.

Průmysl umělé inteligence má v současné době přibližně 20 miliard dolarů ročně, přičemž většina nákladů je vynaložena na výpočetní zpracování. To je přesně místo, kde DeepBrain Chain vypadá, že zapadá, protože využívá blockchain ke snížení nákladů a zvýšení rychlosti transakcí.

Tým

DeepBrain Chain se sídlem v Šanghaji se může pochlubit poměrně naskládaným týmem.

CEO Feng Je považován za odborníka v oblasti umělé inteligence a je známý a nakonec se stal uznávanou osobností čínského světa bitcoinových a blockchainových technologií od roku 2014. Jednou dohlížel na vývoj první zvukové skříňky umělé inteligence na světě (Small Zhi), vývoj prvního čínského cloudu mozkového systému (DeepBrain), a vedl výzkum a vývoj prvního čínského hlasového asistenta (smart 360) s uživatelskou základnou přes 17 milionů.

CTO Shu Chang je považován za odborníka v oblasti umělé inteligence, blockchainu a kryptografie díky svému působení ve funkci ředitele laboratoře umělé inteligence v Šanghaji.

CMO Chuanfeng Lee je jedním z prvních z řady podnikatelů v oblasti umělé inteligence v Číně, výzkumu bitcoinů a blockchainu. Vedl také marketing pro smart 360 a pomohl projektu dostat se na uživatelskou základnu přes 17 milionů.

Některá z významných ocenění týmu, včetně získání prvního místa v podnikovém sektoru SMP2017, vyhodnocení čínského dialogu člověk-stroj. Soutěž měla přes 30 národních špičkových týmů AI.

Tým plánuje rozdělit kapitál odpovídajícím způsobem:

Distribuce tokenů DBC

Klady DeepBrain Chain:

 • Partnerství s Radou NEO a jedna z prvních pozoruhodných ICO, které vyrostly z platformy NEO. Komunita NEO se ukázala být velmi hlasitá a podporující a její podpora bude obrovským přínosem. Odhaduje se také, že NEO dříve investovalo 6 milionů dolarů do projektu.
 • Toto odvětví má hodnotu 20 miliard dolarů a očekává se, že bude stále růst, jak se bude vyvíjet stále více technologií založených na umělé inteligenci. Pokud je DBC schopna hrát významnou roli při snižování nákladů, pomůže to průmyslovému měřítku (a přitom si vydělá pěkný zisk).
 • Dokument DeepBrain Chain tvrdí, že od roku 2012 došlo pouze k 5 000 startupům založeným na AI, které vydělaly přes 22 miliard dolarů. To znamená, že průměrný výdělek každého spuštění je přibližně 4,4 milionu dolarů. Toto číslo však neodráží podnikové investice do AI, což od roku 2012 snadno zvyšuje celkový počet odvětví na více než 100 miliard dolarů.

Nevýhody řetězce DeepBrain:

 • Jednou z největších nevýhod projektu je, že NEO je čínský projekt se sídlem v Singapuru, nejen že je pro investory z USA o něco více mimo dosah. ICO měla přísná pravidla kyc / aml a nedovolila žádným Číňanům ani Američanům investovat.
 • S pouhými 9% z celkového počtu tokenů v ICO je daleko od decentralizovaného ICO, na které jsou mnozí investoři zvyklí. 50% tokenů se však generuje těžbou, což je něco podobného, ​​jako se zásoba bitcoinu časem nafoukne z důkazu práce. Protože k tomuto fondu bude mít přístup kdokoli, projekt si stále zachovává některé decentralizované komponenty. Centralizovaná část spočívá v tom, že mnoho tokenů drží tým a nadace, které budou vydány po dobu 10 let. Po 1 roce budou mít zakladatelé pouze 3,5% z celkové nabídky.
 • Weby a marketingové materiály je neobvykle obtížné projít. Jsem si jistý, že to může být změněno na zpoždění v překladu, což je spravedlivé, nezdá se to jako snadná snaha přeložit odvážnou technologii AI-blockchain na jednoduché termíny a angličtinu bez několika klopýtnutí.

Závěrečné myšlenky:

DeepBrain Chain se řídí některými docela přísnými předpisy KYC a pro své ICO nabízí tenké okno. Očekává se, že samotné ICO získá mnoho investic od příznivců NEO a od několika lidí v odvětví kryptoměn, kteří jsou obeznámeni s tímto čínským a relativně radarovým projektem.

Po vybudování na NEO, čínském konkurentovi společnosti Ethereum, bude DeepBrain Child pravděpodobně v následujících měsících přitahovat velkou pozornost. Bude to jeden projekt, který bude následovat, pokud / až zasáhne hlavní burzy po ICO.

Distribuce DBC

Chcete-li se dozvědět více, navštivte jejich domovská stránka (ale připravte se a své reproduktory na otravné automatické přehrávání videa).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me