Coinbase vs Binance

Pokud jste v prostoru kryptoměn nováčkem, je možné, že jediné burzy, o kterých jste slyšeli, jsou Coinbase a Binance. Coinbase je platforma pro začátečníky, zatímco Binance se rychle stala největší burzou kryptoměn i nedávno překonal Deutsche Bank v ziskovosti.

Obě burzy jsou vhodné pro různé účely a měli byste je považovat spíše za doplňkové než za konkurenční. V této recenzi Coinbase vs Binance poskytneme všechny informace, které potřebujete, abyste zjistili, která výměna je pro vás lepší (pokud ne obě).

Pokryjeme:

Coinbase vs Binance: klíčové informace

Způsoby financování

Coinbase má podstatně více možností financování vašeho účtu než Binance.

Na Coinbase můžete vložit peníze a / nebo koupit kryptoměnu prostřednictvím ACH převod, debetní karta, nebo bankovní převod. Můžete také vložit podporované kryptoměny – aktuálně Bitcoin, Ethereum, Litecoin a Bitcoin Cash.

Binance je čistě a kryptoměna směnárna, takže budete moci svůj účet financovat pouze kryptoměnou. Z tohoto důvodu mnoho obchodníků nejprve nakoupí buď bitcoiny nebo ethereum na platformě, jako je Coinbase, nebo na jiné fiat burze, a přenese je do Binance, aby získali další coiny.

Rozhraní

Tým Coinbase navrhl jejich rozhraní s ohledem na začínajícího investora. Na rozdíl od složitějších obchodních platforem nemáte možnosti pro obchodování s marží nebo dokonce tržní / limitní objednávky. Máte jen jednoduché možnosti nákupu a prodeje.

To je skvělé, pokud právě začínáte nebo používáte Coinbase jako odrazový můstek k jiné platformě. Pokud však máte zájem o zahrnutí technické analýzy (TA) do svých obchodů, možná budete chtít hledat jinde.

coinbase

Na druhou stranu je Binance vhodnější pro zkušenější obchodníky. Výměna zahrnuje platformu „Basic“ i „Advanced“, takže byste neměli mít strach, abyste to vyzkoušeli, pokud jste noví.

The Základní view vám poskytuje všechny standardní možnosti obchodní platformy (knihy objednávek, grafy, historie obchodování), zatímco Pokročilý pohled vám poskytuje další analytické nástroje.

rozhraní binance

Jak již bylo zmíněno dříve, solidní strategií je rychle koupit minci na Coinbase za účelem jejího převodu do Binance za účelem rozsáhlejšího obchodování.

Poplatky za obchodování

Pokud jde o poplatky za obchodování, Binance vyhodí Coinbase z vody. Poplatky za Coinbase se liší podle způsobu nákupu, ale obvykle se pohybují v rozmezí mezi 1,49% a 3,99%. Investice pod 200 $ vám mohou přinést ještě vyšší poplatky.

Binance má jedny z nejnižších poplatků ze všech burz 0,1% za obchod. Tento poplatek je navíc snížen na polovinu, když platíte pomocí mince Binance, BNB.

Dostupné kryptoměny

Binance má mnohem větší výběr mincí než Coinbase.

V současné době Coinbase podporuje pouze bitcoiny, etherea, litecoiny a bitcoinové hotovosti. Tým však oznámil, že brzy plánuje přidat na platformu tokeny ERC20.

Binance obsahuje stejné mince jako Coinbase a dalších více než 100. Seznam dalších coinů zahrnuje mimo jiné:

 • Archa
 • Cardano
 • EOS
 • Monero
 • NEO
 • Vlnění
 • VeChain
 • + mnoho dalších

Mince na Binance jsou v obchodních párech s bitcoiny, ethereem, binance a / nebo tetherem.

Limity převodu

Na Coinbase určuje vaše nákupní historie, věk účtu a úroveň ověření maximální částku, kterou můžete převést do a z účtu za jeden týden. S ověřeným účtem v USA byste neměli mít potíže se získáním týdenního limitu 5 000 $ za nákupy na bankovním účtu a 50 $ za nákupy kartou. Limit pro výběr je z větší části mnohem vyšší než limity vkladu.

Vklady Coinbase pomocí bankovního účtu obvykle trvají 4–5 pracovních dnů a vklady na karty jsou okamžité. Výběr může trvat kdekoli od 2 do 4 pracovních dnů.

Binance je ke svým limitům shovívavější. Částku, kterou můžete vložit, není nijak omezen a váš limit pro výběr závisí na vaší úrovni ověření:

 • Neověřeno: denní limit 2 BTC
 • Ověřeno: 50 BTC denní limit

Proces ověření zahrnuje zaslání některých osobních údajů a prokázání totožnosti s fotografií.

Důvěra společnosti

Coinbase i Binance dostávají od komunity kryptoměn nesmírnou důvěru a respekt.

Coinbase je společnost se sídlem v USA, která od svého založení dodržuje všechny příslušné předpisy. Platforma má více než 10 milionů uživatelů a vyměnila si digitální měnu v hodnotě více než 50 miliard dolarů. Mají také podporu investorů, jako je Andreessen Horowitz a newyorská burza.

Generální ředitel společnosti Binance Zhao Changpeng je známý svou transparentností bez ohledu na to, v jaké situaci se Binance nachází. Ať už jde o pokusy o hackování, výpadky platformy nebo obvinění z pověstí, Changpeng informuje uživatele prostřednictvím e-mailu a Cvrlikání. To je jen jeden z důvodů, proč se burza v současné době může pochlubit největším objemem obchodování z jakékoli jiné burzy kryptoměn.

#Banance ověřil, že všechny uvedené tokeny ERC20 nejsou ovlivněny chybami Batch nebo Proxy Overflow. Děkuji @Quantstamp za vaši pomoc při udržování Binance nejbezpečnější burzy efektivním auditem všech uvedených tokenů ERC20.

Přečtěte si více na médiu: https://t.co/ikfuwYWtI8

– Binance (@binance) 30.dubna 2018

Zabezpečení fondu

Vaše prostředky jsou v bezpečí jak na Coinbase, tak na Binance.

Finanční prostředky v amerických dolarech, které ukládáte na Coinbase, jsou kryty pojištěním FDIC až do výše 250 000 USD. Burza navíc ukládá 98% digitálních aktiv uživatelů do offline úložiště a zbývající 2% jsou pojištěna. I v případě narušení dat stačí toto pojištění k vrácení všech ztracených prostředků.

Přestože informace o zabezpečení nejsou na jejich webových stránkách snadno dostupné, Binance opakovaně prokázal, že je to nejvyšší priorita. Nedávno se někteří uživatelé Binance stali oběťmi phishingového / API útoku. Tým Binance okamžitě pozastavil výběry, když si všiml podezřelé aktivity, která zastavila hackery v jejich stopách. Poté, co zmařili špatné strany, obrátili příslušné obchody a vrátili prostředky uživatelů.

Jak již bylo řečeno, stále se doporučuje držet své prostředky mimo burzu a v peněžence, abyste získali další vrstvu zabezpečení.

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora na obou platformách byla historicky pomalá ve srovnání s tradičními společnostmi kvůli rychlému růstu odvětví kryptoměn. Zdá se však, že se to mění.

Coinbase nedávno přidal telefonní číslo zákaznického servisu. I když e-mailové odpovědi mohou stále trvat déle než týden, proběhnutí na telefonní lince je rychlé a snadné.

Binance má také nevyřízené položky lístků na podporu, ale tým komunikuje jak na Redditu, tak na Twitteru, aby pomohl uživatelům opravit problémy, které mají.

Závěr Coinbase vs Binance

Oba Coinbase a Binance jsou renomované burzy, které vynikají v různých oblastech. A snadno se doplňují.

Coinbase je perfektní, pokud jste začátečník nebo chcete rychlý způsob nákupu mincí pro převod na jiné burzy. To však přichází s vyšší cenou.

Binance je ideální koupit širokou škálu mincí za minimální poplatky. Jeho složitější rozhraní vám také poskytne více informací, abyste mohli provádět obchody založené na TA.

(Viz Úplný seznam recenzí kryptoměn CoinCentral)

Další srovnání Coinbase

 • Coinbase vs GDAX
 • Coinbase vs Kraken
 • Coinbase vs Gemini
 • Coinbase vs XAPO

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me