Každý, kdo chce koupit nebo prodat bitcoin, by měl mít alespoň přehled o BitQuicku. Ano, dokonce i ty.

BitQuick je jednoduchá bitcoinová burza, která zákazníkům umožňuje snadno nakupovat nebo prodávat bitcoiny pomocí hotovosti nebo SEPA převodů. Proces je přímočarý:

 1. Kupující vloží hotovost na bankovní účet prodejce prostřednictvím vkladu v hotovosti (bankovní převody nejsou v tuto chvíli podporovány)
 2. Kupující zašlou prodejci obrázek účtenky :, prodejce poté ověří, zda byly prostředky přijaty
 3. Prodejci uvolňují mince ze služby úschovy BitQuick

To vše se děje, aniž byste se museli setkat s cizincem, který by jim předal hotovost (dívám se na vás, LocalBitcoins). S BitQuick můžete snadno nakupovat bitcoiny pomocí hotovosti.

U prodejců můžete své bitcoiny vyložit za vyšší než tržní sazby, protože lidé, kteří nakupují v hotovosti, jsou ochotni tyto sazby platit.

Každá služba zahrnující nákup a prodej bitcoinů by však měla být před použitím důkladně prozkoumána; koneckonců, proto jsi tady, že? I když ve světě bitcoinů existuje mnoho důvěryhodných webů, stále existuje spravedlivý podíl zavádějících webů, jejichž cílem je přilákat vás k převodu vašich těžce vydělaných bitcoinů nebo USD na ně.

Je tedy BitQuick legitimní službou? Všechna znamení ukazují na ano.

Po přečtení byste se však měli sami rozhodnout BitQuick recenze pokud službu stojí za to použít.

BitQuick Review: Klíčové informace

BitQuick, známý svou jednoduchostí a rychlostí, poskytuje snadný způsob převodu hotovosti na bitcoin nebo bitcoin na hotovost. U kupujících to však přichází s platbou vyšších než tržních sazeb za bitcoiny a se zaplacením poplatku 2%.

bitquick domovská stránka

Na rozdíl od jiných služeb, k nákupu bitcoinů nepotřebujete kreditní kartu ani bankovní účet. Od kupujících se vyžaduje pouze hotovost.

Pokud jste v bitcoinu noví, budete potřebovat bitcoinovou peněženku a porozumění tomu, jak odesílat a přijímat bitcoiny, než začnete s BitQuickem. Kromě toho je BitQuick snadno použitelný a skvělý pro začátečníky s hotovostí, kteří chtějí koupit bitcoin.

Jak nakupovat bitcoiny na BitQuick


koupit bitcoin bitquick

Vývojáři BitQuick usnadnily nákup bitcoinů. Je to jednoduchý tříkrokový proces:

 1. Vyberte požadovanou objednávku z knihy objednávek, zadejte svou e-mailovou adresu a adresu bitcoinové peněženky. Zašleme vám e-mailem odkaz – uložte tento e-mail.

 2. Jeďte do banky a zaplaťte částku v hotovosti na číslo účtu, které bylo uvedeno na stránce s potvrzením objednávky. Vše, co potřebujete, je vyplnit vkladní lístek a předat bance hotovost.

 3. Nahrajte potvrzení na odkaz, který vám byl zaslán e-mailem.

Jakmile prodejce obdrží potvrzení, uvolní bitcoin a ten bude převeden do vaší peněženky, po odečtení poplatku 2,0%. BitQuick poskytuje časový rámec 3 hodiny od chvíle, kdy nahrajete účtenku, do okamžiku, kdy jsou vaše mince uvolněny, i když je často kratší. Naplánujte si tři hodiny, pak budete příjemně překvapeni, až bude méně.

Jak prodávat bitcoiny na BitQuick

prodat bitcoin bitquick

Prodej bitcoinů na BitQuicku je pravděpodobně jednodušší než nákup. Je to také tříkrokový proces:

 1. Dokončit prodejní formulář na BitQuick.

 2. Zašlete správné množství bitcoinů na vázanou adresu, která je poskytnuta po vytvoření objednávky.

 3. Přijímejte vklady v hotovosti od kupujících, potvrďte je a uvolněte mince.

Prodejci mohou za své bitcoiny stanovit vlastní cenu. To prodejcům umožňuje nakupovat bitcoiny z jiného zdroje a prodávat je na BitQuick, aby dosáhli zisku.

Jaký je poplatek za používání BitQuick?

Za nákup pomocí BitQuicku je účtován poplatek 2,0%. Tady je žádný poplatek za prodej. Poplatky jsou odečteny z částky bitcoinu před jejím uvolněním. I když jsou tyto zásady jasně uvedeny v sekci Časté dotazy jejich webových stránek, na některé weby s recenzemi obdržely několik stížností.

Je BitQuick bezpečný?

Jakákoli služba, která bude ukládat bitcoiny nebo přijímat jakékoli vaše osobní údaje, musí být bezpečná. Bezpečnost BitQuicku lze posoudit zkoumáním tří prvků bezpečnosti:

 1. Legitimita společnosti. BitQuick má v bitcoinové komunitě skvělou pověst. I když bylo podáno několik stížností týkajících se poplatků a vysoké ceny, jsou ohromně vyváženy chválou. V době, kdy se společnost jmenovala BuyBitcoin.us (2013), zveřejnili oznámení na BitcoinTalkForum a komunita je dobře přijala.
 2. Bezpečné vedení fondů. BitQuick není určen k použití jako bitcoinová peněženka. Místo toho převeďte své nově zakoupené bitcoiny do své peněženky. Služba úschovy třetí strany se používá k ukládání bitcoinů, když prodejce vytvoří výpis. O jejich bezpečnostních protokolech však nejsou veřejně dostupné žádné informace.
 3. Zabezpečení osobního účtu. Uživatelé se k obchodování nemusí registrovat. Místo toho prodejci vytvoří PIN, který jim umožní přijímat, upravovat nebo rušit objednávky. Kupující zadají svou bitcoinu adresu během procesu platby, která se používá k provedení objednávky po provedení platby.

Stojí za zmínku, že BitQuick byl napaden v březnu 2017. Nebyly ztraceny žádné prostředky, porušení bylo okamžitě zjištěno a platforma byla okamžitě přepnuta do režimu offline, aby bylo možné vyhodnotit situaci. Žádní zákazníci neztratili své prostředky kvůli porušení a následným opatřením.

Má BitQuick zákaznickou podporu?

Absolutně. BitQuick si získal hvězdnou reputaci díky své schopnosti reagovat. Mohou být kontaktováni prostřednictvím jejich online formulář nebo na následující adrese:

9435 Waterstone Blvd # 140

Cincinnati, OH 45249

Podporované země BitQuick

Poskytována je mezinárodní podpora, ale zdá se, že platformu využívají výhradně obyvatelé Spojených států. Oficiálně jsou podporovány následující země:

 • USA
 • CA
 • EU
 • RU
 • AU

V době psaní tohoto článku neexistuje jediná prodejní objednávka v jiné měně.

Odesílání a přijímání bitcoinů pomocí BitQuick

Mnoho služeb vyžaduje zadržení vašich prostředků a jejich převedení do vaší peněženky ve vašem volném čase. BitQuick má na mysli další plán.

Kupující nemusí posílat své zakoupené bitcoiny do své peněženky, stane se to automaticky, když prodejce uvolní prostředky.

Jakmile prodejci umístí svůj výpis, budou muset poslat bitcoiny do úschovy služby BitQuick. Jakmile převod obdrží jedno potvrzení ze sítě, bude objednávka zveřejněna na webu BitQuick.

Tento proces eliminuje zmatek, který doprovází mnoho dalších služeb nákupu a prodeje bitcoinů; mezi vaší peněženkou na BitQuicku je minimální přenos. To nejen zajišťuje vynikající uživatelský komfort, ale také snižuje síťové poplatky.

BitQuick recenze: Závěrečné myšlenky

BitQuick je zdánlivě fantastická služba pro ty, kteří chtějí obchodovat v hotovosti. Jiné služby vyžadují kreditní karty nebo bankovní účty, ale vše, co potřebujete, je hotovost k nákupu bitcoinů pomocí BitQuick. Jednou z klíčových výhod je, že se nemusíte s cizím člověkem setkat osobně a předat mu hotovost – jednoduše vložíte hotovost na jeho bankovní účet.

Jako prodejce, protože neplatíte žádné poplatky a můžete si nastavit vlastní cenu, je to scénář snů. Obvykle můžete své bitcoiny prodat za tržní sazby lidem, kteří jsou ochotni tyto sazby platit v hotovosti.

BitQuick stojí za váš čas, pokud dáváte přednost nákupu Bitcoin s hotovostí.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me