Recenze CEX.IO

CEX.IO byl spuštěn v roce 2013 jako služba výměny bitcoinů a cloudová těžařská služba.

V roce 2016 společnost přesunula své zaměření. Jejich cloudové těžební služby byly zastaveny a přidali na svou platformu Ethereum.

V současné době sídlí mimo Londýn, CEX.IO si za ta léta vybudovala hvězdnou reputaci. V současné době nabízejí výměnu i jednoduché metody nákupu / prodeje za bitcoiny a ethereum. Uživatelé mohou vložit na burzu pomocí bankovních převodů i kreditních karet.

V tomhle Recenze CEX.IO, pokryjeme:

Recenze CEX.IO: klíčové informace

Je CEX.IO bezpečný?

Kromě toho, že má CEX.IO roky opakovaných zákazníků, je díky CEX.IO bezpečná volba pro nákup a prodej kryptoměny..

Legitimita společnosti

Jako společnost působící mimo Spojené království a sloužící zákazníkům ve většině zemí světa se CEX.IO řídí různými vládními zákony a předpisy..

  • Založena jako společnost s ručením omezeným ve Velké Británii.
  • Registrováno u FinCEN.
  • Vyhovuje Radě pro bezpečnostní standardy odvětví platebních karet.
  • Zaregistrováno u Úřadu komisaře pro informace Spojeného království

Bezpečnost fondů

I když jsem nemohl najít příliš mnoho podrobností o tom, jak CEX.IO ukládá prostředky uživatelů, tvrdí, že používají offline chladírenské úložiště. To je dobré znamení, i když bych si přál, aby poskytli konkrétnější podrobnosti, které lze snadno najít.

Zabezpečení osobního účtu

Můžete zabezpečit své osobní CEX.IO účty s dvoufaktorovým ověřováním, a to buď pomocí aplikace Google Authenticator, nebo žádosti o SMS / volání. Doporučuji použít Google Authenticator. Doporučuje se také neuchovávat žádné velké množství kryptoměny na ŽÁDNÝCH burzách nebo online peněženkách. Další informace o bezpečném ukládání kryptoměny najdete zde.

Jak nakupovat kryptoměnu na CEX.IO

1) Prvním krokem je registrace a vytvoření účtu. To lze provést pomocí tlačítka registrace v pravém horním rohu. Kroky k registraci jsou snadno proveditelné a samy vysvětlující.

registrace cex.io

2) Během procesu registrace budete vyzváni k nastavení dvoufaktorového ověřování. Důrazně doporučujeme, abyste toto nastavení nastavili, abyste pomohli zabezpečit svůj účet.

zabezpečení peněženky cex.io

3) Ověřte svůj účet. Téměř všechny burzy kryptoměn, které přijímají nekrytou měnu (USD, EUR atd.), Vyžadují ověření. To je nutné k zajištění toho, aby tyto burzy byly v souladu s různými zákony a předpisy. Proces ověření se v jednotlivých zemích liší, ale zde je několik příkladů informací, které mohou být vyžadovány k ověření vašeho účtu:

  • Celé jméno
  • Adresa
  • Obrázek ID
  • Doklad o dokladu o adrese
  • Selfie s kreditní kartou

ověření kreditní karty a identity cex.io

Podle mých osobních zkušeností CEX.IO velmi rychle ověřil můj účet.

4) Financujte svůj účet. Po ověření účtu můžete svůj účet financovat kreditní kartou nebo bankovním převodem. Kreditní karty mohou být rychlejší metodou financování vašeho účtu, i když jsou za ně účtovány další poplatky. Doba bankovního převodu se liší, ale obvykle trvá 1-3 dny.

metody vkladu cex.io

5) Nakupujte bitcoiny a / nebo ethereum. Jakmile bude váš účet ověřen a financován, můžete tak učinit koupit kryptoměnu na CEX.IO.

Koupit na CEX.IO

CEX.IO metoda snadného nákupu používá k zaručení cen objednávky „Vyplň nebo zabij“. Více o tomto procesu se můžete dozvědět z tohoto screenshotu z jejich webu.

cex.io vyplňte nebo zabijte

Můžete také obchodovat na jejich burze, abyste ušetřili na poplatcích.

Navštivte CEX.IO

Zákaznická podpora

CEX.IO zpracovává zákaznickou podporu prostřednictvím e-mailu. Mají také rozsáhlé časté dotazy.

Z mé osobní zkušenosti se zákaznickou podporou CEX.IO jsem byl velmi potěšen. Můj účet byl ověřen velmi rychle a mé e-maily dostaly odpovědi do 24-48 hodin.

Podporované země

CEX.IO nabízí své služby většině světa. V době psaní této recenze podporuje CEX.IO všechny země, pokud níže není uvedeno jinak.

Následující země mají omezeno možnosti vkladu na kreditní karty:

Bosna, Hercegovina, Island, Írán, Irák, Severní Korea, Sýrie, Vietnam

Následující země mají omezené možnosti vkladu bankovním převodem:

Afghánistán, Pobřeží slonoviny, Demokratická republika Kongo, Eritrea, Etiopie, Guinea, Guinea-Bissau, Haiti, Írán, Irák, Keňa, Libérie, Libye, Nigérie, Svatý Tomáš a Princův ostrov, Somálsko, Súdán, Sýrie, Tanzanie, Tunisko, Turecko, Vietnam, Jemen, Zimbabwe

Některé části Spojených států mohou být omezeny.

Limity

Limity vkladů a výběrů z účtu na CEX.IO se budou lišit podle vaší úrovně ověření účtu.

Základní účty mohou používat kreditní karty pouze pro vklady a výběry.

Limity vkladu: 300 $ denně / 1 000 $ měsíčně

Limity výběru: 500 $ denně / 2 000 $ měsíčně

Ověřeno účty mohou pro vklady a výběry používat kreditní karty i bankovní převody.

Limity vkladu: 10 000 $ denně / 100 000 $ měsíčně

Limity výběru: 10 000 $ denně / 100 000 $ měsíčně

Podle mých zkušeností bylo „ověření“ poměrně jednoduchým procesem. Musel jsem vyplnit formulář s některými osobními údaji a nahrát fotografie mého ID a mě držícího ID.

Ověřeno Plus

Chcete-li zvýšit svůj limit nad rámec toho, co je k dispozici pro „ověřené“ účty, můžete ve správci účtu požádat o „ověřené plus“. Pokud budou přijaty, vaše limity budou neomezené.

Poplatky

Poplatky CEX.IO se liší v závislosti na tom, zda používáte jejich směnné metody nebo snadné metody nákupu / prodeje.

Při obchodování na burze jsou poplatky maximálně pouze 0,2%. Pokud chcete použít jejich snadné metody nákupu a prodeje, účtují si poplatek 7%.

Kromě toho existují také poplatky za vklady a výběry.

Při použití kreditní karty jsou poplatky za vklad zhruba 3,5%, v případě bankovních převodů však zdarma.

Poplatek za výběr je maximálně 3,8 $ + 1,2% při použití kreditní karty a 50 $ za bankovní převody.

Shrnutí recenze CEX.IO

CEX.IO je pro začátečníky vhodný způsob nákupu kryptoměn. Jejich webové stránky jsou velmi snadno použitelné a schopnost používat kreditní kartu je skvělá.

Nevýhodou CEX.IO jsou jejich poplatky. Pokud použijete „metodu snadného nákupu a prodeje“, jejich poplatky jsou slušně o něco vyšší než u konkurence Coinbase. To znamená, že můžete použít jejich výměnu a ušetřit tak na poplatcích. CEX.IO vám také při použití kreditní karty umožňuje mnohem větší limity vkladů než Coinbase.

Při zohlednění všech faktorů bych doporučil CEX.IO pro nováčky v oblasti kryptoměny, zejména v těch, které žijí v zemích, které Coinbase nepodporuje.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me