Společnost byla založena v roce 2012, Coinbase se stal jedním z prvních zastánců kryptoměny a je často prvním vstupním bodem pro mnoho začátečníků s kryptoměnou. Coinbase používá více než 35 milionů lidí ve více než 100 zemích.

Coinbase se sídlem v San Francisku je roztomile vnímána jako jednorožec v kryptoměně (společnost s oceněním přes $ 1 B) s oceněním na neuvěřitelných 8 miliard dolarů.

Získal 547,3 mil. $ Z hvězdného seznamu investorů, jako jsou Andreessen-Horowitz, Y-Combinator, zakladatel Reddit Alexis Ohanian, Union Square Ventures a další. Jako takový je společnost Coinbase považována za průkopníka v prostoru kryptoměny a úzce spolupracuje s regulačními orgány na zajištění souladu. Coinbase je registrován jako Money Services Business u FinCEN, a je v souladu s Zákon o bankovním tajemství, USA Patriot Act, a se zákony a předpisy o převodu peněz státu.

Coinbase je navržen tak, aby byl co nejjednodušší a nejpřímější, pohodlí se odráží v jeho poplatcích.

Pojďme prozkoumat Coinbase a jeho různé funkce.

Je Coinbase bezpečný?

Pokud to čtete Coinbase recenze, je pravděpodobné, že toto je hlavní otázka, na kterou se ptáte. Krátká odpověď je Ano, ale podrobněji se na to podíváme ve třech částech níže.

Legitimita společnosti

Jako společnost působící ve Spojených státech je společnost Coinbase povinna dodržovat zákony a předpisy USA na federální i státní úrovni. Zde jsou některé ze zákonů, předpisů a regulačních orgánů, které společnost Coinbase dodržuje:

Tyto předpisy a zákony nutí společnost Coinbase k odpovědnosti, což může u některých jejich zahraničních konkurentů v jiných zemích s méně přísnými předpisy chybět.

Stojí také za zmínku, Coinbase společnost má mnoho důvěryhodných investorů. Mezi tyto investory patří Alexis Ohanian (spoluzakladatel Reddit), Bank Of Tokyo, Blockchain Capital a Digital Currency Group.

Bezpečné vedení fondů

Coinbase odděluje prostředky zákazníků od provozních fondů společnosti. Tyto prostředky zákazníků jsou uloženy na depozitních bankovních účtech. To znamená, že nebudou používat vaše prostředky k provozování jejich podnikání. Také tvrdí, “I kdyby Coinbase selhal jako podnik, nemohla by společnost Coinbase ani její věřitelé požadovat prostředky z bankovních účtů ve správě.” Prostředky na těchto účtech by byly zákazníkům Coinbase vráceny. “

98 procent kryptoměnových fondů zákazníků je uloženo v zabezpečeném offline chladírenském úložišti. Tyto kryptoměny jsou drženy na několika hardwarových peněženkách a papírových peněženkách. Peněženky fyzické kryptoměny jsou poté uloženy v trezorech a bezpečnostních schránkách po celém světě. Tato opatření chrání prostředky zákazníků před ztrátou nebo odcizením hackery.

Zbývající část kryptoměny, která je uložena online, je plně pojištěna syndikátem Lloyd’s of London.

Obyvatelé Spojených států, kteří používají peněženku Coinbase USD, jsou pojištěni z FDIC pojištění, maximálně do výše 250 000 $.

Je důležité si uvědomit, že navzdory tomu všemu jsou zákazníci i nadále odpovědní, pokud dojde k ohrožení jejich osobních účtů. Proto se obvykle doporučuje ukládat vaše kryptoměny do offline chladírenské peněženky, kterou ovládáte. Zde si můžete prohlédnout naše doporučené peněženky.

Zabezpečení osobního účtu

Coinbase vám nabízí řadu funkcí pro zabezpečení vašich osobních účtů. měli byste také použít silné a jedinečné heslo.

Násobek 2faktorové ověřování (2FA) jsou k dispozici metody, které vám pomohou zabezpečit váš účet. Nejzákladnější možnost 2FA je prostřednictvím textových zpráv SMS, ale doporučujeme nastavit aplikaci 2FA třetí strany. Mezi možnosti patří Google Authenticator a Authy.

Můžete také sledovat aktivitu svého účtu a dostat oznámení, pokud se nové zařízení nebo IP adresa pokusí o přístup k vašemu účtu.

Zákaznická podpora

Coinbase nabízí zákaznickou podporu prostřednictvím e-mailu nebo telefonu. E-mailové odpovědi od podpory obvykle dorazí do 24–72 hodin. V případě obecných otázek mají také na svém webu rozsáhlou sekci FAQ.

Podporované země

Coinbase slouží zákazníkům v následujících zemích:

Andorra, Austrálie, Rakousko, Belgie, Bulharsko, Kanada, Chorvatsko, Kypr, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Gibraltar, Řecko, Guernsey, Maďarsko, Island, Irsko, Itálie, Jersey, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Litva, Lucembursko , Malta, Monako, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, San Marino, Slovensko, Singapur, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Spojené království, Spojené státy

Nakupujte a prodávejte limity

Limity nákupu a prodeje se mohou lišit podle polohy uživatele, platební metody a stavu ověření. Ysvé limity můžete kdykoli zobrazit na stránce s limity ve svém účtu. Jako ověřený zákazník v USA budete pravděpodobně schopni získat tyto týdenní limity poměrně snadno:

 • 5 000 $ Koupit prostřednictvím bankovního účtu.
 • 50 $ Koupit prostřednictvím kreditní / debetní karty
 • Prodat 50 000 $

Pokud tyto limity nesplňují vaše potřeby, můžete požádat o vyšší limity. Je možné, že vaše limity pro okamžité nákupy nebude možné zvýšit. Návštěva gstopslots podívat se na jejich nejlepší stránky kasin, které nejsou na gamstopu, kde můžete hrát po celém světě a bavit se hazardními hrami.

Coinbase Info

Odesílání kryptoměny z vaší peněženky Coinbase

posílejte bitcoiny z peněženky coinbasePeněženka zapnutá Coinbase umožňuje snadno ukládat, odesílat a přijímat kryptoměny. Odesílání BAT, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin, Zcash a ZRX z vaší peněženky lze provést v několika krocích:

Poznámka: Coinbase neustále přidává podporu pro novou kryptoměnu, takže tento seznam coinů s největší pravděpodobností poroste.

 1. Přejděte na Poslat na kartě svého účtu.
 2. Vyberte si peněženku, ze které chcete odesílat, a efektivně tak vyberte, jakou kryptoměnu posíláte.
 3. Zadejte částku, kterou chcete odeslat.
 4. Zadejte adresu, na kterou chcete poslat prostředky.
 5. Posílejte prostředky.

účty peněženky coinbasePříjem kryptoměny do vaší peněženky Coinbase

Přijímání kryptoměny je také snadné pomocí Coinbase.

Přejděte do svého Účty záložka. Poté najděte peněženku, kam chcete prostředky převést, a klikněte na ikonu Dostávat knoflík.

Poté vám budou poskytnuty údaje o vašem účtu adresa peněženky. Tuto adresu použijte v poli odeslání transakce k přijetí kryptoměny.

adresa peněženky coinbase

Buďte opatrní, kam posíláte prostředky z Coinbase

Coinbase je známo, že sleduje, kam jejich uživatelé posílají svou kryptoměnu, a zakazuje uživatelům určité převody. Coinbase uzavřel účty pro následující aktivity:

 • Odesílání kryptoměny na stránky s hazardními hrami.
 • Odesílání kryptoměny do LocalBitcoins.
 • Odesílání kryptoměny pro nákupy darknet.

V situacích, kdy má Coinbase uzavřené účty, jsou uživatelé téměř vždy vyplaceni zpět na jejich bankovní účty.

I když nebudeme tolerovat používání kryptoměny k nezákonné činnosti, nemyslíme si, že by společnost měla rozhodovat o tom, jak můžete utratit svou kryptoměnu. To je další důvod, proč komunita doporučuje ukládat vaši kryptoměnu do peněženky, kterou ovládáte.

Shrnutí recenze Coinbase

Abych to shrnul Coinbase recenze, myslíme si, že Coinbase je skvělým místem pro nováčky ke koupi kryptoměny. Pro nováčky bude Coinbase jednodušší než směnárna, zatímco budou moci používat více platebních metod. Doporučujeme však uložit vaši kryptoměnu do peněženky, kterou ovládáte, pokud držíte velké množství.

Profesionálové

 • Snadnější použití než výměna
 • Nakupujte kryptoměnu rychleji než většina burz
 • Nakupujte kryptoměnu debetními kartami (kromě bankovních převodů)
 • Nižší poplatky než konkurenti s „snadným nákupem“
 • Důvěryhodná a regulovaná společnost
 • Bezpečně ukládá prostředky zákazníků

Nevýhody

 • Sleduje, jak utratíte svou kryptoměnu
 • Peněženky jsou méně bezpečné než peněženka, kterou sami ovládáte
 • Mírně vyšší poplatky než většina burz

coinbase týmový průmyslový reflektor

Získejte 10 $, když si otevřete nový účet Coinbase

Když kliknete na odkaz níže a otevřete nový účet Coinbase, obdržíte 10 $ okamžitě financovaných na váš účet.

Nenechte si ujít bezplatnou hotovost – dokonce 10 $ … začněte kliknutím na níže uvedený odkaz.

Kliknutím sem získáte 10 $ při otevření nového účtu

Jak používat Coinbase k nákupu kryptoměny v 5 jednoduchých krocích (stačí sledovat skákací míč)

V tomto průvodci krok za krokem přesně ukážu, jak nakupovat kryptoměnu prostřednictvím Coinbase.

1) Zaregistrujte se a ověřte svou e-mailovou adresu

Prvním krokem je vytvoření účtu. Zpočátku budete požádáni pouze o své jméno, e-mail, heslo a stav.

coinbase zaregistrovat

2) Vyberte typ svého účtu

Po potvrzení vaší e-mailové adresy vás provedeme čtyřdílným procesem nákupu.

Vyberte, zda chcete vytvořit individuální nebo obchodní účet.

coinbase individuální a obchodní registrace

3) Ověřte své telefonní číslo

Poté budete muset ověřit své telefonní číslo. Používá se jako forma dvoufaktorového ověřování, které pomáhá zabezpečit váš účet.

ověření coinbase

4) Nastavte způsob platby

Dalším krokem je nastavení platební metody.

coinbase vklad

Coinbase přijímá platby bankovním převodem a kreditní kartou. Oba způsoby platby mohou vyžadovat ověření.

Při zakládání bankovního účtu u Coinbase mohou nejprve provést dvě malé transakce a poté požadovat ověření částek.

Při nastavování kreditní karty budete pravděpodobně muset nahrát fotografie své kreditní karty.

Obě metody mohou vyžadovat ověření vaší identity. To je vyžadováno téměř všemi burzami kryptoměn, které manipulují s nekrytými měnami (USD, EUR atd.), Aby splňovaly různé vládní předpisy.

5) Nakupujte bitcoiny, ethereum a / nebo litecoiny

Konečně je čas provést nákup kryptoměny. Cena a všechny poplatky Coinbase jsou jasně uvedeny v okamžiku zadání objednávky.

nakupujte bitcoiny na coinbase

Pokud jste provedli nákup bankovním převodem, kryptoměna dorazí po zpracování bankovního převodu.

coinbase dokončen nákup

Poznámka: V době, kdy se přihlašujete k Coinbase, se tento proces mohl mírně změnit. Neustále provádějí malé úpravy svého designu a procesu registrace, ale budeme muset aktualizovat všechny zásadní změny.

coinbase týmový průmyslový reflektor

Získejte 10 $, když si otevřete nový účet Coinbase

Když kliknete na odkaz níže a otevřete si nový účet Coinbase, dostanete 10 $, když si koupíte nebo prodáte kryptoměnu v hodnotě 100 $.

Kliknutím sem získáte 10 USD při otevření nového účtu

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me