Recenze Edge Wallet

Okraj, nedávno rebrandováno z Airbitz, je poskytovatel softwarové peněženky se sídlem v San Diegu v Kalifornii. Společnost byla založena v roce 2013 a zaujala jedinečný přístup k zabezpečení vašich finančních prostředků a soukromých informací. Místo toho, aby se Edge zaměřil na zabezpečení na straně serveru, vám dává kontrolu tím, že poskytuje snadno použitelnou vrstvu zabezpečení nahoře na straně klienta (na straně uživatele) části jeho produktu.

Peněženka Edge je stále v beta verzi ale spustí se s podporou pro:

 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Bitcoinová hotovost
 • Augur REP
 • Křídla
 • Matryx

Kromě toho Edge vybudoval modulární architekturu, která jim umožňuje pracovat s jakýmkoli blockchainem nebo tokenem. Aby nová mince byla k dispozici v peněžence, musí vývojář z týmu mince přispět podporou prostřednictvím jednoduchého pluginu, který Edge poskytuje.

Edge peněženka

Peněženka Edge také integruje se s Shapeshift což vám umožní snadno přepínat mezi podporovanými coiny, aniž byste museli posílat své prostředky na burzu.

Tato recenze peněženky Edge je vytvořena, aby vám pomohla pochopit, jaké nabídky nabízí peněženka Edge, historii společnosti a zda je nebo není vhodná pro vaše potřeby.

Co říkají lidé?

Vzhledem k tomu, že nová peněženka Edge je stále v beta verzi, je porota na rozhodnutí, zda bude oblíbenou komunitou. Peněženka Airbitz je však na trhu již několik let, nyní obdržela stovky recenzí. Je bezpečné předpokládat, že tyto recenze budou použitelné pro peněženku v2.0 (Edge), jakmile se dostane na trh.

Dobrý: Airbitz má v průměru 4 hvězdičky (z 5) napříč několika recenzními platformami jako CryptoCompare a Google Play ukládat. Mnoho zákazníků pochvaluje peněženku na jejím přímém rozhraní a doporučuje ji každému, kdo je v bitcoinu nový. Zkušení uživatelé mají rádi zaměření peněženky na bezpečnost, soukromí a decentralizaci – základní principy pohybu kryptoměny.

Špatný: Je ironií, že většina stížností na Airbitz se týká procesu zabezpečení a identifikace. Někteří uživatelé se cítí nepříjemně z množství informací, které potřebují k nákupu bitcoinů prostřednictvím aplikace, zatímco jiní vyjádřili zklamání, že nemohli nakupovat kvůli své geografické poloze. Jako společnost se sídlem v USA mohu jen předpokládat, že tato preventivní opatření jsou v souladu s politikami proti praní špinavých peněz (AML) a převaděči peněz.

Airbitz je zdarma ke stažení a používání. Jediné poplatky, které platíte, jsou poplatky za těžbu za zasílání prostředků z peněženky.

Jak to funguje?

Airbitz je víc než jen peněženka a od Edge můžeme očekávat totéž. Kromě odesílání a přijímání finančních prostředků můžete pomocí své peněženky také:


 • Přihlaste se k decentralizovaným aplikacím (dapps)
 • Nakupujte bitcoiny
 • Utraťte bitcoiny

S Edge můžete svou peněženku použít k ověřit v dapps jako Křídla a Augur které používají sadu Edge Security SDK. K ověření stačí pouze naskenovat čárový kód, který vám poskytne aplikace. Odtud můžete přistupovat a převádět stejné prostředky, které byste normálně drželi ve své peněžence Edge.

Přihlášení Edge Barcode

Máte 3 možnosti nákupu bitcoinů v peněžence Airbitz:

 1. Glidera pro bankovní účty v USA
 2. Bity pro evropské bankovní účty
 3. LibertyX pro nákupy hotovosti v USA

Airbitz uzavřel partnerství s těmito společnostmi a naviguje vás do jejich rozhraní, kde můžete nakupovat. Pokud narazíte na problémy s nákupem bitcoinů, měli byste se obrátit spíše na příslušnou společnost než na podporu Airbitz / Edge.

Airbitz Nakupujte bitcoiny

Airbitz také uzavřel partnerství s Card For Coin Inc.. a Bitrefill poskytnout způsoby, jak utrácet bitcoiny v aplikaci peněženky. Můžeš utratte své bitcoiny v Target a Starbucks a přijímat slevy až 20% při každém nákupu. To je pěkná výhoda, která přidává přidanou hodnotu držení kryptoměny tím, že vám ji snadno umožní utratit na oblíbených místech.

Peněženka Airbitz

Airbitz / Edge je k dispozici pouze na zařízeních iOS a Android, a společnost uvedla, že neplánuje implementaci a webové rozhraní. To vás má dále chránit před útoky na účty, které převládají v infrastruktuře webových stránek. Někteří lidé to mohou považovat za zápor, ale myslím si, že odhodlání společnosti k zabezpečení vašeho účtu, i když na úkor některých funkcí, je slušné.

Mohu těmto lidem věřit?

Peněženka Edge je postavena decentralizovaným způsobem, který to zajišťuje žádná společnost třetí strany nemá přístup na vaše prostředky nebo informace o účtu. K těmto informacím nemá přístup ani samotný Edge.

Místo toho se vaše soukromé klíče, veřejné adresy a historie transakcí vytvářejí místně ve vašem zařízení. Tato data jsou poté zašifrována a uložena na cloudových serverech typu peer-to-peer.

I když společnost přestane existovat nebo budou její servery nefunkční, budete mít přístup ke svým prostředkům. To přidává důležitou vrstvu důvěry v odvětví, kde společnosti a burzy mohou někdy zmizet ve vzduchu a vzít si s sebou své prostředky.

Jaká je podpora?

Zákaznická podpora pro tuto peněženku je vynikající. Když jsem četl recenze v obchodě Google Play, všiml jsem si, že od každého ze společnosti někdo odpověděl na každého uživatele, který žádal o pomoc. Odpověď zahrnovala nejen relevantní informace, ale také e-mail, na který se můžete obrátit, pokud má zákazník stále problémy.

Web Airbitz má také seznam často kladených otázek které pokrývají běžné problémy, jako je obnovení účtu a řešení problémů s peněženkami. Mnoho recenzentů uvedlo, že tým zákaznické podpory je neustále nápomocný a reaguje na zaslané lístky s e-mailovou podporou.

Co si myslím?

Pokud jste si přečetli mé předchozí recenze peněženky, víte, že jsem hlupák pro jednoduchý design a přímočarý uživatelský komfort. Airbitz / Edge má intuitivní rozhraní, které není zastrašující pro krypto nováčka zatímco stále poskytuje špičkové zabezpečení a funkčnost. To je smrtící kombinace.

Z toho, co jsem viděl, vypadá, že Edge Wallet poskytne ještě lepší zážitek než současný protějšek Airbitz. Moje kontaktní informace jsou již v seznamu pro registraci do beta verze a těším se, až uvidím vše, co nová peněženka Edge nabízí.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me