Gemini založili v roce 2015 Tyler a Cameron Winklevoss (spolutvůrci Facebooku). Navzdory tomu, že společnost Gemini zahájila svoji činnost v poslední době více než většina jejích konkurentů, rychle získala obrovské procento na trhu obchodování s kryptoměnami. V tomhle Recenze Gemini, Ukážu vám výhody a nevýhody této výměny.

Recenze Gemini: klíčové informace

V rychle se rozvíjejícím odvětví se mnoho výměn snažilo držet krok s rostoucími potřebami zákaznické podpory. Gemini, které je nyní známé svou výrazně nadprůměrnou zákaznickou podporou, se od balíčku oddělilo.

Další výhodou Gemini je jejich rychlé a pro začátečníky přátelské služby. Na rozdíl od většiny burz vám Gemini umožňuje začít obchodovat, jakmile vložíte bankovní převod. I když nemůžete vybrat z burzy, dokud nebude váš vklad plně zpracován, umožní vám to nákup vašich prvních bitcoinů nebo etherea ihned po vložení.

Jak používat Gemini k nákupu bitcoinů a etherea

Níže vám ukážeme postup pro vytvoření účtu Gemini a nákup kryptoměny bankovním převodem.

1) Zaregistrujte se

Registrace na Gemini je sama o sobě vícestupňový proces.

Zaregistrujte se na Gemini

Po ověření vašeho e-mailu vás provede registrační proces Gemini. Budete povinni:

  • Zadejte svou polohu a telefonní číslo a poté povolte dvoufaktorové ověřování (2FA). 2FA pomůže udržet váš účet v bezpečí tím, že při přihlášení bude vyžadovat další kód.
  • Přidejte bankovní účet, který chcete použít k vkladu. Bankovní převody a bankovní převody jsou jedinými způsoby vkladu, které jsou v současné době v Gemini akceptovány.
  • Ověření vaší identity nahráním vašeho státem vydaného ID To vyžadují téměř všechny burzy kryptoměn, které uživatelům umožňují vkládat, vybírat a obchodovat v nekrytých měnách (USD, EUR, GBP atd.). Je nutné, aby burzy splňovaly různé vládní předpisy. Toto ověření může v době vysokého objemu aplikace trvat až několik dní.

Gemini je vícestupňový proces registrace

2) Vložte prostředky do Gemini

Jakmile je váš účet vytvořen a ověřen, je čas provést vklad. V nabídce přejděte na Převod prostředků > Vložit do směny > Bankovní převod. Zadejte částku, kterou chcete vložit (omezeno na 500 $, pokud používáte bankovní převod).

uložit na gemini

Při bankovním převodu bude váš vklad okamžitě k dispozici pro obchodování.

Vklad Gemini

3) Nakupujte bitcoiny a / nebo ethereum

V nabídce přejděte na pár, se kterým chcete obchodovat. Pokud chcete koupit bitcoin, přejděte do Koupit > BTC / USD.

Zadejte cenu a množství pro objednávku nákupu. Můžete také vybrat a tržní objednávka, která je „okamžitě vyplněna proti klidové objednávce“.

Koupit na Gemini

Po dokončení nákupu budete nyní mít na svém účtu bitcoiny. Pamatujte, že nemůžete vybrat, dokud váš bankovní převod nedokončí zpracování, i když můžete bitcoiny, které jste zakoupili na burze, prodat.

Pozastavení výběru Gemini

Je Gemini bezpečný?

Pokud čtete tuto recenzi Gemini, je bezpečnost Gemini pravděpodobně jedním z vašich hlavních problémů. Stručně řečeno, Gemini se jeví jako jedna z nejbezpečnějších burz kryptoměny. Níže prozkoumám, jak se Gemini drží ve 3 zásadních aspektech zabezpečení jakékoli burzy kryptoměn.

Legitimita společnosti

Jako burza kryptoměn založená v New Yorku je Gemini plně regulovaná a je v souladu se všemi potřebnými regulátory.

Společnost Gemini Trust Company, LLC je regulována státním oddělením finančních služeb v New Yorku (NYSDFS). To vyžaduje, aby splnili požadavky na kapitalizaci, dodržování předpisů, boj proti praní peněz, ochranu spotřebitele a kybernetickou bezpečnost stanovené NYSDFS.

Uživatelé se mohou také uklidnit, že společnost založili dvojčata Winklevoss. Po společném vytvoření Facebooku a veslování na olympijských hrách investovali Tyler a Cameron Winklevoss do řady úspěšné startupy.

Bezpečnost fondů

Gemini podniká řadu kroků, aby zajistil bezpečné držení finančních prostředků zákazníků.

Většina kryptoměnových fondů je uložena v offline chladírenském úložišti, nikoli v horkých peněženkách. Technologie Multi-Signature se používá k eliminaci jednotlivých bodů selhání. Tyto offline peněženky jsou uloženy v několika zabezpečených zařízeních. Můžete se dozvědět více o Bezpečnost Gemini zde.

Fondy Fiat jsou pojištěny FDIC až do výše 250 000 USD. Tyto fondy jsou odděleny od provozních fondů společnosti.

Zabezpečení osobního účtu

Gemini vyžaduje, aby všichni uživatelé povolili dvoufaktorové ověřování, které bude použito jako druhý kód při přihlášení a výběru. Jako metody 2FA můžete použít SMS nebo Authy App.

Podporované země

Zákazníkům služeb Gemini poskytuje služby ve Spojených státech, Kanadě, Velké Británii, Portoriku, Hongkongu, Jižní Koreji a Singapuru.země podporované gemini

Limity vkladů

  • Bankovní převod 500 $ za den, 15 000 $ za 30 dní.
  • Bankovní převod neomezený.
  • Kryptoměna neomezená.

Limity výběru

  • Bankovní převod 100 000 $ za den.
  • Bankovní převod neomezený.
  • Kryptoměna neomezená.

Poplatky

Vklady a výběry nemají na Gemini poplatky.

Obchodování na burze je zpoplatněno, ale obvykle jsou 0,25% nebo méně.

Shrnutí recenze Gemini

Gemini je metoda nákupu bitcoinů a etherea s nízkými poplatky pro začátečníky. Společnost si v komunitě kryptoměn rychle vybudovala skvělou pověst, částečně díky svému nadprůměrnému zákaznickému servisu.

Hlavní nevýhody Gemini jsou jejich omezené metody vkladu a dostupné kryptoměny.

Zde můžete prozkoumat další nejlépe hodnocené možnosti směny.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me