Recenze peněženky Blockchain.info

Recenze peněženky Blockchain.info

Blockchain.info je dlouholetá bitcoinová a ethereová peněženka a je jedním z nejpoužívanějších webů v tomto odvětví. Platforma byla spuštěna v srpnu 2011 a sídlí v Lucemburku.

Blockchain.info má také průzkumník blockchainu jehož cílem je pomoci uživatelům pochopit aktuální stav bitcoinů, včetně nejnovějších transakcí a počtu transakcí za den.

V této recenzi peněženky Blockchain.info se dozvíte více o tom, co platforma nabízí, o míře obtížnosti jejího používání a nakonec o tom, zda vyhovuje vašim potřebám..

Veřejný názor

Peněženka Blockchain.info je velmi oblíbená z mnoha důvodů.

Lidé milují snadno použitelné rozložení a také pozitivní pověst Blockchain.info. Existuje však také několik nevýhod služby kvůli tomu, že je online.

Profesionálové:

  • Blockchain.info je zavedená důvěryhodná společnost s dlouholetými zkušenostmi a miliony uživatelů.
  • Oblíbené pro malé transakce a pravidelné platby.
  • Užitečné utrácet finanční prostředky z papírové peněženky.
  • Díky snadnému a přímému použití je atraktivní pro nové uživatele bitcoinů.
  • Lidé mají rádi funkčnost aplikace pro smartphone.

Nevýhody:

  • Zkušení uživatelé bitcoinů nemají rádi potenciální rizika online horké peněženky.
  • Existuje několik zpráv o vyprázdnění a odcizení účtů.
  • Existují tvrzení, že zákaznická podpora je často neužitečná nebo zcela nepolapitelná.

Lidé obecně mají rádi software, pokud jde o funkčnost a každodenní používání. Hlavním problémem (pokud existuje) je potenciální ztráta zabezpečení. Není známo, zda uživatelé, kteří si stěžují na hacknutí jejich peněženek, přijímají adekvátní bezpečnostní opatření, stojí za zmínku, že online peněženky mohou být riskantní. Zákaznická podpora navíc tuto stížnost často ignoruje a ponechává uživatele trochu vysoko a sucho.

Doporučuje se, aby peněženka byla použita pro nižší transakce a držet velké částky na platformě není moudrý nápad. Pokud chcete držet větší množství bitcoinů, doporučujeme použít pevnou peněženku.


Uživatelské rozhraní

Stejně jako mnoho služeb má Blockchain.info poměrně rychlý proces registrace. Stačí udělat jen pár kroků a budete mít přístup ke své peněžence. Jednoduše zadejte e-mail, vyberte super silné heslo a jste připraveni začít přijímat bitcoiny.

blockchain domů

Uživatelské rozhraní je po otevření poměrně intuitivní s malým výběrem karet v kombinaci s lepivou nabídkou „Odeslat a přijmout“ v horní části. Laikovi je vše jasné a snadno srozumitelné. To je perfektní, pokud je to vaše první bitcoinová peněženka.

Vaše transakční data jsou snadno dostupná přímo v blízkosti funkce průzkumníka blockchainu. To znamená, že je možné sledovat všechny příchozí a odchozí platby naživo přímo z peněženky.

Zabezpečení je zvýrazněno stavovými pruhy, které budou při prvním přihlášení standardně červené. To by měla být hezká zelená plná barva, až se propracujete na záložku zabezpečení.

Ve způsobu, jakým je prezentován, není nic neobvyklého. Vše je plynulé a není nutné žádné další stahování. Funguje tak, jak by měla horká peněženka.

Bezpečnostní

Ideální peněženka by měla být vhodná pro přístup k fondům a obchodování s nimi, ale co je důležitější, měla by zabezpečit vaše tokeny.

Záložka zabezpečení Blockchain.info zajišťuje, aby byla vaše obrana posílena, aby se zabránilo potenciálním hrozbám nebo hackerům.

Provozování účtu jako bez použití bezpečnostních funkcí je skoro jako nechat auto odemčené na velkém parkovišti. Určitě to může být na chvíli v pořádku, ale je to parkoviště, takže zloději aut budou pravděpodobně kolem. Nakonec jeden z nich vyzkouší kliku dveří a ta se prostě otevře.

blockchain.info zabezpečení

S horkou peněženkou je vždy důležité, abyste přistupovali ke správnému webu. Je to dobrý nápad vytvořit si záložku https://blockchain.info nebo konkrétně pokaždé zadejte. Vstup na web pomocí Google nebo kliknutí na e-mail, který vypadá legitimně, vás může jednoduše poslat na podvodný web, který čeká na phishing vašich citlivých informací. Před zadáním hesel zkontrolujte webovou adresu.

Začít, nezapomeňte zálohovat klíč pro obnovení. Pokud je vaše obnovení zálohováno, budete moci své bitcoiny získat zpět v důsledku ztracených dat nebo hesel. Fráze pro obnovení je ve skutečnosti reprezentací vašeho soukromého klíče, takže buďte v bezpečí a nikdy jej nedávejte do digitálního formátu. Volba jednoduché metody perem a papírem je překvapivě bezpečná (neztrácejte ji!).

SMS a dvoufaktorová autentizace je v dnešní době očekávaným krokem na jakémkoli finančním účtu a Blockchain.info zahrnuje tuto volbu. Zabrání rychlým prstům v přístupu k vašemu účtu pouze pomocí e-mailové adresy a hesla.

K dispozici je pěkná finální funkce, která blokuje požadavky Tor. Po zapnutí zpevní vaši peněženku proti anonymním entitám na temném webu.

Přístupnost

S peněženkou Blockchain.info je velmi snadné začít.

Poskytuje spoustu drobných funkcí, které vyhlazují jakékoli drsné hrany, takže obchodování a používání bitcoinů je pro nováčka srozumitelné.

Funkce odesílání je velmi jasná.

Jednoduše vyberte, kolik bitcoinů chcete poslat, zadáním místní částky fiat a převede ji pomocí aktuálního směnného kurzu.

Konverze bitcoinů na ethereum probíhá bezbolestně prostřednictvím směnárny, která pomáhá zastavit jakékoli vrtkavé konverze nebo používání externích služeb. Díky těmto dvěma funkcím je přístupný pro ty, kteří se nechtějí obtěžovat směnnými kurzy a převody.

blockchain.info

Uživatelé peněženky smartphonu budou příjemně překvapeni funkcí rychlého spárování, která autorizuje aplikaci ve vašem telefonu. Jednoduše naskenujte QR kód prohlížeče a ten vás přihlásí do aplikace. Musíte jen vložit PIN kód a jste pryč.

Přijímání finančních prostředků přes prohlížeč bylo v pořádku, i když mi trvalo pár sekund, než jsem našel QR kód veřejné adresy. Líbí se mi, aby byli milí a připravení na rychlé platby a žádné chyby. To je určitě něco, co je důležité, pokud očekáváme, že bitcoin bude v běžném životě používán častěji.

Jeden ideální malý pomocník pro nové uživatele je vyskakovací okno, které vás pozdraví při prvním odhlášení. Doporučuje vám nastavit si záložní klíč pro obnovení, než cokoli ztratíte. To je obzvláště užitečné, i když je to jen malá připomínka zpomalení a péče.

Odhlášení z blockchainu

Závěr

Pokud jde o horké peněženky, Blockchain.info je vše, co byste mohli potřebovat, s obvyklými funkcemi a úhledným jednoduchým výkonem. Zabezpečení peněženky by mělo být dost dobré pro malé zůstatky a transakce, ale pravděpodobně byste v noci spali lépe, kdybyste ukládali větší množství do hardwarové peněženky. Musíte do společnosti vložit důvěru třetích stran, což komunita bitcoinů ne vždy vítá.

Každá peněženka má své kompromisy. Blockchain.info je však rychlá funkční peněženka, která se rychle nastavuje a snadno se používá, což z ní činí jednu z nejlepších online peněženek na trhu..

(Podívejte se na nejlepší doporučené bitcoinové peněženky a ethereové peněženky)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map