Recenze peněženky Exodus

Oficiálně spuštěn 29. července 2016 Peněženka Exodus je jednou z novějších možností uložení vaší kryptoměny. Exodus je a softwarová peněženka , který poskytuje klientské rozhraní pro přístup a převod vašich kryptoměn.

Jako softwarová peněženka připojená k internetu je Exodus ze své podstaty riskantnější než alternativy hardwarové peněženky jako Ledger nebo Trezor.

Do peněženky můžete uložit několik mincí, například:

 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Ethereum
 • Pomlčka
 • Golem
 • Augur
 • Decred
 • EOS
 • OmiseGo
 • +10 dalších mincí

Podpora nových coinů se také neustále vyvíjí. Na jejich plánu najdete seznam mincí tady.

Rozhraní peněženky Exodus je krásné – jednoduché a jednoduché. Peněženka, navržená pro „lidi, kteří nikdy nepoužívali směnárnu“, se vyhýbá používání technického žargonu a každou dostupnou akci můžete provádět v přímém postupu krok za krokem. Designérský tým zašel dokonce tak daleko, že zajistil, aby každá ikona byla dokonalá v pixelech, aby se snadno vešla do zbytku rozložení.

Řídicí panel Exodus na Macbooku

Co říkají lidé?

Dobrý: Peněženka Exodus získala od svých zákazníků ohromné ​​množství pozitivní zpětné vazby. Peněženka má 4,4 z 5hvězdičkového průměru na CryptoCompare s více než 260 recenzí. Uživatelé sdílejí moji lásku k designu rozhraní a mnozí tuto společnost chválili rychlý a užitečný tým podpory. Je to skvělé v odvětví, kde podpora má často nejnižší prioritu.

Špatný: I díky dobře navrženému klientovi a přímému zákaznickému servisu má Exodus prostor pro zlepšení. Aktuálně jste nelze použít dvoufaktorové ověřování pro váš účet. To představuje bezpečnostní riziko, které si u většiny ostatních peněženek nemusíte dělat starosti.

Někteří zákazníci také vyjádřili nespokojenost s nedostatek mobilní aplikace. Jsem si jistý, že jak bude Exodus růst, budou vyvinuty oba tyto požadavky na funkce.

Exodus je zdarma ke stažení a použití; společnost však účtuje poplatky za směnu a zasílání měn prostřednictvím peněženky. Někteří zákazníci uvedli, že tyto poplatky jsou mnohem vyšší než u jiných konkurentů.

Jak to funguje?

Klient Exodus má tři hlavní součásti:

 • Peněženka
 • Portfolio
 • Výměna

Peněženka je pravděpodobně místo, kde budete trávit většinu času. Zde můžete vidět zůstatky všech vašich coinů, sledovat své transakce a odesílat / přijímat prostředky. Dokonce můžete filtrovat své transakce podle „odeslaných“, „přijatých“ a „vyměněných“ – praktická funkce, která vám pomůže udržet vaši organizaci. Nemohu dostatečně zdůraznit, jak na mě zapůsobilo odhodlání týmu poskytovat vynikající uživatelskou zkušenost.

Peněženka Exodus

Chcete-li získat přehled o svých podnicích na vysoké úrovni, můžete se podívat na stránka portfolia. Jednoduše navrženo, tato část ukazuje procentuální rozdělení každé mince, kterou vlastníte, a související hodnotu dolaru.

Portfolio Exodu

Exodus je integrovaný s ShapeShift. To znamená, že si můžete vyměnit mince přímo v peněžence, aniž byste je museli posílat na burzu. Obrazovka směny jasně ukazuje částku, kterou ve swapu obdržíte (v kryptoměnách i fiatech), a také aktuální rozpětí transakce. Peněženka jde do krajnosti, aby zajistila, že při obchodování nedojde ke zmatku.

Výměna Exodu

Pokud ztratíte počítač nebo potřebujete z nějakého důvodu obnovit účet, máte několik možností, jak znovu získat přístup ke svým aktivům.

Nejjednodušší cesta je přes systém obnovení e-mailu jedním kliknutím. Při vytváření účtu vám bude zaslán e-mail se záložním odkazem k obnovení účtu. Stačí kliknout na tento odkaz a zadat heslo pro dokončení procesu.

Při vytváření účtu vám bude také dána 12slovná přístupová fráze. Neztraťte nebo nezapomeňte na tuto frázi. Pokud nemáte přístup k e-mailu nebo zapomenete heslo, musíte toto heslo zadat, abyste získali přístup ke svému účtu. Pokud ztratíte přístupovou frázi, neexistuje jiný způsob, jak se dostat do účtu.

Mohu těmto lidem věřit?

Peněženka Exodus bohužel ano ne 100% open-source, takže svou důvěru vložíte do vývojářského a manažerského týmu pomocí jejich peněženky. ČTÚ, JP Richardson, však vytvořil více než 190 knihoven open source a je vysoce důvěryhodná v rámci vývojové komunity.

Jako mladá společnost neměl Exodus čas implementovat bezpečnostní prvky, které obsahuje mnoho dalších peněženek. Vaše blockchainová aktiva jsou plně šifrována, ale jsou chráněno pouze heslem. Neexistuje žádné dvoufaktorové ověřování, které by vás vystavilo většímu riziku, pokud neúmyslně stáhnete malware nebo škodlivý softwarový program.

Společnost ve skutečnosti doporučuje použít jinou peněženku buď s multi-sig (jako Copay) nebo hardwarovou komponentu (jako účetní kniha) pokud plánujete ukládání velkého množství blockchainových aktiv.

Tým Exodus si je vědom svých bezpečnostních nedostatků a v současné době hovoří s poskytovateli hardwaru o zahájení zlepšování těchto slabin.

Jaká je podpora?

Podpora Exodu je A.+. Jejich web podpory má znalostní bázi s více než 100 článků vysvětluje různé funkce, strukturu poplatků, řešení problémů a dalších 17 obecných témat. Kromě komplexního seznamu často kladených otázek obsahuje mnoho souvisejících článků videa, která vám pomohou dále.

Pokud v oblasti znalostní báze nenajdete, co hledáte, můžete kontaktovat tým podpory prostřednictvím e-mailu. Nespočet recenzentů se podělilo o úžasný zážitek, který měli při řešení problémů s týmem podpory Exodus. Na lístky podpory se odpoví rychle a společnost pilně pracuje na úplném vyřešení každého problému.

Co si myslím?

Toto může být moje nová oblíbená softwarová peněženka. Jsem obrovský blbeček v oblasti designu a uživatelských zkušeností, takže mě pozornost k detailu, kterou Exodus poskytuje, aby vám poskytla bezproblémový zážitek, opravdu získala. Díky vynikající zákaznické podpoře, transparentnímu plánu a podpoře několika mincí je snadné pochopit, proč je tato peněženka komunitou milována.

Jsem nadšený, že vidím, jak tato společnost roste, jak vylepšuje zabezpečení peněženky a pokračuje v přidávání nových funkcí.

(Podívejte se na náš úplný seznam doporučených možností bitcoinové peněženky a ethereové peněženky)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me