Recenze peněženky TREZOR

Recenze peněženky Trezor

TREZOR byla spuštěna v srpnu 2014 společností SatoshiLabs a je první bitcoinovou hardwarovou sítí na světě. Nabízí kombinaci zabezpečeného offline chladírenského úložiště a možnosti utrácet žetony s podobným pohodlím jako horká peněženka.

Jednou z nejvýraznějších vlastností peněženky TREZOR je snad její vzhled. Je to malé zařízení o velikosti klíče od auta, které lze připojit k počítači pomocí kabelu USB. Je také schopen bezpečného použití v počítači, který byl infikován malwarem.

TREZOR v současné době podporuje bitcoiny, ethereum (+ všechny tokeny ERC-20), ethereum Classic, ZCash, litecoin, Dash a bitcoin Testnet.

Tato recenze TREZOR vám pomůže zjistit, zda je TREZOR vhodný pro vaše potřeby zabezpečení kryptoměny.

Soud veřejného mínění

Pokud jde o hardwarové bitcoinové peněženky, TREZOR je často oblíbeným davem. Drtivá většina online recenzí Trezor se pohybuje kolem hodnocení 4,5 / 5. Z toho, co jsme shromáždili, TREZOR:

  1. Funguje přesně tak, jak má. Jen velmi málo lidí si stěžuje na schopnost společnosti TREZOR chránit své bitcoiny a bez problémů je uchovávat.
  2. Nastavení peněženky může být trochu komplikované. Několik recenzí konstatovalo, že počáteční nastavení peněženky bylo trochu problematické a matoucí.
  3. Nedostatek širší palety altcoinů ponechává některé uživatele trochu frustrované. Peněženka TREZOR aktuálně podporuje pouze bitcoiny, ethereum (+ všechny tokeny ERC-20), ethereum Classic, ZCash, litecoin, Dash a bitcoinový Testnet.
  4. Skutečná fyzická peněženka je trochu levná a není vyrobena z vysoce kvalitního plastu. Někteří zákazníci byli zklamaní, že se TREZOR cítí levně vyrobený.

Celkově stojí za to brát každou online recenzi s rezervou. Dokud bude základní funkce peněženky fungovat jako kouzlo, všechno ostatní bude jen drobnou překážkou.

Uživatelské rozhraní

Uživatelské rozhraní peněženky TREZOR najdete na adrese wallet.trezor.io a je přístupný prostřednictvím Google Chrome nebo prostřednictvím věci zvané TREZOR bridge.

Peněženka TREZOR je vyrobena pro bezproblémové připojení k vašemu zařízení TREZOR a pomáhá uživatelům ovládat jejich coiny, spravovat jejich zůstatky a iniciovat převody.


Ze své peněženky TREZOR jste schopni generovat tolik veřejných adres, kolik chcete, abyste mohli přijímat platby a odesílat platby (což vyžaduje, abyste před odesláním zadali svůj PIN kód).

Máte také možnost nastavit funkci hesla, aby byly vaše mince bezpečnější. To je navíc k vašemu počátečnímu klíči. Je však důležité si uvědomit, že pokud zapomenete svou přístupovou frázi, vaše peněženka je „ztracena navždy“ a „podle vašich stránek TREZOR“ neexistuje způsob, jak získat zpět své prostředky “.

Celkově je uživatelské rozhraní TREZOR dostatečně jednoduché na pochopení, ale poskytuje některé podstatné další prvky zabezpečení, které mnoho jiných peněženek neposkytuje. Před spuštěním je však důležité se se vším, co se v peněžence TREZOR znáte, seznámit, abyste nedělali žádné chyby, které by mohly vést ke ztrátě mincí.

Bezpečnostní

Nejdůležitější vlastností každé peněženky je její bezpečnost. The TREZOR je často označován jako jedna z nejlepších bitcoinových peněženek z nějakého důvodu – zajišťuje práci s mincemi svých uživatelů.

Jelikož jsou vaše mince offline, je téměř nemožné je hacknout, aniž byste měli přístup k fyzickému zařízení.

Obvykle dochází k kompromisu mezi bezpečností a pohodlím a TREZOR se pokouší nabídnout to nejlepší z obou světů.

Pokud chcete mít své mince v bezpečí a offline, jednoduše je musíte vložit do peněženky TREZOR a peněženku někam uložit.

Za zmínku stojí, že SatoshiLabs není americká společnost a sídlí v České republice. To by nemělo být důvodem k obavám ze zřejmého důvodu, že spousta inovací v oblasti kryptoměn pochází z celého světa, ale je to stále zajímavý bod.

Bez ohledu na, i když SatoshiLabs změnil zlo a pokusil se vzít každému mince, na offline TREZORU se nikdo nemůže dotknout mincí. Celý kód je navíc open-source, takže každý může vidět, na co se společnost chystá.

Přístupnost

Chcete-li obchodovat se svými mincemi, můžete k připojení k počítači využít omezené USB připojení TREZOR.

Toto omezené připojení USB funguje stejně, jako se připojuje počítačová myš (myš řekne počítači, kde se nachází, a pohybuje kurzorem, ale počítač nemůže pohybovat myší).

To znamená, že TREZOR je schopen interakce s počítači, které by mohly být infikovány malwarem, aniž by byly ohroženy mince na TREZORU.

Chcete-li získat přístup k vašim coinům, jednoduše tak učiníte připojením TREZOR k počítači a zapnutím rozhraní peněženky TREZOR na https://wallet.trezor.io. Odtud můžete vidět své zůstatky, generovat adresy pro platby a odesílat platby.

Závěrečné myšlenky

Celkově Peněženka TREZOR je ve světě hardwaru pro kryptoměnu miláčkem. Společnost je dostatečně dlouhá, aby reagovala na požadavky spotřebitelů a optimalizovala svůj produkt z hlediska bezpečnosti.

Cena se pohybuje kolem 100 $, což je více než jiné než hardwarové alternativy, ale vysoká úroveň zabezpečení, snadné uživatelské rozhraní a přístupnost a tým za produktem (podle mého skromného názoru) stojí za to. Nemluvě o tom, jak dlouho by vašich 100 $ mohlo jít k ochraně vašeho portfoliového zůstatku.

Lechtá TREZOR vaši fantazii? Nezapomeňte se podívat na naše recenze nejlepších bitcoinových peněženek a nejlepších peněženek na ethereum, abyste zjistili, jak se to vyrovná konkurenci.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map