Klíčové podrobnosti ICO BitClave

 • Datum zahájení – 28. listopadu 2017
 • Datum ukončení – 8. prosince 2017
 • Symbol žetonu – KAT
 • Soft Cap – 25 547 000 $
 • Pevná čepice – 1 000 000 000 $
 • Celkový počet žetonů – 2 000 000 000
 • Směnný kurz – kolem 0,00 $ / token (nejnovější)
 • Přijímané kryptoměny – BTC, ETH, LTC a QTUM
 • Předprodej – ~ 22 000 000 $ získaných v předprodeji

bitclave ico

Komunita BitClave

Cvrlikání: 18,3 tisíc sledujících

Facebook: 22 686 lajků

Střední: 780 sledujících

Co je to BitClave?

BitClave nabízí otevřené tržiště pro vyhledávání, jehož cílem je udržovat spravedlivé ceny reklam. BitClave chce vrátit hodnotu podnikům a zákazníkům tím, že eliminuje použití zprostředkovatelů. „Zprostředkovatelé“ označují více reklamních sítí, jako je Adwords, které oddělují spotřebitele a obchodníky.

Funkce bitclave dříve

Z dokumentu BitClave

Na navrhovaném reklamním trhu BitClave by podniky byly schopny přímo najít své cílové publikum a nabídnout jim své produkty a služby. Pokud například provozujete opravnu jízdních kol, budete moci najít kohokoli, kdo vlastní kolo, a přímo mu poslat své nabídky..

Za účelem přimět lidi, aby používali tento systém, navrhuje BitClave formu pobídkového vyhledávání. To by se však lišilo od vašich typických vyhledávání sdílení reklam a výnosů, jako je Bing Rewards. BitClave si klade za cíl vytvořit systém, kde by se navrhovaná reklama zobrazovala pouze lidem, kteří o ni mají zájem. To umožňuje společnostem zefektivnit jejich reklamu, protože by eliminovaly obrovské množství zbytečných výdajů na reklamu, a dává jim příležitost přinést větší hodnotu nabídce ve formě slev, vzorků a zkušebních nabídek. Abychom dohodu osladili, je prokázáno, že využívání slev, vzorků a zkušebních nabídek získává vyšší odezvu.

Bitclave po

Z dokumentu BitClave

Ekosystém BitClave by poskytl spotřebitelům plnou kontrolu nad jejich vlastními údaji a rozhodl by se, zda chtějí odhalit své osobní údaje maloobchodníkům. Toto se vrací zpět k maloobchodníkům, kteří by byli schopni použít poskytnuté informace k reakci s cílenou propagací.

Konkurenti

Pokud jde o ICO, které se snaží ukrást oheň od Gods, BitClave je jedním z nejpozoruhodnějších. Konkurence BitClave zahrnuje lidi jako Google, Facebook, Baidu a v podstatě kdokoli ve vyhledávači nebo v reklamním průmyslu.

Skutečnou metrikou úspěchu projektu BitClave je to, jak rychle se mohou rozšířit a podpořit přijetí, a zároveň přilákat významné klienty na straně obchodní reklamy. Nejen, že mají za úkol pokusit se zapojit miliardy uživatelů, ale také soutěží s některými z nejmodernějších inovativních společností na světě.

Příležitost

Reklamní průmysl stojí za to 550 miliard $ dolarů a je z velké části provozován zprostředkovateli, jako jsou Facebook a Google. Zatímco současný reklamní průmysl je stále relativně efektivní, existuje několik neúčinností a slabin, které se BitClave snaží využít. První je o hodnotě, která proklouzne trhlinami díky provozu botů (Odhaduje se, že 50% veškerého provozu generují roboti) a špatně cílené reklamy. Druhým je nedostatek svobody uživatelů ovládat svá data, která je vyhledávacími stroji vyčerpána.

Tým

BitClave byla založena v roce 2016 a provozuje se mimo domov hlavního kampusu společnosti Google v Mountain View v Kalifornii (hovoříme o tropení medvěda). To znamená, že BitClave má příležitost získat nejrůznější talenty na vysoké úrovni ve vyhledávací technologii.

Generální ředitel společnosti BitClave je Alex Bessonov, který má zkušenosti s prací s mnoha spouštěcími akcelerátory a také jako softwarový inženýr s Microsoft, eBay a Informatica.

CTO společnosti BitClave je Patrick Tague, a má zkušenosti s mobilním, vestavěným a bezdrátovým zabezpečením.

Časové osy jsou následující:

bitclave časová osa

BitClave Pros:

 • BitClave se pokouší vyřešit obrovskou neefektivitu na masivním trhu. Dokonce i 0,5% z 550 miliard reklamního trhu je 2,75 miliardy dolarů.
 • Má náborový nábor outsiderů v rozvíjejícím se světě kryptoměn.
 • Tým již získal v předprodeji 16 532 341 $.
 • Soft cap se zdá být pro projekt a tým takového rozsahu velmi proveditelný.

Nevýhody BitClave:

 • Konkurence BitClave není nic, čemu by se dalo bránit. Pokud existuje něco, co by mohlo spojit lidi jako Google a Facebook, pak je to ochrana jejich příjmů.
 • BitClave má obrovský úkol, jak rychle zapojit tunu lidí na obou koncích (spotřebitelských i obchodních).

Závěrečné myšlenky:

BitClave ICO již přilákalo značné množství pozornosti. Pokud máte zájem, doporučujeme vám provést náležitou péči a zkontrolovat jejich bílý papír protože je to vlastně jeden z mála dokumentů, které poskytují neuvěřitelně podrobný a důkladný popis všeho, čeho chce společnost v dohledné budoucnosti dosáhnout..

Jednou z hlavních obav je, jak bude konkurence reagovat, pokud (a je to velké, pokud) BitClave dokáže představovat i tu nejmenší hrozbu. Nejen, že lidé jako Facebook a Google mají prostředky na vybudování vlastního blockchainového řešení, mají také dostatečně hluboké kapsy pro získání BitClave v budoucnu.

Ať už se rozhodnete investovat nebo ne, bude to zajímavý příběh, který bude následovat v následujících měsících.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me