bitFlyer – největší bitcoinová burza na světě

bitFlyer je největší bitcoinová burza na světě působící v Japonsku, Evropě a Spojených státech. Burza v roce 2017 uskutečnila celosvětový objem přes 100 miliard USD a má nejvyšší objem obchodování ze všech burz v Japonsku.

S nedávným vstupem bitFlyer na americký trh si možná budete klást otázku, zda je pro vás dobrou volbou. Ve srovnání s Gemini a GDAX nabízí renomovaná platforma důvěryhodnou metodu nákupu bitcoinů za USD.

V této recenzi bitFlyer pojednáme:

Klíčové informace bitFlyer

Jak to funguje

bitFlyer má dvě rozhraní, která můžete použít ke správě svého obchodování:

  • Přístrojová deska
  • bitFlyer Lightning Exchange

Přístrojová deska

Řídicí panel je místo, kde spravujete svůj účet a zobrazujete historii obchodování. Na Karta Domů, budete moci zobrazit hodnotu svých aktiv, některá tržní data na vysoké úrovni a hlavní informace o účtu, jako je vaše třída účtu.

V Zpráva o obchodu v sekci najdete záznamy o vašich obchodech a bankovních transakcích. Tyto dokumenty můžete snadno exportovat také do souboru CSV nebo Excel.

řídicí panel výměny bitflyerů

Řídicí panel také obsahuje oblasti, kde můžete vkládat a vybírat prostředky (BTC i USD) na / z vašeho účtu. Vklady a výběry v USD musíte provádět bankovním převodem. bitFlyer odmítne vklady ACH a vrátí vodiče, které jsou nad vaším limitem.

Nakonec Karta Nastavení na hlavním panelu aktualizujete svá nastavení zabezpečení, například vytvoření čtyřmístného kódu PIN a nastavení dvoufaktorového ověřování. Tato dodatečná opatření jsou vysoce doporučena bez ohledu na množství peněz, které obchodujete.

bitFlyer Lightning Exchange

BitFlyer Lightning Exchange je platforma, na které obchodujete. Burzovní platforma je poměrně přímočará, ale pro začínající investory může být zastrašující. Můžete odesílat jednoduché tržní a omezené objednávky přímo z rozhraní při prohlížení souvisejících grafů.

výměna blesků bitflyer

Tyto grafy zahrnují většinu věcí, které by zkušenější obchodník chtěl, jako Fibonacciho čáry, klouzavé průměry, svícny a hloubkové grafy.

Pokud hledáte pokročilejší možnosti obchodování, můžete klepnout na Záložka „Speciální“ nastavit podmínky, jako jsou stop-limity a více automatických obchodů.

výměna blesků bitflyer speciální objednávky

Lightning Exchange má také vývěsku pro všechny obchodníky, kteří jsou aktuálně na platformě. Není zcela jasné, jakou hodnotu to přinese obchodním zkušenostem, ale je to zajímavý dotek.

Poplatky za obchodování

Je tu Poplatek za transakci 0,0008 BTC při výběru bitcoinů z platformy a Poplatek 10 $ při výběru USD.

BitFlyer obchodní poplatky rozmezí od 0,02% do 0,12% pro tvůrce i příjemce v závislosti na 30denním objemu.

Dostupné kryptoměny

V současné době jsou bitcoiny jedinou kryptoměnou, kterou můžete nakupovat a prodávat na bitFlyer ve Spojených státech. Směnárna podporuje další měny v zámoří, ale jsou opatrní, které z nich si vyberou, a pomalu zavádějí podporu.

Dosud neoznámili, které mince plánují v USA podporovat, ale s největší pravděpodobností budou postupovat podle svého japonského protějšku při přidávání Litecoinu, Ethereum, Ethereum Classic nebo Bitcoin Cash.

Limity převodu

Vaše denní limity přenosu jsou určeny vaším třída účtu.

S účtem Trade Lite můžete vkládat a vybírat až 2 000 $ každý den. Tento limit je stejný bez ohledu na to, zda převádíte bitcoiny nebo americké dolary. V této třídě účtu máte také maximum limit jedné transakce ve výši 3 000 USD při obchodování na platformě. Chcete-li získat stav třídy účtu Trade Lite, musíte uvést své jméno, datum narození, telefonní číslo a adresu bydliště.

Pokud dodatečně odešlete ověření ID, připojíte se k běžné třídě účtu Trade. V této třídě máte denní limit vkladu / výběru se zvyšuje na 50 000 $. To platí opět pro bitcoiny i americké dolary. S touto třídou navíc zmizí váš maximální limit jedné transakce. To znamená, že existuje bez omezení na částku, kterou můžete vyměnit v jednom obchodu.

A konečně, pokud vyplníte dotazník rozšířené hloubkové kontroly, můžete obdržet Stav Trade Pro. V této třídě účtu neexistují žádná omezení pro vklady, výběry ani obchody.

Důvěra společnosti

Velký objem obchodování bitFlyer ukazuje, že investoři z celého světa důvěřují společnosti a lidem za ní. Společnost také získala řádné licence od Japonské agentury pro finanční služby (FSA), Evropské unie a většiny států v Americe.

Burza je díky platným bezpečnostním zásadám také platinovým členem Japonské asociace blockchainu.

Zabezpečení fondu

bitFlyer je stejně bezpečný, jak přicházejí. Platforma využívá všechny standardní bezpečnostní postupy (SSL, multi-sig, 2FA) a ukládá více než 80% bitcoinových prostředků do offline peněženky. Tato peněženka je zabezpečena mnoha fyzickými zámky a 24hodinovým monitorovacím systémem.

Pokud se chcete dozvědět více o robustních zásadách zabezpečení bitFlyer, můžete si prohlédnout jejich publikace tady.

Zákaznická podpora

Zákaznickou podporu můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu, i když není jasné, jak dlouho obvykle odpovědi trvají. Při procházení fóry a recenzemi je jasné, že ti, kteří používají výměnu, milují bitFlyer a nenahlásili žádné problémy se zákaznickým servisem.

Web také obsahuje dobře organizovanou Sekce FAQ s velkou sadou otázek a užitečných odpovědí.

Závěr

I když to pro začátečníky není tak intuitivní, bitFlyer by pro vás mohl být tím pravým, pokud hledáte rychlý způsob nákupu bitcoinů. Burza je jednou z nejdůvěryhodnějších na světě a má nadbytečná bezpečnostní opatření, která zajistí, že vaše prostředky budou v bezpečí.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me