Recenze burzy KuCoin

V roce 2011 začali zakladatelé burzy KuCoin zkoumat blockchainovou technologii a pokračovali v budování technické architektury pro KuCoin v roce 2013. O 4 roky později byla burza zahájena s konečným cílem „stát se jednou z 10 nejžhavějších výměnných platforem na světě [s ] “Do roku 2019. V tomto krátkém časovém období se společnosti KuCoin podařilo propracovat z temné burzy na místo jako 18. největší směna podle 24hodinového objemu obchodování.

Tato mezinárodní burza kryptoměn se sídlem mimo Hongkong v současné době podporuje obchodování s velkým počtem digitálních aktiv. Generální ředitel a jeden z původních zakladatelů, Michael Gam, je bývalým technickým expertem v Ant Financial, nejcennější fintech společnosti na světě.

Zajímavé na této burze je, že navazuje na systém sdílení zisku a distribuuje 50% jejich denních celkových výnosů z poplatků za obchodování uživatelům, kteří mají svůj token založený na burze, KuCoin Shares (KCS). Podobným způsobem jako Binance nabízí KuCoin relativně nízké poplatky za obchodování a pobídky pro držení (nebo obchodování) své nativní kryptoměny.

Co jiného je tedy na KuCoinu tak zvláštního? V následující recenzi se ponoříme hluboko do vnitřního fungování obchodní platformy KuCoin.

Populární názor

Za účelem získání veřejného mínění se spisovatel podíval na Reddit, aby zjistil, co na tuto výměnu říká internet. Celkově se zdá, že KuCoin získává dobrou zpětnou vazbu od těchto anonymních zdrojů.

Dobré: Pozitivní recenze na KuCoin jsou jeho uživatelsky přívětivé rozhraní, podrobné obchodní grafy, dvoufaktorová autentizace, odměny držitelů KCS, nízké poplatky za obchodování / výběr a schopnost vydělávat GAS při držení NEO na burze. Rovněž nabízí svou výměnu mezinárodnímu společenství tím, že je přístupná ve více než 10 jazycích.

Špatné: Na burze si nemůžete koupit počáteční kryptoměnu a někteří uživatelé hlásí zpoždění v systému a pomalý zákaznický servis. Existují také někteří, kteří směnu spojují s podvodem Confido, falešným ICO, který utekl s penězi investorů. Ačkoli většina uživatelů uznává, že výměna KuCoin nebyla spojena s podvodem, negativní událost zůstává v myslích uživatelů. Zdá se však, že komunita respektuje KuCoin za náhradu nákladů těm, kteří investovali do Confida.

Recenze KuCoin: klíčové informace

ID tabulky je požadovaná hodnota!

Přehled týmu KuCoin

Jak je uvedeno na jejich oficiální webové stránky který uvádí 12 hlavních členů, „Kucoin si klade za cíl poskytovat uživatelům transakce s digitálními aktivy a směnárenské služby, které jsou ještě bezpečnější a pohodlnější, integrovat prémiová aktiva po celém světě a vybudovat nejmodernější transakční platformu“.

CEO a zakladatel, Michael Gam, je bývalý technický expert v Ant Financial, přidružené společnosti čínské skupiny Alibaba. Byl také senior partnerem internetových gigantů jako MikeCRM a KF5.COM.

COO, Eric Don, je označován jako „vedoucí internetový výzkumník, systémový architekt a hvězda internetového průmyslu“. Rovněž se uvádí, že je CTO a senior partner IT společností včetně YOULIN.COM, KITEME a REINOT. Není však jasné, zda tyto weby skutečně existují, protože se nezobrazovaly ve vyhledávání Google ani při zadávání domén webových stránek. Podle jeho LinkedIn, v současné době pracuje jako CTO ve společnosti Youlin Network Technologies, přesto zde není žádná zmínka o KITEME nebo REINOT.

Autor uznává, že při zkoumání pozadí mnoha z těchto zakladatelů / členů týmu mohou existovat určitá omezení kvůli jazykovým bariérám. Pokud jsou však členové týmu takoví, za jaké jsou, přinášejí dlouholeté zkušenosti od renomovaných společností, jako jsou 18,4 miliard dolarů investiční společnost GF Securities a mobilní platební řešení a poskytovatel služeb iBoxPay.

kucoin

Přehled použití burzy KuCoin

Společnost KuCoin přináší poměrně rychlý proces aktivace uživatele a vytvoření účtu trvalo spisovateli méně než 3 minuty.

kucoin

Chcete-li začít, musíte:

  1. Souhlasíte s podmínkami
  2. Zaregistrujte se pomocí svého e-mailu a hesla
  3. Klikněte na aktivační odkaz ve svém e-mailovém e-mailu (který může být ve vaší spamové schránce),
  4. Jste přihlášeni.
  5. Vložte prostředky z jiné peněženky a začněte obchodovat!

kucoin

Chcete-li obchodovat, jednoduše zadejte cenu a částku, kterou chcete koupit u určitého obchodního páru. U každého obchodu vyžaduje společnost KuCoin zadání Google 2-FA (pokud si nepřejete tuto funkci odstranit v nastavení).

Řekněme, že chcete koupit 1 KCS a vyměnit jej za ETH. V části s částkou a požadovanou cenou, za kterou jej chcete koupit, zadejte 1. Pokud chcete okamžitou transakci, pomůže vám zadat aktuální cenu „Zeptejte se“, přičemž v pravém horním rohu nákupní mřížky se zobrazí.

Klíčovými vlastnostmi obchodování na burze jsou vaše schopnost kontaktovat automatickou podporu 24/7, vaše schopnost obchodovat s mnoha základními obchodními páry, jako jsou BTC, ETH, NEO a KCS, a to, že vám web zobrazuje částku v USD nebo BTC, která vaše portfolio stojí za to. Umožňuje také uživatelům kliknout na obchodní pár a získat tak podrobnější informace o obchodování (zobrazené níže).

kucoin

Poplatek za každý obchod je 0,1% z aktiva, které jste koupili (minus případná sleva, kterou můžete získat z držení KCS). Za každých 1 000 KCS, které vlastníte, získáte 1% slevu (omezenou na 30%). Při hodnotě zhruba 5 $ byste museli držet kolem 5 000 $ KCS za 1% slevu a 50 000 $ KCS (10 000 KCS) za 10% slevu. Je zřejmé, že průměrný majitel účtu nemá výrazné slevy z poplatků za obchodování.

Vklady a výběry jsou celkem jednoduché. Vše, co musíte udělat, je přejít do sekce „Aktiva“ a zadat příslušné informace.

výběr kucoinu

Vklad je zdarma a náklady na výběr závisí na měně, ze které si přejete vybrat. Například výběr NEO a GAS je zdarma, ale výběr ETH stojí 0,01 ETH a výběr BTC stojí 0,0005.

Binance v současné době stojí uživatele 0,1% za obchod, nabízí bezplatné vklady, bezplatné výběry NEO a GAS, 0,001 BTC a 0,01 ETH poplatek za výběr. Jak vidíte, poplatky za KuCoins jsou velmi podobné, když je porovnáme s Binance, známou nízkonákladovou obchodní platformou.

Příjem dividend

Pokud si chcete spočítat, kolik dostanete v coin coinech, můžete kliknout na tento odkaz a zadejte částku KCS, kterou držíte. V současné době vám držení 100 KCS vydělá přibližně 10 centů denně v podobě dividend z přibližně 100 různých mincí. I když se to může zdát jako malé množství, mějte na paměti, že hodnota jednotky KCS může také stoupat. Od svého uvedení na trh, KCS vzrostla o více než 900%.

odměny kucoinu

souhrn

KuCoin se snadno používá, nabízí dobré zabezpečení, má mobilní aplikaci, poskytuje nízké obchodní poplatky a poskytuje pobídky pro obchodování / držení KCS. Skutečnost, že burzy zavírají své brány novým uživatelským účtům kvůli nedostatečné škálovatelnosti, ale KuCoin to nedělá dobrou volbou pro nové uživatele, kteří chtějí obchodovat na trhu altcoinů. Jak již bylo řečeno, KuCoin je rozhodně na cestě k tomu, aby se stal jednou z největších světových světových burz.

V době psaní tohoto článku je KuCoin v současné době 28. největší burzou s objemem 84 243 753 USD. I když je toto číslo daleko za globálním lídrem burzy Upbit (4 309 450,07 USD), může pokračovat v masivním čerpání nových uživatelů a přesunout se do top 10 místa. Pro vstup do první desítky však musí překonat Bittrex a získat kolem 600 milionů USD USD.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me