Hledáte, ale nevíte, komu důvěřovat. Existuje zdánlivě nekonečné množství míst k nákupu bitcoinů s vaší těžce vydělanou fiat měnou. Jak víte, která společnost je bezpečná a spolehlivá??

xapo domů

Xapo je jednou z nejuznávanějších společností ve světě bitcoinů. Nedávno získali financování od různých investorů ve výši 40 milionů USD, což pomáhá předvést jejich legitimitu.

Xapo také nabízí debetní kartu bitcoinů, která je přidružena k vaší bitcoinové peněžence, což vám umožní utrácet bitcoiny snadněji než většina ostatních služeb.

V této recenzi Xapo se ponoříme do jejich společnosti a prozkoumáme jejich pověst, abychom zjistili, zda stojí za humbuk, nebo jestli by vám bylo lépe s jinou burzou.

Klíčové informace Xapo

Společnost Xapo zahájila svoji činnost v kalifornském Palo Alto v roce 2014. Nedlouho poté začala rychle růst a tým se kvůli regulační stabilitě a mezinárodní neutralitě přestěhoval do Švýcarska. Nyní je společnost Xapo začleněna do Hongkongu a celosvětově působí s kancelářemi v Hongkongu a Palo Alto v Kalifornii.

Generálním ředitelem společnosti Xapo je Wences Casares, mezinárodní podnikatel s více než 20 lety v oblasti budování a prodeje technologických podniků. Založil prvního argentinského poskytovatele internetových služeb ve svých 20 letech. Poté založil Patagon, online makléřskou firmu, kterou prodal za 750 milionů $. V zásadě tento člověk většinu svého života formuje a prodává společnosti.

Prezidentem společnosti Xapo je Ted Rogers, který společnosti Xapo přináší více než patnáct let zkušeností v oblasti obchodu a financí. COO společnosti Xapo, Federico Murrone, se celý svůj život zaměřil na technologii. Pracoval jako CTO v Patagonu.

Co to pro vás znamená? Xapo provozují legitimní podnikatelé a podnikatelé. Mají dlouhou historii stavebních společností, které jsou úspěšné. Kromě toho jsou všechny jejich pověsti ve shodě se společností Xapo. Dali se k dispozici veřejné kontrole. Ve světě, kde mnoho společností a burz má velmi málo veřejně dostupných informací o týmech, to stojí za zmínku.

Jak používat Xapo k nákupu bitcoinů

zaregistrujte se xapo

Proces začíná vyplněním výše uvedeného registračního formuláře. Poté odpovíte na několik otázek o sobě (musíte také deaktivovat AdBlock). Abyste mohli používat Xapo, musíte být starší 18 let. Samozřejmě vám bude zaslán ověřovací e-mail.


xapo ověřit

Jak vidíte, než budete moci s peněženkou něco dělat, budete si muset ověřit číslo mobilního telefonu. Jakmile zadáte telefonní číslo, můžete zaškrtnutím políčka povolit 2FA v části „Nastavení zabezpečení“.

Nyní, než si budete moci skutečně koupit bitcoiny pomocí svého nového účtu, budete muset nahrát řidičský průkaz a doklad o pobytu. Pokud se informace ve vašich dokumentech nesčítají, budete odmítnuti.

Jakmile budete schváleni, budete moci nakupovat bitcoiny pomocí jejich snadno použitelného rozhraní s vaší měnou FIAT.

Je Xapo bezpečné?

Pokud jde o diskusi o bezpečnosti služby založené na bitcoinech, je třeba vzít v úvahu tři faktory: legitimita společnosti, úschova finančních prostředků a zabezpečení osobních účtů:

Legitimita společnosti. Xapo má ve světě bitcoinů vynikající pověst. Jsou začleněny do Hongkongu a mají kanceláře po celém světě. I když na Bittrust existují určité stížnosti ohledně jejich zákaznické podpory, zdá se, že jsou legitimní společností.

Úschova fondů. Xapo tvrdí: „Spojte pohodlí každodenní bitcoinové peněženky se zabezpečením hlubokého chladicího úložiště.“ Co to přesně znamená? Pojďme do Xapo FAQ pro odpověď:

“Deep cold storage je typ chladírenského úložiště, kde se nejen bitcoiny ukládají offline, ale také systém, který uchovává bitcoiny, nebyl nikdy online ani připojen k jakémukoli typu sítě.” Soukromé klíče spojené s tímto systémem byly generovány v offline systémech a proces podepisování transakcí se také provádí v offline systémech. Systémy používané v tomto typu úložiště se nikdy nedotýkají internetu; jsou vytvořeny offline, jsou uloženy offline a jsou offline při podepisování transakcí. “

Pokud to bylo příliš mnoho na strávení, v podstatě to znamená, že vaše bitcoiny jsou neuvěřitelně bezpečné, protože nikdy nejsou online.

Zabezpečení osobního účtu. PIN a heslo vytvoříte při vytváření účtu Xapo. To pomáhá udržet váš účet v bezpečí. Můžete také povolit 2FA (dvoufaktorové ověřování) k ochraně vašeho účtu.

Xapo upřednostňuje bezpečnost před všemi ostatními, což znamená, že vaše osobní údaje, bitcoiny a fiat měna budou s nimi pravděpodobně v bezpečí. Skutečnost, že někdo musí nahrát řidičský průkaz a doklad o pobytu, aby se stal zákazníkem, mi dodává důvěru v něj jako společnost.

Zákaznická podpora Xapo

Xapo se pokouší poskytovat vynikající zákaznickou podporu prostřednictvím e-mailu, Twitteru a Facebooku:

E-mailem: [chráněno e-mailem]

Twitter: https://twitter.com/xapo

Facebook: https://www.facebook.com/xapoapp

Stojí však za zmínku, že špatná zákaznická podpora je jedinou největší stížností proti společnosti Xapo, když hledáte recenze Xapo. Lidé se širokou škálou problémů mají problémy se získáním vhodné pomoci od společnosti Xapo.

S tím se jedná o běžný nález pro téměř každou burzu kryptoměn. To je pravděpodobně způsobeno rychle se rozvíjejícím průmyslem v kombinaci s „nejhlasitějšími hlasy“.

Podporované země

Xapo působí globálně. Tým Xapo tvrdě pracoval na podpoře obrovského množství zemí a měn FIAT, od Bhutanese Ngultrums (BTN) po Zambii – Zambian Kwacha (ZMK). To znamená, že Xapo podporuje vše od méně populárních fiat měn po populární, jako jsou USD, EUR, GBP, JPY, RUB a CNY.

Nakupujte a prodávejte limity

Xapo nemá žádné veřejně dostupné informace o limitech nákupu. Než provedete jakékoli nákupy, ujistěte se, že je váš účet plně ověřen. Xapo účtuje 1% poplatek za všechny objednávky nákupu, s dalšími poplatky za zpracování na základě vaší platební metody (zveřejněny při nákupu).

V současné době vám Xapo neumožňuje prodávat bitcoiny. Místo toho navrhují použít svou debetní kartu Xapo k utrácení vašich bitcoinů, místo aby je prodávaly přímo za měnu FIAT.

Zasílání bitcoinů z vaší peněženky Xapo

Bitcoiny zakoupené na Xapo můžete posílat do jakékoli bitcoinové peněženky. To se děje od ve vašem účtu Xapo. Za odesílání bitcoinů z Xapo do vaší peněženky však existují poplatky. Místo toho, abyste narušili jejich neustále se měnící strukturu poplatků, využijte jejich rozpis poplatků přímo.

Minimální částka, kterou můžete odeslat z Xapo, je 55 bitů, označovaných také jako 0,000055 BTC.

Příjem bitcoinů do vaší peněženky Xapo

Chcete-li přijímat bitcoiny do své peněženky Xapo z externího zdroje, získejte adresu peněženky ze svého účtu Xapo. Poté použijte tuto adresu Xapo jako adresu „odeslat do“ ve vaší externí peněžence. Pokud je to matoucí, podívejte se na tuto příručku o odesílání a přijímání bitcoinů.

Xapo si za příjem malého množství bitcoinů účtuje poplatek zkontrolujte jejich stránku s poplatky před odesláním se ujistěte, že vám nebude účtován žádný poplatek.

Shrnutí recenze Xapo

Xapo je renomovaná společnost, která upřednostňuje zabezpečení. Pokud je to pro vás důležité (rada: mělo by to být), pak Xapo stojí za váš čas.

Většina stížností nalezených na Bittrustu a dalších kontrolních webech Xapo se točí kolem jejich zákaznického servisu, který nevyhovuje každému požadavku a reaguje pomalu. Podle názoru recenzenta to však nemusí být nutně špatná věc. Znamená to, že jim záleží na celkové bezpečnosti jejich podnikání, aby se u každého zákazníka ohýbali dozadu.

Bitcoinová debetní karta Xapo je jedinečná funkce, která není k dispozici u mnoha jiných burz a peněženek. I když je za získání karty poplatek (20 USD), představuje zajímavý způsob, jak přivést bitcoiny do reálného světa.

Celkově Xapo stojí za váš čas, zvláště pokud si ceníte bezpečnosti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me