Forbes uvádí seznam bohatých na kryptoměny: Ripple Royalty, Winklevoss Twins a Tim Draper

Forbes uvádí seznam bohatých na kryptoměny: Ripple Royalty, Winklevoss Twins, & Tim Draper

Na zdánlivě nemilosrdném trhu jsou jasně vítězové i poražení. Od raných investorů po průmyslové podnikatele, pojďme se podívat na ultrabohaté vítěze blockchainu, kteří se spokojeně šklebili, jak se valí v těle … nebo řekněme mince.

zakazuje bohatý seznam

1. Chris Larsen – věk 57 let – čistá hodnota 7,5 až 8 miliard dolarů – spoluzakladatel společnosti Ripple

Na prvním místě je Chris Larsen, rodák ze San Franciska známý pro spoluzakládání známých startupů v křemíkovém údolí, jako je E-Loan a Prosper Marketplace. Právě teď vlastní obchodní magnát 5,2 miliardy XRP a pokouší se růst Ripple prostřednictvím různých partnerství v blockchainovém světě jako jeho výkonný předseda.

2. Joseph Lubin – věk 53 let – čistá hodnota 1 až 5 miliard dolarů – spoluzakladatel společnosti Ethereum

O Lubinovi se říká, že drží Ether za 10 miliard dolarů, a byl jedním z největších investorů v jeho crowdsale. Říká však, že pomalu prodává mince, aby zaplatil za financování projektů. Lubin je navíc zakladatelem ConsenSys, zhruba 600 zaměstnanců blockchainové softwarové technologické společnosti se 6 pobočkami v 5 zemích.

3. Changpeng Zhao – věk 41 let – čistá hodnota 1,1 až 2 miliardy dolarů – generální ředitel společnosti Binance & Zakladatel

V létě roku 2017 zahájila společnost Zhao Binance, kdysi temnou burzu, která nyní slouží více než 6 milionům uživatelů. Podle Forbes je v současné době největší kryptoburza na světě. Zatímco Zhao vydělává peníze z webu, je také považován za hlavního držitele na burzách nativních digitálních aktiv Binance Coin (BNB), které mají celkovou zásobu téměř 200 miliard BNB a obchodují za zhruba 8 $ za minci.

4. Cameron & Tyler Winklevoss – věk 36 let – čistá hodnota 900 až 1,1 miliardy dolarů – časní investoři bitcoinů & Zakladatelé Gemini

Lidé si často pamatují dvojčata Winklevoss z jejich slavného soudního sporu s Markem Zuckerbergem, který inspiroval film „Sociální síť“. S miliony, které obdrželi od vypořádání, vzali některé z těchto fondů a investovali je do bitcoinu v plenkách kolem roku 2012. Nyní vlastní populární obchodní platformu Gemini.

5. Matthew Mellon – věk 54 let – individuální investor – 900 až 1 miliarda dolarů – individuální investor

Mellon je v současné době předsedou finančního výboru republikánské strany v New Yorku. Před několika lety začal investovat do kryptoměny a říká se, že zbohatl tím, že většinou investoval své prostředky do raných fází Ripple’s XRP.


6. Brian Armstrong – věk 35 let – čistá hodnota 900 až 1 miliard dolarů – generální ředitel Coinbase

Společnost Coinbase, založená společností Armstrong v roce 2012 se sídlem v San Francisku, je dominantní silou v globálním odvětví kryptoměn a jednou z mála burz, které umožňují uživatelům nakupovat kryptoměny za fiat.

7. Matthew Roszak – věk 45 let – čistá hodnota 900 až 1 miliard $ – spoluzakladatel Bloq

8. Anthony Di Iorio – věk 43 let – čistá hodnota 750 až 1 miliard dolarů – spoluzakladatel společnosti Ethereum

9. Brock Pierce – věk 37 let – čistá hodnota 700 až 1 miliard $ – předseda nadace Bitcoin

10. Michael Novogratz – věk 53 let – čistá hodnota 700 až 1 miliarda dolarů – generální ředitel společnosti Galaxy Digital

11. Brendan Blumer – věk 31 let – čistá hodnota 600 až 700 milionů dolarů – CEO Block.one

12. Dan Larimer – věk 35 let – čistá hodnota 600 až 700 milionů $ – Block.one CTO

13. Valery Vavilov – věk 38 let – čistá hodnota 500 až 700 milionů dolarů – generální ředitel společnosti Bitfury

14. Charles Hoskinson – věk 30 – čistá hodnota 500 až 6600 milionů dolarů – spoluzakladatel společnosti Ethereum

15. Brad Garlinghouse – věk 47 let – čistá hodnota 400 až 500 milionů dolarů – generální ředitel společnosti Ripple

Garlinghouse se narodil v Topeka v Kansasu a získal titul MBA na Harvardu. Předtím byl prezidentem spotřebitelských aplikací ve společnosti AOL a dříve generálním ředitelem a předsedou firmy cloudových služeb Hightail. Nyní je Garlinghouse generálním ředitelem společnosti Ripple a říká se, že drží značné množství mincí XRP.

16. Barry Silbert – věk 41 let – čistá hodnota 400 až 500 milionů dolarů – generální ředitel skupiny digitálních měn

17. Vitalik Buterin – věk 24 let – čistá hodnota 400 až 500 milionů dolarů – tvůrce Etherea

Nejmladší člen na tomto seznamu ve zralém věku 24 let, Buterin navrhl Ethereum v roce 2013, měl crowdsale v roce 2014 a technologie byla spuštěna v roce 2015. Zatímco projekt během crowdsale prodal 60 milionů žetonů, ponechali si 12 milionů za tým. Při hodnotě kolem 800 $ za žeton je jeho zřejmý Buterin v dobrém finančním postavení.

18. Tim Draper – věk 59 let – čistá hodnota 350 až 500 milionů dolarů – zakladatel společnosti Draper Associates

Draper, známý jako prominentní investor v oblasti rizikového kapitálu v Silicon Valley a neochvějný nadšenec pro kryptoměny, začal investovat do bitcoinů „dříve, než byl v pohodě“. Draper se nyní snaží rozšířit svou lásku k blockchainu veřejnosti spuštěním Draper Blockchain Intensive na Draper University v San Mateo v Kalifornii.

19. Song Chi-Hyung – čistá hodnota 350 až 500 milionů $ – zakladatel Upbit

Jak se tito muži dostali na seznam?

Aby se Forbes stal vůbec prvním bohatým seznamem kryptoměn, musí mít tito dobře podporovaní podporovatelé digitálních měn hodnotu minimálně 350 milionů dolarů a musí být získáni z odvětví kryptoměn. Je třeba poznamenat, že čisté jmění jsou odhady. Chcete-li se dozvědět více o každém z uvedených investorů, navštivte stránku původní článek o Forbesu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map