Nejžhavější partnerství v oblasti kryptoměny roku 2018

Partnerství projektu hraje obrovskou roli v jeho perspektivách růstu a technickém vývoji. Aktualizace partnerství jsou vydávány nepřetržitě a je velmi snadné si je nechat ujít.

Právě zahajujeme náš týdenní segment partnerství v oblasti kryptoměn s některými z největších partnerství právě teď, s těmi, která se očekávají v budoucnosti, a také s potenciálními partnerstvími, která vycházejí z fámy.

To není investiční rada. Proveďte svůj vlastní průzkum a přijímejte svá investiční rozhodnutí podle svých vlastních podmínek.

Aktuální partnerství:

Tron (TRX): 3. ledna společnost Tron oznámila partnerství s přední herní platformou Game.com, kde si uživatelé mohou zakoupit virtuální mazlíčky prostřednictvím TRX. Jeden týden před, oBike, společnost s 10 miliony uživatelů sdílené ekonomiky, která působí ve 20 zemích, se spojila se společností Tron. Pokud máte zájem získat lopatu z první ruky, generální ředitel Justin Sun obvykle škádlí své následovníky o hlavních nadcházejících partnerstvích prostřednictvím Cvrlikání. Níže vidíte jedno z prvních důležitých oznámení společnosti Sun o aliancích společností.

Jen Sun Partnership Twitter

Zvlnění (XRP): Řešení přeshraničních plateb XRP se v tuto chvíli zdá být hvězdou ve velké partnerské hře. Finanční giganti jako Santander a American Express se pokusí využít blockchain k nahrazení zastaralého systému SWIFT ze 70. let. Nedávno japonská firma SBI Holdings oznámila svůj plán nabídnout Ripple jako platební řešení pro banky v asijských zemích, včetně Číny, Japonska a Tchaj-wanu.Zvlněná partnerství

Raiden Network (RDN): Podle Merkle.com, RDN vytvořila stěžejní aliance v energetických a počítačových hrách. Mezi ty v energetickém sektoru patří Grid + (symbol: GRID) a Energy Web Foundation (EWF). V současné době se EWF snaží nasadit blockchainová řešení v energetickém sektoru se seznamem klientů včetně jedné z deseti největších společností na světě, Royal Dutch Shell. V herním průmyslu Raiden Network uzavřel partnerství s Enjin, který má 18 milionů uživatelskou základnu a je v současné době „největší platformou pro vytváření herní komunity na světě“.

Pomlčka (DASH): V tweet 4. ledna společnost Dash oznámila partnerství se španělským startupem Bitnovo, který údajně zpřístupní kryptoměnu více než 12 000 maloobchodníkům ve Španělsku. Spotřebitelé si budou moci zakoupit DASH „s kupónem v tisících obchodů a ve vybraných prodejnách Carrefour a Media Markt prostřednictvím nákupu dárkových karet.“ Abychom uvedli toto partnerství v perspektivu, MediaMarkt je v současné době největším evropským maloobchodem se spotřební elektronikou. I když množství maloobchodníků určitě zní působivě, společnost Bitnovo plánuje expanzi do dalších zemí, jako je Velká Británie, Portugalsko a Itálie, a naopak zvyšuje pravděpodobnost úspěchu DASH prostřednictvím nového dramatického vstupu na trh v kamenných obchodech.

Pomlčka partnerství na Twitteru

Qtum (QTUM): S podporou online audio a video zábavních služeb mamut Baofeng (v hodnotě přes 1 miliardu USD), tým v Qtum doufá, že překoná ethereum a bitcoin a vybuduje největší a první blockchainovou konsensuální síť (BCN). S plánem na usnadnění 50 000 síťových uzlů bude 5krát větší než síť 10 000 uzlů bitcoinů a 2,5krát větší než síť 20 000 uzlů Ethereum. Jak uvedl generální ředitel společnosti Baofeng Reccon Cui, „Baofeng Group provozuje největší světovou P2P síť, takže jsme ohromeni bezpečností a vynikající flexibilitou blockchainové architektury Qtum“.

Stellar (XLM): Zatímco technické aspekty Stellaru jsou téměř (ne-li úplně) totožné s Ripple’s, obě síly nyní odcházejí obecně za různými entitami. Stellar se pokouší přinést dostupné finanční služby těm, kteří žijí v chudobě, zatímco partnerství společnosti Ripple se zaměřují spíše na finanční obry a velké banky. Ve spolupráci s technologickým gigantem IBM a poradenskou společností Deloitte najdete oznámení o nepřetržitém partnerství umístěná na oficiálních stránkách společností Cvrlikání, najdete také rozsáhlý seznam současných partnerství tady.

Hvězdná partnerství

Cardano (ADA): Ačkoli se nejedná o partnerství s velkým jménem, ​​Cardano je oficiálně přijímáno jako způsob platby ve Španělsku Hotel Ginebra. Podle webových stránek hotelu „přijetím platby ADA bude ubytování na celém světě moci ušetřit na velkém množství provizí, což nakonec povede k lepším sazbám pro vás, zákazníka.“ Pokud vše vyjde, smysluplné uznání by mohlo dát ADA důvěryhodnost pro další růst.

IOTA (MIOTA): V příspěvek na blogu ze dne 4. ledna 2018, spoluzakladatel IOTA Dominik Schiener oznámil, že tým „oficiálně uzavřel partnerství s Mezinárodním dopravním inovačním centrem (ITIC), aby s nimi spolupracoval při práci na zkušebnách autonomních vozidel.“ Význam tohoto partnerství spočívá v tom, že podporuje testování inovací v prostředích „inteligentních měst“, jako jsou projekty inteligentní mobility. Živé demonstrace se budou konat v roce 2018 a poskytnou veřejnosti pohled na to, čeho IOTA / ITIC dosahuje, a budou zahrnovat „větší skupinu společných partnerských společností“.

Pundi X (PXS): Podle jeho webová stránka, Pundi X umožní maloobchodním prodejnám „nakupovat, prodávat a přijímat kryptoměny“. S méně než 1% populace, která drží měnu, plánuje Pundi X urychlit proces růstu krypto komunity tím, že nabídne více než 100 000 maloobchodních prodejen za tři krátké roky šanci „digitalizovat“ svůj obchod. I když již oznámili datum zahájení svého ICO, zúčastněné obchody budou moci provádět transakce s téměř jakoukoli digitální měnou, včetně Ethereum, Stellar, Qtum a dalších. Mezi partnerství patří Stellar, Fintech Indonesia a Swiss Finance + Technology Association.

Partnerství Pundi (PXS)

Monero (XMR): Všichni víme, že umělci milují své soukromí, když dostanou příležitost ho mít. S Projekt Korálový útes, kryptoměna a hudební nadšenci spojit své vášně tím, že vám umožní nakupovat hudbu a zboží s ultra-soukromým coinem Monero. Podle G-Eazyho, „Jak se kryptoměny stávají populárnějšími, je důležité, aby moji fanoušci měli možnost zvolit si, jak kupují moje písně a zboží … vzhledem k tomu, že Monero je jednou z nejbezpečnějších, nejbezpečnějších a nejvíce soukromých kryptoměn, je to jedna z nejlepších možností pro mé fanoušky toto sváteční období. “ Mezi umělce, od kterých si můžete zakoupit produkty od společnosti Monero, patří SIA, Kaskade, Weezer a Mariah Carey.

Mlýn pověstí:

Western Union k využití XRP: Podle Markets Insider, Hodnota společností Western Union a Ripples vzrostla, protože se šířily zprávy o tom, že společnost Western Union bude implementovat XRP do všech svých systémů. Zdá se, že pověst začala, když oficiální Twitter Ripple oznámil, že se spojil se třemi firmami na převody peněz, které se řadí mezi největší pětku. Western Union je v současné době na prvním místě a je pravděpodobně nejznámější. Zaujetí místa číslo dva je Moneygram, následuje TransferWise, WorldRemit a poté PayPal, což znamená, že potenciálně kterýkoli z nich by mohl být součástí aliance.

Brad Garlinghouse Twitter XRP

Coinbase přidat XRP: A nedávné oznámení Coinbase zmáčkla mnoho investorů Ripple doufá, že bude integrována do burzy. Pro jasnost Coinbase neřekl, že nikdy nepřidají #XRP, říkají však, že od nynějška nemají v plánu přidat do své burzy žádné nové mince. Stále tedy existuje možnost, že bude přidána v budoucnu spolu s dalšími mincemi.

Coinbase Blog Oznámení o přidání mince

Mark Zuckerberg vypadá do kryptoměny: Promiň, Marku, ale jsi pozadu za dvojčaty Winklevoss. Osobně FB příspěvek sám generální ředitel Zuckerberg naráží na skutečnost, že chce vyřešit problémy, které obklopují jeho společnost, s ohledem na skutečnost, že mnoho lidí věří, že FB je centralizovaný systém, který působí poněkud jako „velký bratr“. Podle příspěvku řešení mohou, ale nemusí zahrnovat kryptoměnu. Měli bychom zůstat naladěni na „Zuckcoin“ v roce 2018?

Mark Zuckerberg Coin

TRX a veřejné společnosti: Generální ředitel Justin Sun v živém videu oznámil, že ho minulý týden kontaktovali významné veřejné společnosti, které jsou v současné době uvedeny pod NASDAQ a NYSE. Podle společnosti Sun byla vytvořena partnerství a v současné době probíhá integrace s TRX. Přihlásilo se „nejméně 5“ veřejných společností. Vzhledem k předpisům Sun říká, že není schopen sdílet jména, dokud společnosti neoznámí partnerství sami. Mladý generální ředitel však svým stoupencům a investorům slibuje, že tyto společnosti přivedou Tron na „zcela novou úroveň“ a přivedou nejméně 100 milionů nových uživatelů.

Závěrečné myšlenky

Je důležité věnovat pozornost tomu, na čem tyto inovativní týmy také pracují SZO plánují pracovat v budoucnosti. Tato partnerství by mohla hrát podstatnou roli v tom, jak projekt rozšiřuje svoji technologickou a uživatelskou základnu.

Nezapomeňte se přihlásit k odběru našeho e-mailového seznamu pro budoucí oznámení o partnerství a další relevantní zprávy o kryptoměně.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me