Tento týden v kryptoměně – 12. ledna 2018

Crypto Roller Coaster pokračuje: Tento týden dosáhla celková tržní kapitalizace všech mincí nového historického maxima 835 miliard dolarů 7. ledna a strmá korekce ztrácela 200 miliard dolarů za pár dní přistát 11. ledna na 628 miliard USD. V době psaní tohoto článku se zdálo, že se trh stabilizuje (stejně stabilní jako něco ve světě kryptoměny na Divokém západě) kolem 718 miliard dolarů.

Bitcoiny: Vlajková loď kryptoměny Bitcoin zhruba klesla -15% na cenu 14 000,00 $ tento týden.

Ethereum: Navzdory násilným zvratům trhu se Ethereum zvedlo 25,91% tento týden zasáhne ATH kolem 1400 $. Znovu získal místo číslo dvě od Ripple.

Zvlnění sraženo na 3. místo: Po několika týdnech výbušného růstu se společnost Ripple stala velkým hitem, když CoinMarketCap odstranil jihokorejské burzy ze svých seznamů a okamžitě snížil ceny z ATH. Dolů 34,91% tento týden došlo ke zmírnění Ripple oznámením partnerství s MoneyGram.

Cardano: V současné době na 5. pozici se Cardano v době psaní tohoto článku obchodovalo za 0,80 USD. Altcoin zasadil hlavní ránu spolu s Ripple a klesal 21,22% minulý týden.

Tron bere buben: Nedávná obvinění proti společnosti Tron spolu s celkovým poklesem trhu ovlivnila společnost Tron docela tvrdě a přesunula měnu z krátkodobého 6. místa na 13. místo na 13. místo. Měna je dole 47,24% tento týden.

Binance Coin: Binance Coin (BNB) je na vzestupu 72% za posledních 7 dní. Mince, kterou vlastní hlavní burza Binance, nabízí slevy za použití mince při obchodování s jinými měnami na své platformě.

Alt-coin „Vibe“ se zvyšuje o více než 400% za jediný den: Vibe, kryptoměna zaměřená na živou hudbu, explodovala v růstu poté, co byla přidána na burzu Binance. Mince, která se v současné době obchoduje kolem 1,40 USD, vytvořila hlavní rozruch poté, co se během své ICO fáze vyprodala za méně než 5 minut.

cmc

Tron obviněn z plagování ve Whitepaper: Generální ředitel společnosti Tron Justin Sun zažil hrbolatý týden poté, co čelil řadě obvinění, mezi něž patří obvinění z prodeje všech jeho mincí zakladatelem litecoinu Charlie Lee (později vyřešeno mezi stranami). Aby toho nebylo málo, Tron byl obviněn z kopírování jejich whitepaperu zakladatelem klienta BitTorrent JoyStream.

tron whitepaper twitter

Slavný obchodník z Wall Street Mike Novogratz založí banku kryptoměn: Bývalý partner Goldman Sachs Mike Novogratz je již nějakou dobu vášnivým zastáncem blockchainu a nyní se snaží svůj podíl v tomto odvětví posunout do nových výšin. Podle agentury Bloomberg Markets bude společnost Galaxy Digital Holdings kótována na veřejném trhu v Kanadě a bude budovat „nejlepší obchodní transakci ve své třídě s kompletním servisem v institucionální kvalitě v oblasti kryptoměny a blockchainu“..

Zranitelnost počítače způsobuje vypnutí hlavní burzy: Minulou středu společnost Bittrex vypnula mnoho peněženek offline, aby zajistila bezpečnost dat na své platformě. Chyby, které se vyskytují především u čipů Intel, které byly vytvořeny od roku 1995 a dále, se týkají „téměř každého“, kdo je používá k připojení k internetu.


Telegram chce pro ICO získat více než 1 miliardu dolarů: Služba okamžitých zpráv Telegram plánuje v blízké budoucnosti spuštění kryptoměny Telegram Open Network (Ton). Se zhruba 200 miliony uživatelů v aplikaci budou uživatelé moci nakupovat za „gramy“ nástrojů, jako je skryté procházení a sdílení souborů.

Mozky & Brawn, superstar NFL Richard Sherman váží krypto: Cornerback pro Seattle Seahawks Richard Sherman říká, že lidé musí dělat výzkum a vzdělávat se, když investují do kryptoměny. Rovněž stanoví tři hlavní problémy s kryptoměnou, včetně drahých poplatků za obchodování, pomalých časů transakcí a „skepticismu“, který poškozuje potenciál trhu pro masové přijetí. S větším volným časem mimo hřiště kvůli zranění, Sherman vypadá krypto, aby „psychicky stimuloval [sebe]“.

Richard Sherman

Obrázek s laskavým svolením Seattle Seahawks

Samozvaný „Crypto Genius“ James Atlucher k zahájení burzy: Jamese možná poznáte ze svých FB reklam nebo z vašeho newsfeedu, když se snažíte přesvědčit „průměrného Joese, aby jezdil na kryptoměně“ tím, že se přihlásíte na jeho krypto kurzy. Autor a hostitel podcastu, který se také nazývá „Guru financí“, nyní hledá zahájení výměny s názvem „Bitzumi“. Podle Altuchera společnost hodlá konkurovat známým burzám, jako jsou Bitstamp a Coinbase.

Bývalá úpadková společnost Kodak zahájí ICO: Den po oznámení vytvoření „KodakCoin“ akcie společnosti Kodak ztrojnásobily hodnotu. Podle webových stránek Kodak, mince umožní fotografům „přijímat platby za licencování jejich děl ihned po prodeji a s důvěrou prodávat svá díla na zabezpečené blockchainové platformě.“

Kodak

Warren Buffett uvádí, že kryptoměna „dojde ke špatnému konci“: V moři spekulací není divu, že se obecně konzervativní investor vyhýbá kryptoměnám. V rozhovoru pro CNBC Buffet prohlásil, že kryptoměna „je přelud … myšlenka, že má nějakou obrovskou vnitřní hodnotu, je jen vtip“.

Co je nového na CoinCentral?

Pohled dovnitř na trendy články CoinCentrals pro další vhled do kryptoměny. Články tento týden obsahují:

Průvodce půjčováním soli: Máte velké výdaje, ale nechcete prodat svá blockchainová aktiva? Sůl může být pro vás ideální.

Co je dogecoin ?: Je toho nejcennějšího memu na světě více? Myslíme si to.

Porozumění ERC20: Žetony založené na ERC20 vyskakují ze dřeva v masách. Zjistěte, jak fungují, a pravidla, která musí dodržovat.

Základy kryptoměny: Zjistěte více o hašování a dalších základech kryptografie používaných kryptoměnami.

Co je Dash ?: Zjistěte více o tom, jak se tento projekt snaží řešit výzvy okamžitých soukromých plateb.

Co je 0x ?: Tento otevřený protokol bez povolení umožňující obchodování s tokeny ERC20 na blockchainu Ethereum může být v roce 2018 velký.

Kdo je tým Coinbase ?: Zjistěte více o týmu jedné z nejvlivnějších společností ve světě kryptoměn. Společnost se sídlem v San Francisku byla založena v roce 2012 Brianem Armstrongem a Fredem Ehrsamem.

Partnerství, která pomohou vytvořit 2018: Tato partnerství budou hrát podstatnou roli při formování několika projektů v roce 2018.

Co je to Vertcoin ?: Vertcoin existuje pouze jako měna a k dosažení distribuovaného konsensu používá důkaz práce.

Mincovník společnosti Vertcoin na 1 kliknutí: Nyní, když víte o Vertcoinu něco víc, podívejte se na Miner s jedním kliknutím. Příliš dobré, aby to byla pravda?

Co je Ardor ?: Ardor nabízí hlavní řetězec, který nabízí spoustu out of the box řešení pro podniky.

Jak převést altcoiny na USD a další měny Fiat: Vysvětlení nejjednodušších způsobů výplaty vašich altcoinů do USD a dalších fiat měn.

Základy kryptoměny: Základy hašování & Dějiny: Obecná hash funkce je speciální typ programovací funkce, která se používá k mapování dat libovolné velikosti na data pevná velikost.

blockchain připojení

Chcete-li vidět některá z největších jmen v kryptosféře, jako jsou Tim Draper, Brad Garlinhhouse (generální ředitel společnosti Ripple) a Charlie Lee (zakladatel litecoinu), podívejte se Blockchain Connect v San Francisku 26. ledna 2018. Naši čtenáři obdrží 30% slevu s kódem „coincentral“ &# 128578;

Novinky o kryptoměnách z celého světa

Zakladatel společnosti NEO neočekává přísnější vládní nařízení: Zakladatel společnosti NEO Da Hongfei v rozhovoru pro agenturu Bloomberg uvedl, že čínská vláda již byla velmi přísná ohledně kryptoměn v Číně, ale neočekává, že přijdou přísnější předpisy.

Ultra-anonymní monero Severní Koreje: Severní Korea je opět ve hře o kybernetických útocích, tentokrát hackováním národních počítačů, aby skrze ně těžila Monero. Měna, která je přiváděna na univerzitu v Pchjongjangu, údajně „poskytuje finanční záchranné lano zemi zasažené sankcemi“ americkou kybernetickou bezpečností Alienvault.

Čína hrozí zákazem těžby: Podle Fortune.com chce Čína „řádný odchod“ z kryptoměny a je ochotná omezit dodávky těžby elektřiny pro těžaře. Vzhledem k tomu, že těžba je nedílnou součástí kryptoměny a Čína je největším trhem pro těžbu bitcoinů, může mít takový krok devastující účinky na průmysl jako celek.

Venezuelská kryptoměna „Petro“ považována Kongresem za nezákonnou: Podle venezuelského kongresu je „petrovská“ mince jen dalším způsobem, jak může prezident Maduro „nelegálně zastavit hypotéku ropných zásob země vázané na hotovost“. “ Kongres také dodává, že vydávání digitální měny nebere v úvahu legislativní pravomoc schvalovat půjčky.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me