Nejlepší příběhy tohoto týdne

Cena bitcoinu dosahuje historicky nejvyšší hodnoty. Ve čtvrtek cena jednoho bitcoinu zasáhla nový historické maximum 5 582,78 USD, přičemž některé burzy dokonce na okamžik dosáhly 5 900 $. Cena je za posledních 7 dní aktuálně až 883,95 $ (19,22%). Pokud si myslíte, že je to působivé, říká se, že počet lidí, kteří říkají: „Měl jsem za den koupit více bitcoinů“, je až 10 000%.

Za rostoucí cenu bitcoinů se považuje zodpovědnost připravovaných forků. Existují dvě události, které mohly být katalyzátorem cenového skoku Bitcoinu. 25. října se blíží třetí bitcoinová vidlice (Bitcoin Gold). Bitcoinové zlato (BTG) si klade za cíl znovu decentralizovat těžbu pomocí nového algoritmu proof-of-work. V závislosti na zvolené výměně obdrží každý, kdo 25. října vlastní bitcoiny, také ekvivalentní částku BTG. Cenovým skokem by tedy mohl být každý, kdo přesune své fiat a alt-coinové podíly do BTC v očekávání bezplatného BTG. V polovině listopadu se navíc očekává další vidlice související se škálováním s názvem SegWit2X.

Alt-mince byly obecně dole. Zatímco bitcoiny tento týden uviděly velkého býka, mnoho dalších alt-coinů, jako NEO, OmiseGO a Golem, kleslo. Může to být opět kvůli lidem, kteří se hrnou z altcoinů do bitcoinů, aby dostávali BTG.

Jamie Dimon vs. „Stupid“ obchodníci s bitcoiny: Trvalo jen den, než generální ředitel JPMorgan Chase Jamie Dimon začal mluvit o bitcoinech poté, co řekl, že už o bitcoinech mluvit nebude. V září komentuje Dimon nazval bitcoin „podvodem“ a vyhodil by každého zaměstnance, který by jej vyměnil za „hloupého“. Tento týden Dimon pokračoval v přechodu na stát se Skip Bayless investičního světa tím, že se vrátil k tématu slovy: „Méně by mě mohlo zajímat, za co se bitcoiny obchodují, jak se obchodují, proč se obchodují, kdo s nimi obchoduje. Pokud jste dost hloupí, abyste si to koupili, zaplatíte za to jednou cenu.“

Bitcoin bije banky: Na svém novém maximu, tržní kapitalizaci bitcoinu (97 miliard USD) překonal tržní kapitalizaci konkurentů JPMorgan Goldman Sachs (93 miliard dolarů) a Morgan Stanley (89 miliard dolarů). Ačkoli bitcoiny ještě zbývá určitá cesta, než překonat tržní kapitalizaci JPMorgan ve výši 337,33 miliard dolarů, už to není sen o horečce.

Ethereum Fork: Tuto neděli bude kód „Byzantium“ prosazován na blockchainu Ethereum jako hard fork. Tento kód je součástí „Metropole„A předpokládá se, že pomůže vyřešit problémy se škálováním Etherea. Komunita vývojářů Ethereum a obchodníci jsou obecně přesvědčeni, že hard fork nebude problém.

Co je nového na CoinCentral?

Doug Polk oznámil oficiální zahájení CoinCentral. Ve čtvrtek spoluzakladatel Doug Polk oznámil spuštění CoinCentral v sérii tweetů. The Upswing Poker Spoluzakladatel a Tvůrce videa na YouTube pokračoval v diskusi o svém zapojení do kryptoměny a o své vizi pro CoinCentral.

Ode dneška s nadšením oznamuji svůj další projekt. Dnes je oficiální spuštění mého zpravodajského webu CryptoCurrency https://t.co/r7Y1Pd0zpD! pic.twitter.com/0Z1bwbac4S

– gN Doug Polk (@DougPolkPoker) 12. října 2017

Vesmíru se věnuji od BTC za 100 $, takže je to pro mě vášeň už roky. Věřím, že kryptoměna je budoucnost.

– gN Doug Polk (@DougPolkPoker) 12. října 2017

V @realcoincentral, naším cílem je pomoci každému, kdo se zajímá o svět Crypto, získat důvěryhodné a spolehlivé informace k rozhodování

– gN Doug Polk (@DougPolkPoker) 12. října 2017

Těším se na tuto novou výzvu a budu se snažit zajistit, aby ji našel každý, kdo hledá přesné informace @realcoincentral

– gN Doug Polk (@DougPolkPoker) 13. října 2017

Vítejte na CoinCentral.com!

Jak již bylo zmíněno v Dougově tweetu, naším cílem na CoinCentral je pomoci vzdělávat svět v technologii kryptoměny a blockchainu. I když tato vzrušující nová technologie může být velmi složitá, snažíme se ji vysvětlit způsobem, kterému může kdokoli porozumět.

Pokud jste v oblasti kryptoměny nováčkem, zde je několik našich nejlepších zdrojů, které vám pomohou zrychlit.

Bitcoin 101 – Tento soubor PDF ke stažení vysvětlí, co je bitcoin, jak funguje a veškerá terminologie kolem něj.

Co je to bitcoin? – V této příručce pojednáme podrobněji o první kryptoměně na světě, bitcoinu.

Co je to Ethereum? – V našem průvodci Ethereum se dozvíte o druhé největší kryptoměně na světě. Zatímco bitcoin si klade za cíl fungovat primárně jako měna a uchovávač hodnoty, Ethereum je platforma, na které lze stavět decentralizované aplikace.

Jak nakupovat bitcoiny a další populární kryptoměny – Pro ty, kteří chtějí investovat do kryptoměn, jsme vyhodnotili a zkontrolovali některé z nejpopulárnějších burz na světě.

Nejlepší bitcoinové peněženky – Jakmile bitcoiny vlastníte, je čas se ujistit, že zůstanou v bezpečí. V této příručce si projdeme různé typy bitcoinových peněženek a ukážeme vám naše doporučení.

Více krypto zpráv z celého webu

Japonský jen a korejské výhry pevně nahradily čínský jüan, a to fiat k objemu obchodu s kryptoměnou. Čtvrtek, Bloomberg shromážděná data ukazující tržní podíl fiat na kryptoměnu obchodní páry. Data osvětlují, jak postoje každé vlády ke kryptoměně ovlivnily objem obchodu.

Zatímco čínský jüan dříve tvořil většinu objemu obchodu s bitcoiny, rostoucí regulace zdecimovala jüany na páry obchodování s kryptoměnami. Yuan měl v jednom okamžiku minimálně 98% podílu na trhu fiat to bitcoin, ale nyní klesl pod 5%.

Jak Čína zasahuje, Japonsko se rychle stalo velmocí na trhu s bitcoiny. Japonská agentura pro finanční služby oficiálně uznala 11 společností jako registrované provozovatele směnáren kryptoměn, japonský jen získal více než 50% podíl na trhu v poměru k objemu obchodu bitcoin. Korejský Won mezitím nadále tvoří více než 50% obchodních párů Ethereum.

Sázení na farmu (a dům. A auto. A všechno ostatní): 39letý Didi Taihuttu dal na prodej vše od svého luxusního domu se čtyřmi ložnicemi, automobilu, motorky, dětských hraček, oblečení a bot. Z výnosu plánuje koupit bitcoin a další kryptoměny. Taihuttu uvedl: „Jsme dobrodružná rodina a na chvíli budeme hazardovat, abychom žili minimalistické životy. Pokud nikdy neriskujete, život je nuda. “ Business Insider Austrailia

Třída je v relaci: některé univerzity ve Švýcarsku, jako je Lucerne University of Applied Sciences and Arts ve Švýcarsku, oznámily, že přijmou bitcoin jako způsob platby za výuku. Škola poznamenala, že je bitcoin přitahoval kvůli jeho schopnosti zavádět znalosti o špičkových technologiích, jako je blockchain. Univerzita nebude přijímat bitcoiny přímo, ale bude pracovat se zpracovatelskou firmou Bitcoin Suisse AG. CoinTelegraph

(Naučte se základy bitcoinu a kryptoměny v naší infografice Bitcoin 101 ke stažení zdarma)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me