Tento týden v kryptoměně – 15. prosince 2017

Bitcoin si odpočine: Po téměř měsíčním sprintu bitcoinů si vlajková loď kryptoměny tento týden udělala přestávku a pohybovala se kolem 16 500,00 $ rozsah. Stojí za zmínku, že je to po vydání futures kontraktů, o kterých si mnozí mysleli, že by signalizovaly rychlý „velký short“ tokenu.

Ripple Goes HAM, upgrade z Bologny: Ripple (XRP) byl po několik měsíců relativně nečinný a explodoval z přibližně 0,24 USD až k ATH 0,87 $, ucho 300% skočit za pár dní.

Ethereum stále roste: Ethereum zasáhlo nové ATH 750,00 $ a dokázal na konci tohoto týdne udržet cenu kolem této úrovně.

Vzestup litecoinu: Dítě @SatoshiLite (Charlie Lee) vzrostl z přibližně 130 $ na blízkou 350 $ tento týden. Odhaduje se, že tento krásný skok v ceně je způsoben hordou nových investorů, kteří získávají přístup k Coinbase a kupují nejlevnější variantu.

coinmarketcap

SEC vydává kvaz podpůrné krypto prohlášení ?: Ve světě, kde se mnoho lidí v komunitě kryptoměn dívá na jakýkoli regulační orgán unaveným a podezřelým pohledem, by vás tato novinka mohla zaskočit. Předseda SEC Jim Clayton vydal a opatrné, přesto podpůrné prohlášení týkající se ICO a investic do kryptoměny. Zatímco většinu prohlášení věnuje varování investorům před možnými potížemi s investováním do ICO, které jsou mimo jurisdikci SEC.

„Bylo potvrzeno, že kryptoměny nejsou cennými papíry a že nabídka a prodej kryptoměn jsou mimo jurisdikci SEC. To, zda se toto tvrzení ukáže správné ve vztahu k jakémukoli digitálnímu aktivu, které je označeno jako kryptoměna, bude záviset na charakteristikách a použití daného konkrétního aktiva. “

Zatímco tato varovná slova jsou dobře přijímána komunitou lidí, kteří se unavili odpadkovými ICO vycházejícími ze dřeva, prohlášení skončilo pozitivně.

“My v SEC jsme odhodláni podporovat tvorbu kapitálu.”. Technologie, na které jsou kryptoměny a ICO založeny, se může ukázat jako rušivá, transformační a zvyšující účinnost. Jsem přesvědčen, že vývoj ve fintech pomůže usnadnit tvorbu kapitálu a poskytne slibné investiční příležitosti jak pro institucionální investory, tak pro investory na hlavní ulici.

povzbudit investory z Main Street, aby byli těmto příležitostem otevřeni, ale klást dobré otázky, požadovat jasné odpovědi a při tom dodržovat zdravý rozum. Při poskytování poradenství klientům, navrhování produktů a zapojování se do transakcí by účastníci trhu a jejich poradci měli přemýšlet o našich zákonech, předpisech a pokynech, stejně jako o našem právním rámci založeném na principech cenných papírů, který nám dobře sloužil tváří v tvář novému vývoji pro další více než 80 let. Rovněž vyzývám účastníky trhu a jejich poradce, aby spolupracovali se zaměstnanci SEC na pomoc při jejich analýze podle zákonů o cenných papírech. “

Jedná se o obrovský krok směrem k legitimizaci investic do kryptoměny a také k posunutí jakéhokoli potenciálního regulačního kladívka od přistání na přátelštějším povrchu.

Neutralita sítě RIP: Přestože zrušení neutrality sítě ve čtvrtek nemělo přímou souvislost s kryptoměnou, bylo rychlým úderem do útrob každého internetového blbeče a digitálního podnikatele. Konec neutrality sítě znamená, že poskytovatelé služeb sítě budou moci účtovat webům vyšší rychlost stahování. Co to obecně znamená pro kryptosvět, to ukáže jen čas.

Bitcoin je velký chlapec: S tržním stropem pohybujícím se nad 275 miliardami dolarů překonala celková hodnota všech bitcoinů hodnotu Coca-Coly, Toyota, Verizon, Bank of America, Chevron, AT&T, Walmart, Pfizer a Procter & Hazardujte a štěkejte na paty Alphabet (Google). Co to znamená? Velcí chlapci mají gravitaci. Vzhledem k tomu, že bitcoiny stále překračují názvy domácností, budou i nadále přitahovat pozornost obecné populace.

Indiegogo Gogoes ICO: Jeden z největší světové crowdfundingové platformy oznámila, že začne nabízet možnost investovat do ICO všem akreditovaným i neakreditovaným investorům. Indiegogo také uzavřelo strategické partnerství se svým makléřským dealerem MicroVentures za účelem výběru kvalitních krypto investic.

Indiegogo

Coinbase přidávání nových tokenů: V rozhovoru pro CNBC tento týden spoluzakladatel a generální ředitel Coinbase Brian Armstrong přirovnal výměna za to, že Akciový trh 2.0. Nejvýznamnější je, že uvedl, že Coinbase přidá na platformu nové tokeny v roce 2018.

“Ty, které jsou pro nás nejzajímavější, jaké dnes na platformě máme, jsou bitcoin, ethereum a litecoin, ale v roce 2018 bude na platformu přidáno mnohem více a myslím, že to bude opravdu vzrušující prostor pro všechny druhy institucionálních investorů, jak vydělat peníze. “

Abychom skutečně pochopili závažnost tohoto tvrzení, je důležité si uvědomit, že Coinbase má v současné době na výběr pouze tři tokeny, z nichž si uživatelé mohou vybírat: bitcoin, ethereum a litecoin. Jako THE PREMIER začátečnická přátelská směna existuje spousta investorů, kteří se omezili na tyto tři žetony a neodvážili se do jiných altcoinů. Jakýkoli altcoin, který se přidá do Coinbase, bude okamžitě k dispozici mnoha investorům v rámci platformy Coinbase a není nerozumné očekávat alespoň malý skok v objemu a ceně obchodu.

Co se týče tokenů, které pravděpodobně uvidíme na Coinbase v roce 2018, koluje kolem pár pověstí. I když jsou čistě spekulativní, dva z vůdců jsou Ripple (XRP) a Bitcoin Cash (BCH).

Co je nového na CoinCentral?

Byl to vzrušující týden v CoinCentralu, protože jsme začali pracovat na dalších sladkých průvodcích.

Nový průvodce kryptoměnou vytvořený tento týden:

 • Co je Einsteinium? – Token se jménem brianiac, který nastavuje laťku vysoko, průvodce pro začátečníky.
 • Co je Decred? – Zjistěte více o tom, jak funguje decentralizovaná správa a rozhodování o blockchainovém tokenu.
 • Co je NEM? – Průvodce pro začátečníky podnikovým řešením pro napájení blížící se blockchainové ekonomiky.
 • Co je Factom? – Průvodce protokolem blockchain, který firmám usnadňuje a zlevňuje ukládání dat na blockchainu.
 • Co je Stellar Lumens? – Zjistěte více o tokenu, jehož cílem je vytvořit „celosvětovou finanční síť otevřenou komukoli“.
 • Odkud pocházejí bitcoiny? – Když se otcovské bitcoiny a máma bitcoiny opravdu milují, vytvářejí nový bitcoin. Dělám si srandu, zjistěte to zde.
 • Jak dlouho trvají převody bitcoinů? – Pokud jste někdy přemýšleli o mechanice, která stojí za transakcí / převodem bitcoinu.

Další zprávy o kryptoměnách z celého světa

Craigslist přidává platby krypto: Masivní online tržiště Craigslist vklouzlo do funkce, která umožňuje uživatelům určit, že přijímají krypto platby. Zatímco tato funkce se skládá pouze ze zaškrtávacího políčka, které říká „kryptoměna v pořádku“, což pro uživatele není příliš ošuntělé 16. nejoblíbenější stránka ve Spojených státech. To se zdá být technologickým skokem, protože Craiglist má prakticky stejný přesný web od roku 1995.

krypto platby

Objev byl původně zveřejněn na Redditu a setkal se se smíšenými reakcemi:

 1. “Už nemusíš používat hotovost a nemusíš se bát přepadení, to je skutečně budoucnost.”
 2. “Necítím se bezpečně, když v kryptách obchoduji s cizími lidmi. Cítím, že pro špízy by bylo velmi snadné zacílit někoho, kdo na nich potenciálně nese tisíce (ve své krypto peněžence), proti někomu, koho mohou vyloupit pouze za předmět, který prodávají, a papírovou hotovost 20 $ v kapse. “
 3. “Udělali jsme to chlapci …” nyní mainstreamujeme. “

BreadWallet Rebrands to Bread, ICOS: Populární bitcoinová peněženka se rozhodla rebrandovat se z BreadWallet na Bread a oznámila ICO kampaň. Peněženka má v současné době více než 750 000 zákazníků ve 140 zemích.

Společnost Bread chce od 15. do 23. prosince získat 20 milionů dolarů, kde bude vydáno maximálně 160 žetonů chleba (900 BRD = 1 ETH). Podrobnosti zahrnují:

 • 12 milionů dolarů získaných v předprodeji (vyprodáno za 4 dny)
 • Celkem 106 milionů žetonů na prodej
 • 32M tokeny, které se použijí na administrativní náklady na prodej tokenů
 • 22 milionů žetonů, které budou uchovány pro budoucí vývoj.

Problémy v Jižní Koreji: Mnoho z hlavních jihokorejských komerčních a státních bank začalo stáhnout se z kryptoměn a prohlásili, že již nebudou nabízet účty pro obchodování s kryptoměnami. Důvodem je to, že jihokorejské regulační orgány ohlásily plán, který zakáže všem jihokorejským bankám účast na jakékoli činnosti související s kryptoměnou. To přirozeně má a bude i nadále ovlivňovat top jihokorejské burzy, jako jsou Bithumb, Coinone a Korbit.

Co se stalo, bylo: IOTA naznačila a partnerství se společností Microsoft na začátku listopadu 2017 formálně uvedla, že v současné době nemá žádné formální partnerství s technologickým monstrem. Tyto dvě společnosti však spolupracují na inovacích se sítí IOTA Tangle bez jakýchkoli podepsaných dohod. V návaznosti na náznak „partnerství“ společnosti Microsoft se tržní podíl IOTA čtyřnásobně zvýšil z 2,95 miliardy USD na více než 13 miliard USD. V současné době činí přibližně 10 miliard dolarů, což je zajímavé, protože trh reagoval na první novinku, ale mnohem méně (zatím) na objasnění.

Zvlnění Jižní Koreje Ignites: Ačkoli by Jižní Korea mohla předběžně zakázat obchodování s kryptoměnou, nezabránilo to jihokorejskému trhu s kryptoměnou zvednutí ceny Ripple o 71% během 24 hodin. Během tohoto 24hodinového období hlavní jihokorejské burzy Bithumb, Korbit, Coinoine zpracovaly přibližně 1,7 miliardy dolarů obchodů, což je více než denní objem obchodů Bitfinex, Bittrex, Poloniex, Bitstamp, Binance a Kraken. Katalyzátorem tohoto masivního běhu býků byla platební zkouška založená na blockchainu Ripple, kterou provozovali jihokorejské a japonské banky. Nastal bod, kdy jihokorejské burzy (Bithumb, Korbit, Coinoine) představovaly přibližně 50% všech obchodů Ripple.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me