Tento týden v kryptoměně – 16. února 2018

Kupte mi schodiště do nebe

Věci vzhlížejí, lidi – obrazně a doslovně. Cenová akce má stabilní vzestupný trend, protože ceny klesly na nejnižší hodnoty od listopadu 2017. 6. února klesl celkový tržní strop kryptoměny na 276 miliard $, pokles z 834 miliard USD na své historické maximum v lednu.

V době tisku trh získal 200 miliard dolarů ze svého minima po býčím trhu na 482 miliardách dolarů, což znamená, že celková aktiva si vedou lépe než celý měsíc.

Bitcoiny: Vedení obnovovacího balíčku je krypto zlatý chlapec. Bitcoin je v současné době za 10 120 $, což je zdravé 17% stoupání z 8 400 $, které sedělo minulý pátek.

Ethereum: Po zvážení všech věcí došlo v Ethereu k určitým pozitivním cenovým opatřením, i když konzervativnějšímu rozběhu než vlastní bitcoiny. S cenovkou 937 $ je Ethereum na vzestupu 9% z 847 $, které představoval minulý týden.

Vlnění: Ripple tento týden vezme dort, aby dosáhl nejlepšího výkonu ze tří nejlepších. Mince bankéře má v době psaní tohoto článku požadovanou cenu 1,14 $, což znamená, že 21% vzrostl z 0,90 $ minulý týden.

kryptoměna top 10 cen 2/16/18

Domácí zprávy

CFTC je na řadě, protože hostí své vlastní slyšení o měnách, navrhuje podvýbory: Týden po svědectví Senátu SEC / CFTC uspořádal Poradní výbor pro technologie CFTC veřejné setkání o kryptoměnách a technologii blockchain. Setkání zahrnovalo diskuse o potenciálu blockchainu a potřebě přísnějších předpisů pro trh kryptoměn a výbor jednomyslně hlasoval pro vytvoření dvou nových podvýborů pro řešení těchto oblastí.

BitConnect v zemi soudních sporů: Tento týden byla na Floridě podána třetí žaloba proti BitConnect, čímž se zvýšil celkový počet soudních sporů na pět národních. Vzhledem k tomu, že společnost BitConnect v lednu zavřela své brány, uživatelé skočili na příležitost žalovat platformu půjček za prodej neregistrovaných cenných papírů. Oh, a úvodní prohlášení tohoto posledního soudního sporu srovnává slibné investiční sliby BitConnect s fantasmy Alice’s Wonderland – tímto jsme určitě padli do králičí nory, protože i soudní síň se změnila v surrealistiku.

bitconnect soudní spor

Microsoft hledá ID schopnosti blockchainu: V příspěvek na blogu, Microsoft uvedl, že s aplikací Microsoft Authenticator začíná vážit potenciál využívat blockchain pro decentralizované identity. “Některé veřejné blockchainy (bitcoin, ethereum, litecoin, abychom jmenovali několik vybraných) poskytují pevný základ pro zakořenění DID, zaznamenávání operací DPKI a ukotvení osvědčení,” napsal v oficiálním oznámení zaměstnanec divize Microsoft ID Ankur Patel..

Prakticky nikdo nehlásí kryptové zisky IRS: 0,04% občanů USA, kteří používají Credit Karma pro své daně, uvedlo transakce kryptoměny ve svých daňových registrech. I když 57% z 2 000 osob dotazovaných ve zprávě Credit Karma uvedlo, že si uvědomilo zisky ze svých krypto investic, pouze 100 z 250 000 Američanů, kteří tuto službu využili k registraci daní, uvedlo cokoli, co souvisí s krypto. Nyní ne každý, kdo používá Credit Karma, investuje do kryptoměny, ale byli bychom ochotni se vsadit, že je to více než 0,04%.


Pass the Buck, Uncle Sam: Arizona Legalizes Tax Payment in Crypto: Možná by lidé platili daně ze zisků z kryptoměny, kdyby mohli platit v kryptoměnách. Pokud žijete v Arizoně, je to nyní možnost, protože senát státu Arizona schválil zákon, který umožní obyvatelům platit daně v kryptoměnách. Obyvatelé to budou moci provést prostřednictvím „platební brány, jako je bitcoin, litecoin nebo jakákoli jiná kryptoměna uznaná oddělením, pomocí elektronických systémů peer-to-peer“.

arizonská daň z bitcoinů

Fess Up to Ownership: Jeden kongresman požaduje transparentnost legislativy nad krypto Holdings: Jared Polis (D), americký domácí zástupce z Colorada, poslal a petice tento týden pro Sněmovnu pro etiku, která požaduje, aby členové Kongresu zveřejnili své investice do kryptoměny (něco, co již dělají pro tradiční aktiva přesahující 1 000 $). Polis je hlasitým zastáncem blockchainu v americké komoře a zakladatelem jeho správní rady Blockchain.

SEC nezveřejňuje informace o ICO společnosti Tezos: SEC zamítla žádost Davida Silvera o informace týkající se Tezos podle zákona o svobodě informací. Silver zastupuje žalobce v hromadné žalobě proti Tezosu, který čelí právním problémům z několika obleků, protože tokeny ICO ještě nebyly rozděleny uprostřed nepokojů v rámci projektů. SEC vyzvala k výjimce 7 (A) zákona FOIA, která „chrání před záznamy o zveřejnění shromážděnými pro účely vymáhání práva, jejichž zveřejnění lze rozumně očekávat, že bude zasahovat do donucovacích činností“.

Weiss je skeptický ohledně Tetheru, upozornění na problémy: V návaznosti na jejich velmi kontroverzní stupně kryptoměny vydala Weiss Ratings Agency formální upozornění na Tether s argumentem, že investoři by měli být opatrní, že Tether nebyl nikdy auditován, aby ověřil, že každý Tether je chráněn stejnou částkou. “Velký problém: Audit nikdy neproběhl a lidé za Tetherem byli na otázku docela stinní.” Neustále tvrdili, že jejich tokeny jsou 100% kryté skutečnými dolary, přesto nepředložili žádné důkazy na podporu tohoto tvrzení. “

Co je nového na CoinCentral?

Co je AdEx (ADX)? Průvodce pro začátečníky: AdEx (ADX) znamená „reklamní výměna“. Budují decentralizovanou platformu, kde se mohou setkávat inzerenti a vydavatelé online, aby mohli vyjednat reklamní smlouvy.

Zde přichází LitePay, zpracovatel plateb litecoinem: Litecoin nedávno představil LitePay, platformu platebních řešení, která chce být „první sítí bezhotovostních plateb na světě“.

Co je to Quantumstamp (QSP)? Průvodce pro začátečníky: Quantstamp je a bezpečnostní auditovací protokol pro inteligentní smlouvy. Další informace najdete v naší příručce pro začátečníky.

Co je Storj? Průvodce pro začátečníky: Storj je řešení pro decentralizované ukládání souborů s otevřeným zdrojovým kódem. K ukládání souborů v síti peer-to-peer používá šifrování, dělení souborů a hašovací tabulku založenou na blockchainu. Cílem je, aby úložiště cloudových souborů bylo rychlejší, levnější a soukromé.

Co je Bluzelle? Průvodce pro začátečníky: Zjistěte více o Bluzelle a jejím poslání vytvořit decentralizovanou databázi na blockchainu s naším průvodcem pro začátečníky.

Co je SingularityNET (AGI)? Průvodce pro začátečníky: SingularityNET je decentralizované tržiště pro Umělá inteligence (AI).

Co je Verge (XVG)? Průvodce pro začátečníky: Verge je kryptoměna zaměřená na soukromí, jejímž cílem je udržet transakce anonymní a nevystopovatelné a zároveň umožnit vysokou propustnost a rychlé doby potvrzení.

Co je Maker Dai? Průvodce pro začátečníky: Maker, který nabízí životaschopnou náhradu stablecoinu společnosti Tether, je chytrá smluvní platforma, která ovládá a prodává Dai. Decentralizovaná a důvěryhodná platforma Maker stabilizuje hodnotu Dai na jeden americký dolar pomocí externích tržních mechanismů a ekonomických pobídek.

David Sønstebø z IOTA o zpeněžení údajů, ochraně osobních údajů uživatelů a prioritách z roku 2018: Bennett Garner z Coin Central měl nedávno příležitost udělat rozhovor s Davidem Sønstebøem, jedním ze spoluzakladatelů IOTA, aby promluvil o tom, jak IOTA implementuje svůj Tangle v reálném světě. V rámci konverzace také diskutovali o zpeněžení dat, ochraně soukromí uživatelů a prioritách IOTA pro rok 2018.

Miliony chybějících XRB zanechaly platební neschopnost BitGrail Exchange: Zde víme: Bitgrail nedávno oznámil svou platební neschopnost poté, co zmizelo zhruba 15-17 milionů XRB. Tady je to, co víme o stavu věcí doposud.

Hush, mince na ochranu soukromí na úrovni protokolu a zabezpečený messenger založený na Zcash: Spuštěn 21. listopadu 2016, Hush je token, zabezpečená platforma pro zasílání zpráv a vidlice kódové základny Zcash 1.0.9.

Co je Eximchain? | Zlepšení financování dodavatelského řetězce pro malé a střední podniky: Eximchain je založen na MIT společnost pro vývoj softwaru pomocí blockchainu ke zlepšení financování dodavatelského řetězce (SCF).

Ethereum Classic | Průvodce pro začátečníky: Ethereum Classic je původní blockchain Ethereum a umožňuje implementaci decentralizovaných aplikací a inteligentních smluv.

Co je to věčnost? | Průvodce pro začátečníky: Aeternity je nová platforma pro decentralizované aplikace (dapps) spuštěná v testnetu v roce 2017. V roce 2017 také uspořádala úspěšnou nabídku tokenů pro svůj token Aeon (AE).

Spoluzakladatel MyEtherWallet Breaks z Project, Forks Software pro vytvoření mého kryptoměny: Taylor Monahan, spoluzakladatelka společnosti MyEtherWallet (MEW), opustila své dítě, aby začala pracovat na novém podniku. Rodící se projekt, dabovaný MyCrypto, je podobný originálu, takže je to vlastně softwarová vidlice kódu MyEtherWallet.

Forbes uvádí seznam bohatých na kryptoměny: Ripple Royalty, Winklevoss Twins, & Tim Draper: Forbes minulý týden zveřejnil svůj vůbec první bohatý seznam kryptoměn – podívejte se, kdo provedl škrty.

Novinky o kryptoměnách z celého světa

Atari zahájí své vlastní mince s Atari Token: Atari obchoduje v Pongu a Pacmanu za novější model: blockchain. Společnost nedávno oznámila, že zahájí svůj vlastní token, Atari Token, s plány na vybudování zábavní platformy založené na blockchainu. „Technologie blockchain je připravena zaujmout v našem prostředí velmi důležité místo a transformovat, ne-li revoluci, současný ekonomický ekosystém, zejména v oblastech videoher a online transakcí,“ uvedl generální ředitel společnosti Frederic Chesnais.

Na olympijských hrách jít za zlatem a dostat zaplaceno za digitální zlato: Ted-Jan Bloeman vytvořil na této olympiádě dva rekordy: jeden za běh zlaté medaile 12: 39,77 v mužském rychlobruslení na dlouhé trati 10 000 m a jeden za to, že jako první olympijský sportovec přijal platbu v kryptoměně. Kanaďan získal kryptoměnu za roční sponzorskou smlouvu s ONG Social, komunitou kryptoměn / sociálních médií a CEEK VR, společností zabývající se vývojem virtuální reality.

Jsem velmi nadšený, že budu vůbec první # Krypto Sponzorovaný sportovec. dík @CEEK #Virtuální realita a @Ong_Social za to, že stojíme v čele technologie a tohoto velkého úspěchu. Těším se na skvělý vztah a vzrušující časy, které nás čekají. pic.twitter.com/mCHbNzkKW8

– Ted-Jan Bloemen (@TedJan) 31. ledna 2018

Jihokorejská vláda vydala prohlášení o veřejné krypto petici: Jihokorejská petice, která vyzývá vládu, aby uvolnila regulační kontrolu kryptoměn, dosáhla 280 000 podpisů. Ministr pro koordinaci vládní politiky Hong Nam-ki na petici reagoval vydáním následujícího prohlášení: „Vládním základním pravidlem je zabránit jakýmkoli nezákonným činům nebo nejistotám ohledně obchodování s kryptoměnou a zároveň dychtivě podporovat technologii blockchain.“

Coinbase připouští, že chyba vede její platformu k přetížení některých uživatelů: Po několika stížnostech na Reddit Coinbase přiznal, že systémová závada přetížila některé zákazníky, když použili web k nákupu kryptoměn. Někteří uživatelé si stěžovali, že jim bude účtováno až 17násobek zamýšlené částky. Mluvčí společnosti Coinbase ve společnosti Reddit napsal, že společnost „aktivně vyšetřuje některé zprávy od našich zákazníků o neočekávaných poplatcích za kreditní nebo debetní karty, které se objevují na jejich výpisech z předchozích nákupů Coinbase.“

přeplňování coinbase

Neočekávejte, že Evropská centrální banka brzy naskočí na kryptografická nařízení: Prezident ECB Mario Draghi nevěří, že je na bankovním centru EU, aby zavedlo předpisy pro měnové měny. Odpověděl na podobné otázky na Twitteru ve svém videu #AskDraghi vážně a stručně odpověděl: „Není odpovědností ECB to udělat.“

Gibraltar představí první komplexní nařízení o ICO na světě: Gibraltarská komise pro finanční služby tento týden oznámila, že plánuje v příštích několika týdnech připravit legislativu regulující ICO. Návrh zákona bude dohlížet na marketing, prodej a distribuci tokenů ICO na britském území a bude to první legislativa, která se kdy bude přímo zaměřovat na ICO na světě.

Italská burza Bitgrail je v platební neschopnosti a stále nevíme proč: Minulý víkend společnost Bitgrail oznámila svou platební neschopnost světu poté, co z jeho peněžních rezerv zmizelo 15–17 milionů XRB. Věc je, zakladatel společnosti Bitgrail, Francisco Firano, tvrdil, že ztráty byly výsledkem hackingu. Členové komunity (a tým Nano) o tom nejsou tak přesvědčeni a je pravděpodobné, že zlomyslní oportunisté využívají chybu stahování na platformě Bitgrail celé měsíce, aby z burzy vytáhli více měny, než ve skutečnosti uložili.

Těžba kryptoměny na tempu předběhnutí spotřeby energie domácnosti v roce 2018: Těžba dosahuje kritického množství na Islandu. Johan Snorri Sigurbergsson, zaměstnanec poskytovatele energie Hitaveita Sudurnesja, počítá, že těžba kryptoměny by mohla překročit 100 megawattů, což je více než 340 000 obyvatel země ročně spotřebuje. Chladná země se v minulém roce díky svému chladnému podnebí a obnovitelným zdrojům energie stala pařeništěm těžby.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me