Těžký týden pro ethereum

Minulý týden se celkový trh s kryptoměnou propadl 14,33%, do značné míry v důsledku toho, že SEC odložila své rozhodnutí o bitcoin-ETF navrženém CBOE, VanEck a SolidX.

Tento týden trh s kryptoměnami poklesl o další 5,7%, což není tak špatné, když ve středu započítáte prudký pokles a zasažení 189 666 000 000 $, nejnižší tržní kapitalizace od začátku listopadu 2017.

Bitcoin je ve skutečnosti vzhůru 1,35% a jeho celková dominance na trhu je až 52,31%, je nejvyšší před posunem 18. prosince 2017.

Duchovní dítě Vitalika Buterina Ethereum je nefunkční 16,90%, nejnižší od začátku listopadu 2017.

Zvlnění je dole 5,12%, a celkem 91,46% pokles ze svého historického maxima 4. ledna 2018.

Bitcoinová hotovost a EOS klesly 8,42% a 11,46% resp.

Zprávy o domácí kryptoměně

Spoluzakladatel společnosti Bitangels udeřil AT&T s 224 miliony $ Soudní proces:

Michael Terpin, investor do kryptoměn a spoluzakladatel první skupiny investorů andělů zaměřené na Crypto BitAngels, vydávající telekomunikační gigant AT&T kvůli hackerům, které povolila AT&T-swapový podvod se SIM kartou. Terpin tvrdí, že hackerům ztratil 24 milionů dolarů v kryptoměnách a věří, že jeho telefony byly vystaveny AT&Zaměstnanci T spolupracující s hackery. Terpin rovněž požaduje represivní náhradu škody ve výši 200 milionů USD. Stížnost uvádí: „Co AT&T to bylo jako hotel, který dal zloději s falešným ID klíč od pokoje a klíč od trezoru, aby ukradl šperky v trezoru právoplatnému majiteli. “

SEC Fines and Bans 76 Year Old Fraudulent Oil ICO Zakladatel:

Americká komise pro cenné papíry (SEC) oznámila, že podnikla kroky proti Davidu Thompsonovi Laurencovi a jeho společnosti pro průzkum ropy a zemního plynu Tomahawk Exploration LLC. David Thompson Laurence, 76letý obyvatel Kalifornie, je jediným řídícím členem společnosti.

Přestože se ICO nepodařilo získat peníze, SEC zjistila problém s tokeny vydanými v rámci programu odměn za prodej tokenů a považuje je za cenné papíry. Laurence souhlasila s příkazem k zastavení a ukončení činnosti, důstojnickým a ředitelským barem, penny barem a pokutou 30 000 $.

Thompson ve svých propagačních materiálech údajně nafoukl projekce produkce ropy, které byly v rozporu s interní analýzou jeho vlastní společnosti, a zavádějícím způsobem navrhl, aby jeho společnost pronajímala vrty, pokud tomu tak není. Tomahawk také tvrdil, že vlastníci tokenů budou schopni převést tomahawkcoiny na kapitál a potenciálně profitovat z předpokládané produkce ropy a sekundárního obchodování s tokeny, “tvrdila SEC.


Senát USA se zaměří na energetickou účinnost blockchainu:

Výbor Senátu USA pro energii a přírodní zdroje se má sejít 21. srpna, aby projednal dopad, který bude mít zvýšená poptávka po blockchainu na ceny elektřiny. Nebude to však všechno negativní rachot. Budou také zkoumat, jak může blockchain prospět energetickému průmyslu. Toto slyšení bude první svého druhu ve specifickém zaměření na blockchain a energetický sektor.

Cleveland se stává prvním městským partnerem výzkumného institutu Blockchain:

Cleveland může být poslední v NFL, ale město je jedním z hlavních míst pro přijetí blockchainu. Ve čtvrtek ráno oznámil Blockchain Research Institute partnerství s hlavním městem Rock and Roll na schůzce partnerství Greater Cleveland Partnership. Ti dva se spojili hlavně kvůli automobilovému magnátovi Bernie Moreno. Moreno doufá, že se z Clevelandu stane centrum inovace blockchainu díky úsilí nazvanému „Blockland“.

SEC zahajuje vyšetřování Riot Blockchain:

První společnost kótovaná na burze NASDAQ, která se zaměřuje výhradně na blockchain a společnosti založené na bitcoinech, Riot Blockchain Inc. ($ RIOT), odhalila, že Komise pro cenné papíry zahájila vyšetřování, které by vlastníkům a akcionářům mohlo zabránit v prodeji akcií na základě konkrétní registrace prohlášení.

Riot Blockchain začal přitahovat oční bulvy v říjnu 2017, kdy se rebrandoval z Bioptix a oznámil svůj pivot do světa blockchainu a kryptoměny. Po oznámení se cena akcií Riot Blockchain téměř zdvojnásobila. Riot Blockchain také zahájil řadu akvizic a nákupů, včetně 11% podílu na kanadské burze kryptoměn Coinsquare a těžební operace na americkém středozápadě s 3000 Antminer S9 a výkonem 12 MW

Playboy žaluje globální technologie blockchainu:

Vypadá to, že králíčky nejsou tak měkké a plyšové, jak by vám věřili. Playboy Enterprises žaluje investiční společnost Global Blockchain Technologies za porušení smlouvy. Global Blockchain očividně nesplnil svůj slib vyrábět digitální peněženku, která by se integrovala do mediálního webu Playboy, Playboy.tv. Heffův podnik rovněž tvrdí, že investiční společnost nepředala 4 miliony dolarů, což je významná část dohody.

Ohio legálně uznává data blockchainu:

Poté, co byla roky osamocena, se data blockchainu nyní přijímají do právního rámce Ohia. Návrh zákona, který byl podepsán minulý pátek, uznává data uložená v blockchainu a prostřednictvím inteligentních smluv jako elektronické záznamy. Ohio se nyní připojuje k Arizoně v chladném dětském klubu států, který legálně uznává data uložená v blockchainu, zatímco Kalifornie stále pracuje.

co je nového na coincentral

Co je kvadrantový protokol (QUAD)? | Průvodce pro začátečníky – Zjistěte více o tomto trhu se zdroji dat, abyste mohli efektivněji prodávat informace spotřebitelům dat. Tým, který stojí za tím, věří, že jsme na pokraji budoucnosti založené na datech a chceme vyřešit řadu problémů, které již v tomto odvětví nastávají.

Už jste někdy přemýšleli, proč vlády inklinují k šikaně kryptoměn? – Od té doby, co se kryptoměnový mód zachytil, se vlády po celém světě snažily je regulovat, zejména po loňském výbuchu cen bitcoinů.

Měna satoshi: Jak zvládnout bitcoinové zlomky – Postupujte podle toho, jak prozkoumáme bitcoinové zlomky a vysvětlíme, jak snadno funguje měna satoshi ve srovnání s každodenní hotovostí.

Funkce CoinCentral: Uvedení Ripple (XRP) na zkušební verzi | Pitva nejkontroverznější mince kryptoměny – S pověstmi o úplatcích na burzách a vzrušujícím soudním sporem s R3 je snadné pochopit, proč se tolik lidí nelíbí projektu. Zaslouží si však Ripple ten flak, kterého se mu dostalo?

5 známek vzkvétající inovace blockchainu v Austrálii: Domov klokanů, koal, AC / DC a vegemitu je na dobré cestě k tomu, aby se stal světovým lídrem v blockchainovém prostoru. Zde je v Austrálii alespoň pět známek inovace blockchainu.

Kryptoměny regulují blockchain, aby vytáhly vaše aktiva z ohně: Crypto monitory fungují jako regulační cary při zavádění předpisů o kryptoměně, což vychází z potřeby chránit investory.

Kryptoměna je živá a dobře: Neposlouchejte nenávistníky a naysayery. Kryptoměna je naživu a dobře. Nikam to nejde. Každý trh má období býků a medvědů. Je jen přirozené a extrémně zdravé, aby se trh po masivním běhu býků napravil. Vítejte v aktuálním stavu kryptoměny kolem srpna 2018.

Kdo je Ross Ulbricht? | Cesta do temné sítě a kryptoměny: Silk Road byl průkopnický projekt, který využil základní decentralizované vlastnosti bitcoinu.

Sada nástrojů pro kryptoměnu CoinCentral: Zeptali jsme se našich čtenářů a začátečníků v kryptoměně na jejich největší, pálčivé otázky. Konzultovali jsme s odborníky na kryptoměny nejlepší zdroje informací a nejdůležitější věci, které by měl kdokoli ve vesmíru vědět. Provedli jsme vlastní průzkum založený na osobních zkušenostech a vše jsme zabalili do příručky pro čtenáře, která je za pouhých 7 $.

Novinky o kryptoměnách z celého světa

Saúdská Arábie zakazuje bitcoiny:

Království Saúdské Arábie prostřednictvím saúdskoarabského měnového úřadu prohlásilo, že kryptoměna, jako je bitcoin, je v Saúdské Arábii nezákonná s cílem „chránit subjekty před sebou“ před „negativními důsledky“ a „vysokým rizikem“ spojeným s digitálními měnami. Saúdskoarabský měnový úřad je centrální bankou království a je odpovědný za regulaci a vydávání Riyal, dohled nad bankami a devizami a monitorování a ochranu domácího finančního systému.

SAMA k tomu uvedl: „Výbor ujistil, že virtuální měna včetně například bitcoinů je v království nelegální a pro takové praktiky nemají žádné strany ani jednotlivci licenci. Výbor varuje všechny občany a obyvatele před driftováním po takové iluzi a režimu zbohatnutí kvůli vysokým regulačním, bezpečnostním a tržním rizikům, nemluvě o podpisu fiktivních smluv a převodu finančních prostředků neznámým příjemcům / subjektům / stranám. “

UEFA distribuuje vstupenky na Superpohár prostřednictvím blockchainu:

Radujte se, sportovní fanoušci. Blockchainové vstupenky se brzy mohou stát novou normou. UEFA testuje od začátku roku blockchainový systém pro mobilní jízdenky. A zatím všechno šlo plavecky. A to natolik, že se organizace tento týden cítila dobře při rozšiřování distribuce blockchainového systému na Superpohár. Vstupenky na blockchainu snižují riziko podvodných vstupenek a pomáhají snížit přirážku k prodeji sekundárního trhu. UEFA uvedla, že budou i nadále používat blockchain směrem vpřed.

Jižní Korea sází na blockchain:

Jižní Korea zdvojnásobuje svou technologii. Ministerstvo hospodářství a financí tento týden odhalilo, že vláda v roce 2019 vyčlenila na technologické inovace 1 bilion vyhraných (~ 880 milionů USD). Technologické výdaje budou v oblastech kolem Big Data, AI a samozřejmě blockchainu. Přidělení 1 bilionu vítězství představuje 80% nárůst oproti roku 2018.

Írán dává USA na oběžnou dráhu vývoj vlastních kryptoměn:

V snaze obejít americké sankce oznámil Írán plány na vývoj své vlastní národní kryptoměny. Toto oznámení zdánlivě reaguje na prohlášení prezidenta Trumpa, že USA odstoupí od íránské jaderné dohody. Íránská ekonomika se v posledních několika letech otřásla přinejlepším, což způsobilo, že mnoho Íránců hledalo hodnoty, aby si udrželi hodnotu na vnější aktiva, jako je bitcoin. Zdá se, jako by íránská vláda doufala, že si v zemi udrží kapitál prostřednictvím spuštění kryptoměny.

Vláda Spojeného království se zahřívá na chytré právní smlouvy:

Vláda Spojeného království se snaží přispět k udržení doby a udržení britského práva v patách s moderní technologií. Britská právní komise ve své výroční zprávě odhalila, že se pracuje na právním rámci pro inteligentní smlouvy.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me