Tento týden v kryptoměně – 2. února 2018

Je v místnosti lékař, který zastaví krvácení?

Archaické umění krveprolití bylo běžnou lékařskou praxí používanou lékaři od starověkých Řeků až po evropské chirurgy 19. století. Předpokládalo se, že nálady (krev a jiné tělesné tekutiny) nesou nemoci a nemoci, takže lékaři budou krvácet své nemocné pacienty v naději, že uleví jejich nemocem.

Trh s kryptoměnami právě teď silně krvácí a podobně jako zastaralá praxe nedělá nic pro to, aby se věci zlepšily – je to také daleko od humoru.

Bitcoiny: Tento velký chlap viděl lepší dny. Dno nevypadlo, ale začínáme uvažovat, kde je dno, protože bitcoiny stále klesají na nižší úrovně podpory. Crypto je těžký hitter je dole 18% od jeho cenového bodu, který šel do minulého pátku, zhruba sedět 9 000 $. Protože mnozí z nás byli včera vnořeni ve svých postelích, bitcoiny klesly 7 800 $, nižší než lednová megakorekce a nejnižší od druhé poloviny listopadu.

Ethereum: Stříbrný medailista společnosti Coin Market Cap tento týden ve skutečnosti překonává bitcoiny, i když je stále v červených číslech. Ethereum ztratil asi 8% jeho hodnoty z minulého týdne, aktuálně za cenu 950 $. Stejně jako bitcoin včera v noci prudce poklesl na extrémní minima a přistál na 779 $ poprvé od prvního dne nového roku.

Vlnění: Stejně jako minulý týden byl Ripple z našich tří nejlepších nejhorší. Je to dole 28% od vstupu do minulého pátku s vyvolávací cenou ve výši 0,88 $, a šlo to tak nízko jako 0,64 $ přes noc.

feb mark

Čestná uznání: Navzdory obecnému krveprolití na trhu DigixDAO (319 $) je nahoře 28% za posledních 24 hodin a 23% za poslední týden. Kromě toho nic jiného na trhu neplývá dobře proti proudu klesajících cen.

Více než 1 milion lidí se připojuje k Robinhood pro bezplatné obchodování s krypto: Jedním z největších problémů obchodování kryptoměn jsou vysoké poplatky. Coinbase například účtuje 1,49% za všechny objednávky nákupu / prodeje, což je obscénní částka ve srovnání s 0,1% obchodním poplatkem Binance. Nic však nezabije zdarma.

Major Exchange Huobi to Open Offices in USA: Čínská burza Huobi zaměřená na San Francisco za novou kancelářskou lokalitu. Ve svém prohlášení pro zaměstnance Coin Central uvedl hlavní strategický ředitel společnosti Huobi Cai Kailong „důvod, proč si vybereme USA, je ten, že mají obrovský trh a institucionálně dobré investory.“

Ruby Tuesday, Fake Uber a strašně plánovaný únos: Podle Fortune.com Louis Meza nalákal svou oběť / spolupracovníka na Uber, který si „objednal“ po večeři v Ruby Tuesday v Times Square. Jakmile byl střelec uvnitř auta, požadoval klíče od bytu od bydliště oběti a nakonec ukradl Ledger Nano S, který našel uvnitř. Meza však udělal osudovou chybu, když převedl prostředky snadno dohledatelným způsobem a při vstupu do budovy oběti (která měla bezpečnostní kamery) neměl masku..

Samsung začíná vyrábět čipy pro těžbu kryptoměny: Jak uvádí TechCrunch, Samsung vyrábí čipy ASIC k těžbě kryptoměn jako Ethereum a Bitcoin. Mluvčí společnosti řekl zpravodajskému gigantovi: „Slévárenský podnik společnosti Samsung se v současné době zabývá výrobou čipů pro těžbu kryptoměny. Nejsme však schopni zveřejnit další podrobnosti týkající se našich zákazníků. “

Mastercard se těší ze zvýšení zisků z nákupů kryptoměn: I když Mastercard nemůžete použít k nákupu Big Macu za bitcoiny, můžete ji použít k nákupu kryptoměn z webů, jako je Coinbase. Ačkoli tyto nákupy pomáhají firmě poskytující kreditní karty, jsou podle finanční ředitelky Martiny Hund-Mejean z dlouhodobého hlediska nespolehlivé. “Jen minulý týden – když některé ceny klesly – už jste viděli zpomalení trendu,” řekl Hund-Mejean o nákupech kryptoměn pomocí jejich kreditní karty.

Papa Zuck táhne za krypto reklamy: Toto minulé úterý společnost Facebook vylepšila svou reklamní politiku tak, aby zakazovala reklamy související s kryptoměnou. Citovat své „zavádějící nebo klamavé propagační praktiky“ v blogovém příspěvku na toto téma. Facebook chce omezit potenciál podvodníků oslovit uživatele platformy sociálních médií.

Koupili jste to, oni auditují: Staré zprávy jsou stále novinkami a tento týden mainstreamové a kryptoměnové média vykopaly zprávy o dvou předvoláních doručených na burzu Bitfinex i na Tether. Předvolání se datují 6. prosince 2017 a zkoumají legálnost Tetheru, populární alternativní mince, která je „vázána“ na fiat měny.

The Sherrif’s Back in Town: Texas Orders AriseBank to Cease Operations: Regulační orgány státu Lone Star pokračují ve svém úsilí o zkrocení bezohledných aktérů divokého západu kryptoměny. Pomohli sundat BitConnect, nyní mají své stránky nastaveny na AriseBank, kryptobanku s vlastním popisem se sídlem v Texasu. Úředníci ve státě tvrdí, že „[Přestaňte] & Desist Order vycházel ze zjištění komisaře, že společnost AriseBank porušila kapitolu 31 finančního zákoníku v Texasu tím, že ve svém názvu a marketingových materiálech použila výraz „banka“, což znamená, že v tomto státě podniká v bankovnictví. “

Co je nového na CoinCentral?

 • Daně z kryptoměny pro lidi ve spěchu: Ze svých zisků z kryptoměny musíte platit daně (bez výjimek)! Podívejte se na tohoto rychlého průvodce, který vám pomůže vyhnout se problémům s IRS.
 • Tezos ve zmatku: Na co se můžete ptát? Soudní spor sem nebo tam, administrativní potíže a celá nepořádek v boji.
 • Co je Lightning Network ?: Pokud jste někdy obchodovali s bitcoiny, možná jste utrpěli hodinovou (nebo v nejhorším případě celodenní) dobou transakce, blesková síť je tu, aby vám s tím pomohla.
 • Lightning Network je tady: “Budoucnost právě dorazila k mému prahu!” V tomto článku najdete informace o vůbec prvním fyzickém nákupu pomocí Lightning Network.
 • Co je MediBloc?: Zjistěte, jak by tento relativně nový blockchainový projekt mohl způsobit revoluci ve zdravotnictví.
 • Co je síť požadavků?: Ačkoli se síť žádostí snaží konkurovat PayPalu jako globálnímu platebnímu systému číslo jedna, je to mnohem víc. Zjistěte proč.
 • Co je výsadek kryptoměny?: Všimli jste si někdy neočekávaného nárůstu peněženky v kryptoměně a nevěděli jste, odkud pocházejí mince zdarma? V tomto článku zjistíte proč.
 • Co je to siacoin?: Zjistěte, jak má Sia v úmyslu konkurovat podobným centralizovaným starým konkurentům, jako jsou DropBox, Amazon, Apple a Microsoft.
 • CoinCentral + NEO DevCon: Naší hlavní filosofií je poskytovat našim čtenářům nejkvalitnější výzkum a obsah, takže abychom získali informace pro čtenáře přímo od zdroje, měli jsme příležitost setkat se se zakladateli mnoha inovativních projektů v NEO a pohovořit s nimi ekosystém.
 • Co je Rentberry ?: Zjistěte, jak tato technologie blockchainu zefektivní proces pronájmu pro nájemce i pronajímatele.
 • Co je Cindicator?: Podívejte se do tohoto průvodce pro začátečníky po předpovědi hybridních inteligencí, projektu zaměřeného na „efektivní správu kapitálu investorů v tradičních finančních a kryptoměnách“.
 • Do závodů: Zjistěte více o soutěži 5 projektů, která se stane nejlepší platformou Dapps. Kdo vyjde nahoře?
 • Bitfinex a Tether předvolány americkými regulačními orgány: Byl Tether celou tu dobu podvod? Zjistěte, proč jsou Bitfinex a Tether pod palbou.
 • Co je to étos?: Podrobný pohled na minci a na to, jak chce tento projekt usnadnit komukoli vlastnit kryptoměny.
 • Co je burstcoin?: Díky tomu, že Bitcoin kritizuje zbytečnou energii, nabízí Burst ekologičtější způsob těžby a provozování decentralizovaného blockchainu. Zjistěte více o zajímavých technologiích, které stojí za touto mincí šetrnou k životnímu prostředí.
 • Co je to důkaz kapacity?: Tento článek vám pomůže lépe se seznámit s důkazem těžby kapacity, neboli schopností využívat prázdné místo na pevném disku k těžbě mincí zdarma.
 • Co je DigiByte?: Společnost byla založena v roce 2014 a je součástí starší třídy projektů kryptoměny. Navzdory svému stáří a neustálému vývoji za poslední čtyři roky je však DigiByte stále relativně neznámý.
 • Co jsou atomové swapy?: Úvod do toho, jak se atomové swapy snaží zvýšit bezpečnost, efektivitu a důvěryhodnost obchodování.
 • Pryč do závodů: Je to těsný závod mezi těmito mincemi. Zjistěte více o 4 mincích, které soutěží o nejlepší možnost ochrany osobních údajů kryptoměny.
 • NEO a blockchainy po celé Číně: Navenek to vypadá, jako by si kryptoměny a Čína ne vždy rozuměly…. Ať tak či onak, NEO nemá v úmyslu zastavit svůj ambiciózní plán šíření blockchainové technologie po celé Číně.
 • Co je QASH?: Zjistěte více o tom, jak tato globální společnost zabývající se kryptoměnou řeší problémy s likviditou vyplývající z investic do kryptoměny.
 • Co je to dentacoin?: Posláním tohoto blockchainového projektu je zpřístupnit kvalitní péči o dentální zdraví téměř 80% světové populace bez ní. Nahlédněte do toho, jak to plánuje.
 • Co jsou mlhoviny ?: Internet budoucnosti? Pohled do mlhovin, nového „Google pro blockchain“, který nabízí mnohem víc než jen vyhledávač.

Novinky o kryptoměnách z celého světa

Hlavní město Tchaj-wanu vybuduje „inteligentní město“ díky partnerství IOTA: Město Tchaj-pej se těší na prospěch svým občanům s blockchainovou technologií a nakonec si vybralo Nadaci IOTA, aby pomohla městu realizovat jeho technologické cíle. Komisař odboru informačních technologií ve vládě města Tchaj-pej Wei-bin Lee uvedl: „Vzhledem k tomu, že město Tchaj-pej vždy myslí dopředu a díky technologii IOTA je toto partnerství strategickým krokem k zahájení éry inteligentních měst pro občany Tchaj-pej. Vítáme nadaci IOTA v Taipei City a jsme nadšení, že se můžeme společně pustit do budoucnosti. “ Projekty z partnerství již probíhají.

Padl bitcoin uprostřed jednání o předpisech Indie?: V přepis deník The Hindu, indický ministr financí Arun Jaitley řekl zákonodárcům, že indická vláda „neuznává kryptoměnu jako zákonné platidlo nebo minci a přijme veškerá opatření k vyloučení použití těchto kryptoměn“. Jedním z důvodů tohoto anti-krypto sentimentu od jejich vlády je používání kryptoměn v trestné činnosti, jako je praní špinavých peněz.

Velká evropská společnost poskytující veřejné služby odmítá prodávat obnovitelnou energii krypto těžařským společnostem: Italská společnost Enel ve čtvrtek agentuře Reuters sdělila, že „nemají vůbec žádný zájem o prodej energie“ společnosti Envion na těžbu kryptoměn. Ve zprávě Enel uvedl, že „se vydal jasnou cestou k dekarbonizaci a udržitelnému rozvoji a považuje intenzivní využívání energie určené na těžbu kryptoměn za neudržitelný postup, který neodpovídá obchodnímu modelu, který sleduje.“

Deutsche Bank varuje investory do kryptoměny, že mohou zaznamenat „celkovou ztrátu“: Podle globálního ředitele hlavního investičního úřadu Markuse Muellera nám zbývá pět až deset let od „požadovaného vládnutí“, které je nutné, aby byly kryptoměny považovány za třídu aktiv, k čemuž dojde až po vytvoření důvěry a bezpečnosti. Mueller nechápe zášť nadšenců kryptoměn, kteří se obávají vládní regulace, která může chránit investory před podvody a podvody v tomto odvětví.

„Soft“ regulace kryptoměn v přípravě pro Saúdskou Arábii: V rozhovoru pro Business Insider řekl přední finanční regulační tým zpravodajskému týmu, že nemají v úmyslu ochromit trh s kryptoměnami; pečlivě to však sledují. “Stále hodnotíme, jaká by měla být naše příslušná regulační reakce,” uvedl předseda saúdskoarabského úřadu pro kapitálové trhy Mohammed El-Kuwaiz. “Myslím, že pravděpodobně něco brzy vymyslíme.”

Oficiální britský producent peněz Royal Mint uvádí kryptoměnu krytou zlatem: Britská vládní společnost Royal Mint, založená v roce 886 (před 1132 lety), říká, že její RMG mince nabídne přímé vlastnictví zlata bez nutnosti vypořádat se s náklady na správu nebo skladování. To, co odděluje tuto kryptoměnu od ostatních, je to, že je krytá hmotným aktivem, přičemž 1 RMG na blockchainu představuje jeden gram v trezoru Royal Mint.

Zpráva o jihokorejských celních službách: 600 milionů USD v kryptoměně obchodovaných nelegálně: V tiskové zprávě z 31. ledna korejská celní služba komentovala tok peněz občanů směnárnami v cizí měně, které jsou v zemi nezákonné. Korejští občané zřejmě prostřednictvím těchto zahraničních burz zpracovali zhruba 637,5 miliardy vyhraných (~ 600 miliard) dolarů za to, co úřady považují za daňové úniky, praní peněz a podvody.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me