Tento týden v krypto: 4.20.2018

Teď mě nezastavuj

Vážně ne, protože trh právě zaznamenal druhý rovný týden vzestupné dynamiky – naposledy jsme měli jasný pozitivní růst během dvoutýdenního období zpět v prosinci loňského roku.

S celkovou kapitalizací 375 miliard USD je celý krypto trh vzhůru 13% z hodnoty minulého pátku ve výši 325 miliard USD. S tímto nárůstem jsme zpět nad cenami z poloviny března a klepáme na dveře 400 miliard dolarů, které jsme od začátku března neviděli.

Tak jako býčí předpovědi najít si cestu k nadpisům s návnadou na kliknutí a „odborníky“ ohlašovat bezprostřední běh býků, postupujte opatrně. Viděli jsme, jak se bitcoiny v únoru odrazily na 12 000 $ v rychlém stoupání, které mělo lidi věřící medvědí trh skončil. Trendy určitě vzhlíží, ale budeme se cítit pohodlněji, když cena bitcoinu přesáhne a zůstane nad 9 000 USD.

Bitcoiny: Bitcoin se zvýšil na 8 500 USD 5% v týdnu. Ne tak dramatický ump, jako jsme měli minulý týden, ale stále nějaký růst, za který bychom měli být vděční.

Ethereum: S 13% tento týden vzroste, cenovka společnosti Ethereum ve výši 587 USD je vítaným obratem od výprasku, který v porovnání se svými kolegy v průběhu medvědího trhu v roce 2018 učinil.

Vlnění: Vedení naší skupiny tří, Ripple zaznamenal největší zisky v týdnu, nahoru 23% v týdnu na 0,85 USD.

Domácí zprávy

Koupání v „tenké polévce s domněnkou“, Craig Wright Files, aby zamítl miliardový soudní spor: Kdysi samozvaný tvůrce bitcoinů Craig Wright podal návrh na zamítnutí žaloby u Jižního okresu Federálního soudu na Floridě. Po smrti svého bratra Ira Kleiman v únoru podal žalobu na Wrighta a tvrdil, že Wright neprávem „[zabavil] bitcoiny Davea Kleimana a jeho práva na určité duševní vlastnictví spojené s technologií bitcoinů.“ V ukázce kreativity soudní síně Wright a jeho právníci ve svém návrhu na zamítnutí řízení odsuzují žalobu a tvrdí, že „shakedown“ je založen na něčem více než „řídké polévce domněnky, spekulace, protichůdných obvinění, doslechu a narážka.”

Stablecoin Project Basis Raises $ 133mln in VC Funding: Dříve známý jako Basecoin, americká startupová základna stablecoinů Basis získala neuvěřitelných 133 milionů dolarů od řady institucionálních investorů. Podle základu příspěvek na blogu, K financování projektu se přidaly společnosti Bain Capital Ventures, GV, Stanley Druckenmiller, Kevin Warsh, Lightspeed, Foundation Capital, Andreessen Horowitz, Wing VC, NFX, Valor Capital, Zhenfund, INBlockchain, Ceyuan Ventures, Sky9 Capital a další. “Společně,” píše se v příspěvku, “budujeme kryptoměnu s algoritmickou centrální bankou, o které věříme, že zajistí, aby byla kryptoměna stabilní a použitelná po celém světě.”

Newyorský generální prokurátor zahajuje vyšetřování výměn kryptoměn: Eric T. Schneiderman a jeho tým z kanceláře generálního prokurátora státu New York zaslali do amerických kanceláří dotazník 13 burzám kryptoměn. Odesláno do Coinbase, Gemini, Bittrex, Binance, bitFlyer USA, Bitstamp USA, Bitfinex, Huobi, Kraken, Circle Internet Financial Limited (Poloniex), Tidex, Gate.io a itBit, dotazník vyhledává informace o základních operacích, poplatcích a obchodování politiky, vnitřní kontroly a řízení rizik. Tyler Winklevoss, generální ředitel a spoluzakladatel společnosti Gemini, uvítal sondu jako šanci na pozitivní regulační spolupráci, ale ředitel společnosti Kraken, Jesse Powell, tento pokus pohrdl a veřejně uvedeno že Kraken nebude vyhovovat.

Investoři (stále) nevykazují zisky z kryptoměny na svých daních: Asi před měsícem oblíbená služba pro registraci daní Credit Karma uvedla, že méně než 1% jejích zákazníků hlásí na svých daňových formulářích investice do kryptoměny. Daňový den byl před třemi dny a málo se změnilo. Podle nových zpráv společnosti uvedlo méně než 100 z 250 000 podání zisky z investování do kryptoměny – to je pouze 0,04%, což je významný odklon od zhruba 8% Američanů kteří drží kryptoměnu v nějaké formě.

Coinbase získává Earn.com, najímá generálního ředitele Earna jako CTO: Coinbase má za sebou rušné Q1 a na svoji již zesílenou dominanci v tomto odvětví se jen nabaloval. Tento týden se objevily zprávy, že jedna z největších kryptoměnových společností získala Earn.com výkupem, jehož výše se odhaduje na 100 milionů dolarů. V rámci dohody bude CEO společnosti Earn.com Balaji Srinivasan najat na Coinbase jako první CTO společnosti.

SEC slape Riot Blockchain s Subpoena, sondy pro informace o posunu zaměření společnosti na Blockchain: Od spuštění kryptoměny v roce 2017 společnosti jako Long Island Iced Tea (nyní Long Blockchain), Kodak, Overstock a Atari naskočily na palubu hype trainu, změnily značku nebo navrhly ICO ve snaze zvýšit výdělky. Riot Blockchain, dříve známý jako biotechnologická společnost Bioptix, je jednou z těchto společností a stejně jako mnoho dalších v této mlýnské budově přitahovaly nechutnou pozornost SEC. Po změně názvu akcie společnosti vzrostly o 1 500%. Předvolání, jako jsou tato, se stala běžnou součástí starších společností, které změnily své obchodní modely, aby využily popularitu kryptoměny, a SEC „varovala, že je nepřijatelné, aby společnosti bez smysluplných výsledků v tomto odvětví fušovaly do blockchainové technologie, změny jejich jméno a okamžitě nabídnou investorům cenné papíry, aniž by poskytli odpovídající informace o souvisejících rizicích. “

Dow Jones Media Group spolupracuje se společností Brave Software: Ve velkém vítězství pro přijetí se Dow Jones Media Group spojila s prohlížečem Brave a týmem Basic Attention Token za účelem testování blockchainu pro digitální reklamu a publikování. Toto partnerství umožní prohlížeči Brave přístup k prémiovému obsahu ve společnostech MarketWatch a Barron’s, dvou značkách Media Group, „podle zásady„ kdo dřív přijde, je dřív na řadě “, podle oficiálního tisková zpráva. Kromě toho se MarketWatch i Barron’s stanou certifikovanými vydavateli pro token základní pozornosti.

https://t.co/xsPVwWAN7h

– Brave Software (@brave) 18. dubna 2018

Co je nového na CoinCentral?

Jak používat MetaMask Průvodce pro začátečníky: Potřebujete pomoc s nastavením a používáním populární peněženky prohlížeče ERC20? Dostali jsme vás zpět.

Jak funguje blockchainové hlasování a proč to potřebujeme: Blockchain má potenciál přinést rychlejší, transparentnější a spolehlivější volební výsledky, než podporuje současná technologie.

Recenze burzy Binance: Od naší poslední kontroly Binance se toho hodně změnilo, a tak jsme napsali další, abychom drželi krok s vývojem a růstem burzy.

Kdo je Nick Szabo? Zjistěte více o muži, který doslova napsal knihu o chytrých kontraktech a teoretizoval bitcoiny roky před vytvořením kteréhokoli z nich.

Co a kdo je Bitmain? Těžařský gigant se proslavil v oblasti výroby čipů ASIC a díky svému těžebnímu kolektivu Antpool.

Vzdělávací kampaň o možných rizicích transakcí s kryptoměnou: Přestože národní vlády po celém světě zavedly významné předpisy a zákazy v oblasti kryptoměny, jen velmi málo regulačních orgánů kladlo důraz na vzdělávací kampaně jako způsob, jak učit nové investory o možných rizicích investování do kryptoměny.

Loopring, zakladatelé Nebula zakládají komunitu pro vývoj blockchainů pro bývalé zaměstnance společnosti Google: Hitters Xu, Daniel Wang a Andy Tian založili alianci Blockchain Alliance xGoogler ve snaze vyvinout špičkové talenty Google pro vývoj technologií blockchain a kryptoměny.

Recenze Coinbase: Je Coinbase bezpečné nakupovat kryptoměnu: Další vylepšená recenze na jedné z předních vesmírných burz.

Asic Mining vs Cryptocurrency Project Teams: A Game of Cat and Mouse: Vzestup těžařských souprav ASIC nejen zvýšil překážku vstupu na trh pro hornické horníky, ale také podnikům výrazně usnadnil zahájení masivních těžebních operací.

Generální prokurátor NY zasílá dotazník na 13 burz, dotazuje se na obchodní operace: Kancelář generálního prokurátora státu New York zaslala dotazníky 13 burzám, kde se dozvěděla více o jejich obchodních modelech, vnitřních kontrolách a základních operacích.

Lékaři a PhD přijali Blockchain: rozhovor s týmem Peer Atlas: PeerAtlas je na misi osvobodit lékařské informace a vytvořit udržitelnou a škálovatelnou strukturu pobídek pro lékaře a zdravotníky, aby přispívali a aktualizovali informace v lékařské knihovně bez reklam a recenzované.

Zkoumání poznatků z ICObench’s ICO Market Review: 6. dubna zveřejnila stránka ICO pro recenze ICO svou recenzi trhu s ICO za měsíc březen spolu s fascinujícími průmyslovými daty. Zahrnuje údaje o různých platformách ICO, celkové trendy na trhu, statistiky podle odvětví a mnoho dalšího.

Jak nakupovat anime (ANI): Titul říká všechno, lidi.

Jak fungují stablecoiny a rovnováha, kterou vytvářejí kvůli volatilitě cen: Stablecoiny pracují na poskytování energeticky nezávislých kryptoměn, mincí, které by mohly otevřít brány adopcí starým institucím, které se nedotknou kryptoměny kvůli cenovým výkyvům.

Projekt Cambridge Analytica Nixes kryptoměna po fiasku dat na Facebooku: Poté, co se společnost Cambridge Analytica ocitla uprostřed diskuse o ochraně osobních údajů na Facebooku, ustupuje od svých plánů zahájit ICO.

Úvod do vzorů grafu pokračování: Podívejte se na našeho nejnovějšího průvodce TA, který vám zaostří oko, abyste zjistili konzistenci trendů.

Ultimate Guide to Privacy Coins: V této příručce jsme anonymitu uzamkli pomocí komplexního přehledu nejlepších možností ochrany osobních údajů kryptoměny.

Novinky z celého světa

Loopring, Nebulas a zakladatelé Gifto zakládají Blockchain Alliance pro bývalé zaměstnance Google: Daniel Wang (Loopring), Hitters Xu (Nebulas) a Andy Tian (Gifto) mají dvě společné věci: všichni jsou bývalí zaměstnanci Google a všichni opustili Google, aby pracoval na krypto projektech. Nyní trojice zakládá skupinu exGooglers Blockchain Alliance (GBA), skupinu, která se věnuje náboru špičkových talentů od společnosti Google za účelem vývoje a zkoumání technologie blockchain. „Tato komunita bude sloužit jako prostor pro spolupráci pro dotazování, dialog a vývoj týkající se technologie blockchain pro zaměstnance společnosti Google,“ tvrdí aliance. GBA má v současné době aktivní komunity v San Francisku, Pekingu a Šanghaji.

#Blockchain konečně získal pozornost xGoogler! Tři bývalí zaměstnanci společnosti Google @HittersXu (Zakladatel společnosti #Nebulas), Daniel Wang @daniel_loopring , Andy Tian @andytian vytvořili xGoogler Blockchain Alliance (GBA). Zjistěte více o tom?https://t.co/XeA8hDJHLD

– Nebulas.io (@nebulasio) 16. dubna 2018

IBM, mezinárodní banky testují pilotní transakce pro obchodní platformu založenou na blockchainu: Společnosti IBM, United Bank of Switzerland, Bank of Montreal, CaixaBank, Commerzbank a Erste Group zahájily pilotní transakci pro Batavia, platformu pro sledování a obchodování s blockchainovým dodavatelským řetězcem. Služba funguje na základě sledování dodávek dodavatelského řetězce a provádění obchodních dohod prostřednictvím inteligentních smluv. „Obchodní data a inteligentní platby, které jsou automaticky spouštěny údaji o dopravě, tvoří důležitý základ pro nástroje pro řízení rizik a financování a přidávají hodnotu každému dodavatelskému řetězci,“ uvedl zástupce Commerzbank Niko Giesber v souvislosti s programem.

Binance (může) pracovat na implementaci hotovostních vkladů pro obchodování Fiat-to-Crypto: Poté, co Binance hledá příznivější regulační vody na tropickém pobřeží Malty, údajně jedná s domácími bankami o otevření směnných účtů „pro potenciální podporu fiat“, říká generální ředitel Binance. “Jsme si velmi jistí, že tam brzy můžeme oznámit bankovní partnerství.” Malta je velmi progresivní, pokud jde o kryptoměny a fintech, “komentoval vývoj Zhao Changpeng.

I když nemůžeme předvídat budoucnost, ostatní se o nás pokoušejí. Oba "zprávy" nejsou přesné. Spolupracujeme s bankami (abychom potenciálně podpořili fiat), ale v krátkodobém horizontu žádné plány na USD. Není zapojen žádný xvg ani xpr. Buďte opatrní ohledně predikce "Křišťálová koule" zprávy.

– CZ (@cz_binance) 20. dubna 2018

Nevyhazujte zátěž: Verge „Partners“ s PornHub: Kontroverzní anonymní mince Verge tento týden ukončila partnerství s jednou z největších pornografických stránek na světě, Pornhub. Netradiční partnerství, vývoj přidává Verge jako možnost platby na webu pro ty, kteří se rozhodnou zaplatit za svůj svěrák. Obě strany jsou označovány za průkopnické partnerství a někteří členové komunity jej označili za něco víc než Verge platící Pornhub za čas reklamy, protože dohoda přišla s vlastním oznámením video a na jeden den jsme dostali logo společnosti Verge s doporučenou integrací s vlastním Pornhubem.

Společnost Cambridge Analytica zrušila plány na vlastní mince po kontroverzi údajů o Facebooku: Cambridge Analytica, datová poradenská společnost, se dostala pod palbu poté, co vyšlo najevo, že společnost zakoupila data o 87 milionech uživatelů Facebooku. Společnost podle všeho plánovala spustit vlastní kryptoměnu se zaměřením na osobní údaje, ale po kontroverzi to již pravděpodobně nebude na kartách z více než zjevných důvodů. „Před kontroverzí na Facebooku jsme vyvíjeli sadu technologií, které pomáhají jednotlivcům získávat zpět jejich osobní údaje od korporátních subjektů a mají plnou transparentnost a kontrolu nad tím, jak jsou jejich osobní údaje využívány,“ uvedl mluvčí společnosti. “Zkoumali jsme několik možností, jak mohou lidé spravovat a zpeněžit své osobní údaje, včetně technologie blockchain.”

Vietnam zvyšuje kontrolu nad kryptoměnou poté, co největší podvod v průmyslu sužuje jeho občany: Minulý týden vietnamská společnost Modern Tech údajně utekla s přibližně 658 mil. USD ve fondech ICO za dva tokeny, Ifan a Pincoin. V reakci na to předseda vlády Nguyen Xuan Phuc vyzval regulační orgány a vládní úředníky, aby posílily monitorování a regulaci projektů kryptoměny, zejména ICO. „Investice do kryptoměny, obchodování a získávání peněz prostřednictvím počáteční nabídky mincí se vyvíjejí komplikovaněji,“ vyzývá vláda k řádnému dohledu a rizikovým opatřením.

V Číně zatýkají úředníci provozovatele systému podezřelých pyramid: Podle místních zdrojů čínská policie zatkla osoby zapojené do domácí pyramidové hry. Platforma pro kryptoměny, známá jako DBTC, přilákala přibližně 13 000 investorů a získala prostředky v hodnotě přibližně 13 milionů dolarů. Zdá se, že fond sliboval denní výnos ve výši 12 700 USD při počáteční investici ve výši 400 000 USD, což by během tří měsíců poskytlo návratnost přes 100%.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me