Nejpopulárnější krypto novinky tohoto týdne

Cena bitcoinu i po nárůstu za poslední týdny: Minulý týden cena bitcoinu vzrostla o více než 1 000 dolarů, protože investoři opustili altcoiny a připravovali se na dvě nadcházející bitcoinové vidlice (Bitcoin Gold a SegWit2x). V době psaní tohoto článku cena bitcoinu podle posledních 7 dní klesla o 0,37% CoinMarketCap. Podívejte se, jak se cenám altcoinů dařilo později v tomto příspěvku.

Ethereum Forks: Začátkem tohoto týdne prošlo Ethereum pátou pevnou vidličkou. Cena jednoho etheru oscilovala nahoru a dolů, než se dnes ustálila na přibližně 305,00 $. Tato pevná vidlice je součástí upgradu Byzance a prošla hladce s malým nebo žádným sporem.

Canada Keen na kryptoměně: Ontario Securities Commission (OSC) nedávno uvedeno (typicky kanadským způsobem), že má „zájem podporovat“ počáteční nabídky mincí (ICO) a kryptoměny. Sestavil tým s názvem Launchpad, který rychle reaguje na nabídky kryptoměn a pomáhá oprávněným fintech podnikům porozumět regulačním požadavkům. OSC je největším regulátorem cenných papírů v Kanadě a dohlíží na burzu v Torontu a spravuje zákon o komoditních futures a zákon o cenných papírech v Ontariu.

IBM Goes Crypto: Společnost IBM uzavřela partnerství se společností Stellar s cílem usnadnit přeshraniční platby které v současné době mohou zpracovávat 7 fiat měn včetně britských liber, fidžijských dolarů, australských dolarů, novozélandských dolarů a Tong Pa’anga. Je zajímavé poznamenat, že Stellar byl vytvořen jako vidlice protokolu Ripple v roce 2014, což je pro Stellar obrovská výhra. Po této zprávě se cena společnosti Stellar více než zdvojnásobila, i když cena je nyní zhruba 1,65krát tam, kde začala.

Dobré jako zlato? Goldman Sachs stanovený že bitcoin není z hlediska měny „novým zlatem“, a přičítal to zranitelnosti bitcoinových peněženek a burz, jakož i cenové volatilitě. Goldman Sachs také poznamenal, že drahé kovy, jako je zlato, jsou stále „nejlepším dlouhodobým úložištěm hodnoty“.

To nás přimělo přemýšlet. Klíčové vlastnosti peněz jsou:

 • Trvanlivost: Musí to vydržet
 • Přenosnost: Musí to být pohodlné a snadno se nosí.
 • Dělitelnost: Musí být možné jej rozdělit na menší nominální hodnoty.
 • Těžko se napodobuje: To musí být těžké předstírat.
 • Přijetí obecnou populací.
 • Uložení hodnoty: musí být schopen obecně držet hodnotu v průběhu času.

Provedli jsme také průzkum na našem Twitteru, abychom získali názory od vás na toto téma. V době psaní tohoto článku je hlas rozdělen přesně na polovinu s 1632 hlasy. Sdělte nám své myšlenky:

Myslíš si #Bitcoin nebo Precious Metals splňují více klíčových vlastností peněz?

– CoinCentral (@realcoincentral) 19. října 2017

Debata mezi kryptoměnou a jinými měnami bude pokračovat, ale obecně jsme našli několik výhod, které má bitcoin oproti drahým kovům, zejména jeho schopnost být přenosný a nekonečně dělitelný.

Co je nového na CoinCentral?

Průvodce SegWit2x – S vidlicí SegWit2x nastavenou na polovinu listopadu vás tento průvodce přivede k rychlosti.

Tento týden jsme zveřejnili dva nové podrobné průvodce kryptoměnou:

 • Co je to Ripple XRP? – Dozvíte se o třetí největší kryptoměně, jejímž cílem je pomoci finančním institucím snáze přesouvat peníze přes hranice.
 • Co je Monero? – Zjistěte, jak funguje Monero zaměřené na ochranu soukromí a co dělá lépe než bitcoiny.
 • Pokud jste v kryptoměně nováčkem nebo v CoinCentralu nováčkem, možná budete chtít vyzkoušet některé z dalších průvodců, včetně:
 • Co je to bitcoin?
 • Co je to Ethereum?
 • Hledáte novou burzu kryptoměn? Podívejte se na naši neustále rostoucí sekci Recenze a srovnání burz.
 • Další zprávy o kryptoměně

  Půl miliardy nevědomých kryptoměn: Společnost Adguard zabývající se blokováním reklam analyzovala 100 000 nejoblíbenějších webů seřazených společností Alexa, aby vyhledala kódy pro těžbu v prohlížeči, jako jsou Coinhive a JSEcoin. Analýza zjistila, že 220 webových stránek používalo skripty pro těžbu kryptoměny, přičemž nejoblíbenější cílenou zemí jsou USA. Indie, Rusko a Brazílie. Tohle znamená tamto více než 500 milionů lidí nevědomky těžilo kryptoměny.

  Přínosný zákrok: Zásah proti ICO může být ve skutečnosti pomáhá bitcoinům. Protože země jako Čína a Jižní Korea zakazují tokenní prodej ICO, lidé našli bezpečné útočiště v bitcoinech místo různých altcoinů. Příliv kapitálu do bitcoinů z altcoinů pomohl zvýšit cenu. Jako jedna z nejstabilnějších kryptoměn bude bitcoin pravděpodobně i nadále zdrojem relativní bezpečnosti ve srovnání s volatilnějším trhem altcoinů.

  Jsme 1%: Dalším způsobem, jak se dívat na růstovou příležitost bitcoinů, je při pohledu na některé z jeho hlavních konkurentů, americký dolar a zlato. Bitcoin za posledních několik let exponenciálně vzrostl na vydatnou tržní kapitalizaci ve výši více než 90 miliard dolarů, ale stále je daleko od masového přijetí na trhu. Hlavní případy použití bitcoinu, které jsou uchovávatelem hodnoty a prostředkem směny, byly ve srovnání s americkým dolarem omezené, a to především proto, že stále musí stále přijímat nové uživatele, aby byly relevantním prostředkem směny. Nabídka „úzkých peněz“ v amerických dolarech se pohybuje kolem 28,6 bilionu dolarů a veškeré zlato, které se kdy těžilo, je kolem 8 000 miliard dolarů. To dává bitcoinu přibližně na 1% nebo méně hodnoty od těchto dvou konkurentů.

  Vykopávají kryptoměny američtí investoři? A Článek Venturebeat zkoumal rozdělení amerických investorů a jejich zájem o kryptoměny. Ukázalo se, že zájem o kryptoměny do značné míry koreloval se státními předpisy o virtuální měně. Několik států s největším zájmem byly Kalifornie, Colorado, Nevada, Texas a New Hampshire. Havaj je stát s nejmenší úrokovou mírou.

  Julian Assange je vděčný a malicherný: Julian Assange, zakladatel Wikileaks, tweetoval sarkasticky srdečným poděkováním vládě USA, senátorovi McCainovi a senátorovi Liebermanovi za pokus o odříznutí Assange od jakéhokoli financování po zveřejnění soukromých vládních informací týkajících se válek v Iráku a Afghánistánu. Assange byl v roce 2010 nucen investovat do bitcoinů a pobídl ho, aby získal 50 000% návratnost.

  Mé nejhlubší poděkování vládě USA, senátorovi McCainovi a senátorovi Liebermanovi za to, že přiměly společnosti Visa, MasterCard, Payal, AmEx, Mooneybookers atd. K vybudování nezákonné bankovní blokády proti @WikiLeaks počínaje rokem 2010. Způsobilo to, že jsme investovali do bitcoinů – s > 50000% návratnost. pic.twitter.com/9i8D69yxLC

  – Julian Assange &# 128313; (@JulianAssange) 14. října 2017

  Z Ruska s láskou: Na setkání za zavřenými dveřmi v Moskvě Vladimir Putin oficiálně uvedl, že Rusko vydá svou vlastní kryptoměnu. „CryptoRuble“ lze kdykoli vyměnit za fiat Rubles, ale pokud držitel nedokáže vysvětlit, odkud CryptoRubles pochází, bude mu účtována 13% daň. CryptoRuble navíc nelze těžit a bude vydáván, udržován a kontrolován pouze ústředními orgány. [CoinTelegraph]

  Z Japonska za mřížemi: Yuki Takenaka, zakladatel a manažer burzy Ripple v Hamamatsu v prefektuře Shizuoka byl zatčen za podvodné zákazníky.

  Ruská těžba etherea se zahřívá: Comino, spuštění ruské kryptoměny, postavil špičkové těžební zařízení Ethereum, které funguje také jako ohřívač. I když to zní jako hrozný nápad pro můj domovský stát Florida, zdá se to jako snadný způsob, jak co nejlépe využít brutálních ruských zim..

  Problém pro Tezos: Vzpomínáš si, před několika měsíci získal Tezos v ICO 232 milionů dolarů. Dnes jsou zakladatelé společnosti Tezos Arthur a Kathleen Breitmanové ve sporu s prezidentem švýcarské nadace, která pomohla zvládnout ICO a propagovat Tezos, Johann Gevers. Tento mezinárodní spor ohrožuje nyní více než 400 milionů dolarů bitcoinů a etheru. [Reuters]

  Výkonnost kryptoměny tento týden

  Zatímco cena bitcoinu končí týden téměř vyrovnaná, její dva největší konkurenti Ethereum (305,12 $, -6,07%) a Ripple ($ 0,21609, -12,64%) jsou oba dole. Z 12 kryptoměn (včetně bitcoinů) s tržním stropem přes 1 miliardu USD jsou rozděleny 50/50 jako výherci a poražení.

  (Zdroj dat)

  Až 22,25% za tento týden se tržní limit Qtum (969 007 830 USD) blíží hranici 1 miliardy dolarů.

  Top 100 kryptoměn – největší výherci a poražení

  Tato část ukazuje kryptoměny, jejichž ceny nejvíce vzrostly nebo poklesly za posledních 7 dní (168 hodin). Ve snaze vyhnout se kryptoměnám s ultra mikropočítačem jsme zahrnuli pouze kryptoměny, které začaly a / nebo skončily týden s horní hranicí trhu 100 kryptoměn (celkem 111 kryptoměn). Všechna data pocházejí z coinmarketcap.com

  Největší výherci

  Tento týden došlo k růstu cen 4 kryptoměn o více než 100% a 20 o více než 10%. 5 největších zisků byly SmartCash (216%), ZenCash (162,32%), NoLimitCoin (126,29%), Neblio (100,85%) a Metaverse ETP (90,8%).

  (Zdroj dat)

  Největší poražení

  Naštěstí pro investory, žádná z kryptoměn na našem seznamu neztratila více než 100%, i když ceny 22 kryptoměn klesly o více než 10%. 5 největších poražených byli Centra (-44,12%), ChainLink (-32,55%), Gnosis (-29,42%), Kin (24,54%) a Veritaseum (-24,02%).

  (Zdroj dat)

  Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me