Tento týden v kryptoměně – 22. prosince 2017

Bitcoinová hotovost vstupuje do Coinbase Ring. Bitcoin je hitem: Coinbase spontánně přidal Bitcoin Cash, 8 MB vidličku & potenciální nemesis bitcoinů, jejichž novinky raketově vzrostly o cenu 50% a klesl bitcoin o více než 1 800 $.

Champ bere většího odvzdušňovače: Bitcoin pokračoval ve svém propadu z výbušného měsíce, který byl rychle zrychlen přidáním Coinbase BCH. V době psaní této zprávy bitcoin sedí 13 200,00 $.

Ripple pokračuje ve hře HAM: Minulý týden Ripple dosáhl ATH ve výši 0,87 $ k překvapení mnoha držitelů, kteří byli zvyklí na Ripple visící kolem rozsahu 0,30 $. Tento týden se Ripple téměř dotkl 1,40 $.

Předčasné Vánoce pro Alts: Žetony jako Ripple (+62,30%), Cardano (+112%), NEM (+68%), QTUM (+192,74%), TRON (+150%), Lisk (+123%), Komodo (+200%) a Hshare (+90%) viděl obrovský nárůst tržní kapitalizace a pozornosti. Dokonce i Verge dokázal pokorně rozeznat +588% získat. Všech dvacet nejlepších tokenů s tržním stropem tento týden dosáhlo rekordních maxim. Rychlý růst trhu alt-coinů začal přitahovat stále více pozornosti k mnoha budovaným projektům založeným na blockchainu.

…. To bylo až do čtvrtka, kdy vše trvalo strmý nos se ponoří do červené. Očekávaná korekce trhu vedla k tomu, že většina tokenů získala a 20% – 40% hit v rozpětí pouhých několika hodin, kdy bitcoiny klesly zpět na maximum 12 000 $. Padá obloha? Asi ne. Pokud už nějakou dobu sledujete trhy s kryptoměnami, jste pravděpodobně zvyklí na občasné stažení.

coinmarketcap prosinec

Goldman Sachs zřídí stoly pro obchodování s kryptoměnami: Podle

Bloomberg, Michael DuVally ze společnosti Goldman Sachs uvedl ve svém prohlášení „V reakci na zájem klientů o digitální měny zkoumáme, jak jim nejlépe sloužit“. Pokud bude Goldman Sachs v tomto kroku pokračovat, bude to první velká Wall Street Bank, která vytvoří trhy s kryptoměnami. Nezapomeňme na naše dvouměsíční připomenutí generální ředitel společnosti JPMorgan Jamie Dimon nazval každého, kdo kupuje bitcoiny, „hloupě“.

Soubory NYSE podporované bitcoiny Momentum a seznamem bitcoinových ETF: The navrhované pravidlo změnu přezkoumává Komise pro cenné papíry a burzy v USA (SEC). Pokud bude přijato, toto rozhodnutí by umožnilo investorům sázet na úspěch bitcoinů pomocí zcela nového vozidla pro svět kryptoměn.

Buzz kolem toho, které měny Coinbase přidá další: Mnoho spekulantů se domnívá, že u jakékoli mince přidané do Coinbase se očekává nárůst hodnoty. Z pohledu toho, co se stalo s Bitcoin Cash, to není neopodstatněný předpoklad. Pověsti se přiklánějí k Ripple, Dash a Iota mimo jiné vytvářejí humbuk kolem toho, jaká bude další hotovostní kráva v kryptoměně.

Zvěsti Favor Ripple ?: Po velkolepém týdnu pro Ripple a předání milníku $ 1, XRP opět explodoval z přibližně 0,65 $ 15. prosince na ATH 1,22 $. Tento tlak byl do značné míry spojen s obíhajícími pověstmi, že Coinbase brzy přidá měnu ke své výměně. Mnoho lidí v komunitě kryptoměn spekulovalo, že Ripple velmi dobře může být další mincí, která má být přidána.

Coinbase vyšetřující tvrzení o obchodování zasvěcených osob:

Zásady Coinbase zakazují zaměstnancům diskutovat o možném přidání nových měn na platformu s kýmkoli mimo organizaci. V příspěvek na blogu generální ředitel společnosti Coinbase Brian Armstrong, „Pokud najdeme důkazy o tom, že některý zaměstnanec nebo dodavatel porušuje naše zásady – přímo či nepřímo – neváhám zaměstnance okamžitě ukončit a podniknout příslušné právní kroky.“ Tento příspěvek přichází po prudkém zvýšení ceny v BCH hodinách před přidáním měny na burzu.

Co je nového na CoinCentral?

Tento týden jsme vám přinesli několik nových průvodců a zdrojů o různých nových vzrušujících projektech. Nový průvodce kryptoměnou vytvořený tento týden:

  • Připravované bitcoinové vidličky: Co potřebujete vědět – Jak stále více projektů plánuje vydělávat z bitcoinů, je důležité vědět, co můžete očekávat.
  • Co je Tether – Zjistěte více o tomto poněkud kontroverzním aktivu vázaném na dolar.
  • BitConnect: Je to legitimní nebo Ponziho schéma? -Je tato investiční platforma příliš dobrá na to, aby to byla pravda?
  • Co jsou Masternodes? Úvod a průvodce – Vítejte v nedílné součásti mnoha projektů založených na blockchainu.
  • Co je Augur? – Tato decentralizovaná predikční tržní platforma by mohla být velkým narušitelem pro širokou škálu průmyslových odvětví a společenských odvětví.

Pokud máte zájem vidět ty nejbystřejší mozky kryptoměny, jako jsou Tim Draper, Brad Garlinhhouse (generální ředitel společnosti Ripple) a Charlie Lee (zakladatel litecoinu), přidejte se k nám na Blockchain Connect v San Francisku 26. ledna 2018. Naši čtenáři mohou také získat 30% slevu pomocí kódu „coincentral“

blockchain connect coin central

Další zprávy o kryptoměnách z celého světa

Zakladatel litecoinu prodává všechny své litecoiny: Kvůli „střetu zájmů“, zakladateli litecoinu, Charlie Lee prodal všechny své mince. Níže je prohlášení, na které zveřejnil příspěvek Reddit vyjádřit rozhodnutí.

“Za poslední rok se snažím držet dál od cenových tweetů, ale je to těžké, protože cena je tak důležitým aspektem růstu litecoinů.” A kdykoli pípám o ceně litecoinu nebo dokonce jen dobré nebo špatné zprávy, jsem obviněn z toho, že to dělám pro osobní prospěch. Někteří lidé si dokonce myslí, že zkratuji LTC! Takže v jistém smyslu je pro mě střet zájmů držet LTC a tweetovat o tom, protože mám tolik vlivu. Vždy jsem se zdržel nákupu / prodeje LTC před nebo po mých hlavních tweetech, ale to je něco, co vím jen já. A vždy bude existovat pochybnost o tom, zda některým z mých činů bylo posílení mého osobního bohatství nad úspěch litecoinu a kryptoměny obecně.

Z tohoto důvodu jsem v minulých dnech prodal a daroval všechny své dlouhodobé péče. Litecoin pro mě byl finančně velmi dobrý, takže jsem na tom tak dobře, že už nemusím spojovat svůj finanční úspěch s úspěchem Litecoinu. Poprvé za 6 a více let již nevlastním jediný LTC, který není uložen ve fyzickém litecoinu. (Několik z nich mám jako sběratelské předměty.) To je určitě divný pocit, ale také nějak osvěžující. Nebojte se Neopouštím litecoiny. Stále budu trávit veškerý čas prací na litecoinu. I když litecoin uspěje, budu i nadále odměňován mnoha různými způsoby, ale ne přímo prostřednictvím vlastnictví mincí. Nyní věřím, že toto je nejlepší způsob, jak nadále dohlížet na růst litecoinů.

Neptejte se mě, kolik mincí jsem prodal nebo za jakou cenu. Mohu vám říci, že množství mincí bylo malé procento denního objemu GDAX a na trhu to nepadlo. “

Ubohé duše ztracených bitcoinů: Bitcoinové peněženky mají složitá hesla a bezpečnostní klíče, které brání hackerům v krádeži bitcoinů. Někteří nešťastní první uživatelé bitcoinu zapomněli svá hesla a v zoufalství se obrátili na hypnotizéry, jako je Jason Miller, aby jim pomohli zapamatovat si. A pak je tu James Howell, muž, který by dnes měl bitcoiny v hodnotě 126 milionů dolarů, kdyby jeho hardwarová peněženka nebyla pohřbena na skládce ve Newportu ve Walesu.

Nic jako pěkný, studený doušek blockchainu: Dříve známá jako Long Island Iced Tea Corp. (LTA), nápojová společnost přidala ke svému názvu „Blockchain“. Akcie se téměř okamžitě zvýšily až na 180%. Pro některé to děsivě připomíná tečku com éry, kdy každá společnost mohla ke svému názvu přidat „.com“ a skočit na cenu. Zatímco společnost zůstane v nápojovém průmyslu, tvrdí, že bude stavět a nakupovat blockchainovou infrastrukturu pro vstup do odvětví finančních služeb. Pozor na svět.

Estonsko se stane první zemí, která zahájí ICO: Kaspar Korjus, výkonný ředitel společnosti e-rezidence, nedávno oznámila vytvoření estonského vlastního „estcoinu“. Token bude vydán všem členům jeho programu e-pobytu.

EtherDelta pozastaví službu po hacknutí: Uživatelé EtherDelta byli ve středu v šoku, když byla populární platforma pro výměnu kryptoměn hacknutý. Hack oklamal uživatele, aby hackerům místo výměny poslali tokeny. Během digitálního útoku bylo odcizeno zhruba 308 ETH (266 789 USD) a také několik stovek tisíc dolarů dalších tokenů.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me