Livin ‘On a Prayer

“Když chvály stoupají, požehnání sestupují,” Chance Rapper říká nám. Doufáme, že má pravdu, protože trh s kryptoměnami by teď mohl používat lil prozřetelnost.

Vzhledem k tomu, že minulý pátek trhový strop dosáhl 336 miliard USD, trh v neděli poklesl na 275 miliard USD, jen aby se po zbytek týdne po summitu zaměřeném na kryptoměnu G20 neustále oživoval. Až do včerejška se tržní kapitalizace vyšplhala nad svoji pozici z předchozího týdne, ale po ztrátě pár 10 miliard dolarů je na 324 miliardách dolarů, 3% ztráta z minulého pátku.

V žádném případě nejde o největší zaznamenanou ztrátu, ale ukazuje se, že trh stále balancuje na hraně. Právě teď čeká na bod zvratu – ať už je to nahoře nebo dole, někdo hádá. To znamená, že by také mohl najít určitou rovnováhu obchodováním s méně volatilní rovnováhou. Některé cenové akce do strany by byly požehnáním pro nadcházející týdny, takže neváhejte a řekněte nějaké modlitby za malou konsolidaci a plochý cenový graf.

Bitcoin: V době psaní tohoto článku se bitcoin obchoduje za 8 570 USD, což je neuvěřitelných 1% zvýšení z jeho ceny 8490 $, která přichází do tohoto týdne. Ale hej, stále je to v zelené barvě, a za to je vděčné.

Ethereum: Ethereum nebylo tak dobré ve srovnání s velkým bratrem Bitcoinem. Minulý týden přišlo do pátečního rána obchodování silně na 622 USD. Nyní je to 526 $, a 15% pokles během sedmidenního období.

Ripple: Tento týden je cenová akce Ripple plácnutí uprostřed dvou nejlepších kryptoměn. S vyvolávací cenou 0,64 $ je to dolů 8% z 0,70 $, které sportoval minulý pátek.

trh kryptoměn coinmarketcap

Domácí zprávy

CEO společnosti Twitter věří, že bitcoin bude jedinou světovou měnou: “Svět nakonec bude mít jednotnou měnu, internet bude mít jednotnou měnu.” Osobně věřím, že to bude bitcoin, “uvedl Twitter a CEO Square Jack Dorsey. Pevně ​​věří, že v příštích deseti letech aktualizace, jako je Lightning Network, pomohou bitcoiny předjet konkurenty. Dorsey již přispěl částkou 2,5 milionu USD na spuštění SF zaměřené na postup Lightning Work.

Do roku 2028 bude existovat univerzální platební síť, říká Jeb McCaleb: ČTÚ a spoluzakladatel Stellar Jeb McCaleb neví, která blockchainová síť bude v budoucnu dominovat univerzálnímu platebnímu systému, ale věří, že to bude zahrnovat „veřejnou knihu, kterou lidé mohou vidět a nemohou ji libovolně měnit“. V současné době se McCaleb pokouší zřídit takovou síť prostřednictvím Stellar.

hvězdná síť

IBM oznamuje řešení Blockchain Starter Plan pro firmy: IBM nedávno představila svůj nový produkt, který umožňuje komukoli vytvářet distribuované účetní knihy. V e-mailu s CNBC generální ředitel společnosti Blockchain v IBM Marie Wieck napsal: „naše odborné znalosti v oblasti budování a škálování sítí jsou neocenitelné a budou sdíleny napříč širokým ekosystémem.“ IBM dala jasně najevo, že se zaměří na technologii distribuované účetní knihy, nikoli na kryptoměny.

Zhruba 50% ICO z roku 2017 již selhalo: Ukázalo se, že každý, kdo vás varoval, abyste si dávali pozor na ICO, měl pravdu. Podle studie Bitcoin.com z 902 davových prodejů, které proběhly v roce 2017, 142 neproniklo přes fázi financování a 276 od té doby selhalo. Při výpočtu to představuje 46% všech projektů ICO, které již vstoupily na krypto hřbitov.

ICOS se nezdařilo

Stellar se snaží přijmout Lightning Network: Jeden z top 10 na trhu, Stellar Lumens, začne integrovat protokoly Lightning Channel do své sítě. Toto oznámení přichází necelý týden poté, co Lightning Labs vydaly beta verzi LN pro bitcoiny. “Aby byla síť efektivní a stabilní,” řekl Stellar zakladatel Jed McCaleb ohledně vývoje, “potřebujeme něco jako Lightning.”

Kongresová čísla Bullish Report o výhodách blockchainu: V běžné ekonomické zprávě Kongres Spojených států oceňuje potenciál technologie blockchain pro starší průmyslová odvětví. „Technologie Blockchain nabízí decentralizovaný, bezpečný a efektivní způsob ukládání téměř jakékoli formy dat na více platformách. Vývojáři, společnosti a vlády uznávají potenciál a již začaly implementovat blockchainy pro mnoho různých použití, “uvádí se ve zprávě. “Od aplikací od správy elektrické sítě a veřejných služeb až po to, jak společnosti řídí globální dodavatelské řetězce, potenciál blockchainu je skutečně revoluční.”

Trump oficiálně brání občanům ve využívání venezuelského Petro: Venezuela v současné době drží počáteční nabídku mincí pro Petro, vlastní kryptoměnu podporovanou komoditami a státem. Je ironií, že Trump nyní na domácím území schválil alternativní měnu, která byla vytvořena speciálně za účelem obcházení amerických sankcí. V reakci na petrovo ICO podepsal Trump výkonná objednávka který zakazuje občanům v USA a na jejich územích nakupovat nebo držet Petro.

Trump petro zákaz

Payza Pinned with Money Laundering, Ponzi Schemes: Na začátku tohoto týdne byl v Michiganu zatčen Ferhan Patel, spoluzakladatel společnosti Payza, zpracovatele plateb z Velké Británie. K zatčení došlo v důsledku soudního příkazu z listopadu 2016, který žaloval společnost Payza za „[provozování] obchodu převádějícího peníze, který fungoval bez potřebných státních licencí a vědomě převedl finanční prostředky pocházející z nezákonné činnosti“, jako jsou Ponziho programy a dětské porno . Payza začala nabízet XRP a ETH prostřednictvím svých nákupních služeb v loňském roce.

Co je nového na CoinCentral?

Nahradí blockchain jiné distribuované knihy ?: Měli bychom blockchain nahradit něčím jiným? To je otázka, kterou si mnozí technologové kladou v souvislosti se škálováním výzev pro klíčové platformy blockchainu.

Bratr Pabla Escobara vytváří novou kryptoměnu: Pablo Escobar se stal známým jako „král kokainu“ v 80. letech. Nyní jeho bratr Roberto doufá, že se stane úspěšným v jiném odvětví: kryptoměně.

Co je Veritaseum (VERI) ?: Je to podvod? Je to legitimní? „Veritaseum je v nejjednodušší podobě branou na kapitálové trhy typu peer-to-peer,“ prohlašuje web projektu.

Co je HORKÉ ?: HOT je token Hydro protokolu. Nemá to nic společného s teplem nebo ohněm, ale zlepšuje likviditu poskytováním pobídek pro profesionální tvůrce trhu.

Blockchain zemědělství změní zemědělství & Jídlo: Zjistěte více o tom, proč by blockchain mohl být klíčem k tomu, aby skutečné, organické produkty z místních zdrojů byly dostupné a dostupné pro každého.

Rusko potenciálně pomohlo Venezuele zahájit Petro, aby se vyhnulo sankcím USA: Jak naznačuje TIME, Rusové možná použili Venezuelu jako experiment k testování decentralizované měny bez rizika snížení jejich rublu.

Jak přijmout kryptoměnu ve vašem obchodě s elektronickým obchodem: V tomto článku ukážeme, jak integrovat blockchain elektronického obchodování, a zdůrazníme výhody přijetí bitcoinů (a dalších kryptoměn) ve vašem online obchodě.

Co je Rivetz (RVT) ?: Zjistěte, jak může tento projekt poskytnout bezprecedentní úroveň jistoty záměru za každou transakcí.

[Nadcházející událost] Globální fórum blockchainu, 2. – 3. Dubna: Nadcházející Globální fórum blockchainu konference se bude konat v Santa Clara Convention Center v Santa Clara, kde se představí miliardáři Tim Draper a další.

Co je GameCredits (GAME) ?: Průvodce pro začátečníky k projektu kryptoměn, který se chce stát řešením jednotné platby pro online herní průmysl.

S Blockchainem jsou firmy bez vlastníků na obzoru: Jak efektivní může být podnikání ve skutečnosti, pokud většina rozhodnutí vyžaduje čtyři úrovně schválení, než budete moci jednat? Vítejte blockchain.

Co je Abra ?: Podívejte se na další informace o investiční aplikaci založené na litecoinové síti.

Blockchainová umělecká provenience & budoucnost digitálního umění: Digitální umělec mohl prodávat tokenizované certifikované umění, aby zmírnil dopady padělání a prokázal skutečné majitele originálních uměleckých děl. Zjistěte více o tom, jak blockchain ovlivní umělecký průmysl.

Co je Zclassic (ZCL) ?: Zclassic je dokonalým příkladem toho, co se stane, když klonujete minci, odstraníte rozpočet na vývoj a proměníte jej v komunitu zdarma pro všechny

Recenze ICO: OPEN Platforma: Zjistěte více o OPEN, první infrastruktuře plateb blockchain pro aplikace.

Off to the Races: The Four Cards Competing to be Crypto’s Top Payment Option: V tomto článku rozebíráme hlavní projekty, které se snaží získat karty do rukou a utratitelné kryptoměny do kapes.

Podvody na Twitteru, manipulace s trhem a špinavé výměny: Informativní část o běžných podvodech s kryptoměnou, na kterou si musíte dát pozor.

Mezinárodní novinky

Ne, Sierra Leone neuskutečnila první světové volby založené na blockchainu: Národní volební komise Sierra Leone popírá publikace, které tvrdí, že své nedávné prezidentské volby uspořádala s technologií blockchain. V tweetu komise uvedla, že používá „interní databázi k zaznamenávání výsledků voleb“ a „žádným způsobem Blockchain nepoužívá“. Zdá se, že falešný příběh pochází ze švýcarské blockchainové společnosti Agora, jejíž generální ředitel poblahopřál zemi k použití technologie blockchain při jejich volbách.

pic.twitter.com/8cLMVvQPkQ

– Národní volební komise Sierry Leone (@NECsalone) 19. března 2018

Žádný kokain, lidi; Bratr Pabla Escobara spouští kryptoměnu:

Možná změnil způsob, nebo je to možná jen další ziskový plán z ultrabohaté rodiny Escobarů. Ať tak či onak, Roberto Escobar zahajuje svou vlastní kryptoměnu, o které se říká, že je podobná bitcoinu. Roberto, pojmenovaný „dietní bitcoiny“, uvádí, že za svou kariéru vydělal přes 100 miliard dolarů a toto digitální aktivum bude dalším úspěchem a dodává: „Kupte si tolik dietních bitcoinů, kolik si můžete dovolit, hodnota bude brzy velmi vysoká.“

15letý britský chlapec hackuje krypto peněženku s ochranou proti neoprávněné manipulaci: Francouzské spuštění hardwarové peněženky Ledger už roky tvrdí, že jde o kryptoměnové peněženky, které nemají vůči hackerům žádnou zranitelnost. Nedávno teenager Saleem Rashid dokázal, že tvrzení Ledger jsou špatná, a zveřejnil své blog jak mohou zločinci ukrást soukromé klíče fyzicky nebo na dálku. Dobrá zpráva pro hlavního konkurenta společnosti Ledger, Trezora, hádáme.

Jižní Korea plánuje znovu legalizovat ICO: Podle The Korea Times „finanční orgány hovořily s daňovou agenturou, ministerstvem spravedlnosti a dalšími příslušnými vládními úřady o plánu povolit ICO v Koreji, pokud budou splněny určité podmínky“. Pokud zdroj (který raději skrýval svou identitu) říká pravdu, budou zprávy velkým obratem pro jihokorejskou vládu, která loni v září považovala za nelegitimní.

Binance se stěhuje na Maltu: Po varování o dodržování předpisů zaslaném japonskou agenturou pro finanční služby se Binance, jedna z nejpopulárnějších světových burz kryptoměn, přesouvá na Maltu. Podle generálního ředitele společnosti Binance hongkongská burza doufá, že progresivní přístup Malty ke konkrétním kryptoměnám a FinTech obecně podpoří zdravější kulturu pro méně než rok starou společnost.

Vážený pane! Část mého původního citátu pro Bloomberg, který byl z článku vynechán. “Malta je velmi progresivní, pokud jde o krypto a fintech.” Myslíme si, že je to dobré místo i pro ostatní kryptoměnové podniky. “ https://t.co/cBZJnEgUGk

– CZ (neposkytování kryptoměn) (@cz_binance) 23. března 2018

Rusko mohlo dát Venezuele ruku s Petro: Článek Time zveřejněný 20. března tvrdí, že Rusko pomohlo Venezuele se spuštěním její národní kryptoměny Petro. Podle zdroje TIME, výkonného ředitele ruské státní banky, který se zabývá kryptoměnami, „nad poradcem Kremlu dohlíželi nad úsilím ve Venezuele a loni se k němu připojil prezident Vladimir Putin.“ Přestože obvinění není potvrzeno, zdaleka nepřekvapuje, přesto však vykresluje složitější obrázek o stavu amerických a ruských vztahů, zejména s ohledem na zákaz prezidenta Trumpa Petro.

Vláda Spojeného království se snaží vytvořit pracovní skupinu pro kryptoměnu: Britský kancléř státní pokladny Philip Hammond se chystá odhalit plány pro nové britské útvary pro kryptoměny, uvádějí zprávy z tohoto čtvrtka. Pracovní skupina bude podle všeho zahrnovat ministerstvo financí, Bank of England a Financial Conduct Authority. Vývoj se očekává společně s dalšími diskusemi o FinTech na druhé výroční mezinárodní konferenci o FinTech pořádané britskou vládou.

V Koreji jsou banky testovány na burzovní firemní účty: Jak bylo původně uvedeno ve zprávách Yonhap, jihokorejská finanční zpravodajská jednotka a komise pro finanční služby zahájí vyšetřování domácích bank, které nabízejí korporátní účty burzám kryptoměn. Sondy mají zajistit, aby všechny banky dodržovaly vládní předpisy proti praní špinavých peněz.

Colin Harper spoluautorem tohoto příspěvku *

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me