Tento týden v kryptoměně – rekapitulace týdenních zpráv

Bitcoin přestávky 6 000 $: Krátce poté, co jsme minulý týden zveřejnili informační bulletin „Tento týden v kryptoměně“, bitcoin poprvé v pátek překonal 6 000 $. Cena pokračovala v růstu a v sobotu dosáhla až 6 194 $ (zdroj).

Zdá se, že se o bitcoinové zlato nikdo nestará: Po bitcoinové zlaté vidlici tento týden cena BTG klesla na současnou cenu 128,15 USD. Tím se cena BTG zvýší jen mírně nad 1/3 ceny bitcoinové hotovosti. Kromě investorů, kteří se o novou vidlicovou minci zdánlivě nezajímají, se o BTG dozvědělo jen málo zpráv. Jediný zpravodajský příběh BTG se značným množstvím akcií podrobně popisuje, jak web BTG utrpěl obrovský útok DDOS bezprostředně po rozdvojení.

Bude Real Slim Shady, prosím postavte se: Jako by svět kryptoměn nebyl dostatečně bohatý, nadcházející bitcoinová SegWit2x vidlice kolem 16. listopadu má lidi, kteří se zajímají, který bitcoin bude považován za pravý bitcoin. Každá strana je naplněna úctyhodnými čísly v bitcoinové komunitě a vaším spravedlivým podílem neústupných ideologů, kteří si navzájem říkají jména na Twitteru.

Příprava na vidličku: Předpokládá se, že vidlice se stane kolem 16. listopadu. Abyste se připravili, nezapomeňte sledovat, jak burzy oznamují, co pro vidličku udělají. Například Coinbase oznámila, že „se chystají zavolat do řetězce s nejvíce nahromaděnou obtížností Bitcoin“. Gemini zopakoval tento postoj a uvedl:… Budeme měřit celkovou kumulativní výpočetní obtížnost blockchainu, abychom určili, čemu budeme říkat bitcoin a BTC a na platformě Gemini“.

Jakmile se přiblížíme datu vidlice SegWit2x, sestavíme podrobnou zprávu o postupech SegWit2x každé hlavní burzy. Zůstaňte naladěni na tuto zprávu.

„Dobře, kluci, blockchain může být hrozbou“: Moody’s, společnost s dlouholetým hodnocením dluhopisů a ratingem, vydala zprávu nazvanou „Consumer Digital Payments – USA“, která uvádí, že „hrozba“ kryptoměn a blockchainu je „vzdálená“, ale podniky nakonec tuto technologii přijmou. [Zdroj: Bitcoin Magazine]

Doma s ICO: Old-school eCommerce gigant Overstock.com se snaží získat největší kola ICO, která kdy byla stanovena na 500 milionů dolarů pro její většinovou dceřinou společnost t0 (alternativně tZERO). Overstock existuje od roku 1999 a od srpna 2017 byla jednou z prvních velkých společností elektronického obchodování, které začaly přijímat bitcoiny jako platby. Jejich generální ředitel Patrick Byrne také byl vášnivý zastánce technologie blockchain. V prosinci 2016 se navíc Overstock.com stala první veřejně obchodovanou společností, která vydala své akcie prostřednictvím blockchainu, a to prostřednictvím své dceřiné společnosti t0 k prodeji 126 565 akcií. Overstock pracoval na vývoji t0 jako vůbec první obchodní platforma pro akcie a cenné papíry založené na blockchainu. V tiskové zprávě Byrne uvedl, že „I když mnozí pochybovali, tým tZERO tvrdě pracoval na tom, aby byl na špici při vytváření a spouštění důvěryhodných, schopných a institucionálně škálovatelných blockchainových technologií pro kryptoměny.“ Očekává se, že ICO bude zahájeno 15. listopadu a potrvá do 31. prosince.

Co je nového na CoinCentral?

  • Jaký je další bitcoin? – CoinCentral spisovatel Aaron Mangal střílí na tuto běžnou otázku.
  • [Aktualizováno] Jak nakupovat Průvodce ethereem – Náš průvodce pro zákazníky Etheru byl aktualizován o další burzy a další informace podrobně popisující rozdíly mezi vedoucími burzami.
  • Další recenze a srovnání na burze – Pokračovali jsme v přidávání dalších recenzí na burzy a srovnání burz, abychom našim uživatelům pomohli najít ty nejlepší burzy kryptoměn pro jejich potřeby.

Pokud jste v kryptoměně nováčkem nebo v CoinCentralu nováčkem, nezapomeňte se podívat na některé z našich nejpopulárnějších průvodců kryptoměnou pro začátečníky:

  • Co je to bitcoin?
  • Co je to Ethereum?
  • Co je to Ripple?
  • Co je Monero?
  • Ethereum vs Ethereum Classic

Další zprávy o kryptoměnách z celého webu

Palec nahoru od Woz: Steve Wozniak, milý spoluzakladatel společnosti Apple Computers, vystoupil na konferenci Money2020 a popsal bitcoin jako „skutečný a skutečný“ v tom smyslu, že jej nelze ředit, zatímco na fiat měny, jako je americký dolar, lze označit jako „ druh falešného. “ [Zdroj: Bitcoin Magazine]

Nic nového ze světa bitcoinových naysayers: Hlavní honchové finančního světa měli tento týden málo co říct poté, co bitcoiny na okamžik dosáhly 6 000 $. To nás přivádí k zamyšlení nad tím, jak budou kapitáni finančního průmyslu, jako je generální ředitel JP Morgan Jamie Dimon, který označil kohokoli, kdo to obchoduje, za „hloupého“ a Larry Fink, generální ředitel Blackrock, který nazval Bitcoin „indexem praní špinavých peněz“. desetiletí. Jeden by neměl být tak rychlý na předpovídání, ale něco mi říká, že pokud bitcoin bude i nadále růst, můžeme začít vidět, jak některé PR nafouknou příběhy a omluvy.

MIT dělá věci MIT: Technologický institut v Massachusetts (MIT) znovu vydává zprávy a připomíná světu, proč je považován za elektrárnu a inkubátor technologických talentů, a to oznámením pilotního programu vydávat diplomy prostřednictvím bitcoinového blockchainu. Pomocí aplikace s názvem Peněženka Blockcerts bude 111 absolventům vydáno diplomy a budou moci „téměř okamžitě sdílet své diplomy s kýmkoli, komu chtějí, bez zapojení zprostředkovatele.“ Takže místo toho, aby vám absolvent MIT nevyhnutelně řekl, že má diplom od MIT, vám ho mohou ukázat prostřednictvím blockchainu.

Předpisy zdola: Australská vláda má hlasovat o zákonech, které dají regulačnímu orgánu finančního zpravodajství AUSTRAC nové pravomoci dohlížet na digitální směny měn. Austrálie má v úmyslu zahájit regulaci praní peněz prostřednictvím bitcoinů a další kryptoměny, a pokud by byly schváleny, tyto zákony by vyžadovaly výměnu za registraci u vlády.

Amazonka Smět Začněte přijímat bitcoiny: Říká se, že gigant eCommerce Amazon může začít přijímat bitcoiny již koncem října. Tyto fámy vycházejí z tvrzení zdrojů finančních technologií v Silicon Valley, tvrdí Německé noviny Welt. James Altucher, známý svými knihami, podcasty, podnikatelskými zkušenostmi a příležitostnými cílenými reklamami na Facebooku „Crypto-Millionaire Hosts Free Cryptocurrency Masterclass“, také tvrdil, že Amazon může učinit oznámení o bitcoinu během konferenčního hovoru o příjmech 26. října. V době psaní tohoto článku nemá bitcoin cenu 7 000 USD a více, takže se zdá, že z konferenčního hovoru nepřišly žádné zprávy.

Je důležité zopakovat, že tento příběh je pověst, a mělo by se s nimi tak zacházet.

Těžba Venezuelanů na přežití inflace: Kdysi jedna z nejbohatších zemí Jižní Ameriky se potýkala s extrémní hyperinflací, kterou MMF předpovídá, že by letos mohla dosáhnout 720%. Mnoho Venezuelanů přijalo těžbu bitcoinů a dalších kryptoměn jako alternativu k současným podmínkám. Těžařské operace, které přinášejí 800 $ měsíčně, poskytují občanům lepší životní styl v zemi, kde je minimální měsíční plat 40 $, což je doplněno vládními poukázkami kolem 56 $. Venezuelci to však dělají s rizikem zatčení za krádež energie. [Yahoo News]

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me