Dolů a Droppinů

Stejný příběh, jiný týden. Trh s kryptoměnami pokračoval ve svém pomalém a stabilním poklesu. Celý červen jsme měli týden po týdnu ztráty a květen nebyl o moc lepší. Všechno, co jsme řekli, ještě jsme nezískali klesající trend, lidi, a není toho mnoho, co by naznačovalo, že v blízké budoucnosti budeme.

Za 234 miliard $ se celý trh prolil 8% jeho hodnoty za týden. Bitcoiny také šlapou pod svá předchozí minima v únoru a dubnu. Nikdo nemá křišťálovou kouli, ale prolomení pod tyto předchozí úrovně podpory by nemělo vzbuzovat důvěru.

Bitcoiny: Zlatý chlapec Crypto prohrál 4,5% jeho hodnoty tento týden s cenou 5 900 $.

Ethereum: Ethereum se tento týden dostalo docela těžkého zásahu. S 13% srazil z jeho ceny. Cena je v současné době 411 USD.

Vlnění: Za 0,43 $ není Ripple o moc lepší než Ethereum, protože je dole 12% v týdnu.

trh 6_29_18

Statistiky trhu s kryptoměnou (29/6/2018)

Domácí zprávy

Nejvyšší soud popírá revizi doživotní věty zakladatele Silk Road Rosse Ulbrichta: Ross Ulbricht, známý také jako Dread Pirate Roberts, nebude z vězení v dohledné době zachráněn. Nejvyšší soud USA zamítl žádost zakladatele Silk Road o kratší trest. Ulbricht, který byl v roce 2015 zatčen za četné trestné činy napomáhání obchodu s drogami a zbraněmi, distribuci dalších nedovolených materiálů, praní peněz a podvodům, je nyní ve doživotním trestu ve federálním vězení.

Brain Armstrong společnosti Coinbase zakládá krypto-charitu, GiveCrypto: Generální ředitel společnosti Coinbase spouští charitativní fond pro kryptoměny. GiveCrypto, jak se tomu říká, bude distribuovat své kryptoměnové pokladny těm, kteří to finančně potřebují na méně rozvinutých trzích a zemích. Brian Armstrong doufá, že „pomůže lidem v nouzi tím, že jim pošle peníze přímo“ a „poskytne univerzální přístup k otevřenému finančnímu systému“. Fond již získal 3,5 milionu USD a doufá, že do konce roku získá 10 milionů USD.

Jsme naživu! https://t.co/z74I3TmouB

– GiveCrypto.org (@givecrypto) 27. června 2018

Walmart, maloobchodníci a výrobci spolupracují s IBM na řešeních sledování dodavatelského řetězce: Společnost IBM uzavřela partnerství s některými z hlavních maloobchodních a výrobních podniků v USA s cílem vyvinout blockchainovou platformu pro dodavatelský řetězec potravinářského průmyslu. Iniciativa blockchainu Food Trust je ve skutečnosti od roku 2016, přičemž Walmart, Kroger Co., Tyson Foods Inc. Nestlé SA, Dole Food Co., Driscoll’s Inc., Golden State Foods, McCormick and Co., McLane Co., a Unilever NV se připojuje k IBM v jejím úsilí. V srpnu 2017 začala iniciativa testovat pilotní projekt pro tuto síť.

FBI vyšetřuje 130 případů souvisejících s krypto, což je „malý kousek“ jeho pracovního vytížení: Během tohoto rozhovoru na konferenci Crypto Evolves v New Yorku tento týden agent FBI Kyle Armstrong řekl svým posluchačům, že vyšetřování FBI týkající se nezákonného používání kryptoměny jsou „malým pramenem“ „tisíců“ aktuálně aktivních případů agentury. Armstrong naznačil, že FBI v současné době zkoumá přibližně 130 případů označených jako „hrozby“ zahrnujících použití kryptoměny k zločinným činům, jako je obchodování s lidmi a únosy, ransomware a obchodování s drogami na černém trhu. Armstrong uvedl, že s rostoucí epidemií opioidů ve Spojených státech se FBI nejvíce zajímá o použití krypto pro nezákonný prodej receptů, i když připustil, že na temném webu se pravděpodobně vyskytuje pouze 10% světového obchodu s drogami..

Více informací o kryptoměnách a nelegálních trzích: Agentury USA zrušily přibližně 35 prodejců temných webů, obnovili více než 12 milionů $ v bitcoinech: Americké ministerstvo spravedlnosti ve spolupráci s vyšetřováním vnitřní bezpečnosti (Imigration and Customs Enforcement’s Homeland Security Investigations – HSI), tajnou službou (USSS), poštovní inspekční službou (USPIS) a Drug Enforcement Administration (DEA) zavedlo v operace na černém trhu s více než 35 temnými webovými distributory drog a zbraní. První svého druhu celostátní a meziagenturní krach vyústil v zabavení více než 12 milionů USD v bitcoinech a dalších kryptoměnách, přičemž dalších přibližně 4 000 bitcoinů (hodnoty zhruba 24 milionů $) čeká na schválení žádosti.

Andreessen Horowitz zakládá kapitálový fond pro kryptoměnu ve výši 300 milionů USD: Starší finanční firma Andreessen Horowitz rozšiřuje svůj finanční dosah ještě dále do odvětví kryptoměn. Společnost, která již vlastní kapitál v kryptoměnových společnostech, jako je Coinbase, tento týden oznámila, že vytvořila vlastní investiční fond pro kryptoměnu, kryptoměna a16z. Generální partner Andreessen Horowitz Chris Dixon v příspěvku na blogu společnosti uvedl, že fond zvolí „investice na více než 10 let“, ať už jde o mince, tokeny nebo blockchainové společnosti.

Co je nového na CoinCentral?

DJ 3LAU při přípravě hudebního festivalu využívajícího blockchain: Hudební festivaly na blockchainu? Zaregistrujte se.

Recenze Cobinhood Exchange: Obchodování s nulovým poplatkem na burze Underdog: Jeho název v hravém odkazu na populárnější burzu Robinhood se dozvíte více o jednom z nejlépe střežených tajemství kryptoměny.

Proč sledování aktiv Blockchain není jen pro superbohaté: Abyste mohli využívat služeb blockchainu, nemusíte být naloženi.

Blockchain Data Storage by mohl být brzy novým standardem: Blockchain nám nabízí alternativní metodu úložiště, abychom mohli konkurovat přechodným a cloudovým modelům.

Generální ředitel Codexu Mark Lurie mluví o Ethereal and the Future of Blockchain Art: Mark Lurie má působivý životopis: Harvardský kamenec, zakladatel Lofty a nyní generální ředitel Codex Protocol.

Uvedení EOS na zkušební verzi Analýza největšího ICO kryptoměny: V tomto doporučeném článku jsme zkoušeli síť EOS, která je v poslední době předmětem rozsáhlých kontroverzí, abychom zjistili, zda kritika stojí za to.

Bitcoin není anonymní, a to je v pořádku: Ne, není to anonymní a ano, není na tom nic špatného.

Blockchain v dodavatelském řetězci | Jak jeden řetězec pomáhá druhému: Další informace o jednom z potenciálně nejrušnějších případů použití blockchainu.

Blockchain vojenské aplikace – technologie budoucnosti ozbrojených sil: Kde se setkává blockchain a armáda? Ukážeme vám to.

Digitální mincovny: Jak vytvořit vlastní mince a žetony: Vytvoření vlastní kryptoměny je tak snadné nebo obtížné, jak si přejete.

Inovace v Blockchain Aerospace Tech připravené ke spuštění: Budoucnost je teď, lidi.

Jak nakupovat Cobinhood (COB) Podrobný průvodce: Rychlý přehled toho, jak dostat do rukou nějaký COB.

ConsenSys Bounties Network Simona Popová o budování světa na Bounties: Poslechněte si, co tento lídr v oboru říká o hodnotě bílých klobouků a odměn.

Top 5 způsobů, jak blockchain naruší cestovní ruch: Sledování zavazadel, digitální ID, věrnostní body a další.

Blockchain ve vládě: Zefektivnění operací: Vypustí blockchain bažinu? Ne, ale má své místo ve zlepšování byrokracie.

5 klíčů, které je třeba vzít v úvahu při budování portfolia kryptoměn: Než začnete investovat, ujistěte se, že máte tyto věci zaškrtnuté.

Co je Aeon (AEON)? | Průvodce pro začátečníky: Aeon je lehká mince na ochranu soukromí vhodná pro mobilní zařízení. Podobně jako Litecoin je lehčí doplněk bitcoinu, můžete se na Aeona dívat jako na Monerova malého bratra.

Mycelia’s Imogen Heap na Blue Sky, Astronauts and the Intersection of Music And Blockchain: Imogen Heap je na misi vytvořit změnu ve světě. Počínaje alespoň hudebním světem.

Top 6 kryptokonfiskací všech dob: Ahoj Ross Ulbrichte, nechám tě dokončit, ale …

Co je Ravencoin (RVN)? | Průvodce pro začátečníky: Ravencoin je blockchain speciálně věnovaný vytváření a peer-to-peer převodům aktiv. Stejně jako se Monero zaměřuje výhradně na soukromí, Ravencoin se specializuje na převod aktiv – nic víc, nic méně.

ChainXChange změní Mandalay Bay na globální Blockchain Expo: Společnost ChainXChange oznámila svou třídenní celosvětovou výstavu blockchainu v ikonickém Mandalay Bay Convention Center v Las Vegas ve dnech 13. až 15. srpna 2018.

Spoluzakladatel ShapeShift Jon pro regulaci, králičí díru a budoucnost kryptoměny: Podívejte se, co Jon říká o vládních předpisech a trajektorii průmyslu.

The Sun on the Blockchain: A Love Story: Představte si budoucnost, kde je sluneční energie přenositelným tokenizovaným aktivem. Pokud to zní šíleně, není; je to jen pár novinek od reality.

Sedm největších chyb bitcoinů všech dob: Díky nim se budete cítit lépe v době, kdy jste ztratili několik satoshi kvůli nesprávnému veřejnému klíči.

Novinky o kryptoměnách z celého světa

Binance se chystá zahájit obchodování Fiat v Ugandě, generální ředitel odhaluje: V rozhovoru pro Cointelegraph generální ředitel společnosti Binance Changpeng Zhao (CZ) uvedl, že burza zahájí své klíčové obchodní operace krypto-fiat v Ugandě. Binance Uganda umožní svým uživatelům obchodovat s ugandským šilinkem za hlavní kryptoměny. Platforma je připravena k okamžitému spuštění, uvedl CZ a věří, že „ukazuje, že Binance neslouží jen k pronásledování nejrozvinutějších trhů.“ Trochu experiment, výměna je také poněkud lakmusovým papírkem, aby se zjistilo, zda nedostatečně rozvinuté trhy s větší pravděpodobností přijmou ekonomické systémy kryptoměny: „Uganda [je] opravdu zajímavá situace, pouze 11 procent populace má bankovní účty. Je to výzva i příležitost. Může být tedy snazší přijmout kryptoměnu jako formu měny, než se snažit prosazovat přijetí banky. Je to zajímavý experiment – Afrika je velký trh, proto jsme tam, “uvedla CZ v rozhovoru.

86% vedoucích pracovníků v oblasti kryptoměny chce formální samoregulaci pro průmysl: Výsledky výzkumu zveřejněné tento týden ukazují, že téměř 9 z 10 vedoucích pracovníků a investičních manažerů ve firmách zabývajících se kryptoměnou požaduje „formalizované“ samoregulační standardy. Dirigoval Foley & Lardner LLP, mezinárodní právnická kancelář, na jaře letošního roku studie konzultovala 62 osob. Méně než 86% respondentů se domnívá, že by vládní orgány měly na tyto předpisy dohlížet.

CTO of Enjin vytváří nový standard tokenu etherea pro hmatatelná a nefungovatelná aktiva: Enjin’s CTO, Witek Radomski, vytvořil nový tokenový standard pro Ethereum. Tokenový standard, který byl oznámen tento týden a je znám jako ERC-1155, umožňuje vývojářům nasazovat zastupitelná i nepeněžitelná aktiva prostřednictvím stejné chytré smlouvy, což současné standardy neumožňují. Norma, která byla vytvořena s ohledem na herní průmysl, usnadní vývojářům a hráčům správu sběratelských her a aktiv pro hry založené na blockchainu. Přestože byl Radomski postaven za účelem řešení omezení tokenizace aktiv souvisejících s hrami, je přesvědčen, že „aplikace tohoto standardu není v žádném případě omezena na herní trh“ a „lze jej použít k certifikaci všech forem vlastnictví, hmotných i digitálních. “

„Jakmile bude použit [standard kryptoměn ERC-1155], budou vytvořeny miliony kreativních předmětů nejen pro hraní her, ale také v různých jiných průmyslových odvětvích. ERC-1155 lze použít k zajištění skutečného vlastnictví všech položek, digitálních i nedigitálních. “https://t.co/1IShhutltM#PŘIJMOUT pic.twitter.com/JOQK6bf5ek

– Enjin (@enjin) 27. června 2018

Společnost Huobi otevírá obchod v Londýně a oznamuje OTC obchodování: Jedna z největších burz kryptoměn v tomto odvětví, Huobi, otevírá kancelář v Londýně. Burza považuje Anglii za „bránu“ na evropské trhy a plánuje vyzkoušet mimoburzovní (OTC) obchodování s londýnskou operací ve 3. čtvrtletí letošního roku. „Londýn byl vybrán jako první kancelář v Evropě, a to díky své prevenci globálního finančního centra a největšího obchodního centra pro kryptoměny v regionu s aktivní blockchainovou komunitou a rychle se rozvíjejícím trhem,“ vysvětlil své rozhodnutí tým Huobi.

Zakladatel společnosti EOS chce vyhodit ústavu platformy a napsat novou: Zakladatel společnosti EOS a sériový krypto-podnikatel Dan Larmier chce novou akci. Vyzývá k přepracování ústavy společnosti EOS, shromáždění k úpravě dokumentu, který vyzval k negativní kontrole komunity poté, co producenti bloků EOS nadále bezdůvodně zmrazovali veřejné klíče v síti. Larimerova iniciativa potřebuje 15% hlasů od držitelů tokenů EOS, aby bylo možné projít případnými změnami, aby kladné hlasy tuto hranici držely po dobu 30 po sobě jdoucích dní ve 120denním časovém rámci hlasování.

Čína aktualizuje své kryptografické hodnocení a ukazuje jasnou zaujatost pro čínské projekty: V nejnovější části globálního technologického indexu veřejného řetězce projevuje Čínské centrum pro rozvoj informačního průmyslu (CCID) spoustu lásky k čínským projektům – ale ne tolik k bitcoinům. Díky novým známkám je aktivem číslo jedna projekt EOS, který má masovou podporu čínských investorů a blokových producentů, a překonal tak špičkový Ethereum získaný v původní zprávě o 30 bodů. Za nimi jsou v pořadí Ethereum, NEO, Stellar, Lisk a Nebulas, zatímco bitcoiny spadly z top 15 ze 13. na 17. místo.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me