Tento týden v kryptoměně – 6. dubna 2018

Kamaráde, kde je podlaha?

Ne vážně, kde to je? Po dalším poklesu v polovině března se trh s kryptoměnou krátce vrátil zpět nad 350 miliard dolarů, jen aby pokračoval v pomalém a stabilním poklesu zpět na úroveň v polovině března.

Nyní je však celková tržní kapitalizace vesmíru nižší než minima, kterých se dotkla před půl měsícem. Na hodnotě 249 miliard USD jsme na nejnižší hodnotě od 22. listopadu 2017. Od této chvíle by bylo vidět, že akce trvající několik měsíců po straně bude příznivým znamením, což naznačuje, že se trh uklidňuje a konsoliduje. Pokud tomu tak není, a bitcoiny klesnou zpět pod 6 000 $, připravte se na pokračující klesající trend.

Bitcoiny: Dolů 4% v tomto týdnu bitcoin odpočívá na něco málo přes 6 600 $. Není to nejhorší pokles, ale pouhé znamení, že nám nebyl dán jasný obrat trendu ve prospěch rostoucích cen.

Ethereum: Stříbrný chlapec Crypto je na stejné lodi jako velký brácho Bitcoin. Na $ 368 je také dole Ethereum 4%, což je téměř vítaný odklon od větších ztrát, které získal v porovnání se svými kohortami v posledních týdnech.

Vlnění: Třetí (jak z hlediska ceny, tak tržní kapitalizace), Ripple utrpěl dvojnásobné ztráty našich dalších dvou aktiv, dolů 8% z jeho ceny minulý pátek.

trh kryptoměn 6. dubna

Domácí zprávy

Všechny ty peníze a zvlnění se stále nemohou dostat na Gemini nebo Coinbase: Tento týden se objevily zprávy, že navzdory mnohonásobnému úsilí se společnosti Ripple nepodařilo získat XRP uvedené na Coinbase nebo Gemini. Tým bankovních mincí se pokusil vyplatit Gemini předem 1 milion dolarů a společnosti Coinbase dokonce půjčit XRP v hodnotě 100 milionů dolarů, obojí bezvýsledně. Vzhledem k tomu, že americké hotspoty pro přímý nákup kryptoměny s fiatem, výpis na obou burzách by dále upevňoval status Ripple jako jednoho z aktiv nejvyšší úrovně kryptoměny.

Američtí investoři dluží kumulativní 25 miliard dolarů v krypto daních, odhaduje stratég: Představte si nevýznamnou část – méně než 7% – populace země, která je dlužena více daní než celý HDP malého národa. Podle Thomase Lee, spoluzakladatele a předního výzkumného pracovníka Fundstratu, tato bota zapadá do populace kryptoměn ve Spojených státech. Analytik odhaduje, že američtí investoři dluží na daních z kryptoměny částku přibližně 25 miliard dolarů, což je důsledek, který by mohl v poslední době přispívat ke špatnému zdraví kryptoměnového trhu, věří Lee.

Kongres (konečně) dává kryptoměně S / O ve výroční společné ekonomické zprávě: Až do minulého měsíce vedly kongresové výbory a podvýbory diskusi o kryptoměně pro federální vládu. 13. března se však celý Kongres ve své Společné ekonomické zprávě zabýval kryptoměnou, přičemž celou část věnoval dopadu kryptoměn a blockchainové technologie. Zpráva zejména označila rok 2017 za „rok kryptoměn,“ a nadále uvádí: „[pokud] se digitální měny v budoucnu stanou méně volatilními, mohlo by se zjednodušit oceňování položek v těchto nominálních hodnotách a jednotlivci by je mohli začít častěji používat jako médium výměny. “

Kongresová zpráva o bitcoinu

Robinhood uvádí na trh možnost bezplatného investování do kryptoměny: 2. dubna společnost Robinhood zahájila své velmi očekávané služby obchodování s kryptoměnami a rozšířila svoji nabídku možností obchodování s akciemi. Robinhood, populární mezi mileniály, v lednu letošního roku oznámil, že bude poskytovat obchodování kryptoměn bez poplatků pro etherea a bitcoiny. Nyní je tato služba aktivní a umožňuje obyvatelům Kalifornie, Massachusetts, Missouri a Montany nakupovat bitcoiny a ethereum za USD. Robinhood očekává rozšíření služby do dalších států.

SEC dodává KO ICO, které propaguje Floyd Mayweather: Možná si celebrity rozmyslí dvakrát, než budou propagovat ICO odsud. Společnost Centra Tech Inc., kterou propagoval bývalý boxer Floyd Mayweather, získala 32 milionů dolarů poté, co slíbila investorům, že jim díky partnerství se společnostmi Visa a Mastercard umožní automatický převod kryptoměn na fiat. Žádná taková partnerství samozřejmě neexistovala a SEC obvinila své zakladatele Sohrab Sharma a Roberta Farkaše z podvodu a zatkla Farkaše na letišti, když se připravoval na útěk ze země..

Vysokoškoláci v USA těží bitcoiny elektřinou na koleji zdarma: Časy, kdy se mění, a studenti se s nimi mění. Místo toho, aby se děti z univerzity uspokojily s typickým pracovním studiem nebo částečným úvazkem, dnes využívají bezplatnou elektřinu svých kolejí k těžbě bitcoinů a dalších kryptoměn. Tento trend začal získávat páru v loňském roce, ale během klesajícího trendu na trhu se stal méně populárním, protože zisky z těžby klesaly.

Arizona legalizuje použití blockchainu pro firmy, korporace: Nadpis říká všechno. Arizona přidala do svého seznamu sporů vhodných pro kryptoměny a dala tak státním podnikům zelenou pro ukládání a přenos dat pomocí technologie blockchain. Arizonský guvernér Doug Ducey podepsal zákon dne 3. dubna.

Coinbase pokračuje na rohovém trhu, protože začíná vytvářet fond VC: Trh může být nefunkční, ale Coinbase to nevadí. Největší burza / prodejce kryptoměn na světě letos v březnu oznámila, že zahájí vlastní index, a nyní zřizuje svůj vlastní fond rizikového kapitálu. Coinbase Ventures, jak se tomu říká, se bude snažit vyčistit „společnosti v rané fázi, které mají týmy a nápady, které mohou posunout prostor pozitivním a smysluplným způsobem,“ tvrdí Coinbase.

Představujeme Coinbase Ventureshttps://t.co/flW2jsF60M

– Coinbase (@coinbase) 5. dubna 2018

George Soros OK pro obchodování s kryptoměnou pro svůj investiční fond: V překvapivém vývoji událostí George Soros schválil obchodování s kryptoměnou pro Sorosův fond v New Yorku. Letos v lednu Soros na Světovém ekonomickém fóru ve švýcarském Davosu o kryptoměnách vůbec nehovořil, ale zdá se, že tento krok naznačuje odklon od jeho tvrdé linie před několika měsíci.

Co je nového na CoinCentral?

Průvodce nastavením Ledger Nano S (konfigurace + instalace aplikace): Potřebujete pomoc s nastavením Ledger Nano S? Máme vás kryté.

Plné uzly bitcoinů: Co jsou zač a jak nastavit jeden: Pochopení toho, jak uzly fungují, je jeho vlastní úkol, natož vytvořit si jeden pro sebe. Naštěstí máme všechny informace, které potřebujete.

Blockchain a umění: Trh je tady a co potřebujete vědět: Někteří lidé říkají, že technologie je formou umění. S nedávným rozmachem trhu s blockchainovým uměním to dnes vypadá spíše jako fikce.

Co je Civic (CVC)? Průvodce pro začátečníky: Podívejte se na našeho průvodce pro začátečníky v Civicu, kde se dozvíte více o ověřování a správě blockchainových identit.

Jak posílat tokeny ERC20 z knihy Ledger Nano S (pomocí MyEtherWallet): Hardwarové peněženky Ledger Nano S se integrují do služeb MyEtherWallet, díky čemuž je ukládání a odesílání tokenů ERC20 hračkou.

Chris Keshian z Apex Token Fund přináší kryptoměnovým fondům průměrného investora: Jen málo kryptoměnových zajišťovacích fondů je otevřeno neakreditovaným investorům – Chris Keshian to chce změnit.

Blockchain Shipping: Nový zásilkový protokol: Technologie blockchain má potenciál způsobit revoluci ve starodávném odvětví: v přepravě.

Těžba bitcoinů se zahřívá na univerzitních kampusech: Hej, kdybys měl přístup k bezplatné elektřině, nezkoušel bys těžbu?

Bitcoin Private, první svého druhu „fork-merge“ bitcoinů a Zclassic: Někteří vývojáři se spojili, aby vytáhli něco bezprecedentního v krypto-sféře: vytvořili novou měnu rozvětvením dvou stávajících.

Jak převést tokeny ERC20 z knihy Ledger Nano S (pomocí MyEtherWallet): Odesílání tokenů ERC20 do vaší účetní knihy je trochu komplikovanější než odesílání bitcoinů a etherea. Místo použití aplikace Ledger musíte použít MyEtherWallet. Nebojte se. V této příručce vás naučíme, jak převést tokeny ERC20 na Ledger Nano S..

Jak trhové snímky klesají, kryptoměny zajišťovacích fondů klesají: S 9 zajišťovacími fondy nucenými uzavírat služby již letos by zbývajících 250+ kryptoměn na světě mohlo na obzoru vidět potíže.

Blockchain se setkává s digitální reklamou: 3 projekty, které chtějí sesadit krále: Blockchain dal stovkám projektů stříbrnou kulku, aby sundal vládnoucí zprostředkovatele – otázkou je, jestli mají na to, aby postavili zbraň a skutečně ji zastřelili.

Úvod do vzorů grafu obrácení: Chcete zvýšit své dovednosti v oblasti TA? Můžeme vám pomoci s naším průvodcem po obrácení vzorů.

Co je Enjin Coin? Průvodce pro začátečníky: Zjistěte více o mincích Enjin a herních aktivech podporovaných blockchainem s naším průvodcem pro začátečníky.

Jak převést bitcoiny do hlavní knihy Nano S: Jakkoli to může znít jednoduše, někdy každý potřebuje trochu pomoci, takže nepotíte malé věci – už pro vás máme.

Seznamte se s plantoidem: dílo robotického umění založené na blockchainu, pojídající bitcoiny: Plantoid je robotická umělecká instalace postavená na blockchainu. Plně autonomní robotická rostlina přežije z darů bitcoinů s jediným cílem reprodukovat další plantoidy.

I když jsou peníze na stole, nejlepší americké burzy nechtějí zvlnění: Ripple prostě nedokáže zachytit přestávku, i když se pokouší dostat se do Gemini a Coinbase.

Verge Suffers 51% Attack, Hard Forks in Response: Verge propadl vůbec prvnímu 51% útoku v historii kryptoměn a jeho tým se těžko snaží minimalizovat peněžní škody.

Coinnest CEO zatčen za podvod, zpronevěru: Pro banky i směnárny si jihokorejští úředníci dávali pozor, aby omezili praktiky praní peněz a praní špinavých peněz, a jak naznačují coinnestští zatčení, z dobrého důvodu.

Aragonův Luis Cuende o řízení blockchainu & Digitální jurisdikce: Měli jsme tu čest promluvit si s Luisem Cuendem, zakladatelem a vedoucím projektu Aragona, o roli blockchainu při řízení.

Vzestup kurzů blockchainu na předních amerických univerzitách: Blockchain si razí cestu do osnov počítačových věd po celé zemi, proto jsme se podívali na tyto osnovy a univerzity, které je nabízejí.

Jak posílat bitcoiny z hlavní knihy Nano S: Znovu se to může zdát jednoduché, ale zde je stručný přehled pro případ, že byste jej potřebovali.

Crypto News z celého světa

Korejské burzy Execs jsou označeny zpronevěrou: Generální ředitel společnosti Coinnest a jeho posádka jsou zadržováni jihokorejskou policií za „zpronevěru miliard vyhraných z účtů jejich klientů a jejich převedení na jejich vlastní“. Celkově se uvádí, že zpronevěřili finanční prostředky v hodnotě zhruba 940 000 USD.

Monex kupuje Coincheck, následuje ve stopách kruhu: Monex, japonská internetová makléřská firma, kaucuje Coincheck s odkupem za několik milionů dolarů. Na konci ledna letošního roku burza utrpěla doposud nejdražší hack v krypto-sféře a na NEM ztratila hodnotu zhruba 530 mil. USD. Díky této akvizici je Monex druhou společností, která letos zakoupila burzu, po nákupu burz Poloniex společností Circle.

Indická centrální banka stahuje všechny účty související s krypto: Ne, Indie nezakazuje kryptoměny, jak mylně naznačují některé zprávy. To znamená, že indická centrální banka přerušuje veškeré vazby s podniky, osobami nebo organizacemi, které se zabývají kryptoměnami. Bankovní orgán zveřejnil zprávu ve svém „Prohlášení o rozvojové a regulační politice“ 5. dubna, spolu s jejími plány na vydání vlastní národní kryptoměny.

Verge dostane zásah s 51% útokem, tým se rozhodne pro Hard Fork: První oblíbená mince na ochranu soukromí Verge, která se stala první v oblasti kryptoměn, se tuto středu stala obětí 51% síťového útoku. Hacker využil Vergeův jedinečný multi-algoritmický konsenzus PoW a hacker napálil síť, aby mu umožnil těžit blok za sekundu pomocí Scrypt. Poté, co hacker vyrazil s částkou XVG v hodnotě 1 milionu dolarů, tým Verge plánuje tvrdou vidličku, aby upravil ztráty.

Zítra vydáme novou peněženku Qt pro Windows a Mac OS spolu s podrobným vysvětlením těžby, kterou jsme řešili. děkuji všem za trpělivost! NEMÁME rozdávání, jak je vidět níže, je to spam. #vergefam $ XVG

– vergecurrency (@vergecurrency) 6. dubna 2018

Japonsko vyvíjí rámec pro ICO, očekává legalizaci: Pracovní skupina ICO japonské vlády nastínila knihu pravidel umožňující legální počáteční nabídky mincí ve své zemi. 5. dubna vydala výzkumná skupina ICO a zpráva která usiluje o podporu růstu a zároveň udržuje podvody na uzdě s tím, že „ICO [model] je stále v plenkách a zatím nemá žádné průmyslové postupy,“ takže „[je třeba] stanovit příslušná pravidla umožňující [ICO] získat důvěru veřejnosti a expandovat jako spolehlivá a spolehlivá metoda financování. “

Jihokorejští bankovní obři zůstávají přátelští vůči kryptoměnám, OmiseGo: I když Kookmin, největší jihokorejská banka, uzavírá služby kryptoměny, Shinhan a Woori udržovali otevřenou náruč hnutí a jeho burzám. Například Shinhan zahájil testování plateb v síti Ripple, vyvíjí služby peněženek a trezorů pro chladírenské úložiště a uzavřel strategické partnerství se společností OmiseGo.

První aplikace Lightning Network zasahuje obchod Google Play: Je to něco přes tři týdny, co Lightning Labs vydaly beta verzi pro Lightning Network, a vývojáři měli plné ruce práce. ACINQ vydává 4. dubna svou peněženku Eclair, jednu z implementací LN, „novou generaci bitcoinové peněženky připravené na blesk“, která „může být použita jako běžná bitcoinová peněženka a může se také levně a okamžitě připojit k Lightning Network. platby, “uvedl technologický startup.

Bitmain představuje Ethash, ASIC Miner vyhovující Ethereum: 3. dubna čínský výrobce těžby Bitmain tweetoval, že zahájil výrobu pro svůj těžař Ethash ASIC. ASIC by umožnil uživatelům těžit Ethereum a několik altcoinů Proof-of-Work a společnost inzeruje hardware jako „nejsilnější a nejefektivnější ASIC miner na světě“. Každá z nich stojí 800 $, nejsou k dispozici pro čínské obyvatele a kupující je omezen na jednu objednávku. Je ironií, že společnost přijímá pouze objednávky BCH nebo USD.

S potěšením oznamujeme Antminer E3, nejvýkonnější a nejefektivnější ASH miner na světě na světě.

Limit objednávky jednoho horníka na uživatele a není k dispozici v Číně.

Omezené zásoby, objednávejte zde: https://t.co/Zfw3afjJHs# antminerE3 pic.twitter.com/SjHu2eUThp

– BITMAIN (@BITMAINtech) 3. dubna 2018

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me