Tento týden v kryptoměně – 8. prosince 2017

Bitcoin pokračuje v boomu: Pokud jste si mysleli, že minulý týden byl za cenu bitcoinu velkým týdnem, doufám, že jste si u tohoto ušetřili nějaké překvapení. Bitcoin prudce vzrostl až na 17 500,00 $ na CoinMarketCap. Někteří nadšenci bitcoinu sledují $ 20k, $ 30k a dokonce $ 50k, zatímco někteří bitcoinoví antagonisté pokračují ve svých ne tak zahalených proroctvích o soudném dni maskovaných jako obavy o finanční blaho svých přátel.

Alts Took a Breather: Jedním z nejpozoruhodnějších alternativních růstů tohoto týdne byla téměř IOTA 4xing v ceně. Mnoho dalších altů to tento týden ulehčilo, mírně se stáhlo z explozivního růstu, který zaznamenali minulý týden. Ethereum se vrátilo zpět 430,00 $, Litecoin klesl na 97,00 $, Dash klesl kolem 690,00 $. Monero však vyskočilo na hranici 280 USD.

Zisky CMC

Rise of the CryptoKitties: Jako krypto? Milujete kočky? Cryptokitties tento týden explodovaly na scénu. CryptoKitties, připomínající Neopets, je v podstatě platformou pro nákup a výměnu digitálních koťat poháněno blockchainem Ethereum. Uživatelé si mohou kočky kupovat, chovat je a prodávat potomky dalším uživatelům. CryptoKitties přinesl Hodnota 7 milionů dolarů výměn, přičemž někteří uživatelé budou moci trvale dostávat 200% až 400% návratnost svých koťat v rozpětí několika hodin.

kryptokitty

Je to divné? Ano. Chystám se někdy koupit CryptoKitten? Pravděpodobně.

Spuštění CryptoKitties vidělo velký tlak na síť Ethereum až 32 903 transakcí čeká na zpracování najednou. CryptoKitties podrobil zátěžový test síti Ethereum a osvětlil některé praktické problémy škálovatelnosti Etherea. Pokud má Ethereum potíže vypořádat se s něčím tak hloupým, jako je jediná hra CryptoKitties, má problémy.

To je však něco, co oživilo kritickou diskusi o tom, jak se může Ethereum přesunout kolem těchto problémů.

The Big Short: Bitcoin Edition ?: Zvěsti o tom, že v bitcoinech bude obrovský nedostatek, začaly sbírat trochu páry. S plánovaným zavedením termínových kontraktů na bitcoiny na chicagské obchodní burze přiláká možnost sázet proti bitcoinům značný zájem. Růst bitcoinů se od začátku roku 2010 pohybuje v řádu milionů procent a někteří lidé považují bitcoin za jeden z „největší zkratové příležitosti vůbec.“

I když je to jen fáma, myšlenka, že odcizený svět tradičních financí využije zavedení bitcoinových futures k dosažení značných výnosů, se nezdá příliš přitažlivá. To zní obzvláště rozumně vzhledem k tomu, že velká jména, jako je generální ředitel JPMorgan Jamie Dimon, mají každý týden svoji reputaci přetahovanou špínou..

Steam se rozchází s bitcoiny: Valve, majitel distribuční platformy pro videohry Steam, uvedl, že je ukončení podpory pro Steam nákupy vydělané s bitcoiny kvůli „vysokým poplatkům a volatilitě“.

Vzhledem k tomu, že cena bitcoinu se nadále rychle pohybuje mezi maximy a minimy a nárůst transakčních poplatků se stále zvyšuje, je pro platformy, jako je Steam, rozumné využití bitcoinu jako možnosti platby.

Některé poplatky za bitcoinové transakce dosáhly výše 20 $ za transakci, což je mnohem méně chutné ve srovnání s původními 0,20 $ poplatky, když Steam poprvé povolil bitcoin. Nemělo smysl, aby lidé kupující videohru za 50 $ utratili dalších 20 $ jen za transakci.

Toto je jeden z prvních velkých maloobchodníků a distribučních prodejen, který začal podporovat bitcoin jako platební metodu, což je značná rána myšlence, že bitcoin je pohodlná platební metoda pro každodenní transakce.

Překlenutí propasti: Vzhledem k tomu, že bitcoiny stále rostou, mnoho nových projektů přichází s novými způsoby, jak překlenout propast mezi tradičním bankovnictvím a kryptoměnou. Například jeden z projektů, Revolut, je spuštění mobilního bankovnictví financované ve výši 90 milionů dolarů, jehož cílem je pomoci lidem utrácet jejich kryptoměny za každodenní transakce uživatelsky přívětivějším způsobem. Někdo, kdo používá debetní kartu Revolut, by byl schopen financovat své transakce pomocí kryptoměny, pokud by dojel fiat.

Bank of America se zaměřuje na krypto: Bank of America, druhá největší banka ve Spojených státech, získala patent na vytvoření jedinečného automatizovaného systému výměny kryptoměn, který by převáděl digitální měny na jiné.

Patent také popisuje třídílný systém, kde první část je účet zákazníka a další dva jsou účty vlastněné společností provozující systém. Uživatelé mohou ukládat svou kryptoměnu Ve svém zákaznickém účtu by druhý účet kryptoměnu držel jako „floatový účet“ a třetí by nesl ekvivalentní částku nové měny a převáděl ji na původní zákaznický účet.

Patent tvrdí, že tato služba by byla určena pro zákazníky na podnikové úrovni, “„ Podniky mohou denně zpracovávat velké množství finančních transakcí. Jak technologie pokročila, finanční transakce zahrnující kryptoměnu se staly běžnějšími. Pro některé podniky může být žádoucí směňovat měny a kryptoměny. “ Systém by také mohl označit transakce u potenciálně nelegálních obchodů výpočtem skóre rizika na základě částky převodu a jakýchkoli dalších souvisejících informací.

Co je nového na CoinCentral?

Tento týden jsme vám přinesli další úžasné zdroje.

Nový průvodce kryptoměnou vytvořený tento týden:

  • Co je TenX? – Zjistěte více o této digitální peněžence a fyzické kartě a platícím tokenu.
  • Co je to bitcoinové zlato? – Další informace o této bitcoinové vidlici.
  • Co je NEM? – Průvodce pro začátečníky podnikovým řešením pro napájení blížící se blockchainové ekonomiky.
  • Co je Cardano? – Průvodce prvním blockchainovým projektem, který má být vytvořen z vědecké filozofie a postaven na recenzovaném akademickém výzkumu.
  • Kdy skončí těžba Ethereum? – Pohled na to, jak se bude vyvíjet proces těžby Ethereum.
  • Obchodování s bitcoinovými futures – relevantní informace o nadcházejících bitcoinových futures kontraktech.

Další zprávy o kryptoměnách z celého světa

Viva La Petro: Venezuelský prezident Nicolas Maduro oznámil, že Venezuela zahájí kryptoměnu podporovanou zásobami ropy, plynu, zlata a diamantů. „Petro“ pomůže Venezuele „pokročit v otázkách měnové suverenity, provádět finanční transakce a překonat finanční blokádu.“ Jedná se o sankce USA, které ovlivnily schopnost Venezuely pohybovat penězi prostřednictvím mezinárodních bank.

Ironií je, že Venezuela náhle oznámila zahájení kryptoměny z výše uvedených důvodů, že mnoho občanů Venezuely se začíná těžce podílet na těžbě kryptoměny, aby obcházelo vládní kontroly nad jejich schopností najít USD, nakupovat online, protože stejně jako rychlá inflace nativního bolívaru.

Bulharsko sbírá bitcoiny: Bulharská vláda sedí na zhruba 213 519 bitcoinech (asi 3,4 miliardy USD) po zásahu organizovaného zločinu v květnu. Úřady k zadržení komentovaly: „Pachatelé volí bitcoinový způsob investování / ukládání peněz, protože je poměrně obtížné je sledovat a sledovat.“ Údajní zločinci byli také obviněni z vytváření viru, který napadl bulharské celní počítače, což jim umožnilo obejít placení poplatků při přepravě zboží do Bulharska.

Budoucnost v Tokiu: Tokijská finanční burza začala připravovat akce kolem myšlenky vytvoření bitcoinové budoucí nabídky na jejich burze. Podobně jako nadcházející nabídky futures na CME a CBOE by tokijská finanční burza umožnila ještě více lidem přístup k bitcoinovým futures kontraktům. Toto zahájení je však podmíněno zákonem o finančních nástrojích a burze rozpoznávání kryptoměn jako finanční produkty.

Wrestlemania: Bitcoin vs. Čína + Rusko? Koluje také další pověst, že bitcoiny by mohly zasáhnout až 60 000 $, než dojde k prudkému a prudkému propadu pod 1 000 $. Tento náhlý pokles bude způsoben tím, že Čína a Rusko „rozpoutají mnohostranný útok na decentralizovaný ekosystém kryptoměny, aby„ přesunuly pozornost od bitcoinu “kvůli obavám z úniku kapitálu. Stojí však za zmínku, že tato tvrzení vznesla dánská investiční banka s názvem Saxo Bank ve své publikaci s názvem „Pobuřující předpovědi„Jejímž cílem je identifikovat„ vysoce nepravděpodobné události s nedoceněným potenciálem “. Takže jo, ber to s rezervou.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me