Tento týden v kryptoměně – 9. února 2018

Tráva je vždy zelenější na druhé straně ponoru

Nazvat to ponořením to ve skutečnosti nedělá spravedlnost. Dokonce i volání toho, co jsme za poslední měsíc zažili, se zdá být ve špatné náladě. Jak jinak ospravedlníme celkovou tržní kapitalizaci kryptoměny z 834 miliard dolarů na lednovém vrcholu v lednu na 282 miliard dolarů v nejnižším bodě? Takto se držíte železnými rukama.

Nyní nevíme, jestli to už skončilo, bez ohledu na to, jak moc se modlíme, aby to nejhorší bylo za námi. To znamená, že trh vypadá zdravěji než v horké minutě a 10 nejlepších se zelenou úsměvem je něco, za co je vděčný.

Bitcoiny: Bitcoin zaznamenal lepší dny, to je jisté, ale po zvážení všech věcí si vede docela dobře. Technicky je to stále dole 2% z této doby minulý týden. Ale myslím, že se všichni můžeme shodnout, že 8 400 $ je mnohem lepší než bitcoinový hit s hodnotou 6 000 $ na začátku týdne během výprodeje.

Ethereum: Vypadá to, že finalista marketcap je na úplně stejné lodi jako bitcoin. Ethereum je také dole 2% od výchozího bodu minulý pátek, aktuálně s cenou 854 $.

Vlnění: Zvlnění rozbíjí formu bitcoinu / etherea, protože je aktuálně nahoře 6% z této doby minulý týden. To je do značné míry výsledkem některých cenových akcí směrem nahoru, které včera v noci způsobily nárůst na 0,90 USD.

nejlepších 10

Čestná uznání: Tento týden se nezmiňují žádné čestné uznání, protože žádná mince nestála za zmínku (kromě E-mince, který se nabíjí na svůj druhý pump-n-dump v týdnu, nahoru 1855% za 24 / hodin). Ne, nemáme žádné legitimní čestné uznání, ale spíše čestnou náhodu. Jako u / steelflight84 poukázal na r / kryptoměnu počátkem tohoto týdne bitcoin, ethereum a zvlnění následovaly těsně navzájem v patách během závodu tohoto týdne směrem dolů. Ve skutečnosti tak úzce, že se jejich ceny vzájemně zrcadlily mocnostmi 10.

Domácí zprávy:

Forbes dává nadšencům šanci pronásledovat své oblíbené krypto-tukové kočky: Stonek by tedy mohl být silným slovem. Bez ohledu na to Forbes vydal vůbec první „Nejbohatší lidi v kryptoměně“, což je ekvivalent digitální ekonomiky „Seznamu miliardářů světa“. Na prvním místě seznamu jsou takové údaje, jako jsou bývalý generální ředitel společnosti Ripple Chris Larsen a zakladatel Binance Changpeng Zhao.

Goldman

Svědectví Senátu SEC / CFTC dává krypto naději (a nový maskot): Jay Clayton a Chris Giancarlo se v úterý před Senátem přihlásili k regulaci kryptoměn. Setkání skončilo pozitivně, protože zákonodárci se zdáli být otevřeni postupům, které navrhli šéfové SEC / CFTC. To poskytlo investorům i nadšencům záblesk optimismu pro budoucnost vesmíru v době, kdy krach trhu zanechal mnoho lidí v zoufalství. Giancarlo, který dokonce řekl senátorům o divech HODLingu, opustil schůzku a vypadal jako maskot pro kryptoféru. Členové komunity mu poděkovali za roztleskávání tím, že zvýšil počet jeho sledujících na Twitteru z 5k na 28,5k za méně než 48 hodin.

Bittrex zvyšuje teplo na Coinbase a hledá přidání vkladů v USD: First Robinhood oznámil, že zahájí obchodování s kryptoměnami, a nyní Bittrex oznámil, že bude integrovat vklady v USD a zároveň otevírá nové účty, aby přivítal nové uživatele. Měl by se Coinbase bát? Stejně jako bitcoin má první výhodu v pohybu, ale začíná vidět určitou konkurenci vstupující na trh fiat-to-crypto.

Goldman Sachs opět říká, že většina mincí bude brzy bezcenná: Vedoucí globálního investičního výzkumu Steve Strongin neříká, že všechny mince z dlouhodobého hlediska nedosáhnou, ale říká, že většina digitálních aktiv v jejich současné podobě je bezcenná. Na trhu typu „málo vítězů si vezměte nejvíce“ technologie blockchain přežije, zatímco „měny, které nepřežijí, se s největší pravděpodobností budou obchodovat na nulu“.

gs

Společnosti vydávající kreditní karty se snaží bojovat proti vzestupu kryptoměny pomocí zákazů nákupu: Velké banky jako Bank of America a J.P.Morgan začínají blokovat nákupy ze známých kryptoměnových burz, jako je Coinbase. Zatímco mluvčí J.P.Morgan Mary Jane Rogers říká, že riziko spojené s kryptoměnami je právě teď příliš vysoké, nutí nás zajímat se, zda je zákaz pokusem o boj proti úspěchu a růstu její konkurence.

Nyní si můžete koupit GPU pro krypto těžbu na Amazonu: Pokud jste přemýšleli, kde koupit svou první těžební plošinu, už nehledejte … Amazon nyní nabízí horníkům možnost skórovat vlastní GPU prostřednictvím prodeje od jiných dodavatelů. Pokud hledáte výhodnou nabídku, můžete si dokonce koupit 6 balení za studena tvrdých GPU (tj. Dokud se nepřehřejí). Ceny těchto nástrojů v posledních třech měsících raketově vzrostly a pohybovaly se od nízkých 200 $ k téměř trojnásobku této ceny.

Ohio Teen se stává milionářem po nákupu kryptoměny s celou záchranou života: “Myslel jsem si:, Páni, právě jsem dosáhl 10% návratnosti za den.” To je šílené, “řekl 18letý Eddy Zillan v rozhovoru pro Business Insider. Zillan začal nakupovat krypto v mladém věku 15 let, 3 roky pod požadovaným věkem pro otevření účtu Coinbase. To ale nezabránilo tomu, aby se toto vhodné křupavé dítě připojilo k akci a nyní si za své poradenské služby účtuje až 250 $ za hodinu.

Kalifornští nadšenci kryptoměny nalezli nově nalezenou svobodu v Portoriku: Bývajíc v budově, kterou pojmenovali „Sol“, se banda Kalifornčanů přestěhovala na karibský ostrov ne kvůli své kráse, ale proto, aby se vyhnula daní z kapitálových výnosů a federálních daní. Jejich cílem je založit „kryptotopii“ v srdci hlavního města území, San Juan, a dokonce říkají, že vláda jim umožňuje zřídit banku kryptoměny. Zakladatel společnosti Halsey Minor říká, že zatímco hurikány, které zničily Portoriko, byly hrozné, nízké náklady na nemovitosti a společnosti, které stěhovaly své sídlo do Portorika, jsou z dlouhodobého hlediska „darem z nebes“.

Co je nového na CoinCentral?

V zákulisí výměn kryptoměn: Chtěli jste někdy vědět více o tajemstvích a strategiích využívaných předními světovými burzami? Zde zdůrazňujeme některé poznatky získané na konferenci Blockchain Connect Conference 2018 v San Francisku.

Do závodů: Probíhá soutěž o nejpopulárnější decentralizovanou burzu a my jsme sestavili seznam nejpopulárnějších DEXů, takže si můžete vybrat z vrhu.

Recenze výměny KuCoin: Jak se obchodní platforma KuCoin staví proti konkurenci? Řekneme vám to.

NEO’s New Vision: The Moonshot: NEO DevCon spojil nadšence blockchainu, vývojáře, investory a podnikatele z celého světa do intimního prostředí spojeného s informacemi a nadšením. Pojďte se s námi dozvědět více o tom, co tým NEO předpokládá a kam směřuje v budoucnosti.

Co je to Status (SNT) ?: Chcete se dozvědět více o tom, jak tento mobilní klient přetváří sociální síť? Už nehledejte.

Co je Zilliqa ?: Tato příručka se podrobně zabývá blockchainem s řešením s vysokou škálovatelností.

Co je MaidSafeCoin ?: I když je síť SAFE ještě v plenkách, vyjasňuje mnoho možných výhod, které mohou nastat prostřednictvím poslání projektu. Další informace o této technologii měnící hru se dozvíte v tomto článku.

Spotlight odvětví kryptoměn: Tim Draper: Draper, dlouholetý zastánce bitcoinových a blockchainových technologií, přitahoval významnou pozornost sobě a své aktivitě ve světě kryptoměn. Zjistěte více o tomto rizikovém kapitalistovi a prominentní osobě ve světě blockchainu v tomto průmyslovém reflektoru. Draper University také zahájila Blockchain Intensive kurz šitý na míru Draperovým poznatkům a poznatkům jeho sítě.

Rostoucí blockchainová komunita byla na NEO DevCon velkým tématem: V tomto článku se podíváme na některá z největších témat vycházejících z NEO DevCon, pokud jde o rozšiřování blockchainové komunity.

Co je Power Ledger (POWR) ?: Představte si svět bez spoléhání se na velké energetické společnosti nebo cizí zdroje pro veškerou energii potřebnou k životu. Ahoj budoucnost, poznej Power Ledger.

Rekapitulace Blockchain Connect 2018: 26. ledna měl tým CoinCentral to potěšení zúčastnit se konference Blockchain Connect v San Francisku. Ačkoli není možné zahrnout všechna úžasná dění na konferenci, v této rekapitulaci upozorňujeme na některé události, které skutečně vynikly.

Co jsou akcie KuCoin (KCS) ?: Co když vám držení 1 mince vydělá každý den více než 200 různých coinů? Vítejte v KuCoin, nejdivočejší konkurenci společnosti Binance.

Co je to Loopring?: Není to výměna, ale je stvořena pro výměnu. V této příručce se dozvíte více o protokolech, díky nimž je Loopring skutečně jedinečnou platformou pro decentralizovanou výměnu.

Jak vydělat shitcoin: Z rychlého peníze chytne na rovinu podvody, zdá se, že každý dnes využívá vzkvétajícího, ale neregulovaného trhu s kryptoměnou. Tak proč ne? (odmítnutí odpovědnosti: rozhodně byste neměli).

SEC a CFTC rozhodují o kryptografických předpisech před Senátem: Dolar začíná ve skutečnosti, když americká vláda požaduje předpisy. Je to krok správným směrem?

Min Kim hovoří o závazku ICON ke vzdělávání, přijetí: Na letošním prvním ročníku Blockchain Connect se několik z nás z Coin Central posadilo k rozhovoru s Min Kim, členem rady nadace ICON a hlavním strategickým ředitelem finanční skupiny DAYLI.

Těžba Asic, GPU a CPU: Před provedením dalšího obchodu nebo investice zvažte důsledky toho, zda vaše mince využívá těžbu ASIC, GPU a CPU – pokud se jedná o Proof of Work. Nejprve se ale musíte naučit rozdíly mezi těžebními procesy.

Co je WanChain ?: Zjistěte, proč se rok 2018 utváří jako velký rok pro projekt WanChain.

Co je Electroneum ?: I když je Electroneum pojmenováno po elektronu, je těžké být negativní ohledně jeho budoucnosti. V tomto průvodci pro začátečníky prozkoumáme vnitřní fungování Electorneum, které je připraveno okamžitě otřást blockchainovým průmyslem.

Novinky o kryptoměnách z celého světa

Bitcoin již není oblíbený Darkweb: Pokud chcete platit za nezákonné služby na internetu, možná budete chtít požádat o pomoc malého bratra Bitcoinu. Litecoin si získal přízeň špinavého podbřišku internetu. Podle zprávy společnosti Recorded Future přijímá Litecoin 30% prodejců Darkweb, přičemž DASH a Bitcoin Cash přicházejí na druhém, respektive třetím.

UNICEF chce, abyste těžili ethereum pro syrské děti: Podle agentury Reuters se více než 500 lidí připojilo k iniciativě „Game Changers“ na podporu dětí z válkou zasažené země Sýrie. Ve svém prohlášení UNICEF uvedl, že „pomocí těžby vytváříme příležitost pro ty, kteří to nemohou dát nebo nikdy neměli příležitost.“ Projekt od svého spuštění 2. února již získal více než 1 500 eur.

uni

Čína zakazuje devizové platformy v úsilí zastavit obchodování: Čína se pokouší definitivně ukončit obchodování ICO a kryptoměn, jak uvádí článek Financial Times (přidružený k Čínské lidové bance). Stejně jako americké společnosti vydávající kreditní karty, které se snaží zastavit nákupy kryptoměn kvůli „finančním rizikům“, i Čína se domnívá, že digitální aktiva jsou příliš riskantní na to, aby pokračovala ve své současné podobě. Přes veškerá opatření čínské vlády při zmírňování rizik hledají její občané způsoby, jak pokračovat v obchodování.

Na rozdíl od Číny Singapur vítá kryptoměnu… „Prozatím“: V pondělí místopředseda vlády Singapuru Tharman Shanmugaratnam uvedl „prozatím povaha a rozsah obchodování s kryptoměnou v Singapuru nepředstavuje riziko pro bezpečnost a integritu našeho finančního systému.“ Uvolněné názory vlády Singapuru sledují shovívavé japonské postoje k blockchainové technologii, přičemž obě země vidí velký potenciál kryptoměny.

Není to hack: Binance zastavuje obchody kvůli údržbě: Jedna z nejpopulárnějších burz kryptoměn na světě, Binance, nedávno pozastavila výběry a obchodování. Podle Changpeng Zhao, generálního ředitele společnosti Binance, došlo k problému se servery burzy, které ponechaly data „mimo synchronizaci“, ale ujistil uživatele, že všechna data jsou v bezpečí. Služby klesly 7. a očekává se obnovení 9..

V dalších zprávách se porno nyní používá k těžbě kryptoměn: Všimli jste si, že váš počítač je stejně horký a těžký jako vy, když jste si dopřáli nějaké fantazie online? Pokud ano, vaše porno návyky mohou vydělávat peníze někomu jinému. Nedávná studie čínské bezpečnostní firmy 360 Netlab ukazuje, že 49% veškeré těžby prohlížečů pochází z porno webů. Tyto weby provozují těžební skripty, které používají počítače návštěvníků k těžbě různých měn, zatímco uspokojují své tělesné chutě.

Předpisy, které nejsou v programu Evropské centrální banky: Zatímco Spojené státy zdánlivě otevřely dveře regulačním diskusím, Evropská centrální banka není připravena dát tomuto tématu úder. “Problematiku podrobně zkoumáme z regulačního hlediska, jsme připraveni něco udělat, pokud to bude potřeba, ale zatím to není na našem seznamu úkolů příliš vysoko,” řekl v nedávné době CNBC předseda dozorčí rady ECB Daniele Nou rozhovor.

U ostatních bank přechod k zákazu nákupu kryptoměn na úvěr: Trhy byly zasaženy a banky ve Velké Británii se vydaly ve stopách svých bratrů přes rybník, aby zmírnily rizika. Loyds Banking Group Plc a Virgin Money zablokovaly nákupy kryptoměn na svých kreditních kartách. Na vrcholu rozběhu kryptoměny na konci roku se nákupy kreditních karet staly běžnějšími a zdá se, že tento krok chrání zákazníky před vrháním se do dluhů, protože trh upadl do volného pádu.

Severní Korea pravděpodobně stojí za Coincheck Hack, úředníci z Jižní Koreje říkají: Japonská směnárna Coincheck byla hacknuta před dvěma týdny a odcizení kryptoměny 530 mil. USD. Jihokorejská národní zpravodajská služba věří, že za útokem mohla být Severní Korea. To bohužel není příliš překvapivé, protože Severní Korea je také podezřelá, že stála za řadou útoků Bithumb a Youbit, ke kterým došlo v loňském roce.

severokorejští hackeři

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me