Agentura Weiss Ratings, jedna z nejstarších služeb v oblasti profesionálního a finančního třídění v USA, dnes zveřejnila své velmi očekávané hodnocení kryptoměny. Společnost Palm Beach na Floridě, která propaguje nové stupně kryptoměny jako první svého druhu, oznámila své plány na zahájení hodnocení kryptoměn minulý týden Weiss Ratings web.

A při jejich oficiálním vydání dnes, 24. ledna, se setkali s menšími fanfárami a více kontroverzí.

The oficiální zpráva bitcoiny přicházejí s „spravedlivým“ hodnocením C +, zatímco zatímco dědeček krypto „získává vynikající skóre v oblasti bezpečnosti a širokého přijetí“, „přesto naráží na hlavní úzká místa v síti, což způsobuje zpoždění a vysoké transakční náklady.“

Ethereum, na druhé straně, dostalo „dobrý“ stupeň B, protože „druhá nejrozšířenější kryptoměna, i přes některá úzká místa, těží z rychlejší upgradovatelné technologie a vyšší rychlosti.“

Jediné další coiny, které získaly hodnocení B- nebo B, jsou Cardano, EOS, Neo a Steem, zatímco většina coinů získávala „spravedlivé“ stupně C-, C nebo C + ve stejném duchu jako bitcoiny. Ve skupině bylo několik špatných umělců s hodnocením D, včetně PotCoin a Matchpool, ale žádný ze 74 hodnocených coinů nepřijal Weissovu počáteční recenzi, protože ani jeden nedostal A za „vynikající“.

V CNBC Rozhovor Squawk Box, Martin D. Weiss odhalil, že firma při hodnocení hodnoty kryptoměny zohledňuje řadu faktorů, včetně investičního rizika / odměny, technologie a pravděpodobnosti přijetí.

“Můžete mít skvělý technologický index – všechny položky jsou na místě za velmi pěknou a silnou měnu – ale pokud to není skutečně testováno na trhu, nemusí to uspět, a to je to, co testuje poslední, čtvrtý index,” řekl v rozhovoru.

V dalších zprávách se hodnocení setkává s překážkami, nespokojenou komunitou

V předvečer inaugurace hodnocení se web Weiss Ratings stal kořistí útoku distribuovaného odmítnutí služby, týmu Weiss Ratings příspěvek na blogu odhaluje. Útok DDoS, o kterém Weiss tvrdí, že pochází z Koreje, opustil web mimo provoz do rána 24. ledna.

„Zaměstnanci Weiss Ratings byli včera v noci vzhůru a odrazovali útoky z Koreje, které odepíraly službu, o čemž svědčí četné zmínky o korejských sociálních médiích o společné výzvě na zničení webu Weiss Ratings.“

Martin D. Weiss se domnívá, že útok byl koordinován jako „pokus o zmaření [dnešního vydání] hodnocení“, protože „komentář na sociálních médiích vyjádřil značnou obavu [agentura] se chystala vydat negativní hodnocení jejich preferovaných měn“.

Chcete-li přidat palivo do ohně, falešné kopie zprávy začalo kolovat online a mělo datum vydání 25. ledna místo skutečného data 24. ledna. Kromě toho se zdá, že podvodná kopie byla vytvořena v aplikaci Microsoft Excel, a dává společnosti Tron hodnocení A ++, zatímco Weiss Ratings nejvyšší stupeň je A+.

Weiss Ratings přešla na Twitter, aby varovala spotřebitele před falešnými hodnoceními a vyzvala je, aby důvěřovali pouze informacím zobrazovaným na nich subdoména hodnocení kryptoměny.

Naléhavé upozornění pro spotřebitele: Dejte si pozor na falešné hodnocení kryptoměny zveřejněné na účtech Twitter a na internetu. Jediné skutečné Weissovy kryptoměny jsou na https://t.co/ec61TcJlDE

– Weiss Hodnocení (@WeissRatings) 24. ledna 2018


Členové krypto komunity zatím nejsou nijak ohromeni hodnocením. Reddit příspěvky zpochybnili důvody, proč Cardano, které má pouze whitepaper, nebo EOS, který je stále v testovací síti, získal srovnatelné hodnocení s Ethereem. Ještě více matoucí, najdou, je skutečnost, že většina ekosystému získala hodnocení C, stejné hodnocení Dogecoin, projekt, jehož vlastní zakladatel označený jako vtip, obdržel.

Upozornění našim čtenářům

Obvinění mít vynořil se že oficiální zpráva je podvod a že webová stránka objednávky předplatného této zprávy je doménou vytvořenou hackery, která má napodobit nepřipravené investory k zaplacení falešné služby.

V tuto chvíli nemůžeme tato obvinění ani potvrdit, ani vyvrátit, ale CoinSquare nedávno aktualizoval článek ohledně jejich pokrytí hodnocení, která tvrdí, Weiss potvrdil legitimitu hodnocení i předplatitelské služby.

CNBC také zveřejnil příběh o hodnocení, takže Coin Central měl pocit, jako by v říši platnosti bylo dost, abychom mohli s tímto příběhem pokračovat. To znamená, že vyzýváme investory, aby provedli svůj vlastní průzkum, než se pustí do služby předplatného hodnocení kryptoměny Weiss. Dále si myslíme, že je rozumné počkat, až Weiss přijde s více oficiálními a transparentními oznámeními o této záležitosti.

Kopii hodnocení aktuálně přijímaných jako oficiální naleznete tady.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me