Vydavatel debetní karty kryptoměny Wirex se stal třetí platformou založenou na blockchainu, která získala licenci elektronických peněz od britského úřadu Financial Conduct Authority (FCA). Tato licence poskytuje společnosti širokou škálu nových funkcí. Mezi tyto nové funkce patří přístup k tradičním bankovním službám.

FCA je odpovědná za stanovení finančních předpisů ve Velké Británii. V minulosti se autorita potýkala s konceptem kryptoměn. Při více než jedné příležitosti se vyjádřila FCA obavy o podvodech v krypto prostoru. Licence k elektronickým penězům předvádí vyváženější přístup ke kryptosféře.

Tato novinka řadí Wirex do exkluzivní třídy, která zahrnuje skupinu za Coinbase, největší burzou v Severní Americe. Vývojáři Coinbase potřebovali získat souhlas FCA, protože jejich burza zpracovává burzy fiat-to-crypto. Platforma společnosti Wirex obsahuje mnoho stejných funkcí jako burza Coinbase. Mezi tyto funkce patří možnost přímé výměny bitcoinů, altcoinů a nekryté měny.

Vedení společnosti uvedlo, že licencování nijak neovlivní fungování platformy. Hlavní rozdíl přijde v podobě nižších obchodních sazeb pro zákazníky, kteří vyměňují fiat za kryptoměnu.

Wirex

Wirex úředníci zaregistrován pro licenci v roce 2017. Podle vedoucích pracovníků společnosti trval proces schvalování devět měsíců. Licence elektronických peněz umožňuje společnosti Wirex přímo integrovat své služby do tradičních bankovních operací. Společnost nyní může zákazníkům nabídnout možnost převést fiat na kryptoměnu přímo v rámci platformy.

Virtuální karta Wirex

Virtuální karta Wirex je předplacená karta kryptoměny, která během používání automaticky převádí prostředky na fiatovou měnu. Například držitel virtuální karty Wirex načte svou kartu s jednou z 50 podporovaných kryptoměn. Načtení karty je zdarma a můžete si převést prostředky přímo ze svého bankovního účtu a zakoupit krypto.

Tyto načtené prostředky zůstanou kryptoměny až do okamžiku, kdy přejedete předplacenou debetní kartou. V tu chvíli platforma automaticky vymění odpovídající částku kryptoměny za fiatovou měnu a zaplatí prodejci.

Debotová karta Wirex Visa prostřednictvím doby ražení mincí

Debetní karta Wirex Visa prostřednictvím The Coinage Times

Uživatelé karty Wirex vydělávají 0,05 procenta v bitcoinech pokaždé, když použijí svou kartu Wirex Visa k nákupu. Tyto kryptoměnové výdělky můžete okamžitě uplatnit, převést a utratit, a to vše z platformy. Krypto debetní karty se v posledním roce staly populárnějšími a Wirex není jedinou platformou v prostoru využívající tuto metodu okamžité konverze. Tato strategie vám poskytuje možnost utrácet své kryptoměny stejně snadno jako fiat měna a mnozí v prostoru považují tyto funkce za zásadní krok k většímu přijetí.

Krypto aplikace

Kryptoměna Wirex aplikace umožňuje nakupovat, ukládat, směňovat a utrácet kryptoměny přímo z chytrého zařízení Apple nebo Android. Můžete posílat peníze dalším uživatelům aplikací po celém světě zdarma. Tento komplexní přístup k krypto prostoru poskytuje uživatelům Wirexu robustnější zážitek z kryptoměny. Peněženka Wirex v současné době zobrazuje v obchodě Google Play více než 500 000 stažení. Aplikace má čtyřhvězdičkové hodnocení s více než 6 000 recenzemi.

Mobilní aplikace Wirex prostřednictvím domovské stránky

Mobilní aplikace Wirex prostřednictvím domovské stránky

W-Pay Wirex Payment Network

Platební síť Wirex je síťová likvidita s více aktivy mimo řetězec. Síť umožňuje téměř okamžité globální platby pomocí inteligentních smluv. Vývojáři jako hlavní inspiraci konceptu uvedli Bitcoin Lightning Network. Platforma W-Pay je první masovou spotřebitelskou službou, která úspěšně integruje blockchainy kryptoměn s tradičními bankovními službami, zejména s VISA.

Wirex AML / KYC

Platforma Wirex získala licenci na elektronické peníze dodržováním přísných zákonů „know your customer“ (KYC) a proti praní špinavých peněz (AML). Tyto protokoly vyžadují, aby každý uživatel prokázal svou pravou identitu. Zákony KYC a AML jsou v tradičním bankovním sektoru univerzální. Uživatelé kryptoměny nyní čelí stejným právním požadavkům pro rostoucí počet platforem založených na blockchainu.

historie společnosti

Společnost Wirex vstoupila na trh v roce 2014. Původní název platformy byl E-coin. Firma zaznamenala okamžitý úspěch a do roku 2017 měla společnost více než sto specialistů. Společnost Wirex získala další trakci na trhu po úspěšném vyzvednutí více než 200 000 $ na platformě BnkToTheFuture.

V roce 2017 dosáhl Wirex dalšího vítězství v získávání finančních prostředků zajištění 3 miliony dolarů na financování ze série A od jedné z největších japonských finančních institucí, skupiny SBI. Skupině SBI není blockchainová technologie cizí a firma již má partnerství s technologiemi Ripple, BitPesa a PrimeChain.

Firemní večírek Wirex prostřednictvím webových stránek

Firemní večírek Wirex prostřednictvím webových stránek

Společnost Wirex má kanceláře v Londýně, Tokiu, Delaware, Singapuru, Kyjevě a Torontu. Poskytovatel peněženky s virtuální měnou poskytoval v roce 2017 služby více než 900 000 uživatelům po celém světě. Ve stejném roce platforma dokončila transakční objem přes 1 miliardu USD. Tato platforma je velmi populární a její služby jsou nabízeny ve 130 zemích.

Krypto programy FCA

Abychom lépe porozuměli stále rostoucímu sektoru FinTech, FCA se rozhodla otevřít krypto regulační orgán pískoviště. Společnosti požadovaly přístup, aby byly součástí programu, a pokud bude schválen, FCA pomůže společnostem splnit jejich přísné požadavky. Podle webových stránek firmy FCA udělen čtyřicet ze šedesáti společností, které zaregistrovaly přístup do skupiny. Ze čtyřiceti přijatých je jedenáct platforem založených na blockchainu a distribuovaných účetních knih.

Ve veřejném prohlášení FCA oznámila, že bude testovat návrhy týkající se kryptoměn. Test pomůže úředníkům určit výhody a rizika pro spotřebitele na těchto platformách v kontrolovaném prostředí. Projekt již přilákal několik těžkých hitterů. Platforma 20 | 30 má zejména partnerství s Londýnskou burzou cenných papírů a společností poskytující finanční služby Nivaura.

Nový věk pro krypto

S rostoucím vstupem na trh platforem schválených platforem dochází k posunu v krypto prostoru. Tyto platformy vyměňují anonymitu předchozích kryptoměnových aplikací za robustnější a interoperabilnější kryptoměnu. Obchodování se soukromím pro lepší přístup není ideální pro všechny strany, ale je perfektní pro jednotlivce, kteří chtějí zůstat v oblasti tradičních finančních služeb..

Wirexu se podařilo umístit svou firmu dokonale pro digitalizaci ekonomiky. Snadné použití, které jejich platforma poskytuje, umožňuje novým uživatelům kryptoměn s důvěrou vstoupit na trh. Můžete očekávat, že v průběhu letošního roku se na trhu kryptoměn objeví další all-inclusive platformy založené na blockchainu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me