Rychlé statistiky těžby bytecoinů

Rychlé statistiky těžby bytecoinů

Bytecoin, údajně stinná blockchain, ze kterého Monero rozdvojil, může být stále dobrou volbou pro investování vaší hash síly. Stejně jako jakékoli úvahy před těžbou, které můžete udělat, se těžba bytecoinů sníží na čísla.

Rychlá rekapitulace

Bytecoin byl prvním blockchainem na scéně, který nativně zahájil Cryptonote, pilíř anonymizační technologie Bytecoinu. Bytecoin, který byl spuštěn v roce 2012, využívá prstenové podpisy k vytváření nerozdělitelných transakcí mezi tajnými adresami a podporuje ekosystém anonymity v rámci jejich blockchainu. Většina případů použití Bytecoinu se překrývá s bitcoiny a jinými kryptoměnami zpracovávajícími platby. Rozlišovací faktor Bytecoinu je však sdílen mezi jeho plnou anonymizací blockchainu a jeho přítomností na trhu.

Celý příběh o Bytecoinu najdete v našem podrobnějším vysvětlovači, který popisuje, jak Bytecoin funguje a kde nakupovat a prodávat.

Může být těžba bytecoinů zisková?

Než skočíte do světa těžby, je nutné provést určité základní plánování, abyste si vytvořili cestu a definovali své cíle. Ziskovost těžby bytecoinů, stejně jako většina ostatních těžitelných mincí, může být snížena na několik klíčových faktorů, přičemž vaše hashovací síla je rozhodující pro všechny ostatní prvky. Jednoduše řečeno, čím více může vaše souprava hash za sekundu a čím méně stojí její provoz za den, tím větší zisk můžete dosáhnout.

Co těžit kalkulačka těžby bytecoinů

Kalkulačka ziskovosti těžby bajtů

Naštěstí jsou tato čísla relativně snadno předvídatelná a jsou užitečná kalkulačka ziskovosti. S trochou vhledu do vašich počátečních nákladů a provozních nákladů můžete získat představu o tom, kolik těžby můžete očekávat, a kdy můžete vidět zlomový bod vašich nákladů na hardware.

Vyzkoušením několika různých scénářů s hashovací silou různých možností hardwaru CPU, GPU nebo ASIC můžete začít získávat obraz, že čím více hashovací síly můžete na svou operaci vrhnout, tím rychleji dosáhnete svého zlomového bodu a vytvoříte místnost pro nové investice nebo zisk.

Rozhodování o tom, zda je těžba bytecoinů zisková, zahrnuje mnoho stejných otázek, které obklopují ziskovost jakékoli minovatelné mince. Tyto otázky začínají vaší hashovací silou a rozšiřují se do dalších oblastí, které je třeba vzít v úvahu, což může zmenšit nebo rozšířit okraje vaší těžební soupravy. Některé faktory, jako jsou náklady na energii na kilowatt nebo příkon, který bude vaše souprava vyžadovat, se snadno promítnou do kalkulačky ziskovosti, ale neposkytují celkový obraz potenciálních výzev vašeho spodního řádku. Politické posuny nebo ekonomické větry mohou změnit náklady na energii nebo váš přístup k dobrým zdrojům energie. Software a hardware mohou selhat, což vede k neočekávaným prostojům, které se promítnou do vašich projekcí zisku. Navíc by to mělo být zcela zřejmé, ceny kryptoměn značně kolísají.

Zajistěte své riziko proti těmto méně kontrolovatelným faktorům, které mohou ovlivnit vaši ziskovost vytvořením scénářů vysokých a nízkých hodnot. Například jaký je zlomový okamžik vaší operace, pokud bytecoinové ceny klesnou o polovinu? Jaký je váš zisk, i když se zdvojnásobí v ceně? Udělejte věci o krok dále a prozkoumejte alternativní možnosti ve zdrojích energie. Diverzifikace vašeho zdroje energie ochrání vaše těžařské úsilí, pokud se během životnosti vašeho provozu změní budoucí ekonomické síly..

Stručně řečeno, je těžba Bytecoinu zisková? Pravděpodobně, ale existuje riziko. Proveďte průzkum, použijte dostupné zdroje a sestavte rozpočet. Malé soupravy budou zřídka těžit větší hodnotu než náklady na elektřinu, ale kdo ví, ceny kryptoměny značně kolísají.

Když už mluvíme o fluktuacích

Kryptoměny jsou volatilní, ne šokující a Bytecoin není osvobozen. Překontrolovat cenové grafy od roku 2014 pro Bytecoin.

Cena bytecoinu po zprávách o Binance

Cenové výkyvy bytecoinů po přijetí Binance

Bytecoin měl během své cenové historie několik značných výkyvů. Poslední nárůst byl připsán zprávám a následnému přijetí BCN u největšího na světě krypto burza, Binance, 8. května 2018. Celkový trend ceny Bytecoinu však byl do značné míry spojen s pohyby kryptotrhu jako celku a samozřejmě trhu dominujícího bitcoinu.

Adopce uživatelů a růst případů použití pravděpodobně pomohou podpořit růst sítě Bytecoin a spekulativně tržní cenu. Ziskovost těžby však bude záviset na tom, zda může Bytecoin zaznamenat dlouhodobý růst cen i přes krátkodobé cenové výkyvy, nebo přinejmenším vyprodukovat vyšší cenová ocenění než vaše celkové provozní náklady na těžbu.

Co je v obchodě

V přípravě na Bytecoin, na jejich nedávno aktualizovaný plán k 28. červnu, 2018 budou v blízké budoucnosti pojmenována některá konkrétní data. To zahrnuje plánovanou hard forku na 31. srpna. V ideálním případě by tyto dlouhodobější cíle, včetně expanze na africký trh ve 3. čtvrtletí 2018, mohly vést k vybudování lepší cenové základny v rámci Bytecoinu.

Plán bytecoinů

Bytecoin roadmap – next step into new markets and coming hard fork

Zabalit

Ziskovost těžby bytecoinů je určitě krátkodobě možná. Velké výdobytky však bude třeba vidět, až se budoucnost rozvine a tým open-source splní své plány. Těžařská komunita je silná a Bytecoin se zdá být přátelský k ASIC, minimálně do konce roku 2018, ponechání ekosystému otevřené pro těžbu ve velkém měřítku z čipových sad ASIC přátelských k Cryptonote.

Celkově bude ziskovost přímým důsledkem přístupu operací k hašovací rychlosti, levné a předvídatelné síle a stabilního růstu ceny bytecoinu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me