Co je Cindicator?

Cindicator spojuje strojové učení a analýzu trhu pro správu aktiv a finanční analýzy. Tým Cindicator dabuje tento prediktivní model člověk / stroj Hybrid Intelligence, protože kombinuje umělou inteligenci s názory lidských analytiků „pro efektivní správu kapitálu investorů v tradičních finančních a kryptoměnách“.

Cindicatorův ekosystém se skládá z více než 50 000 finančních analytiků s odbornými znalostmi, které pokrývají měnové, akciové a kryptoměnové trhy. Těmto analytikům jsou kladeny otázky prostřednictvím platformy projektu a jejich odpovědi jsou váženy a hodnoceny pomocí strojového učení. AI poté formuluje analýzu trhu, z níž mohou členové komunity Cindicator těžit z různých obchodních nástrojů.

Členové komunity a předpovědi řídí své operace pomocí aplikace platformy a společnost Cindicator spravuje sdružování aktiv a finanční prostředky, aby svým přispěvatelům spravedlivě kompenzovala. Společnost měla v září své ICO, které z regulačních důvodů vyloučilo investory z USA, ale její aplikace je aktivní od roku 2015.

V současné době se model Cindicator používá pouze pro tržní trendy a předpovědi, ale jako projekt bílý papír uvádí, že má teoretické aplikace pro vědeckou analýzu, podniková a obchodní řešení a předpovědi politických událostí.

Nyní, když jste připraveni na informace o holých kostech, pojďme si sbalit nějaké maso.

Jak to funguje

Jak jsme stručně přezkoumali výše, model Cindicator se skládá ze dvou hlavních komponent: lidská analýza a umělá inteligence. Dohromady Cindicatorova umělá inteligence zpracovává předpovědi analytiků, aby svým uživatelům poskytla přesnější předpovědi událostí. Jeho hybridní inteligence v podstatě vypadá, že využívá intelektuální sílu člověka s výpočetní silou strojového učení a přináší přesnější analýzu trhu.

Můžeme se tedy podívat na Cindicatorův ekosystém, který má trojí strukturu. Profesionální analytici poskytují základy tohoto ekosystému, umělá inteligence staví na tomto základu robustní produkt a držitelé tokenů Cindicator (komunita obecně) těží z této práce pomocí finálního produktu.

ekosystém cindikátoru

Část 1: Mužcindikátor předvídat

Platforma Cindicator se může pochlubit decentralizovanou komunitou zhruba 52 000 profesionálních i neprofesionálních analytiků. Tito analytici tvoří páteř Cindicatorovy anatomie, bez níž by celé tělo nemohlo fungovat.

V rámci systému Cindicator analytici monetizují své intelektuální úsilí, analýzu trhu a finanční předpovědi tím, že přispívají do ekosystému. Tým tuto vrstvu ekosystému dabuje platformou kolektivní inteligence. Tato platforma čerpá předpovědi z různých hledisek, aby zmírnila subjektivní nebo zaujaté předpovědi a generické skupinové myšlení.

Za účelem shromažďování odpovědí vytváří aplikace Cindicator řadu každodenních otázek pro své analytiky. Každému analytikovi jsou položeny otázky na základě oblasti jeho zájmu / odbornosti. Například pokud jste makléř, který používá cindikátor pro profesionályCindicator, můžete vidět otázky jako „Co bude S.&Cena P 500 bude na konci týdne? “ nebo „Poklesnou akcie Netflixu pod 250 $ před dosažením 255 $?“. Pokud jste aktivním obchodníkem s kryptoměnami, můžete obdržet otázky jako „Sníží cena Ethereum v následujících dvou dnech o 10%?“ nebo „Vstoupí Stellar Lumens do konce měsíce do top 5 měn podle tržní kapitalizace?“.

Analytici na platformě Collective Intelligence jsou motivováni k tomu, aby poskytovali své nejpropracovanější a nejpřesnější předpovědi, protože správné odpovědi mohou být odměněny. Hodnocení se mohou zvyšovat nebo snižovat na základě přesnosti predikce a všechna hodnocení se finalizují měsíčně. Na konci každého měsíce se peněžní výhra z fondu financování Cindicator rozdělí mezi nejlépe hodnocené prognostiky daného měsíce. Hodnocení se poté do příštího měsíce resetují, aby se všichni analytici dostali na stejnou konkurenční pozici.

Část 2: Stroj

Umělá inteligence zpracovává předpovědi z platformy kolektivní inteligence. Strojové učení (ML) poté spouští tato nezpracovaná data spolu s obecnými údaji o trhu do tisíců modelů, aby přesněji předpovídala pohyby finančních trhů.

K tomu umělá inteligence měří takzvanou váhu spolehlivosti každého analytika. Toto měření je převzato z kolektivní přesnosti a výsledků analytických předpovědí, rozpětí zisku nebo ztráty z každého prognózovaného „obchodu“ a prediktivního modelu, který porovnává pravděpodobnost predikce ve srovnání s ostatními prognostiky. Strojové učení platformy je také dynamické a neustále vyvíjí své modely, aby co nejlépe využilo shromážděná nezpracovaná data. To zahrnuje testování několika obchodních strategií a hypotéz a také neustálé testování různých modelů, aby se přizpůsobily neustále se měnícímu trhu.

Modely, které produkují Cindicator ML a AI, lze v zásadě rozdělit do dvou kategorií: superpředcastingové modely a moudrost modelu davu.

S prvním z nich Cindicator kombinuje prognostiky a jejich předpovědi do klastrů. Při formulování těchto klastrů seskupuje AI prognostiky na základě prediktivních podobností (např. Býčí předpovědi vs. medvědí předpovědi, ti, kteří používají fundamentální analýzu vs. ti, kteří používají technickou analýzu atd.). AI také zkoumá vzorce chování v těchto skupinách, například to, jak často analytik udělá chybu nebo jak reaguje na změnu tržních trendů.

Pro moudrost modelu davu staví Cindicator různé modely pomocí předpovědí všech prognostiků. Tato analýza konglomerátu se promítá do analýzy tržních trendů v reálném čase a robustnost každého modelu se ověřuje prostřednictvím jejich úspěšnosti, aby se vyřadily přesné údaje z nepřesných.

Část 3: Komunita

Poté, co Cindicatorova AI zpracuje nezpracovaná data do svých modelů strojového učení, mohou držitelé tokenů Cindicator využít výhod práce Hybrid Intelligence.

V závislosti na tom, kolik tokenů Cindicatoru člen komunity drží, má přístup k analytickým produktům, indikátorům, obchodním signálům a systému hodnocení platformy. To zahrnuje ukazatele pravděpodobnosti pro tržní události, tržní indexy, analýzu trhu a prostředky obchodování, jako jsou roboti a API.

Některé konkrétní příklady těchto služeb zahrnují Cindicator Bot 1.0 a Cryptometer Bot 2.0. Tito roboti poskytují svým uživatelům ukazatele obchodování v reálném čase, časově citlivé tržní výstrahy a hodnocení aktiv mezi dalšími výhodami.

úrovně cindikátoru

Držitelé tokenů mají přístup ke složitějším službám na základě jejich podílu v Cindicator prostřednictvím tokenu CND. Držitelé tokenů platí výkonnostní poplatek ve vztahu k úspěchu prediktivní analýzy Cindicator. Tyto poplatky jsou poté přiděleny fondům financování, které směřují k platbám prognostiků platformy Collective Intelligence Platform. Tyto fondy jsou navíc doplňovány z investičního portfolia společnosti založeného na jejích modelech strojového učení a uživatelských plateb za konkrétní obchodní nástroje a analytiku.

Cindicator Markets

Když Cindicator vyšel ze své ICO v září, došlo k relativně krotkému zrození trhu a ve většině čtvrtého čtvrtletí roku 2017 se pohybovalo mezi 0,01 až 0,02 dolary. Během novoroční korekce to v lednu trvalo a v historickém maximu 7. ledna 0,20 $.

cndmarket

Rychle se však vrátilo zpět a v době psaní tohoto článku sedělo na pohodlných 0,23 $ poté, co se dotklo nového historického maxima 0,33 $. Tento cenový hrot aktiva zasahuje do top 70 po vloupání do top 100 právě minulý týden.

Kde koupit, kde uložit

Cindicator v současné době obchoduje na Binance, HitBTC a Mercatox pro BTC a ETH, ačkoli Binance tvoří více než 96% z celkového objemu obchodování (78,13% pro BTC a 18,41% pro ETH).

Mince je token ERC20, takže každá peněženka kompatibilní s ERC20 by vás měla mít kryté, například MyEtherWallet, Meta Mask nebo Parity. Pokud máte Ledger Nano S nebo Trezor, fungují také a doporučujeme je jako nejbezpečnější možnost úložiště.

Závěrečné myšlenky

Celkově je Cindicator jedním z mála jedinečných projektů v krypto-sféře. Není toho moc jako a jeho model Hybrid Intelligence je tak nový, že je překvapivé, že se v komunitě nedostalo více pozornosti.

Navíc projekt není vapourware – jeho platformu můžete dnes začít používat, pokud chcete. Aplikace Cindicator je aktivní od roku 2015 a členové komunity aktivně využívají své tržní analytické a obchodní roboty.

Tým zveřejněn aktualizovaný plán na svém středním blogu na konci prosince a 2018 přijde s rozšířením svých obchodních nástrojů a produktů, spolu s vylepšenou marketingovou kampaní.

Cindicator se snaží zefektivnit odvětví tržních datových služeb a analytiky v hodnotě 50 miliard dolarů. Mají funkční produkt a plánují tento produkt vylepšit. Vzhledem k tomu, že obchodování s kryptoměnami nadále zráží, očekávejte, že Cindicator spolu s ním vyroste. Finanční sliby stranou, je to inovativní projekt a vždy je osvěžující najít něco tak zajímavého v prostoru, který občas může zapáchat nadbytečností.

Dodatečné zdroje:

webová stránka

Bílý papír

Blog

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me