Co je LUXCoin (LUX)? | Průvodce pro začátečníky

LUXCoin (LUX) je mince, která implementuje Parallel Masternodes, hybridní PoW-PoS algoritmus PHI1612 a „statický“ model pro sázení. Rozmanitost inovativních funkcí, které LUXCoin a Luxcore nabízejí, posadily LUXCoin na radar pro mnoho lidí ve světě kryptoměn.

Luxcore, ekosystém blockchainových řešení a služeb za LUXCoin (LUX), se zaměřuje na budování mostu mezi vysoce kvalitními produkty blockchainu pro zabezpečení a soukromí, masivním trhem na podnikové úrovni a průměrnými spotřebiteli. Luxcore se skládá z LUXCoinu, který má být tokenem hodnoty založeným na blockchainu s otevřeným zdrojovým kódem, a více uzavřených produktů zaměřených na podniky a spotřebitele, jako jsou Parallel Masternodes a LuxGate.

Luxcore v zásadě nabízí platformu, která uživatelům umožní vytvářet produkty podle různých případů použití různými dynamickými způsoby, které dokáže několik dalších tokenů (pokud existují)..

Luxcore také plánuje vydat budoucí aktualizace, jako je Segwit, inteligentní smlouvy a LuxGate prostřednictvím systému PMN (Parallel Masternode).

informace o luxu

prostřednictvím jednoho z prvních příspěvků na fóru představujících vývoj LUXCoinu. (https://bitcointalk.org/index.php?topic=2254046.0)

Poznámka redakce: Protože tým LUXCoin a Luxcore rychle vydává nový vývoj a aktualizace, bude tento článek v následujících týdnech několikrát aktualizován, aby odrážel nové změny. Aktuální stav článku odráží aktuální funkčnost a plány platformy Luxcore.

Co je to hybridní algoritmus PHI1612 PoW / PoS?

Platforma Luxcore označuje svůj algoritmus PHI1612 za „nejefektivnější algoritmus těžby GPU“. Své Přátelské k GPU a střílí na vyšší hodnoty hash bez zvýšení spotřeby energie. Algoritmus se nakonec snaží zefektivnit proces těžby, což pomůže zvýšit výnosnost těžby snížením účtů za elektřinu.

Algoritmus brání velkým těžebním firmám dominovat a centralizovat kontrolu nad tokenem. Protože LUXCoin je vhodný pro GPU, je mnohem demokratizovanější a decentralizovanější. Lux je také odolný vůči ASIC.

Luxcore také kombinuje vlastnosti z algoritmů Proof-of-Work a Proof-of-Stake. Tento protokol, označovaný jako „Proof-of-Stake 2“, umožňuje distribuci vsazených odměn bez ohledu na to, kolik uživatel vsadí.

Co jsou paralelní masternody (PMN)?

Parallel Masternodes (PMN) může být docela komplikované, ale technologie se zaměřuje na řešení spolehlivosti a bezpečnostních potřeb podniků a institucí.


Funkce Parallel Masternodes je postavena na technologii i2pd a protokolu SAM, což značně zvyšuje zabezpečení Lux.

Tato soukromá síť v podstatě umožňuje uživatelům vytvářet aplikace třetích stran na vrcholu blockchainu způsobem, jakým je schopno několik dalších tokenů. Paralelní masternody budou k dispozici pouze prověřeným a ověřeným vládním institucím a podnikům, aby se snížil potenciál škodlivých hráčů. Všechny peněženky a transakce na paralelních masternodech jsou šifrovány.

Co je to LuxGate?

LuxCore považuje LuxGate za „technologický zázrak v blockchainovém prostoru.“

Tato technologie umožní ověřeným blockchainům vzájemně komunikovat, čímž vytvoří konstruktivní most pro různé blockchainy (jako jsou Bitcoin a Ethereum), aby se vzájemně zapojily různými způsoby..

LuxGate umožňuje interakci s centralizovanými organizacemi, jako jsou bankovní instituce, se soukromou sítí Parallel Masternodes. Vzhledem k tomu, že LuxGate a PMN mohou pracovat napříč algoritmy a jsou systémově agnostické, má Luxcore velkou šanci otřást tradičními systémy bankovních transakcí.

Ukázkový případ použití pro tento projekt je následující (ze stránky s informacemi o produktu Luxcore):

“Pokud má instituce dvě vrstvy zabezpečení firewallem A.” & B, s každou vrstvou různé síly zabezpečení, s A na 300 bodech a B na 200 bodech (celkem 500), s povolenou funkcí LuxGate, bude mít každá úroveň kombinovanou sílu 500, čímž se celková obtížnost zvýší na 1000 bodů. “

Luxcore plánuje spolupracovat se soukromými institucemi, které jim pomohou nastavit Parallel Masternodes a rozšířit síť při zachování vysokých bezpečnostních standardů.

Lux Luxmap

Když se podíváte na LUXCoin Github a Discord, uvidíte rychlý vývoj ve vývoji a aktualizacích. Tým plánuje zahájit své paralelní masternody (PMN) v 1. čtvrtletí letošního roku a ve druhém čtvrtletí zahájí integraci podniků na podnikové úrovni.

Plán LUX

Informace o obchodování LUXCoin

Místo ICO provedl LUXCoin „předminování“, kde vytěžili 5% z celkové zásoby.

Luxcoin

V současné době lze LUXCoin obchodovat pouze na Cryptopii.

Závěrečné myšlenky

LUXCoin se jeví jako velmi ambiciózní projekt, který by mohl výrazně otřást světem tradičních bankovních služeb. Jeho paralelní masternody (PMN), algoritmus PHI1612,

Chcete-li zjistit více informací, podívejte se na jejich bílý papír, nebo je najdete na mnoha kanálech, jako je Telegram, Reddit, a Svár.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me