Je to už tři roky, co mysl za platformou Minergate viděla potřebu vyrovnat hrací pole těžby tím, že uživatelům PC poskytne schopnost kombinovat jejich výkon CPU k těžbě kryptoměn. Tyto kooperativní těžařské fondy umožňují jednotlivcům těžit kryptoměny se ziskem v době, kdy po celém světě stále rostou velká mnohamilionová střediska pro dolování dat. Abychom lépe porozuměli významu projektu Minergate, pojďme si krátce promyslet současnou těžební krajinu.

Ne tak decentralizovaný kryptomarket

Dnes je těžba velký byznys a pokud nejste připraveni vydělat nějaké vážné peníze na nějakém novém hardwaru, může být pro vás obtížné ziskově těžit kryptoměny ve vaší oblasti. Horníci používají speciálně navržené těžební soupravy které jsou při těžbě mnohem efektivnější než váš běžný počítač. Kromě této nové technologické bariéry se po celém světě objevují obrovská těžební zařízení. Tato gigantická zařízení obsahují až 15 000 těžebních souprav na jednom místě a mnoho z nich spotřebovává tolik energie jako malé město.

Veškerý tento vývoj v těžební aréně způsobil, že se jednotlivcům zdálo téměř nemožné těžit krypto z jejich domácího počítače nebo notebooku.

Minergate Is Born

Bylo to v březnu 2014, kdy Minergate poprvé představil koncept veřejných těžebních bazénů světu. Těžařské fondy fungují kombinací výpočetního výkonu všech počítačů v síti a následným rozdělením zisků. To umožňuje člověku těžit pomocí svého domovského CPU nebo GPU, čímž eliminuje potřebu velké investice do nastavení těžební soupravy.

domovská stránka minergate

Minergate usnadňuje těžbu kryptoměn

Co je Minergate?

Minergate byl založen jako první veřejný fond těžby kryptoměn využívající protokol CrytoNote. Dnes to zahrnuje širokou škálu mincí. Můžete snadno těžit řadu nejpopulárnějších kryptoměn na trhu, včetně:

  • Bitcoin
  • Zcash
  • Ethereum
  • Bytecoin
  • Litecoin
  • DigitalNote
  • Monero

Proces registrace Minergate je zjednodušující a nevyžaduje žádné poplatky předem. Ve skutečnosti platíte pouze poplatky za mince, které těžíte.

Statistiky minergate

Minergate od svého založení posílila některé působivé statistiky, kdy z používání této platformy těží více než 500 000 těžařů. Minergate také obdrží přibližně 2 000 nových registrací denně. Díky snadné použitelnosti a otevřené povaze je platforma ideální pro všechny, kdo mají zájem o těžbu kryptoměn s rozpočtem.

Minergate-pooling

Vydělávejte BTC z domácího počítače nebo notebooku

Minergate není sám v prostoru těžby kryptoměny a potenciální těžař má mnoho možností, aby zvážil. Minergate má několik jedinečných funkcí, díky nimž vyniká v konkurenci.

Automatická sloučená těžba – inteligentní těžba

Nemělo by být velkým překvapením, když zjistíme, že lidé, kteří jako první uvedli na trh koncept veřejného těžebního bazénu, nyní vylepšili svůj design. Platforma Minergate je vybavena funkcí Smart Mining, která vypočítává aktuální hašovací rychlosti sítě a úroveň výkonu vašeho počítače a určuje nejziskovější minci k těžbě.

Po spuštění tento protokol automaticky vybere nejziskovější minci v daném okamžiku a přepne na jinou, pokud vybraný již nebude nejlepší volbou. To umožňuje potenciálnímu horníkovi těžit více mincí pomocí ničeho jiného než svého domácího počítače. Poskytuje také uživatelům Minergate větší flexibilitu na platformě.

Dvoufaktorová autorizace

Zabezpečení v krypto prostoru je prvořadé a společnost Minergate obsahuje dvoufaktorovou autorizaci Google, která vám poskytne další vrstvu ochrany. Tato funkce zabezpečení vyžaduje přístup k časově citlivému kódu v mobilním zařízení, aby bylo zajištěno, že se pokoušíte vstoupit do účtu.

2-faktor-BTC

Dvoufaktorová autorizace přidává vrstvu zabezpečení

Čisté mince

Všechny mince odměněné na platformě Minergate jsou čisté mince v tom, že všechny pocházejí přímo z odemčených blokových odměn. Tímto způsobem poskytuje Minergate svým uživatelům skutečný zážitek z těžby.

Cloudová těžba

Společnost Minergate vlastní některé z největších těžebních zařízení na světě a uživatelé si mohou vybrat, zda si půjčí více Hašovací síla vylepšovat své výsledky těžby přímo z rozhraní platformy. Společnost Minergate zaručuje jejich těžařské znalosti nepřetržitě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a vzhledem k naprosté velikosti některých jejich těžebních zařízení je snadné pochopit, jak by tohoto úkolu mohli dosáhnout. Soutěž zahrnuje společnosti, jako je Genesis Mining.

Minergate – brána do těžby kryptoměn v roce 2018

Chcete se pustit do těžby? Minergate je jedním z nejjednodušší a nákladově nejefektivnější způsoby, jak toho dosáhnout. Tato platforma se ukázala být silnou silou v krypto komunitě a jak se těžební sektor nadále rozvíjí, měli byste očekávat další technologický pokrok v oblasti těžby domácích PC.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me