Je toto decentralizované tržiště dalším Amazonem? Pojďme se podívat na Syscoin, odpověď blockchainu na platformy elektronického obchodování.

https://files.coinmarketcap.com/static/widget/currency.js

Co je to Syscoin (SYS)?

Syscoin je „globální síť, distribuovaná účetní kniha, decentralizovaná databáze a blockchain. Je to také kryptoměna, altcoin, a digitální měna, a obchodovatelný token. “

Původně spuštěna na konci roku 2014 a vytvořená pomocí bitcoinové vidlice, aktuální verze nás přivádí k Syscoinu 2.1 a má algoritmus, který umožňuje sloučení s bitcoinem. Sloučit těžbu je jednoduše schopnost těžařů současně těžit dvě různé kryptoměny na základě stejného algoritmu.

Projekt se pokouší odstranit prostředníka a vrátit peníze přímo do rukou obchodníků / spotřebitelů, čímž se eliminují statné poplatky, které v současné době účtují velké korporace jako Amazon a eBay. Chcete-li usnadnit transakce s téměř nulovým poplatkem, můžete k platbě za zboží na tržišti použít svou nativní kryptoměnu Syscoin (SYS). Můžete však také platit alternativními kryptoměnami, jako jsou bitcoiny nebo Zcash.

blockmarket rozhranísyscrsyscryp

Blockmarket, postavený na blockchainové technologii Syscoin a aktuálně plně funkční, je globální obchodní platforma, která vám dává možnost nakupovat nebo prodávat cokoli od nábytku po počítače za malé až žádné poplatky. Podniky navíc mohou na Blockmarketu vytvářet celé virtuální obchody a za provizi můžete prodávat produkty někoho jiného.

Peněženka Blockmarket pro stolní počítače byla vydána v září 2017 a od nynějška si ji musíte stáhnout, abyste měli přístup na tržiště Blockmarket. Blockmarket Web byl spuštěn v tomto čtvrtletí a poté vám umožní přístup k jeho decentralizované obchodní platformě prostřednictvím webu.

Klíčové vlastnosti Syscoinu

 1. Decentralizované tržiště s neomezeným počtem položek
 2. Transakce s téměř nulovými náklady
 3. Aliasy: Pošlete mince na malá a velká písmena, aniž byste museli připojovat dlouhé adresy peněženek (např. „TheFlowerShop“).
 4. Možnost dalšího prodeje produktů jiných lidí ve vašem obchodě nebo umožnění dalšího prodeje vašich produktů za provizi
 5. Šifrované zasílání zpráv s e-mailovou doručenou / odeslanou poštou pro komunikaci s lidmi v síti Syscoin
 6. Služba úschovy: uchovává tokeny kupujícího v úschově „dokud nejsou splněny podmínky prodeje a kupující neuvolní platbu prodejci“.
 7. Digitální certifikáty: Vydávejte, autorizujte, ověřujte a vyměňujte digitální aktiva, která obsahují soukromé informace, jako jsou kódy dárkových karet nebo registrační klíče.
 8. Žádné prostoje: Na rozdíl od trhů, jako je OpenBazzar, kde uživatelé musí nechat své počítače otevřené, aby udrželi seznamy v pořádku, Blockmarket zaručuje 100% provozuschopnost.
 9. Integrovaná burza: uživatelsky příjemná výměna 32 kryptoměn s burzami v peněžence Changelly a Flypme.

Klíčové technické vlastnosti

Podle jeho bílý papír, Syscoin je „kryptoměna založená na blockchainu bez povolení se sadou chytrých kontraktů… postavená na skriptovacím systému bitcoinů pomocí standardních OP-skriptů OP-kódů“.

syscoin whitepaper

Syscoin zahrnuje:

 • Vytvrzené inteligentní kontrakty (které kontrastují s inteligentními kontrakty Ethereum Turing) si zachovávají zpětnou kompatibilitu s bitcoinovým protokolem.
 • Hornické pobídky: „Blokujte dotace prostřednictvím odměn a transakčních poplatků“ s metrikou inflace pro blokové odměny.
 • Důkaz práce SHA-256 lze sloučit. Když se přidá, tato schopnost rozrostla síť Syscoin stokrát za méně než 12 hodin.
 • Hlavní uzly budou spuštěny v prvním čtvrtletí roku 2018 a usnadní 300 000 TPS a umožní 0 potvrzení
 • Testovaná a funkční síť Lightening na hlavní síťové síti Syscoin v příštím aktualizovaném vydání, které uvolní cestu pro mikroplatby
 • Prořezávání: rozdělení transakcí se službami Syscoin „na dva výstupy, přičemž první výstup nepodléhá prořezávání a druhý je prořezáván po vypršení platnosti“
 • Kryptograficky zabezpečte podpisy pro vlastníky aliasů a zajistěte tak zabezpečení v síti

transakce zvlnění víz a syscoinu za sekundu

Syscoin tým a partnerství

Syscoin je veden týmem vývojářů a byl vytvořen jeho současným hlavním vývojářem Sebastianem Schepisem. Podle Důkaz vývojáře, web, který ověřuje, hodnotí a hodnotí vývojářské týmy, získal Syscoin v roce 2014 5 hvězdiček.

syscoin recenze

Blockchain Foundry udržuje Syscoin jako svůj vlajkový produkt s posláním „narušit trhy využitím potenciálu blockchainové technologie“. V březnu 2017 společnost Blockchain Foundry uzavřela partnerství s ekosystémem Microsoft Azure a je jedním ze zakládajících členů nadace Digital Identity Foundation (DIF). Mezi další zakládající členy DIF patří například korporátní giganty jako Microsoft, Accenture, ConsenSys a další.

Nabídka a těžba mincí SYS

Syscoin má maximální zásobu 888 000 000 SYS a má aktuální cirkulující zásobu 531 095 020 SYS. Můžete to vytěžit, ale tým doporučuje neťažit z CPU, protože hash je příliš vysoký. Pokud však máte zájem o těžbu mince, postupujte podle pokynů na oficiálních stránkách Stránka FAQ.

Historie obchodování SYS

Stejně jako mnoho dalších raných blockchainových projektů, ani Syscoin donedávna nezaznamenal výrazný růst. V době psaní tohoto článku se Syscoin pohyboval kolem 0,70 USD, což je více než trojnásobný nárůst za poslední tři měsíce.

baseUrl = “https://widgets.cryptocompare.com/”;

var scripts = document.getElementsByTagName („skript“);

var embedder = skripty [scripts.length – 1];

(funkce () {

var appName = encodeURIComponent (window.location.hostname);

if (appName == ””) {appName = ”local”;}

var s = document.createElement („skript“);

s.type = “text / javascript”;

s.async = true;

var theUrl = baseUrl + ‘serve / v3 / coin / chart? fsym = SYS&tsyms = USD, EUR, CNY, GBP ‘;

s.src = theUrl + (theUrl.indexOf („?“) >= 0? “&”:“? ”) +“ App = ”+ appName;

embedder.parentNode.appendChild (s);

}) ();

S blížícím se vydáním decentralizovaného webového trhu a s tím, jak si produkty Syscoin rozšiřují svoji uživatelskou základnu, by mělo používání SYS růst, což by mohlo vést ke zvýšení ceny. Stejně jako u všech kryptoměn by tento růst mohly bránit další faktory, jako je FUD a celkový trend na trhu..

Kde si můžete koupit SYS?

Syscoin je k dispozici na populárních burzách jako Poloniex a Bittrex. Noví uživatelé si mohou koupit BTC nebo ETH coiny na Bitstamp nebo Coinbase a poté je uložit do svých příslušných peněženek na Poloniex nebo Bittrex. Po uložení můžete tyto mince vyměnit za Syscoin.

Kde můžete uložit SYS?

Peněženky pro Mac nebo Windows si můžete stáhnout ze Syscoinu webová stránka nebo si stáhněte telefon pomocí telefonu Coinomi mobilní peněženka. Ponechání kryptoměn na burzách se nedoporučuje kvůli riziku hackerství, ale máte možnost nechat své mince na burzách, pokud si to přejí.

Závěr

Blockchain společnosti Syscoin přináší vyšší rychlosti a nižší transakční poplatky než jeho předchůdce, bitcoin. Může podporovat 750 tps a s nadcházejícím vydáním masternode bude podporovat více než 300 000 tps. Prozatím je to jedna z nejlevnějších kryptoměn, pokud jde o transakční poplatky (za transakčními kryptoměnami s nulovým poplatkem NEO a NANO), dokonce levnější než Ripple.

Jak je uvedeno v jejich Střední blog, „Naše plány rozvoje na rok 2018 zahrnují přidání decentralizovaných databází a úložiště souborů, zvýšení rychlosti transakcí k funkcím POS / Visa / Mastercard, přidání skutečných schopností chytrého kontraktu Turing-complete pro neomezenou obchodní logiku, postranní řetězce, aplikační vrstvy a naši vrstvu identity.“ Zatímco tým zřídka zveřejňuje příspěvky na sociálních médiích, zdá se, že vždy doručují to, co říkají, že budou.

Jak již bylo řečeno, za projektem Syscoin stojí silný tým, který neustále vylepšuje svůj protokol. Rovněž je v tomto odvětví od roku 2014, relativně dlouhý pro blockchainové společnosti a má plně funkční produkt. S vydáním webové verze to může být další krok k přijetí kryptoměny.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me