Vítejte v KuCoin, nejdivočejší konkurenci společnosti Binance

KuCoin je mezinárodní burza kryptoměn se sídlem v Hongkongu, která v současné době podporuje obchodování s 210 digitálními aktivy. U společnosti KuCoin je jedinečné to, že sdílí 50% svých celkových výnosů z poplatků za obchodování s uživateli, kteří drží svůj token založený na burze. Podobným způsobem jako Binance nabízí KuCoin relativně nízké poplatky za obchodování a pobídky pro držení (nebo obchodování) své nativní kryptoměny.

V roce 2011 začali zakladatelé zkoumat blockchainovou technologii a v roce 2013 pokračovali v budování technické architektury pro KuCoin. O 4 roky později byla burza zahájena s konečným cílem „stát se jednou z 10 nejžhavějších výměnných platforem na světě“ do roku 2019.

I se svým relativně nedávným spuštěním koncem roku 2017 se již společnost KuCoin dokázala vypracovat z temné burzy na 19. největší podle objemu obchodování. Mnoho lidí v krypto komunitě je optimistických ohledně růstu KuCoinu, například aktivní člen komunity „Crowd Conscious“, který 5. ledna napsal, „Pouhé 3 měsíce od jejich expedice dosáhl KuCoin neuvěřitelných 300 000 registrací uživatelů – což je číslo růstu, které uslyšíme pouze od Binance Exchange, která za 6 měsíců dosáhla více než 3 000 000.“

Co jsou akcie KuCoin (KCS)?

Akcie KuCoin (KCS) jsou nativní měnou burzovní platformy KuCoin, která umožňuje držitelům těžit z úspěchu burzy. Společnost KuCoin zohledňuje množství uživatelů KCS, které drží při distribuci různých mincí. Čím více KCS držíte, tím více dividend získáte.

Co když držíte 1 minci, získáte každý den více než 200 různých mincí?

Tento výplatní systém umožňuje uživatelům přijímat pasivní příjem pouhým podržením. Přestože společnost v současnosti sdílí 50% výnosů z poplatků za obchodování s uživateli, je důležité si uvědomit, že procento vyplácené držitelům KCS z těchto poplatků za obchodování je v budoucnu nastaveno na snížení.

Výplata každý den zadává zůstatky uživatelů v 0:00 (UTC + 8), a to poté, co účetní tým vyhodnotí obchodní poplatky od každého obchodního páru na platformě. Proto je možné, že když se ráno probudíte a podíváte se na svůj celkový zůstatek na burze KuCoin, můžete si všimnout, že držíte trochu více bitcoinů, nano, dragonchainů a pár dalších stovek žetonů, které můžete předtím neměli.

Klíčové vlastnosti akcií KuCoin / KuCoin

 • Motivační bonus: Držitelé KCS dostávají denní dividendy z kryptoměny
 • Uživatelsky přívětivý formát výměny
 • Nízká struktura poplatků: Stejný nízký obchodní poplatek 0,1% jako Binance (Bittrex účtuje 0,25%), obchodní sleva pro držitele KCS a nízké poplatky za výběr
 • Zákaznický servis 24/7: Zahrnuje webové stránky, horkou linku, e-mail a další
 • Výhradní práva držitelů KCS: Uživatelé KCS s vyšším hodnocením obdrží individuální poradenské služby pro investiční strategie a urychlený zákaznický servis
 • KCS je token ERC20
 • Četné obchodní páry: BTC, ETH, NEO, USDT, KCS, BCH
 • Zabezpečení na burze: Systém zabezpečení na vysoké úrovni ochrany osobních údajů, majetku a provozu na základě bankovních standardů. Tým dokonce bere v úvahu katastrofy tím, že má tři centra a dvě místa
 • Budoucí decentralizovaná výměna
 • Vysoce výkonný motor pro škálovatelnost: Tato technologie umožňuje stokrát až tisíckrát nadřazenost z hlediska efektivity ve srovnání s běžnými průmyslovými standardy, což vede k žádným zpožděním nebo zpožděním

Jak fungují akcie KuCoin?

Dokument o projektu poskytuje skvělé vysvětlení distribuce akcií KuCoin. Jak již bylo uvedeno výše, metody distribuce zohledňují množství KCS v peněženkách uživatelů. Níže je uveden příklad použitý v dokumentech používajících obchodní pár ETH-BTC, pokud uživatel drží částku 10 000 KCS.

příklad dividendy kucoinu

Nahoře si všimnete projekcí výdělků pro držitele 10 000 KCS (přibližně 80 000 USD při současné hodnotě kolem 8 USD). Výdělky jsou následující:

 • Denně: 0,00015 BTC & 0,0238 ETH
 • Týdenně: 0,0105 BTC & 0,16666 ETH
 • Měsíčně: 0,045 BTC & 0,714 ETH
 • Ročně: 0,5475 BTC a 8,687 ETH

Mějte na paměti, že se jedná pouze o jeden obchodní pár z více než 200 obchodních párů na burze, přičemž všechny inkasují poplatky za obchodování, které budou distribuovány na účty uživatelů na základě vzorce zobrazeného na zobrazeném obrázku. Uživatel, který je držitelem KCS, bude proto dostávat duální kryptoměny z poplatků za další obchodní páry (např. LTC / NEO).

Za každých 1000 KCS, které držíte, získáte 1% sleva z obchodního poplatku s maximální částkou omezenou na 30%. Například pokud držíte 20000 KCS, získáte slevu 20%, ale držením 50000 KCS získáte maximum s 30% slevou.

graf obchodování párů kucoinů

Uživatelská zkušenost společnosti KuCoin & Rozhraní

Společnost KuCoin odvedla skvělou práci při vytváření uživatelsky přívětivého rozhraní, aniž by obětovala grafy, grafy a další informace, které byste mohli chtít činit informovaná investiční rozhodnutí.

rozhraní kucoinu

Burza je překladatelná do 11 populárních jazyků včetně angličtiny, portugalštiny, holandštiny, mandarínštiny, japonštiny, němčiny a španělštiny. Obchodování je také snadné a vyžaduje pouze několik kliknutí poté, co přejdete na kartu trhy umístěnou v horní části obrazovky.

V případě, že potřebujete další pomoc při navigaci na burze, v pravé dolní části obrazovky se zobrazí bublina podpory. Nakonec kliknutím na určitý pár (např.KCS / ETH) vás KuCoin přesměruje na podrobnější pohled na tento pár, jak je vidět níže.

tmavé rozhraní kucoinu

O týmu

Jak je uvedeno na jejich oficiální webové stránky který uvádí 12 hlavních členů, „Kucoin si klade za cíl poskytovat uživatelům transakce s digitálními aktivy a směnárenské služby, které jsou ještě bezpečnější a pohodlnější, integrovat prémiová aktiva po celém světě a vybudovat nejmodernější transakční platformu“.

CEO a zakladatel, Michael Gam, je bývalý technický expert v Ant Financial, přidružené společnosti čínské skupiny Alibaba. Byl také senior partnerem u internetových gigantů jako MikeCRM a KF5.COM.

COO, Eric Don, je označován jako „vedoucí internetový výzkumník, systémový architekt a hvězda internetového průmyslu“. Rovněž se uvádí, že je CTO a senior partner IT společností včetně YOULIN.COM, KITEME a REINOT. Není však jasné, zda tyto weby skutečně existují, protože se nezobrazovaly ve vyhledávání Google ani při zadávání domén webových stránek. Podle jeho LinkedIn, v současné době pracuje jako CTO ve společnosti Youlin Network Technologies, přesto zde není žádná zmínka o KITEME nebo REINOT.

tým kucoinů

KuCoin sdílí zásoby mincí a udržitelnost

https://files.coinmarketcap.com/static/widget/currency.js

Podle CoinMarketCap, existuje celková dodávka něco málo přes 180 000 000 KCS s cirkulující dodávkou něco přes 90 000 000 KCS. Zatímco celková částka emise KCS byla původně 200 milionů, tým KuCoin se rozhodl projít programem „zpětného odkupu“, který každé čtvrtletí využívá alespoň 10% čistého zisku na zpětný odkup KCS a jejich likvidaci, dokud zbývá jen 100 milionů KCS.

tokenový graf kucoinů

Tyto tři fáze distribuovaly 35% KCS zakladatelům, 15% průmyslovým hvězdám a andělským investorům a 50% všem uživatelům. Podle whitepaperu 70 milionů KCS vydaných zakladatelům „podléhá čtyřletému období blokování od 2. září 2017 do 2. září 2021. Zakladatelé mají zakázáno jakkoli přidělit nebo prodat své podíly KCS dříve 2. září 2018. “ 30 milionů KCS pro držitele průmyslových odvětví a andělské investory se ubírá podobným směrem, přesto se na ně vztahuje pouze dvouleté období blokování. KCS zakoupené během ICO proběhly na burze 2. září 2017, protože nepodléhaly blokování.

Historie obchodování s akciemi KuCoin

Dokument KCS uvádí, že se začal koncem roku 2017 obchodovat za zhruba 70 centů a do začátku ledna zůstal relativně stagnující. Kryptoměna dosáhla ATH přes 20 $ a poklesla o více než 50% na současnou úroveň obchodování kolem 8 $. Tento graf odráží celkovou volatilitu trhu s kryptoměnami a zdůrazňuje medvědí trh, který následoval v polovině ledna.

baseUrl = “https://widgets.cryptocompare.com/”;

var scripts = document.getElementsByTagName („skript“);

var embedder = skripty [scripts.length – 1];

(funkce () {

var appName = encodeURIComponent (window.location.hostname);

if (appName == ””) {appName = ”local”;}

var s = document.createElement („skript“);

s.type = “text / javascript”;

s.async = true;

var theUrl = baseUrl + ‘serve / v3 / coin / chart? fsym = KCS&tsyms = USD, EUR, CNY, GBP ‘;

s.src = theUrl + (theUrl.indexOf („?“) >= 0? “&”:“? ”) +“ App = ”+ appName;

embedder.parentNode.appendChild (s);

}) ();

Kde si můžete koupit akcie KuCoin?

KCS je možné zakoupit pouze u společností oficiální směnárna. Registrace je poměrně jednoduchá, ale k obchodování za KCS budete muset vložit počáteční kryptoměny do své peněženky na burze KuCoin, jako jsou BTC, ETH, NEO a / nebo BCH.

Kde můžete uložit akcie KuCoin?

KCS je token ERC20, což znamená, že jej můžete uložit do hardwarových peněženek, které podporují blockchain Ethereum, jako jsou Ledger Nano S a Trezor. Můžete jej také uložit na MyEtherWallet (MEW). Další peněženky najdete v našem průvodci, Nejlepší ethereové peněženky.

Závěr

Podle CoinMarketCap je OKEx v současné době největší burzou na světě s 24hodinovým objemem obchodování přes 2 miliardy USD. Zatímco KuCoin v porovnání s OKEx bledne s objemem obchodování kolem 128 milionů USD, může pokračovat v masivním čerpání nových uživatelů a pohybovat se v top 10 spotu. Tím by se to přiblížilo 3. pozici Binance (1,7 miliardy USD), která by překonala současný 10-bodový HitBTC (475 milionů USD).

Vzhledem k dramatickému nárůstu zájmu o kryptoměny po celém světě a skutečnosti, že burzy zavírají své brány novým uživatelským účtům kvůli nedostatečné škálovatelnosti, by nebylo nerozumné sledovat úspěch této burzy a její nativní kryptoměny, KCS.

Další informace a aktualizace projektu získáte kliknutím na níže uvedené odkazy.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me