Coin Dance je komunitní platforma nabízející statistiky a služby pro bitcoiny a bitcoinové hotovosti. Spolu s dalšími významnými stránkami, jako je Bitfire, je nová vlna stránek náročnými modely, a to ani striktně v oblasti kryptoměny. Zdá se, že decentralizace nešetří žádnou oblastí podnikání, dokonce ani statistikami.

Co je to Coin Dance?

Platforma sleduje nejrůznější metriky týkající se bitcoinů, od těžby bloků po statistiku objemu a dokonce po celém světě. Mince tanec význam ve skutečnosti pochází ze slova náhoda. Stejně jako u mnoha dalších zajímavých internetových memů se tato slova stala populární poté, co chytré telefony začaly automaticky opravovat překlepy uživatelů.

Široký výběr statistik a služeb na portálu Coin Dance

Široký výběr statistik a služeb na portálu Coin Dance

Vize

Coin Dance chce otevřít statistický prostor svobodným poskytováním přístupu k informacím, zejména pokud jde o bitcoiny. Tým věří, jak se bitcoin vyvíjí, protože protokol by měl být na komunitě. Kromě toho by měl mít každý právo přispívat ke sdílení informací bez ohledu na jeho technické zázemí, sociální postavení nebo počet bitcoinů, které mají v paměti.

Strategie

Co dělá bitcoin výjimečným, je jeho poměrně transparentní povaha. Díky maximalizaci sdílení dat získává Coin Dance komunitu, aby se navzájem zapojila a učinila klíčová rozhodnutí na základě tohoto sdíleného datového modelu. Podle Coin Dance,

Naše poslání je jednoduché: posílit komunitu a rozšířit ekosystém.

Služby

Objemové grafy

Coin Dance poskytuje objemové mapování primárně pro peer-to-peer tržiště. Členové komunity aktualizují grafy každý týden, takže užitečné obchodní informace se pohybují společně s trhy. Mezi tržiště typu peer-to-peer patří Bisq, LocalBitcoins a Paxful.

Vývojáři nedávno aktualizovali platformu a přidali údaje o obchodování v několika různých měnách po celém světě. Tato aktualizace ušetří spoustu času mnoha uživatelům mimo USA, kteří často musí nejprve převést na svou místní měnu.

Vanity Service

Platforma také nabízí službu pojmenování marností pro ty, kteří chtějí přidat trochu lup do své bitcoinové adresy. Bitcoinovou peněženku si můžete přizpůsobit namísto použití hexadecimálního nebo QR kódu, který je dodáván se standardní adresou. Nastavení vlastní osobní peněženky není tak obtížné a je užitečné Odkaz na tutoriál Steemit abyste mohli začít.

Politika & Názor

Sekce politiky sleduje průběh rozhodování o největší kryptoměně na světě vládami po celém světě. V době psaní tohoto článku se však nehlasovalo o žádných návrzích bitcoinů, ale očekávejte, že se to změní, jak se bude kryptoměna stále vyvíjet. Tato politická mapa poskytuje užitečný přehled o tom, jak se bitcoinu daří na globální scéně, a umožňuje uživatelům sledovat změny.

Tato část nejen uvádí, kde jsou bitcoiny omezeny, ale také způsob jejich klasifikace. Například v Indii je bitcoin v současné době považován za majetek, ale v Číně je uznáván jako komodita.

Coin Dance: Jak se daří bitcoinům na světové politické scéně

Jak se bitcoinům daří na světové politické scéně

Statistika

Oblast statistik je bezpochyby místem, kam obchodníci, kodéři a auditoři bitcoinů přicházejí ověřovat všechny věcné skutečnosti týkající se bitcoinu. Svoje typické cenové statistiky najdete na Coin Dance.

Je však zajímavější procházet dostupná data blockchainu, která na jiných obchodních webech obvykle nenajdete. Prohlédněte si podrobnosti o velikostech bloků, vytěžených blocích, vyhledávání bitcoinů Google, demografických údajích komunity a dalších. Na konci stránky můžete také najít kryptoměnu založenou na tržní kapitalizaci, podobně jako CoinMarketCap..

Souhrn uzlů bitcoinů

Pro ty techničtější z nás je zde souhrn bitcoinových uzlů. To je přeplněné informace o odhadovaných 10 000 uzlech po celém světě, které provozují síť bitcoinů. Tato část dokonce sleduje aktualizace uzlů, aby se vypořádaly s nedávnými zranitelnost inflace který byl spatřen v síti.

Prohlédněte si náš článek o bitcoinových úplných uzlech, abyste lépe porozuměli uzlům a tomu, jak si jeden uzel nastavit.

Bloky

Sekce bloků pomáhá divákům ověřit nejnovější vytěžené bloky a získat lepší celkový obraz o stavu těžby v síti. Centralizace těžby se v poslední době stala více problémem. Z tohoto důvodu používají různí členové bitcoinové komunity statistiky fondů ke sledování dominance společnosti Bitmain v této oblasti.

Zdroje

Sekce zdrojů má mnoho výhod pro začátečníky v kryptoměně a bitcoinech. Existuje několik dalších skvělých zdrojů, ale to by byl dobrý výchozí bod, pokud si nejste jisti, kde začít.

Poker

A konečně, v neposlední řadě, co by to bylo za kryptoměnu bez přidání nějaké čisté zábavy do mixu? Blockchain poker je již věcí a Coin Dance vám umožňuje skočit do hry bez nutnosti registrace. Přidejte do svého bankrollu několik satoshi zdarma a můžete začít pracovat.

Hrajte poker Texas Hold'em s bitcoiny zdarma na Coin Dance

Hrajte poker Texas Hold’em s bitcoiny zdarma na Coin Dance

Náročné zachycování velkých dat?

Big data je termín používaný k popisu nárůstu informací přicházejících s větší rozmanitostí a vyšší rychlostí. Tento jev stále roste, protože více lidí přichází online a vytváří si vlastní obsah.

Předpověď velkých dat

Zdroj: Statista

Společnosti jako Google a Facebook mohou poskytovat rozsáhlé bezplatné služby kvůli hodnotě, kterou získávají z údajů, které jim poskytujeme.

Tyto informace však nejsou veřejnosti k dispozici, což představuje dva problémy. Za prvé, vytváří problémy s ochranou soukromí. Zadruhé jej nemůže použít komunita, která jej poskytuje, pokud chce navrch budovat své vlastní služby s přidanou hodnotou.

Ukazuje se, že Coin Dance tento model přímo napadá. Demokratizací tohoto procesu a otevřením sdílení statistik pro veřejnost umožňují členům přímý podíl na rozvoji sítě. Je to samozřejmě začátek a my si budeme muset počkat ještě několik let, abychom zjistili, zda může tento přístup prospívat mezi zavedenými firmami, které brána firewall shromažďuje data.

Závěr

Komunitní modely mají obrovský potenciál pro růst. Ekonomika sdílení je v průmyslových podnicích, jako je Airbnb a Uber, spíše výrazem, protože tyto společnosti nesdílejí zachycenou hodnotu se svými uživateli. Je to všechno o přechodu do otevřeného světa, kde bude pravděpodobně nástrojem budoucnosti transparentnost a spolupráce.

Coin Dance poskytuje cennou statistickou službu členům bitcoinové komunity. Bude zajímavé sledovat, jak budou projekty postaveny na základě jejich služeb.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me