Coinbase a Blockchain nabízejí snadno použitelné a nastavují kryptoměnové peněženky a směňují digitální měny, ale což je ve skutečnosti lepší?

Oba vám umožňují provést nastavení během několika minut a začít používat kryptoměnu i prostřednictvím mobilních aplikací, ale výhrady jsou v tom, jak jsou tyto prostředky ukládány a prováděny. Tato příručka vám pomůže při rozhodování o tom, která peněženka je nejlepší pro vaše vlastní úložiště kryptoměny.

(Podívejte se na náš úplný seznam doporučených výměn kryptoměny)

Coinbase vs. Blockchain.info: klíčové informace

Podívejte se na graf pro porovnání rozdílů v Coinbase a Blockchain.info.

Robustní nástroje / zdroje nebo snadný nákup / prodej?

Oba Coinbase a Blockchain nabízejí skvělé peněženky. Klíčovými rozdíly mezi Blockchainem a Coinbase pro koncového uživatele jsou metody nákupu / prodeje nabízené jako služba poskytovatelem.

Coinbase je nejvhodnější pro snadné nastavení a nákup / prodej bitcoinů.

Blockchain však nabízí více zdrojů a nástrojů pro používání bitcoinů na trhu a usnadňuje pouze transakce prováděné v kryptoměně.

stránka trhu blockchain

Obě platformy nabízejí snadno použitelný web, aplikaci a peněženku. Řídicí panely jsou podobné a nabízejí informace o vašem účtu, měnové ceny a trendy. Po přihlášení si však všimnete rozdílů mezi platformami. Registrace obou služeb zabere jen pár minut. Tento proces vyžaduje ověření vašeho účtu pomocí e-mailu a telefonního čísla. U Coinbase navíc musíte přidat / ověřit finanční účty, abyste mohli začít nakupovat BTC, LTC nebo ETH za USD.

Coinbase vám usnadňuje nákup a prodej BTC, LTC nebo ETH pomocí vašeho bankovního účtu k nákupu a PayPal nebo bankovního účtu k prodeji. Toto je pravděpodobně nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak s velmi minimálními poplatky začít převádět dolary (USD) nebo jiný typ měny na kryptoměnu.

Coinbase Review of Platform

Uživatelské rozhraní pro Coinbase je velmi podobné Blockchainu, rozložené na panelech na webu a na navigačních obrazovkách aplikace a obě umožňují sledovat stav kryptoměn na burze. Coinbase zobrazuje informace o vašem portfoliu na palubní desce.

recenze peněženky coinbase

S Blockchainem můžete ve všech transakcích obchodovat pouze s kryptoměnou. Všimněte si na snímku obrazovky, že můžete „poslat“ nebo „požádat“ přímo níže, kde je uvedeno: „BUĎTE VLASTNÍ BANKOU“, což shrnuje ideologický rozdíl i v obou službách. Blockchain se vůbec nezabývá bankami. Kryptoměnu můžete posílat ostatním a můžete vytvořit odkaz, který ji přijme, ale neexistuje způsob, jak propojit účty vaší banky nebo jiného poskytovatele platebních služeb s nákupem / prodejem za USD tak, jak můžete na Coinbase.

Svým způsobem je systém odesílání a přijímání Blockchainu podobný z hlediska rozhraní a pracovního toku (nikoli skutečného zpracování) systému PayPal pro zasílání peněz ostatním prostřednictvím e-mailu nebo přijímání peněz s odkazem PayPal.me. Místo odeslání zůstatku skutečné hotovosti odkaz odkazuje na technologii účetní knihy blockchain, takže můžete odesílat nebo přijímat bitcoiny a etherea.

Jednou ze zajímavých funkcí řídicího panelu na Blockchainu je centrum zabezpečení, kde si můžete vymyslet různé způsoby, jak udržet svůj účet v maximální možné bezpečnosti.

Blockchain si klade za cíl poskytnout lidem a podnikům informace, nástroje, výzkum a zdroje že Coinbase ve skutečnosti nedělal prioritu. To je důvod, proč se Blockchain pomalu stal centrem pro nadšence v prostoru digitálních mincí.

blockchain dash

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora se zdá být bolavým místem pro Blockchain i Coinbase, i když si mnoho lidí online stěžuje jen málo na skutečné rozhraní platformy. Ve skutečnosti byla většina stížností na Coinbase a Blockchain výsledkem špatné odezvy zákaznických služeb, což je obvykle případ většiny burz. Někteří uživatelé uváděli, že od týmů podpory neslyšeli měsíce a byli kontaktováni pouze chatboty, kteří předávali automatizované zprávy.

Někteří uživatelé Coinbase dokonce zaregistrovali stížnosti u Lepší obchodní kancelář (BBB), ale Coinbase se stále podařilo získat hodnocení A +, aniž by byla akreditovanou společností BBB. Naše zkušenost však obecně spočívá v tom, že společnosti reagují prostřednictvím e-mailu během několika dní, ale reakce zákaznické podpory by určitě mohla využít zlepšení v tomto odvětví jako celku a tyto dvě platformy by určitě mohly vést, protože jsou v kryptoměně tak zviditelněny. společenství.

Obě společnosti Společenství důvěřuje

Názvy Blockchain a Coinbase jsou často odkazovány na nespočetných fórech a dalších zdrojích o bitcoinech a jiných digitálních měnách. Obě jsou populární platformy v komunitě kryptoměn a jsou určitě přístupnější pro nováčky. Oba jsou také v souladu s právními předpisy korporací se sídlem v USA a kladou bezpečnost na nejvyšší prioritu.

Bezpečný a spolehlivý

Při obchodování s digitálními finančními transakcemi je vždy nejdůležitějším tématem bezpečnost a zabezpečení. Vysoký profil hackerů a podvodů v tradičním finančním systému přivádí spotřebitele do nejvyšší pohotovosti. Začínající kryptoměny jako Coinbase a Blockchain si toho velmi dobře uvědomují a nadále investují miliony do zabezpečení svých sítí a minimalizace zranitelností.

Společnost Coinbase podnikla krok k zajištění transakcí prostřednictvím londýnské společnosti Lloyd’s, kromě maximálního pojištění FDIC ve výši 250 000 USD ve vaší peněžence. Uživatelé Blockchainu a Coinbase však byli v minulosti údajně hacknuti, někteří v důsledku phishingových schémat nebo jiných útoků, které po investování do kryptoměny zanechaly uživatelům vyprázdněné peněženky. Problém s těmito dvěma službami však není příliš rozšířený a uživatelé někdy dostávali peníze zpět od společností, jejichž vedoucí pracovníci byli v minulosti terčem hacků.

Společnosti se staly terčem sofistikovaných útoků, ale jejich příslušné vnitřní bezpečnostní systémy pomohly pohotově reagovat. To platilo v případě, kdy byl blockchainský registrátor cílen ve snaze získat přístup k informacím o uživateli. Blockchain vypnul službu na několik hodin, aby našel chybu zabezpečení a opravil ji.

Uživatelské účty Coinbase převzaly phishingové podvody zahrnující mobilní operátory, což je problém v celém odvětví. Celkově však bezpečnostní systémy společnosti Coinbase soupeří nebo překonávají mnoho z největších bank a finančních institucí s jejich zabezpečením strojového učení, které dokáže detekovat podezřelou aktivitu na účtech.

Poplatky

Coinbase a Blockchain účtují poplatky za jednotlivé transakce a jsou zcela minimální, ale Coinbase zůstává mezi nejvyššími. Pro uživatele Coinbase jsou poplatky kompromisem za úložiště klíčů, zabezpečení a další klíčové funkce a pohodlí platformy.

poplatky za coinbase

Výše uvedený graf ukazuje, jak fungují typické transakční poplatky Coinbase, se základní sazbou 4% na všechny transakce. Blockchain účtuje poplatky obdobným způsobem při odesílání a přijímání finančních prostředků, avšak poplatky se trochu liší. Blockchain nedávno představil dynamické poplatky, takže uživatelé platí vyšší poplatky, když je síťový provoz vyšší.

Dostupné kryptoměny

Coinbase:

Uživatelé Coinbase mohou nakupovat a prodávat kryptoměny Ethereum (ETH), LiteCoin (LTC) nebo Bitcoin (BTC).

Blockchain:

Uživatelé blockchainu mohou odesílat a / nebo přijímat kryptoměny ethereum (ETH) nebo bitcoin (BTC).

Coinbase vs Blockchain: Final Thoughts

Při používání obou služeb je jasné, že každá z nich má své vlastní výhody, v závislosti na vašem záměru použití. Můžete použít buď k získání BTC nebo ETH a pro pohodlí použít mobilní aplikaci. Pro začátečníky je však pravděpodobně snazší nastavit intuitivně Coinbase plošina. Pokud plánujete používat pouze transakce s kryptoměnou bez potřeby banky, Blockchain je vaše dokonalá peněženka.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me