Nedávno postavil Alon Goren WP krypto burza, WordPress plug-in, který umožňuje webům nabídnout svým uživatelům možnost výměny tokenů, aniž by museli web opouštět. Vzhledem k tomu, že modul plug-in využívá portfoliovou společnost Totle API, poskytuje uživatelům také nejlepší možné decentralizované směnné kurzy.

Teoreticky může jakýkoli web se systémem WordPress implementovat tento zásuvný modul do 30 minut a nabídnout svým uživatelům možnost obchodovat s digitálními aktivy, což je funkce, kterou společnosti jako Coinbase a Binance utratily stovky milionů za vybudování.

Plug-in WP Crypto Exchange =.

Toto spuštění je výjimečně pozoruhodné, když vezmeme v úvahu naprostou velikost komunity WordPress. WordPress je nejpopulárnější systém pro správu obsahu (CMS) 35% webových stránek na internetu to použijte. Abychom to uvedli v perspektivu, jeden z každých tří webů je vytvořen pomocí WordPress. Z webů vytvořených CMS 60% z nich používá WordPress. Web vytvořený WordPressem měsíčně navštíví zhruba 400 milionů lidí.

Alon Goren, spolu s Josef Holm, založil Goren Holm v roce 2018, fintech venture studio, které se primárně zaměřuje na inkubaci a zrychlení startupů v rané fázi blockchainu. Spolu s investicí od miliardáře rizikového kapitalisty Tima Drapera byl fond v roce 2019 rebrandován jako Draper Goren Holm a od té doby rozšířil svoji činnost v oblasti blockchainových investic.

Draper Goren Holm investoval do společností, jako jsou:

  • Totle, decentralizovaný burzovní agregátor s API, které umožňuje uživatelům získat nejlepší možné sazby decentralizovaného obchodování.
  • Vertalo, společnost, která pomáhá tokenizovat tabulky stropů společnosti a další aktiva.
  • DeFi peněžní trh, společnost nabízející úročené účty pro kryptoměnové vklady.

Dnes jsme si povídali s Alonem Gorenem o odvětví kryptoměn, jeho blockchain venture studiu Draper Goren Holm.

Můžete nám dát dvouminutovou upoutávku svého života? Jak jste se nakonec dostali do prostoru kryptoměny?

Od dětství jsem technický pracovník. Na vysoké škole jsem pracoval jako pokladník v několika bankách, poté jsem v jedné z nich získal technickou práci, ale rychle jsem dostal nabídku práce na plný úvazek od MySpace, tak jsem to vzal a dokončil školu v noci.

Zatímco jsem tam (a pracoval později na IMDb / Amazon), jeden z mých přátel a já z MySpace jsme se rozhodli vyzkoušet a využívat technologii sociálních médií, abychom pomohli lidem získat peníze na internetu. Bylo to crowdfunding, než toto slovo existovalo. Postupem času tento průmysl rostl a z větší části byl nasáván do krypto prostoru.

Zatímco jsem byl v té společnosti, experimentovali jsme s krypto a těžbou, abychom zjistili, zda to bude fungovat pro mikrotransakce, ale na primetime to bylo příliš brzy. Jedním z našich prvních partnerů byl také Boostfunder, crowdfundingová platforma, kterou vytvořil Adam Draper a která se nakonec stala BoostVC. Začal all-in na krypto real brzy, a tak se musel hodně naučit ze sledování, účasti na jejich demo dnech a setkání s mnoha jejich společnostmi.

Před několika lety jsem se zapojil do prostoru, když jsem se připojil k jednomu z mých předchozích investorů, abych založil krypto fond a rebrandoval naši crowdfundingovou konferenci na Crypto Invest Summit (nyní LA Blockchain Summit). Od té doby jsem tento fond opustil a začal jsem Goren Holm Ventures, které jsme minulý rok rebrandovali na Draper Goren Holm, když se Tim Draper stal naším partnerem.

Jak vznikl Draper Goren Holm? Můžete nám něco říct o firmě?

Draper Goren Holm se dříve jmenoval Goren Holm Ventures. V zásadě to bylo portfolio počátečních blockchainových startupů, které jsme s Josefem Holmem nashromáždili buď poradenstvím, nebo investováním do společností. V té době jsme neměli žádné vnější investory.

Začátkem loňského roku jsme si uvědomili, že to, co jsme postavili, bylo nesmírně cenné a fungovalo to opravdu dobře, takže jsem se rozhodl to zvětšit získáním peněz a rozšířením týmu a příležitostí. Během tohoto procesu byl Tim Draper naším druhým investorem a vzal celý zbytek kola financování. Součástí této dohody bylo, že bychom rebrandovali a stali se rovnocennými partnery. Nyní škálování! Investujeme a rozšiřujeme pre-seed blockchainové startupy a produkujeme epické blockchain / krypto události.

Alon Goren, Tim Draper, Josef Holm

Pro někoho, kdo se chce zapojit, ať už jako investor nebo jako podnikatel, jak byste definovali příležitost v prostoru kryptoměny?

Příležitosti jsou bohaté, chaotické a úžasné. Každý by se měl účastnit, ale každý by si měl udělat čas, aby pochopil prostor. V rozvíjejících se a nafoukaných průmyslových odvětvích existuje mnoho rád, podvodníků a špatných obchodů.

Nechoďte all-in, dokud se v tom nebudete moci orientovat. Spřátelejte se s komunitou. Potkáte nejchytřejší lidi na světě a hodně se naučíte.

Pomůžete přiblížit čtenářům na Totle? Proč jste se rozhodli pracovat s API společnosti Totle?

Totle je jednou z našich prvních portfoliových společností. Zamiloval jsem se do nich, když jsem poprvé viděl jejich produkt. Bylo to poprvé, co jsem při decentralizované výměně nepocítil strach.

Vytvořili způsob, jak směrovat DEX obchody tam, kde na tomto obchodu získáte nejlepší ceny, a vytvořili API, které technikům usnadňuje integraci tohoto nástroje do jejich produktů. Chtěl jsem, aby to bylo pro netechniky tak jednoduché, a tak jsem se rozhodl jej použít k vytvoření pluginu WordPress Cryptocurrency Exchange.

Můžete se dotknout svých zkušeností s Totle?

Myslím, že jsem na to většinou odpověděl výše, ale jejich produkt je skvělý. Pokud přejdete přímo na Totle.exchange, uvidíte podrobnosti o tom, jak směrovat obchody, aby vám přinesly nejlepší ceny. Podle mého názoru je to nejlepší místo pro obchodování s krypto. Miluji Uniswap, Kyber a všechny ostatní úžasné DEXy, ale to, co je opravdu epické, je možnost vyměnit nejlepší ceny napříč všemi na jednom místě.

Také se mi líbí funkce PAY jejich API. Přijměte ŽÁDNÝ žeton ERC20 na svém produktu a nechte si ho ukázat v peněžence jako žeton podle vašeho výběru. Super jednoduché, čisté a jak by měla vypadat budoucnost peněz.

Můžete nás projít procesem zahájení vaší vlastní výměny od nuly pomocí pluginu? Jak modul plug-in funguje?

Bylo to vlastně jednodušší, než jsem si myslel, že bude. V podstatě jsem se musel znovu naučit některé základy PHP a bylo to jen o několik úrovní těžší než vyjmutí a vložení kódu Totle, ale usnadnit to mnoho, mnoho kroků průměrnému tvůrci obsahu, který není technický.

Nechal jsem to postavit za den nebo dva, ale bylo pro mě důležité, abych to prošel schvalovacím procesem WordPress.org, aby byl v oficiálním adresáři pluginu pro snadnou aktualizaci a maximální expozici lidem mimo naši bublinu DeFi. V té době jsem to dále upravil, abych umožnil komukoli vybírat své vlastní poplatky a optimalizoval to.

Funguje to šíleně jednoduše. Nainstalujete si jej (jen pár kliknutí, protože je v adresáři) a poté napíšete [wpdex] kdekoli na vašem webu a máte výměnu! Vytvořil jsem návody na wpcryptoexchange.com naučit lidi, jak si přizpůsobit plugin a vybírat poplatky, pokud si chtějí udělat představu.

Má použití zásuvného modulu stejné závazky jako spuštění skutečné výměny?

Ne … ve skutečnosti v tomto smyslu nemáte svou vlastní burzu … není vazební a směruje obchody na nejlepší existující decentralizované burzy. Tak by to mělo být.

Přivedete zákazníka, stávající burzy fungují, dostanete poplatek (pokud chcete) a uživatel nikdy neopustí váš web a nikdy nikde nevloží své kryptoměny. Totle je také chráněno Quantstampem, takže máte jistou ochranu před chybami atd …

Vytváří plug-in nějaké další odpovědnosti za weby, které jej používají?

Ne, ale myslím si, že každý by měl být odpovědný za vzdělávání veřejnosti a za opatrnost.

Jak holdingová společnost modulu plug-in plánuje jej zpeněžit?

Ne … pro toto neexistuje holdingová společnost. Má otevřený zdroj a kdokoli, kdo ho chce rozšířit nebo vylepšit, může oslovit a pomoci mi v tom. &# 128578;

Díky, Alone!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me