Blockchain přichází na hudební festival ve vašem okolí

Justin BlauJustin Blau (3LAU) je nahrávající DJ a producent z Las Vegas v Nevadě. Od skromných začátků, které se účastnily bratrských večírků na vysoké škole, rychle začal ovládat tisíce diváků na nejvýznamnějších pódiích elektronické taneční hudby. Justin, původně známý pro produkci mashupů, od té doby znovuobjevil svůj styl, aby inovoval při sloučení žánrů, což vyústilo ve skutečně jedinečný zvuk, který se naplno projeví u jeho nejnovějšího alba Ultraviolet. Nyní inovuje na něčem větším než na sobě: na hudebním festivalu.

Justin staví hnutí na integraci technologie blockchain do struktury zážitku z moderního hudebního festivalu pomocí „hudebního festivalu založeného na blockchainu“, našeho hudebního festivalu (OMF). V jednom z více špatných případů použití blockchainu si token OMF klade za cíl využít technologii blockchain k zajištění zcela bezproblémového a participativního festivalového zážitku pro účastníky, který spravedlivě kompenzuje umělce i tvůrce festivalu.

Richard Malone z Coin Central nedávno hovořil s Justinem o jeho vstupu do hudby a blockchainu a o tom, jak mohou dva pracovat synergicky. Jelikož se oba průmyslová odvětví značně překrývají mezi příznivci a ideologiemi, vedlo to k docela zajímavé diskusi.

Poznámka redakce: Název tohoto článku byl upraven z „DJ 3LAU o budování vůbec prvního hudebního festivalu využívajícího blockchain na světě“

Rozhovor

Justine, jsi známý jako DJ, který odmítl Wall Street. Také jste byli na akademickém stipendiu na univerzitě ve Washingtonu v St. Louis. Vykazovali jste již známky úspěchu, když jste se této cesty vzdali, nebo byla hudba vášní, která by vás pohltila, kdyby jste ji nešli? Jak těžké bylo rozhodnutí?

Upřímně si myslím, že je to trochu obojí. Vždy jsem plánoval pracovat ve financích, protože to byla moje vášeň. Později v životě jsem plánoval, že si udělám čas na hudbu jako koníček pro zábavu, možná ve svých třicátých letech, kdy už jsem měl rodinu.

Nechtěl jsem o tom přemýšlet, protože jsem si nikdy nemyslel, že je realistické udělat kariéru z mé tvůrčí vášně. Nebyl jsem si jistý, ale přirozeně, protože internet hrál velkou roli v explozi všech druhů hudby, měl jsem velké štěstí a některé mé směsi a mashupy se na YouTube šířily.

V té době jsem byl junior na vysoké škole a najednou po mně bylo hodně poptávky od dalších bratrstev a spolků v jiných univerzitních kampusech, abych přišel hrát. V té době pro mě byly značné peníze a každý víkend jsem začal opouštět školu, abych mohl hrát na jiných univerzitách. Nastal okamžik, kdy jsem byl rád: „Je to realistické dělat na plný úvazek vzhledem k finančnímu stavu, ve kterém jsem byl se všemi těmito show?“

Jediným způsobem, jak jsem se chystal růst, je, kdybych se mohl plně soustředit na svou kariéru a nebát se svých neúspěšných známek. Když jsem začal každý víkend opouštět školu a cestovat, bylo téměř nemožné udržet si známky. Buď jsem dokončil školu napůl zadkem, nebo jsem obětoval příležitost věnovat se své tvůrčí kariéře, a to už možná nikdy nepřijde.

Vlastně jsem měl profesora, který přesvědčil rodiče, aby mi to dovolili. Měla jsem plná stipendia, takže nebylo tak těžké je přesvědčit, protože neplatili za školu. Nakonec řekli ano. Když jsem se rozhodl, bylo tam trochu peněz, ale nebylo to zaručeno. Myslím, že jsem věděl, že musím riskovat, a tak jsem to udělal.

Jak byste se popsal jako DJ a umělec?

Začal jsem svou kariéru výrobou mashupů a velmi mainstreamových stylů, abych prolomil spoustu hluku. Zpočátku to fungovalo, takže jsem v první polovině své kariéry strávil spoustu času tvorbou mainstreamové hudby. Ve druhé polovině své kariéry jsem si dal více času na výrobu temnějšího druhu elektronické hudby. Chtěl jsem se stát průkopníkem tohoto žánru nostalgických 80. let míseného s moderní produkcí. Moje nedávné album, které právě vyšlo, Ultraviolet, s tímto albem, mým cílem bylo spojit mou oblíbenou dětskou hudbu s mým jedinečným produkčním stylem. Připadá mi to jako z 80. let, ale aktualizovanější.

3lau Your Mind 2013

3lau Your Mind 2013

A jak jste se poprvé dostali k blockchainu a kryptoměně?

To je můj oblíbený příběh. Byl rok 2013 a já jsem hrál na mém nynějším partnerovi, Adam Lynn’s, hudebním festivalu v Mexiku. Byl jsem pár dní v Puerto Vallarta a dvojčata Winklevoss sestoupili na festival, aby si ten zážitek užili. Adam mě seznámil s Winklevossovými.

Rychle jsme se stali přáteli a později jsem byl v LA během Grammy Week a mluvili jsme. Cameron má opravdu rád elektronickou hudbu a říkal si: „No, proč nepřijdeš zůstat u nás během Grammy Week v LA?“ Samozřejmě to nehodlám odmítnout.

Když jsem tam zůstal, pracovali na projektech Gemini. To byla moje první expozice něčemu souvisejícímu s krypto. To bylo v roce 2014 a v té době jsem koupil nějaké BTC, nic moc šíleného.

V loňském roce, v polovině roku kolem května, se očividně všechno začalo zahřívat a já jsem říkal: „Sakra, odkud se to vzalo?“ Tehdy jsem vzal do vesmíru opravdu velkého nosa a zjistil jsem, že zůstávám vzhůru pozdě v noci a dělám nějaké oběti na jiných projektech, na kterých jsem pracoval, abych se o tom dozvěděl.

Abychom pochopili prostor, pochopili technologii a zkusili přemýšlet o tom: „Jak bych se sem mohl zapojit? Jak mohu použít tuto revoluční technologii v odvětví, které mě nadchlo a do kterého jsem také zapojen? “ Tehdy se uskutečnil nápad OMF.

Evangelium blockchainu vám bylo dáno nejen před mnoha lety, ale také dvěma legendami ve vesmíru: dvojčaty Winklevossovými. Jsem si jist, že investice BTC v roce 2014 pro vás fungovala docela dobře.

Bylo, bylo to skvělé, ale myslím, že mě více vzrušilo, že investice BTC se změnila v spoustu altcoinů, které si pak ve druhé polovině loňského roku vedly ještě lépe. Měl jsem štěstí na osobní úrovni, že jsem ze všeho sundal polovinu. I když jsme teď všichni trochu rozdrcení, jsem určitě stále pozitivní a šťastný z toho.

V době, kdy jsem poprvé investoval, jsem toho moc nevěděl. Nechápal jsem technologii, ale v tom, co dělám jako producent, se hodně překrývá. Producenti a technici mají velmi podobný životní styl. Všichni sedíme před svými počítači a v podstatě celý den šukáme s vědou, ve většině laických frází.

Na našich laptopech se potýkáme s různými věcmi. To je to, co děláme všichni, a doufáme, že z toho něco vytvoříme, ať už jde o technologii, která pomůže lidem, nebo hudbu, pro kterou jsou lidé nadšení. V obou prostorech dochází k velkému překrývání.

Právě jsem zjistil, že se potápím a učím se, a přestože nemám počítačové znalosti, hodně mých kamarádů ano, a já jsem se od nich učil. Právě jsem se tak uchvátil tím, co se dělo mimo znaky dolaru. Jen jsem si pomyslel: „Páni, můžu tak rychle poslat tolik peněz v etherové transakci kdekoli na světě v sobotu.“

To je šílené. Něco, co se nestane.

To je to, o čem jsem přemýšlel: „Dobře, v hudbě je evidentní použití, ale co je realistické? Co je něco, co necítí, že je příliš mnoho slibovat? Co můžu dosáhnout za rozumnou dobu vzhledem k mým zkušenostem a mé síti? Jak se mohu stát mostem mezi existujícím zavedeným průmyslovým odvětvím a novým technologickým fenoménem? “ To je to, co inspirovalo myšlenku OMF.

3lau macklemore

3lau s Macklemoreem

Jaké jsou problémy spojené se současnou kulturou hudebních festivalů, které motivovaly vznik festivalu OMF?

To je moje oblíbená otázka, na kterou musím odpovědět, protože když uvažujete o hudbě jako o průmyslu, existují opravdu dvě strany. K dispozici je zaznamenaná digitální hudba a živá hudba.

Prostor digitální hudby se za posledních 20, 30 let tak neuvěřitelně změnil z iTunes na sdílení digitálních souborů, torrenty, najednou mohl každý ukrást veškerou hudbu, kterou chtěl. Bylo to pro ně přímé, kdyby věděli, jak, a tak všichni začali brát hudbu.

Rychle vpřed ke streamování, což průměrnému spotřebiteli usnadní členství v placení za členství, než aby ukradl veškerou hudbu. To vrátilo peníze zpět do rukou umělců a značek. Streamování ukázalo, jakými technologiemi se může digitální hudba vyvíjet. Spotřeba digitální hudby se kvůli streamování navždy změnila.

Živá hudba se od Woodstocku nezměnila. Není rozdíl v tom, co jste dělali a co děláte teď. Koupíte si lístek, jdete a pak to musíte příští rok udělat znovu. A je to.

Kromě zvukových systémů a výroby neexistuje žádné technologické nasazení ani vylepšení. Nikdo nezměnil způsob, jakým lidé konzumují hudební festivaly, stejně jako lidé změnili způsob, jakým lidé konzumují hudbu.

Nikdy jsem si nemyslel, že je něco špatně na tom, jak teď běží festivaly nutně, protože jsem ani nevěděl, jak to změnit, ale když jsem začal skákat dolů do králičí díry v blockchainu, začal jsem si uvědomovat, jak účinnější je tolik toho by mohlo být.

Kromě faktu, že dochází k šílené cenové inflaci, tedy nikdo nezachytává hodnotu na trhu s náhradními díly pro letenky. Vstupenky a samotné padělání je velkým problémem.

Veřejná účetní kniha řeší mnoho těchto problémů s jízdenkami. Můžete také motivovat fanoušky, aby sdíleli své zážitky a informace o festivalech, na které chtějí jít, stejně jako můžete sdílet seznam skladeb. Osoba, která získá tento seznam skladeb, poté získá hodnotu z vkusu původní osoby. Získávají hodnotu z výběru této osoby.

Stejným způsobem, pokud jdete do Coachelly, obvykle chcete jít s kamarádem a řeknete to kamarádovi, ale ve skutečnosti pomáháte festivalu v této zkušenosti, ale nedostáváte za to kompenzaci. Tato hodnota není zachycena stejným způsobem, jakým digitální hudba zachytila ​​mnoho různých hodnotových toků, které existují.

Byl jsem rád: „Sakra, blockchain nám může pomoci zachytit hodnotu tam, kde se právě teď nezachytává v celém festivalovém podnikání.“ Tehdy jsme začali přemýšlet o tom: „Dobře, jak to použijeme?“ Na tom jsme pracovali minulý rok.

Světelná show na Ultra Music Festivalu, Courtesy Beat Media

Ultra Music Festival, se svolením: Beat Media

Proč je technologie blockchain nebo distribuovaná kniha odpovědí na současné problémy v moderním festivalovém zážitku?

Kdykoli mi někdo řekne svůj „blockchainový nápad“, je to otázka, na kterou vždy rád odpovím nebo na kterou znám odpověď. “Proč je to relevantní?” Proč je blockchain odpovědí? “

Myslím, že existuje spousta způsobů, jak lze blockchain aplikovat na živou hudbu.

Číslo jedna a nejviditelnější a nejsilnější způsob je jízdenek. Padělané lístky jsou všude, poté, co jsou trhy s lístky obvykle předražené, a neexistuje způsob, jak zachytit hodnotu, když se něco vyprodá a najednou se lístky obchodují za dvojnásobnou, trojnásobnou cenu.

Výhody nemá nikdo, kdo na akci vytváří nebo vystupuje. Je to jen ztráta hodnoty kvůli neefektivní ceně.

Technologie distribuované účetní knihy pomáhá na straně padělání i distribuce vstupenek všeho, ale také nám pomáhá vytvářet síť, která více motivuje fanoušky.

To je druh druhé dimenze, do které se dostáváme, což umožňuje technologie inteligentních kontraktů. Pokud fanoušek řekne příteli o festivalu a tento přítel jde a koupí si lístek, měl by být původnímu fanouškovi kompenzováno toto decentralizované marketingové úsilí. Čím více zapojíte fanoušky do šíření informací o něčem, čím více přivedou lidi do ekosystému, tím větší hodnotu ekosystém vytvoří a nakonec z toho vyroste..

3lau vystoupení ve Staples Center

3lau vystoupení v Staples Center, s laskavým svolením: Rukes

Pro mě je dimenzí jedna jízdenka. Dimenze dva spojuje pobídky pro každého, kdo se festivalu účastní způsobem, jaký se ještě neudělal. Inteligentní technologie kontraktů to umožňuje.

Myslím, že třetí část je ve skutečnosti spíše dílem partnerství, kde transparentnost umožněná technologií blockchain usnadňuje festivalům partnerství s informacemi o prodeji a s větší veřejností dat. Tato data, která vytváříme z našich zkušeností, jsou nesmírně cenná, protože pomáhají jiným festivalům pořádat úspěšné akce a dokonce umožňují spotřebitelům vytvářet vlastní akce, pokud chtějí.

Samozřejmě to už je dlouho, ale chceme začít s něčím, co je skutečné, a proto pořádáme náš první letošní festival. Budeme to studovat a uvidíme, jak se můžeme zlepšit.

Abych to shrnul, tři případy použití jsou prodej jízdenek a transparentnost prostřednictvím jízdenek, umožnění pobídkových mechanismů prostřednictvím inteligentního uzavírání smluv a nakonec veřejná data. Při prodeji vstupenek na akci umělci obvykle nevlastní žádná data. Abych byl upřímný, Live Nation tato data vlastní.

Ani fanoušci nemají přístup k žádným z těchto údajů, a to prostě není fér. Proč by tato data neměla být veřejná, když k nim všichni přispívají? To jsou tři způsoby, o kterých si myslím, že můžeme skutečně udělat revoluci v prostoru.

Co přesně je tedy festival OMF?

Je tu samotný festival a token. Abychom mluvili o samotném festivalu, chtěli jsme, aby OMF byla síť festivalů, které běží na tokenu OMF a systému a technologii, kterou vytváříme. Ale v prvním roce je festival OMF jako každý jiný festival. Rozdíl je v tom, že na festivalu bude značné množství blockchainového vzdělávání.

Budeme mít kryptoměnovou čtvrť, kterou musíte projít, abyste se vůbec dostali na festival. Lístky si můžete zakoupit pomocí kryptoměny. Lístky si můžete zakoupit za bitcoin nebo ether. Pokud vím, nemyslím si, že v současné době existuje nějaký jiný festival, který by přijímal kryptoměny za nákup lístků. Budeme tam první.

Kromě toho každý, kdo dostane lístek, dostane ethernetovou peněženku prostřednictvím našich partnerů, SingularDTV, kteří provozují rozhraní webové peněženky. Tyto peněženky budou mít v budoucnu technologii k vykoupení tokenu.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=ArdaSzneVwA?rel=0]

První rok je opravdu něco jako slavnostní zahájení. Děláme to a chceme ukázat světu, že jsme se zavázali.

Druhý rok začínáme budovat partnerství. Mým partnerem v tomto projektu je Adam Lynn. Vede 18 festivalů ve Spojených státech a jeho festivaly přivedeme do sítě ve druhém roce. V ideálním případě od třetího do pátého roku sami vytváříme festivaly po celém světě s hodnotou, kterou nám fanoušci finančně poskytují. Můžeme také spolupracovat s dalšími existujícími festivaly a já a Adam máme síť, abychom to dokázali.

Přinášíme všechny tyto festivaly do naší sítě a všechny tyto festivaly přijmou token a přispějí daty a hodnotou zpět do sítě, kterou chceme vytvořit. To je příštích pět let cílů OMF. Zatímco budujeme skutečnou síť fyzických událostí, budeme také pracovat na technologické stránce věcí a ujistit se, že otestujeme všechny technologie, než ji skutečně implementujeme.

Moje největší obava je říkat, že něco funguje, pokud to ještě nefunguje. I když víme, že spousta technologií, které vytváříme, funguje, byla testována pouze na malých skupinách a abychom ji mohli škálovat, musíme provést mnohem více testů. To je krátkodobý a makroekonomický pohled na to, co se postupem času stane OMF.

Když se vrátím k některým podrobnostem, které jsou drsnější, promluvte si se mnou o vložené motivační struktuře. Co lidi motivuje ke shromažďování a používání tokenů OMF, a tedy k aktivnímu členství v komunitě? Jaká je síla skutečného tokenu a motivačního modelu, který je jeho základem?

Začali jsme vypisovat všechny aktivity, které již běžně dělají fanoušci a které poskytují festivalu hodnotu. Číslo jedna kupuje lístky dříve. Když fanoušek zakoupí lístky dříve, poskytne tvůrci zážitku likviditu a tato likvidita může být použita k lepšímu zážitku.

Číslo dva je, když to řeknou příteli. Většina lidí, kteří chodí na festivaly, říká svým přátelům, aby si koupili lístky, ale nikdo jim za to nedává žádnou hodnotu. Fanoušci to už dělají. Kompenzujeme jim to.

A konečně, když poskytnou zpětnou vazbu o tom, kdo jsou jejich oblíbení umělci a jaké jsou jejich oblíbené části festivalu. Průzkum nikdo nedokončí, ale pokud byste k vyplnění průzkumu dostali kredity zdarma, pravděpodobně byste to udělali. Nevím, jestli to bude fungovat, ale mohu to předpokládat.

Těmito třemi způsoby jsou fanoušci kompenzováni za poskytování zpětné vazby a oceňování zkušeností, které si všichni společně užívají. Naší druhou vizí je vytvořit token nástroje, který má skutečnou hodnotu vykoupení. Samozřejmě to má více právních důsledků, protože dokud nebude mít hodnotu vykoupení, nebude to token nástroje a dokud nebude fungovat spousta této technologie, schopnost kvalifikovat ji na základě předpisů SEC je jen ošidná.

Nakonec jsme se rozhodli, že nechceme přestat, každý den vytváříme hudební festivaly. Vystupuji u nich a pak je můj partner provozuje 18 z nich. Proč to neudělat hned teď, ukázat světu, že máme na mysli podnikání a že to není jen nápad. Nyní existuje produkt připojený ke skutečnému světu.

Jak získáváme více jasnosti od SEC a při spolupráci s některými našimi technologickými partnery začínáme rozvíjet stranu tokenu obslužných programů, kde má skutečnou hodnotu vykoupení kromě jednoduchých věcí. Právě teď jsme tam. Hodně z toho bude fungovat dříve než později. Nevíme, jestli to bude do října hodně zdokonaleno, ale některé technologie fungují, pokud jde o kontrolu přístupu, a když máte v peněžence určitý počet žetonů, získáte náramek. Tento náramek vám umožní dostat se do VIP oblastí jako stimul.

Headlinerem bude umělec, který vyhrál Grammy, Zedd (s laskavým svolením japantoday.com)

Grammy oceněný umělec Zedd je prvním ohlášeným headlinerem OMF, Courtesy: Japan Today

Existuje mnoho věcí, které můžeme udělat, ale nakonec chceme, aby se fanoušci zapojili do festivalového zážitku a měli pocit, že z toho zapojení dostávají hodnotu. To je náš cíl.

Nakonec, abychom uzavřeli smyčku, stále také milujeme náš první nápad, který dává fanouškům vlastnictví festivalu. Naším cílem je vytvořit bezpečnostní token, který představuje vlastnictví a sdílení zisku na samotném festivalu. Tento bezpečnostní token nakonec umožní určitou rozhodovací sílu v sestavách.

Způsob, jakým jsou nyní strukturovány sestavy, je to jedna osoba nebo tým lidí, kteří činí tato rozhodnutí jménem celé komunity. V žádném případě tato rozhodnutí nepředstavují to, co lidé chtějí vidět, a je tu problém – je tam neefektivita. Jak to vyřešíme, upřímně, bude trvat roky, ale začínáme nyní. Začínáme přemýšlet o tom, jak to udělat.

Prvek bezpečnostního tokenu nám dává možnost, aby se fanoušci cítili ještě více zapojeni do zážitku. Samozřejmě je to také první krok ke skutečně decentralizaci věcí. To je dlouhé vysvětlení všech různých aspektů, na kterých pracujeme. Myslím, že nejdůležitější věcí, kterou rád říkám lidem, jsou všichni, kdo máme blockchainové projekty, všichni se učíme za pochodu. Každý, kdo říká, že přesně ví, co se stane, lže. Musíme sledovat chování spotřebitelů a toto vyvíjet za běhu. Myslím si, že být transparentní je nesmírně důležité.

To vše zní úžasně, ale musím se zeptat: Co se může pokazit?

Myslím, že mnoho věcí se může pokazit. Věřím, že věci, které by se mohly pokazit, by nutně nezasloužily selhání sítě nebo to, co budujeme.

Hudební průmysl je velmi politický. Myslím, že mnoho lidí odolá takové myšlence a zatím o ní nikdo neví, takže jsem zvědavý, jak to ovlivní lidi v oboru. Obecně platí, že lidé z oboru neradi mění věci, protože právě to platí jejich účty a udržuje je v bezpečí. Myslím, že nejlepší odpověď, kterou vám mohu dát, je, že se snažíme vyhnout všemu, co se může pokazit, zapojením některých velkých a významných hráčů hudebního průmyslu.

Někteří z největších agentů jsou partnery v tomto projektu: Paul Morris, který byl jedním z nejvýznamnějších agentů na světě, který zastupuje Tiesto a Hardwell a mnoho dalších DJů, Lee Anders zastupuje Skrillex a Zedd, můj agent, který zastupuje mě a Chainsmokers . Lidé, kteří mají v podnikání skutečnou moc formovat vnímání, ale také věří v tento projekt a věří, že jde o budoucnost hudebních festivalů. Když budete mít na palubě takové lidi, můžeme podle mého názoru kroužit kolem některých politických problémů, se kterými se v budoucnu můžeme setkat.

Po technické stránce je největším problémem škálování – ujistěte se, že to můžeme škálovat tak, aby vyhovovalo desítkám tisíc lidí současně. To by se mohlo pokazit, a proto nic z toho nepovolujeme, dokud neprovedeme vážné testování našich systémů PoS poháněných blockchainem na prodejních stanicích a prodejnách.

Máme technologii, při níž přejedete náramek přes přístupový bod, a to je to, co vás nechá vstoupit na festival. To také zaznamenává údaje o tom, kdy tato osoba šla na festival, a tyto údaje se stávají veřejnými, zaznamenané v síti Ethereum.

Je tu všechno tohle, co musíme zajistit, aby to fungovalo v širokém měřítku, a proto jsme upřímní a říkáme, že nebudeme vystavovat tuto zkušenost riziku, dokud nebudeme vědět, že funguje perfektně. Proto si jeho budování užíváme více času. To je také místo, kam směřuje spousta finančních prostředků. Všechny peníze, které jsme dosud získali, a peníze, které v budoucnu získáme soukromě, všechny tyto peníze půjdou na to, aby síť fungovala perfektně a technologie byla stabilní.

Proč stavět na Ethereu? Miluji Ethereum, jsem velkým fanouškem, ale obav o škálovatelnost je spousta. Máte víru, že Ethereum by mohlo podporovat OMF nyní i do budoucna?

Na tuto otázku existuje dvoudílná odpověď. Zaprvé, stavíme na Ethereu, protože víme, že právě teď je to bezpečné rozhodnutí. Pro nás jsme z rozmaru blockchainového technologického hnutí jako celku. Proč je Ethereum proto, že víme, že nyní funguje, ale to nevylučuje možnost, že změníme platformy.

Můžeme vyměnit žetony za žetony na jiné platformě po silnici. Existuje pro nás velký potenciál, protože si nikdy nepředstavujeme vlastní hlavní síť. Neexistuje žádný skutečný důvod pro náš konkrétní produkt, takže si myslím, že nám dává ještě větší flexibilitu při budoucích swapech tokenů a potenciálním přesunu do sítí, které v budoucnu budou slibné. V žádném případě nejsem ženatý s Ethereem.

Promluvme si trochu více o důsledcích vašich konceptů na vaše kolegy a celé odvětví. Nějaké další známé DJe nebo superhvězdy, které se prodávají na základě tohoto nápadu nebo s vámi pracují v zákulisí na podpoře hnutí? Vím, že Gramatik je šampión kryptoměn a blockchainu.

Jsem tu já a pak můj partner Kevin Edelson, který je CMO. Udělal marketing pro každého, od Chucky Cheese po LMFAO, umělce, značky, všechno. Vyvíjí veškerou marketingovou strategii pro nás a veškerou značku a je tam odborníkem. Přivedl jsem ho brzy, a je to jeden z mých nejlepších přátel. Pracuje také na projektu 3LAU.

Dalším přítelem, kterého jsem si vzal, byl Adam Lynn, který vede Prime Social Group, která je největším nezávislým promotérem ve Spojených státech. Zapojen je také jeho partner Zack Rubin, který dohlíží na logistiku a vývoj festivalu, protože jsou skutečnými odborníky. Jsou to další kolo lidí, do kterých se zapojíme – agenti. Lidé, kteří zastupují umělce, kteří jsou v mnoha ohledech strážci změn v podnikání.

Proto jsme šli k některým z nejmocnějších agentů v oboru, abychom získali jejich podporu a podporu. Mezi tyto agenty patří Paul Morris. Sam Hunt, Lee Anderson a Hunter Williams, o kterých jsem se zmínil dříve.

3lau ultra

3lau účinkování na Ultra Music Festival, se svolením: Ultra Music Festival

Kromě těchto agentů je dalším vzrušujícím novým přírůstkem do našeho týmu člověk jménem Dan Berkowitz – zakladatel zábavy CID. Specializuje se na VIP služby a vytvořil několik mezinárodních festivalových akcí, které jsou docela exkluzivní, cílové události pro 3000 a 4000 osob. V podstatě co Fyre Festival snažil se být, ale neuspěl, dělá to jen v menším měřítku. Důvod, proč to dělá v menším měřítku, je ten, že je to zvládnutelné, protože je v tom velmi úspěšný. Dan provozuje VIP na Coachella, provozuje VIP na Bonnaroo a spoustě dalších festivalů a převezme náš VIP zážitkový svět pro tento projekt a jsme rádi, že ho můžeme zapojit.

V technice je spousta obrovských jmen, ale všechna jména můžeme vydat až 22. června. SingularDTV je samozřejmě naším hlavním partnerem a inkubuje celý projekt.

Slyšel jsem, že jste založili nahrávací společnost s názvem Bloom Records a také jste slyšeli, že jste velmi zapleteni s organizací nazvanou Pencils for Promise.

Před dvěma lety jsem založil nahrávací společnost, kde jsme darovali všechny zisky různým charitativním organizacím. Pencils of Promise byl první a my jsme pro ně získali zhruba 200 000 $. Postavili jsme sedm škol v Guatemale, které jsem navštívil.

Celým mým cílem bylo dát fanouškům sílu pomáhat získávat peníze na velké věci prostřednictvím hudby. Když fanoušek poslouchá skladbu na Spotify, nic ji to nestojí a pomáhá získat peníze, a když ji sdílí s přáteli, pomůže to získat více peněz. To byla moje první mise, kterou jsem fanouškům vrátil. OMF je druhá.

Bloom udělal úžasné věci. Získali jsme téměř 300 000 $. Darovali jsme 20 000 $ do fondu hurikánu Harvey Relief Fund v Houstonu. S mým novým albem jsme pro Fuck Cancer získali 20 000 $ a pro Fuck Cancer získáme stovky tisíc, protože album bude i nadále generovat příjmy. Právě to byl můj další vášnivý projekt, který mám rád a na kterém budu dál pracovat.

Existuje v rámci OMF filantropický aspekt??

Rozhodně to chceme prozkoumat. Myslím si, že je pro nás v krátkodobém horizontu obtížné některé z těchto věcí realizovat, ale z dlouhodobého hlediska bychom rádi vytvořili systém, kde budeme darovat dolar za každou vstupenku charitám, které si fanoušci vyberou. To je něco, co chci dělat. Řekl bych, že nám zbývá asi šest měsíců. Nyní se soustředíme jen na to, abychom zajistili, že vše bude fungovat a že budeme vyhovovat. Pracuji na tom rok a nikdo o tom zatím neví. Zde si dokážete představit moji úzkost a očekávání.

Kde mohou lidé sledovat OMF?

Nejlepší místo pro každého by bylo Web OMF. Můžete se připojit Telegram, Cvrlikání, Instagram. Budeme zveřejňovat spoustu užitečných informací, budoucích partnerů umělců, informací o vstupenkách, sestav a inspirativních citací, které inspirovaly tým k vytvoření konceptu. Tam se všichni mohou dozvědět více.

Chystáme se jej spustit 21. června. Akce se bude konat na náměstí Civic Center Plaza v San Francisku 20. října tohoto roku.

Těšit se na to. Díky za tvůj čas, Justine.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me