Existuje ještě efekt Coinbase? Zisk ChainLink je 83,6% říká možná

V mých dobách si pamatuji, když jste si mohli koupit pouze tři věci na Coinbase.

Ti, kdo začínají investovat do kryptoměny, si budou pamatovat, že nejzákladnější uživatelsky přívětivá burza na světě, Coinbase, měla jen hrstku digitálních aktiv, včetně bitcoinů, etherea (přidáno v červenci 2016) a litecoinů (přidáno v květnu 2017)..

V té době dokonce i ta nejslabší fáma o přidávání nových mincí vyletěla z ceny této mince o dvě číslice. Když se však do Coinbase přidalo digitální aktivum, měl tento efekt spíše bez komplikací.

Například Ripple byl přidán v únoru 2019 a jeho cena zůstala stabilní kolem 0,30 USD za XRP.

XLM měl podobný osud:

$ XLM přidáno do Coinbase Pro, ale pumpa začala před týdnem &# 129300; pic.twitter.com/tmOFb3KEpk

– Rob „Crypto Bobby“ Paone (@crypto_bobby) 13. března 2019

Proto mnoho analytiků a investorů poukázalo na propad „Coinbase Effect. “ Přidání mince na Coinbase mělo za následek nevýrazné cenové zisky a ukázalo se, že lidé velmi inklinují koupit pověst a prodat novinky, nebo alespoň první část výrazu.

V červnu 2019 dostal argument Coinbase Effect nový život. Na Coinbase byl přidán poměrně temný projekt s názvem ChainLink a jeho cena raketově vzrostla z 2,26 $ na 4,15 $ za LINK během následujícího dne – ohromný zisk 83,6%.

Mnoho analytiků, kteří předčasně zatloukali nehty do rakve Coinbase Effect, tato nová informace všechno změnila. Tady je to, co z toho děláme.


Co je ChainLink?

Chainlink v zásadě bere informace, které jsou pro blockchainové aplikace externí, a uvádí je do řetězce. Díky ChainLink mohou uživatelé chytrých kontraktů používat věštce sítě k načítání dat z rozhraní aplikačních programů mimo rozhraní (API), datových fondů a dalších zdrojů a jejich integraci do blockchainu. V zásadě ChainLink.

Coinbase Effect byl zastíněn zimou kryptoměny. Nezáleží na tom, jak silný účinek může mít Coinbase na trhu, pokud je trh celkově extrémně medvědí. Lidé nebyli ochotni vložit peníze do BTC, jednoho ze stabilnějších digitálních aktiv, a určitě nechtěli sázet ve velkém na temnější altcoiny.

Základní psychologie obchodníka diktuje, že investoři někdy mají sklon pracovat spíše na emocionálních než logických reakcích. To je důvod, proč se mnoho rozhodnutí provádí na základě FOMO (strach ze ztráty) nebo pokusů o vymáhání velkých ztrát se stále riskantnějšími hrami.

The psychologie levných mincí je další pozoruhodný způsob, jak rámovat Coinbase Effect. Hodnota společnosti nebo projektu nemá mnoho společného s cenou jejího tokenu / mince, ale lidé (zejména začátečníci) na to mají tendenci reagovat, jako to dělá. Co zvuky lepší – 0,8% bitcoinu nebo 1 000 hvězdných lumenů (XLM)? Obě dávky mají hodnotu přibližně 100 USD a většina začátečníků by raději šla do vyššího objemu v naději na exponenciální cenové zisky. Opět tak velký Co KDYŽ se tento altcoin stane VĚTŠÍ než bitcoin? prvek psychologie obchodníka bude nutit lidi, aby si koupili více menších mincí.

Zákon snižujících se výnosů bude mít dopad na účinek: V současné době je na Coinbase 15 digitálních aktiv, z nichž jeden je stablecoin.

Hmatatelnou hodnotou účasti na burze je objem a likvidita: Velkou otázkou zde pro důvtipné obchodníky je vyčíslení, jaké cenné je dostat se na Coinbase nebo Binance chybí jakékoli spekulace na trhu.

Nacházíme se ve vysoce spekulativním odvětví, i když v menší míře, v tomto odvětví: Existuje jen málo, pokud vůbec nějaké třídy aktiv, které jsou stejně homogenně nadměrně spekulované jako kryptoměny. Trh s kryptoměnou ještě musí dospět do té míry, aby rozluštil hodnotu společnosti na P&Výpisy L a čtvrtletní zprávy. Lidi, toto je stejné odvětví, kde někteří zakladatelé pravidelně oznamují, že v budoucnu oznámí oznámení – a cena jejich tokenu stoupá. Jak již bylo řečeno, domnívám se, že trh nemá jinou možnost, než dlouhodobě dospět, a tato budoucnost bude vypadat velmi odlišně od toho, na co jsme byli zvyklí v posledním boomu kryptoměny (od poloviny roku 2017 do začátku roku 2018) ).

Závěrečné myšlenky – The Edge

Coinbase Effect byl předčasně považován za mrtvého. Jak dokazuje ChainLink, který se stal nejvýkonnějším digitálním aktivem roku * na základě jediného oznámení (přidání do Coinbase), Coinbase Effect má stále v nádrži nějaký plyn.

Vyzýváme naše čtenáře, aby prozkoumali digitální aktiva s nižší cenou, nikoli kvůli investování do nich nebo spekulativním zásahům, ale aby pochopili, jak budou trhy reagovat na další přidání mince / tokenu do Coinbase.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map