Za předpokladu, že jste svému daňovému zpracovateli poskytli všechny dokumenty potřebné k ověření vašich mezd, příjmů a výdajů z podnikání, zisků a ztrát z kryptoměny, úroků, dividend atd., Je stanovení roční daňové povinnosti jednoduchý proces..

Když platíte federální a státní daň z příjmu, vaše krypto daňová povinnost je zahrnuta v celkovém součtu. Proto mezi nimi opravdu není žádný rozdíl placení daní z kryptoměny a placení daní ze svých dalších zdrojů zdanitelného příjmu a kapitálových výnosů. Takže otázka jak platit daně z kryptoměn může být lépe formulováno jako jak platit federální daně z příjmu.

Jak platit daně z kryptoměn – a vše ostatní

Vyplňte formulář 1040-ES a zaplaťte čtvrtletně odhadované daně

Tento krok je pozemní nula pokud jde o přípravu a následnou platbu federálních daní z příjmu. Vyplňte svůj Formulář 1040-ES přesně na začátku daňového roku a včas proveďte své čtvrtletní odhadované platby daní IRS. Pak bude váš nedoplatek na konci roku na dani malý (žádné pokuty) nebo vaše vrácení daně bude stejně malé. Žádný problém, pokud dlužíte strýčkovi Samovi relativně malou částku daně na konci roku.

Ale co když jsou vaše odhady mezd, čistého obchodního příjmu a zisků a ztrát kryptokapitálového kapitálu mnohem menší, než jaké nakonec vyděláte v nadcházejícím daňovém roce? Pak budou vaše čtvrtletní odhadované platby daní také příliš malé. Měli byste očekávat, že vás zasáhnou pokuty za nedoplatky, a samozřejmě budete muset získat dodatečnou federální daň splatnou 15. dubna.

Výplata pro státní pokladnu USA

Po vyplnění formuláře 1040-ES vám bude poskytnuta částka v dolarech za kolik peněz na odeslání americké pokladny 15. ledna, 15. dubna, 15. června a 15. září (někdy se datum splatnosti liší o den nebo dva ). Jednoduše pošlete šek do Ministerstvo financí Spojených států pro částku odhadované splatné daně vložte na šek své identifikační číslo sociálního zabezpečení nebo daňového poplatníka (peněžní poukázky jsou také rádi přijímány. Vyzvedněte současně Slurpee a udělejte daňový čas skutečnou párty!) a také napište „2018 (9) Formulář 1040-ES. “

Pošlete šek nebo peněžní poukázku spolu s platebním poukazem na správnou adresu IRS uvedenou v příručce s pokyny k formuláři 1040-ES. Presto, zaplatil jsi své čtvrtletní odhadované daně.

Co když váš příjem v polovině roku náhle vzroste nebo poklesne?

Řekněme, že jste vyplnili svůj formulář 1040-ES z roku 2019 v polovině ledna 2019. Udělali jste v dobré víře odhad svých kryptoměnových kapitálových zisků, úroků, dividend, mezd a čistého obchodního příjmu.

Ale řekněte, že se něco stane v březnu. Najednou máte 2500% vítěze na tokenu ICO, který vám vynese 40 000 $, nebo vaše společnost získá velkou smlouvu, která zvýší váš zisk o 100 000 $. Možná jste nemocní nebo invalidní a váš příjem se zmenší na nic. Možná vás vaše manželka / manžel vyhodí za lépe vypadajícího chlapa / gal s více těstem a vezme váš dům jen pro zábavu.

Je třeba zohlednit všechny tyto finanční změny a vyplnit novou 1040-ES. Tímto způsobem, až nastane čas na další čtvrtletní platbu daně, odešlete revidovanou (vyšší nebo nižší) odhadovanou platbu daně. Pokud váš zdanitelný příjem v průběhu roku stále kolísá, vyplňte vždy nových 1040 ES a proveďte potřebné revize.

Dokud 15. dubna následujícího daňového roku nedojde k výraznému nedoplatku, nemusíte mít vůbec žádné starosti. 1040-ES je cenným spojencem, který vám pomůže vyhnout se pokutám za nedoplatky.

jak platit daně z kryptoměn IRS platby

S přímou platbou IRS můžete bleskově zaplatit čtvrtletně odhadované a formulář 1040 daní. A bez jakýchkoli poplatků. Obrázek: Web IRS.gov.

Vyrovnávání skóre s mužem

IRS nyní nabízí přinejmenším deset různých způsobů, jak poukázat své daňové platby. Mnohé vyžadují další poplatky za zpracování, ale některé ne (šek, IRS Direct Pay).

Zde jsou aktuálně dostupné způsoby platby daně IRS:

  • IRS přímá platba (volný, uvolnit)
  • Výběr elektronických fondů (EFW)
  • Elektronický federální systém plateb daní (EFTPS)
  • Šek
  • Bankovní převod (platí se bankovní poplatky)
  • Peněžní poukázka (musím zaplatit za toto tvor spolu se svým Slurpee)
  • Kreditní karta (za poplatek)
  • Debetní karta (za poplatek)
  • Hotovost (na platby v hotovosti se neuvěřitelně vztahuje poplatek 3,99 USD!)

A pokud nakonec dlužíte IRS opravdu velké peníze, nabídnou vám speciální Instalační smlouvaent (pro daňové, úrokové a sankční dluhy 50 000 USD nebo méně). Zatím žádné slovo, pokud vám zlomí nohy, pokud nebudete souhlasit s podmínkami, ale mám podezření, že většina lidí se dobrovolně podepíše na tečkované čáře.

Nabídka, kterou nemohl odmítnout, ale neměl k dispozici kreditní kartu

Někdy konkrétní daňový poplatník prostě nemá peníze potřebné k vyrovnání se s IRS. Alespoň ne hned.

Vezměte si případ gangstera z Long Islandu Michael Franzese.

Franzese, vyrobený muž a caporegime v rodině Colombo, byl možná největším výdělkem v historii amerického organizovaného zločinu. Za několik let (končící v roce 1985) vydělala jeho federální operace s daňovými podvody na benzinu šest až osm milionů dolarů – per týden. Příjmy ztracené federálům byly mnohem větší. Franzese a jeho kartel ukradli třicet pět centů na nezaplacené federální dani z plynu za každý prodaný galon plynu. S téměř půl miliardou galonů za měsíc byly náklady na americké ministerstvo financí astronomické.

Pohlednice z okraje

Samozřejmě byl nakonec usvědčen z obrovského seznamu trestných činů, včetně jeho neuvěřitelné loupeže za daň z plynu. V roce 1988 seděl ve federální věznici a obdržel dopis od IRS. Informovali ho, že dluží 50 milionů dolarů na daních za své osobní výdělky z tohoto obrovského podvodu. Zřejmě museli věřit, že stále má schopnost vyrovnat svůj daňový dluh, protože ve spodní části dopisu byl poskytnut prostor pro Franzese k vyplnění jeho čísla Visa, Mastercard nebo American Express.

Jak napsal ve své knize z roku 2009, Udělám vám nabídku, kterou nemůžete odmítnout,

“Kdybych měl přístup ke své kreditní kartě, vyplnil bych číslo a poslal jej.”

Naštěstí nejste v takové situaci. Existuje však důležitá lekce pro všechny obchodníky s kryptoměnami a obecně pro daňové poplatníky. Tady to je: IRS má mimořádně dobrou paměť, pokud jde o vybírání peněz, o nichž se domnívají, že jim dluží, a nezáleží na nich, jestli váš zdanitelný příjem pocházel z legálních nebo nelegálních zdrojů.

Závěrečné myšlenky – dvě desetiletí

Trvalo to Michaela Franzese tgoy let konečně vypracovat plán plateb za daně z IRS v hodnotě 50 milionů dolarů. Dlouho poté, co byl podmínečně propuštěn, byl nucen splácet dluh, protože si vydělal nemafiánský život žijící jako my ostatní.

Přihlaste se a zaplaťte vždy odhadované daně. Vypočítejte si své zisky a ztráty z kryptoměny na cent a do 15. dubna použijte nejlepší službu nebo software pro přípravu daní, které jsou k dispozici. Tímto způsobem si můžete užít své kryptografické zisky, dobře spát v noci a nikdy se nemusíte starat o shakedown IRS.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me