Jak platit účty bitcoinem

Decentralizovaný trh je nadále masivně přijímán v globálním měřítku, ale mnoho nových investorů stále neví, jak utratit své kryptoměny praktickými způsoby, jako je přímé placení účtů. Noví investoři se hrnou na trh v rekordním počtu a tento investiční kapitál se znovu investuje zpět na trh služeb BTC.

Jak se více lidí dozví o výhodách technologie blockchain, decentralizovaná ekonomika se nadále rozšiřuje. Zatímco většina pozornosti médií se zaměřuje na to, jak vám mohou bitcoiny pomoci při získávání vašeho Lambo, mnoho lidí si stále neuvědomuje, kolik způsobů, jak mohou utrácet své bitcoinové výdělky na každodenní předměty. Neexistuje nedostatek služeb, které vám umožní platit účty přímo pomocí bitcoinů a na trhu se denně objevují nové platformy s ještě inovativnějšími koncepty.

Lamborghini Diablo

Lamborghini Diablo

Slyšíte vše o HODLERech BTC, ale málokdy se vám naskytnou příběhy o lidech, kteří používají své kryptoměny k provádění pozemských úkolů, jako je placení mobilních telefonů nebo účtů za elektřinu. I když těmto aktivitám chybí lesk třešňově červeného Lamborghini Diablo, jsou ve skutečnosti mnohem důležitější pro masové přijetí bitcoinů.

Uživatelé bitcoinů z celého světa hledají jedinečné a inovativní způsoby, jak se vyhnout používání fiat měn v jejich životech, a pokud jste o něco praktičtější než jasně červené Lambo, nebo jen chcete využít svůj těžce vydělaný satoshi k obcházení, existuje mnoho způsobů ve kterém můžete utratit své BTC za své životní náklady. Níže uvádíme jen několik nejpopulárnějších způsobů, jak můžete platit své účty přímo ze své BTC peněženky a vyhnout se placení poplatků za přechod z kryptoměny na fiat.

Bitcoinové debetní karty – plaťte své účty pomocí BTC

Bitcoinové debetní karty mnozí považují za chybějící spojení mezi kryptoměnou a tradičním tržním prostorem. Krypto debetní karty mohou fungovat několika různými způsoby, ale většina využívá protokol, který převádí vaši kryptoměnu na fiatovou měnu v okamžiku, kdy přejdete kartou. Za transakci zaplatíte malý poplatek za zpracování, ale u většiny karet je to mnohem méně, než kolik by vám účtovala společnost Coinbase.

Bitcoinová debetní karta s kartou NFC

Bitcoinová debetní karta s kartou NFC

Vzhledem k tomu, že obchodník dostává pouze fiatovou měnu, můžete krypto debetní kartu použít u všech maloobchodníků, kteří přijímají kreditní karty, jako je Visa. Díky tomu jsou krypto debetní karty dokonale vhodné pro placení účtů. Svou kartu můžete dokonce zaregistrovat k automatickým platbám účtů, stejně jako tradiční kreditní nebo debetní karty.

Klepněte na tady zobrazit komplexní seznam krypto debetních karet aktuálně dostupných na trhu.

Welto.io

The Welto.io platforma poskytuje uživatelům možnost platit své účty přímo ze své bitcoinové peněženky. Platforma se může pochlubit okamžitými časy transakcí a dokonce vám umožňuje používat kombinaci kryptoměny a fiat měny k placení účtů. Za jejich služby se platí 2% paušální transakční poplatek; což je mnohem méně než u platebních systémů založených na fiat a navzdory limitu plateb 300 $ se Welto rychle rozšiřuje.

Platforma Welto v současné době pracuje na rozsáhlé aktualizaci, která by v budoucnu umožnila použití více kryptoměn. V současné době mohou uživatelé platit účty pomocí BTC, LTC, ETH, ZEN, ETC a CRW. K dispozici je také mobilní aplikace ke stažení v operačním systému Android.

Pokud to pro vás není dost snadné, můžete si stáhnout aplikaci Amazon Alexa a platit účty hlasovými příkazy. Nejlepší na tom je, že platforma Welto není sama. Klepněte na tady zobrazit seznam nejpopulárnějších platforem platících za kryptoměny, které jsou v současné době k dispozici.

Obývací pokoj satoshi

The Obývací pokoj satoshi platforma je australský systém plateb za kryptoměny, který v zemi již výrazně využívá. Toto spuštění v roce 2014 v současné době zpracovává přibližně 1 milion dolarů týdně v malých směnkách pro uživatele BTC v Austrálii. Systém je integrován do systému účtování BPAY a poskytuje uživatelům přístup k nejoblíbenějším poskytovatelům služeb v této oblasti.

Tato platforma je vynikající ve svých schopnostech a celkovém informativním pocitu. Můžete si zobrazit aktuální statistiky plateb uživatelů platformy podle kategorií za posledních 14 dní. Rychlá kontrola těchto údajů je skutečně okouzlující. Účty za kreditní karty jsou účet číslo 1 placený na platformě, následovaný internetem, telefonem, elektřinou a plynem. Platforma vám dokonce umožňuje platit nájem pomocí kryptoměny.

Toto je skutečně pozoruhodný nástroj pro uživatele BTC v Austrálii a doufejme, že v budoucnu rozšíří svou činnost.

Plaťte své účty přímo

Vždy byste se měli zeptat poskytovatelů služeb, zda přijímají BTC přímo jako způsob platby. Možná budete překvapeni, když zjistíte, že to již v blízké budoucnosti plánují nebo plánují integrovat. Korporace a vlády z celého světa začínají využívat výhod přijímání kryptoměn a nemusíte být příliš daleko ode dne, kdy můžete dokonce platit své daně v krypto.

V únoru tohoto roku bylo oznámeno, že Arizona zvažoval, že se stane prvním státem, který přijme platby kryptoměny za daně z nemovitosti. Pro decentralizovanou ekonomiku by to byl obrovský krok vpřed a další státy budou v následujících měsících jistě následovat příklad Arizony.

Budova kapitolu v Arizoně

Budova kapitolu státu Arizona

Je možné platit účty pomocí bitcoinové peněženky?

Ano, je velmi snadné platit své účty pomocí bitcoinové peněženky a každý den to již dělají tisíce lidí. Jedná se o jednotlivce, kteří posouvají decentralizovanou ekonomiku vpřed tím, že nutí maloobchodníky, aby se vážně podívali na kryptoměny, jako je BTC, a jak již pravděpodobně víte, stačí jen pohled na BTC, který vás vezme dolů do blockchain králičí nory.

Co si myslíte? Jste připraveni úplně opustit fiat měnu? Dejte nám vědět dál Cvrlikání a nezapomeňte se zaregistrovat k odběru našeho zpravodaje, abyste byli informováni o všech nejnovějších a nejlepších krypto zprávách, které narazí na trh.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me