Jak vydělat shitcoin

Poznámka redakce: Tento průvodce „Jak vydělat shitcoin“ je zcela satirický. Coin Central vás v žádném případě nedoporučuje, abyste šli a vytvořili shitcoin. Na trhu je jich už dost – už to nepotřebujeme.

Jak vydělat shitcoin

Z rychlého peníze chytí na rovinu podvody, zdá se, že každý dnes využívá vzkvétajícího, ale neregulovaného trhu s kryptoměnou. Tak proč ne? Výroba kryptoměny již není vyhrazena pouze počítačovým programátorům a odborníkům na blockchain. V dnešní době to může udělat kdokoli! Dokonce i ty.

Ačkoli existuje spousta platforem, díky nimž je výroba mincí směšně snadná, dnes použijeme platformu Waves. Dovolte mi však, abych byl jasný, Vlny není shitcoin nebo hovno platforma a mnoho mincí vytvořených pomocí Waves je legitimních. Nemohu to dostatečně zdůraznit. Tým Waves dělá skvělé věci, aby učinil blockchainovou technologii přístupnější pro průměrného joe. Pokud se chcete o projektu dozvědět více, podívejte se na našeho průvodce pro začátečníky Waves.

Jak již bylo řečeno, můžete si na Waves vytvořit svoji vlastní minci za méně než 15 minut za ~ 10 $. Je to opravdu dar a kletba platformy.

Začněme.

Vytvořte účet Waves

Nejdříve nejdříve, přejděte na Waves Online Client. V současné době jsou k dispozici dva, ale doporučuji vyzkoušet beta verzi. U verze beta je to snadné a téměř bez chyb.

Webové stránky Waves

Po kliknutí na „Začít“ vyberte avatara a nastavte zabezpečené heslo. Svého avatara nebudete moci později změnit, takže s výběrem musíte být spokojeni. S potěšením mohu říci, že jsem našel ten, který vypadá stejně jako já.

vlny avatar

Podívejte se na podobnost?

Jakmile si nastavíte účet, máte možnost jej zálohovat. Pokud se chystáte vyděsit tisíce lidí ze svých peněz provozováním profesionálního ICO, je to něco, co chcete udělat. Zapište si 15slovnou přístupovou frázi na tajné a bezpečné místo.


… Nebo jej vložte na lístek s poznámkou vedle počítače. Cokoli pro vás pracuje.

vlny záložní fráze

Znovu zadejte svou přístupovou frázi, stiskněte Pokračovat a jste připraveni!

No, skoro. Waves vám potvrdí nějakou legální legalizaci, než vás konečně osvobodí.

Neztrácejte čas čtením nudných detailů – musíme si vydělat sračky. Stačí slepě kliknout na zaškrtávací políčka a kliknout na „Potvrdit a začít“.

vlny právní dohody

Financujte svůj účet

Nyní podnikáme. Vytvoření mince na platformě stojí 1 VLNU. Pokud již jste držitelem WAVES, skvělé! Musíte jen obětovat některé ze svých potenciálních zisků pro posranější dobro.

Pokud ne, budete muset převést nějaké prostředky a obchodovat za WAVES na jejich decentralizované burze. Existuje spousta možností, jak to udělat, ale doporučuji převést buď bitcoin, ethereum, litecoin nebo zcash.

Zůstatky vln

Opravdu to tady bude

K dispozici jsou také vklady v amerických dolarech a eurech, které však vyžadují schvalovací proces. To je skvělá volba, pokud chcete zanechat papírovou stopu pro svůj podvodný ICO.

Po převodu finančních prostředků přejděte na burzu a vyměňte je alespoň za jednu VLNU – poplatek potřebný k vytvoření mince.

Vlny DEX

Vydělávejte si své hovno

Nyní začíná zábava. Platforma WAVES dělá všechno těžké při vytváření vaší mince, ale stále máte kontrolu nad několika charakteristikami – nejdůležitější je jméno.

Chcete dát své minci vzrušující jméno. Ať to představuje budoucnost nebo cestu na Měsíc. Nemůžete pokazit něco jako Apollo nebo Quantum.

Kvantové

Počkejte, Quantum již existuje?

Dále dejte svým shitcoinům nějaký vzrušující popis. Ujistěte se, že jste vložili spoustu módních slov jako „rušivý“, „neměnný účet“ a „blockchain 3.0“ – protože 2.0 bylo soooo 2017.

Poté nastavte počet celkových tokenů. Opravdu, když na to přijde, tím je to veselější.

Řekněme, že chcete získat 100 milionů dolarů. Můžete buď prodat 1 miliarda mincí po 0,10 $ nebo 1 milion mincí po 100 $. Když ten zlý chlapec zasáhne 10 000 $ a převrhne bitcoin, měli byste si lépe myslet, že byste měli začít na 0,10 $.

A přemýšlejte o tom z pohledu lidí, kterými podvádíte své účastníky ICO. Chcete raději utratit 10,00 $, abyste získali 1/1000 mince nebo utratit stejnou částku, abyste získali 100 mincí? Odpověď je zřejmá.

shitcoin částka

69. Pěkné.

Můžete si také vybrat, zda učinit minci znovu vydatelnou nebo ne. Upřímně řečeno, jděte na tohle se svými vnitřnostmi.

Nakonec rozhodněte o počtu desetinných míst, které má vaše mince. Google má skvělé generátor náhodných čísel abychom vám s touto částí pomohli.

Dokončete kliknutím na „Generovat“, potvrďte své údaje a voila! Nyní jste vlastníkem svých vlastních shitcoinů. Vaše práce však ještě není hotová.

potvrzení shitcoinů

Dokonce i Waves ví, že tato mince jde na zatracený měsíc.

Shill, shill, shill

To může být nejdůležitější část. Jak dobrý je shitcoin, pokud z toho nepropagujete peklo?

Nejprve vytvořte web na nějakém nástroji pro vytváření webů typu drag-and-drop, jako je WordPress. Ať už děláte cokoli, vaším primárním pozadím musí být nějaká variace tohoto:

Podívejte se na pero Souhvězdí autor: Mads Cordes (@Mobilpadde) zapnuto CodePen.

Dokážu si jen představit, jak vypadá skutečný blockchain.

Dále zasáhněte každé fórum, subreddit, skupinu na Facebooku atd. A řekněte světu, jak budou vaše sračky dalším bitcoinem. Čím více to říkáte, tím je to pravdivější. Musíte vštípit nějaké FOMO lidem, kteří se „nakopou, že přijdou o tuto skvělou příležitost“.

Každý, kdo se vás pokusí zavolat, zjevně jen FUDuje.

Existuje mnoho způsobů, jak sbírat příspěvky a distribuovat své mince pro své ICO. Na Waves DEX můžete zadávat příkazy k prodeji, spolupracovat s dodavatelem a hostovat je přímo na vašem webu, nebo jen slíbit investorům, že jim dáte mince, jakmile vám zaplatí. Volba je na tobě.

“Ale co bílý papír?” Skvělá otázka … pro pitomce. Nikdo je stejně nečte. Pokud opravdu chcete, jednoduše zkopírujte a vložte části z vašich oblíbených položek. Všechny skvělé děti to dělají.

A s tím máte vše, co potřebujete, abyste si vytvořili vlastní shitcoin a utekli s prostředky za úspěšné ICO.

Závěrečné myšlenky

Tato příručka má ukázat, jak snadné je vytvořit kryptoměnu. Existuje spousta podvodů a BS. Než provedete finanční rozhodnutí, proveďte prosím vlastní průzkum.

ICO BoochCoin běží od nynějška do 9. března. Všechny příspěvky budou věnovány organizaci Charita svatého Baldricka. Pokud se chcete zúčastnit a vlastnit BoochCoiny (které absolutně nic nestojí), měli byste:

  1. Nastavte si peněženku Waves pro sebe.
  2. Darujte sv. Baldrickovi tady.
  3. Tweet nebo DM @TheRealBucci s vaší veřejnou adresou Waves
  4. Pošlu pár mincí

1 $ darováno = 100 BoochCoinů (to je dohoda!)

Poznámka redakce: BoochCoiny opět nemají žádnou hodnotu a CoinCentral není v žádném případě, tvaru nebo formě podporující tento token (nebo jakýkoli jiný token na našem webu). Tyto tokeny byly vytvořeny jako součást tohoto satirického článku a toto vyloučení odpovědnosti již nemůžeme objasnit, že nejsou legitimním tokenem, ani tímto článkem není investiční rada. Sakra, Stevene, opravdu jsi mě nechal vyťukat toto super dlouhé odmítnutí odpovědnosti, protože i když jsme to všichni dali úplně najevo neměli byste kupovat BoochCoiny, nikdy nevíš, jestli někdo bude.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me