ICO dostávají vyhovění a airdrops bude muset následovat

Blížíme se do poloviny roku 2018 a zatím téměř vzrostlo více než 340 ICO 9 miliard $ mezi nimi. I přes obavy z regulace, podvodů a hackerů nelze na tato čísla čichat. Zatímco si většina lidí myslí, že loni je nonstop párty pro ICO, v roce 2017 jen 210 z nich získalo prostředky pod 4 miliardy USD.

Co dává? Zdá se, že i přes medvědí sentiment na trhu a US SEC dýchající strach do srdcí blockchainových startupů jsou ICO stále silné. Co se po jejich získání prostředků stane, se samozřejmě teprve uvidí – a také to, jakým směrem se bude ubírat legislativa.

Takže zatímco mnoho blockchainových společností je stále na vzestupu ICO, jiné se ocitají v chybách na straně opatrnosti a hodnocení svých možností. A stejně jako se vším, co obklopuje tuto rozhodně šedou zónu, existuje jistý zmatek, co tyto možnosti jsou.

Co jsou kompatibilní ICO?

Vyhovující ICO nebo STO (nabídka bezpečnostních tokenů) je od začátku regulováno SEC. Existují čtyři hlavní cesty otevřené americké blockchainové společnosti, která chce mít regulovanou nabídku, a každá má své klady a zápory.

Jednou z alternativ je například použití stávající výjimky pro cenné papíry s názvem Reg A +. Můžete vyzvednout až 50 milionů dolarů a otevřít svou nabídku komukoli ve věku nad 18 let. Úlovek? Potřebujete dva roky auditovaných financí a značný čas a peníze.

Reg CF je jednodušší a levnější způsob získávání finančních prostředků, ale výrazně se omezujete na to, kolik můžete získat (méně než 2 miliony USD).

Obchodní účty Fintech pomáhá blockchainovým společnostem držet kompatibilní ICO. Generální ředitel Edward Corona říká: „Mějte na paměti, že [vyhovující ICO] stále neposkytují majitelům podniků svobodu a kontrolu neregulovaného ICO.“

Že jo. Ale pak samozřejmě také neposkytují majitelům firem možnost skončit za mřížemi.

Další hlavní výhodou držení vyhovujícího ICO je, že můžete získat svůj obchod a inzerovat jej kdekoli, což výrazně usnadňuje zvyšování povědomí o vašem prodeji tokenů. S Facebookem, Twitterem, Google a Bingem, který všechny reklamy ICO zakazuje, vám regulovaná trasa umožní používat tyto kanály k větší expozici.

Ulehčíte také znepokojené mysli mnoha potenciálních investorů, kteří se potýkají s nedávným špatným tiskem.

Co to znamená pro airdrops?

Několik důmyslných týmů ICO se pustilo do kreativních způsobů marketingu svých projektů pomocí airdrops. Efektivně distribuce bezplatných tokenů zúčastněným stranám a vytváření buzzů pro jejich prodej. Dokonce jsme viděli několik neuvěřitelných fyzických vzdušných kapek s tokeny vypadávajícími z balónků.

V této herkulovské snaze obejít zákony o cenných papírech získaly airdrops na síle. Kdo nemá rád peníze zdarma, že? Můžete se dokonce přihlásit být upozorněni na nadcházející airdropy a libovat si ve všech hotovostech zdarma. Ale pokud ti tvoje máma někdy řekla, že nic v životě nepřijde zadarmo, omlouvám se, že máš pravdu.

výstraha výsadku

Webové stránky upozorňující lidi na airdrops

Stejně jako neexistuje nic jako oběd zdarma, existuje nic jako skladové zásoby zdarma. To není jen mluvení maminky, to je také Komise pro cenné papíry.

Pokud jste si tedy mysleli, že airdrops jsou vynikajícím způsobem, jak obejít zákaz reklam nebo marketing ICO, měli byste tento nápad pravděpodobně odložit.

Airdrops také nejsou kompatibilní. A pravděpodobně budou považovány za bezpečnostní transakce, což představuje docela problematický scénář.

Darren Marble, generální ředitel společnosti CrowdfundX, marketingová firma pro STO, zdůrazňuje: „Nemůžete lidem posílat akcie jen tak. Problém výsadku spočívá v tom, že je obecně v rozporu s bezpečnostními zákony USA. “ Takže ta skvělá marketingová taktika pro zvyšování povědomí a dokonce eskalaci FOMO? Nakonec to není tak dobrý nápad.

“Moje obecná rada pro vydavatele STO,” pokračuje, “tento koncept výsadku bych pozastavil.” Doporučil bych komukoli v USA, aby to nedělal. Chápu, je to dobrá marketingová taktika, ale je tu příliš mnoho rizika a nejistoty. “

To už není zábava

Zdá se, že regulace vykresluje ponurý obraz. Stačí vyslovit slovo a kryptoměnovým trhům se zachvěje. Zdá se však, že účel regulace je dvojí. Poskytnout blockchainovým společnostem právní rámec, z něhož lze pracovat, a chránit investory před podvody ICO.

Podle Marble by blockchainové společnosti neměly být příliš sklíčené. I když se zdá, jako by se jejich křídla ořezávala, stále existuje spousta způsobů, jak získat financování. On říká:

“Nemyslím si, že by to mělo být tím skutečným.” Pokud máte skutečný koncept blockchainu nebo tým a máte určité dovednosti nebo odlišnosti nebo neuvěřitelnou vizi, neměla by vás skutečnost, že na Twitteru nemůžete inzerovat, odradit nebo vám zabránit v získávání peněz. “

Fondy zajišťovacích fondů

Takže nemůžete (nebo nechcete) držet ICO, nemůžete vkládat akcie zdarma do peněženek investorů a nemůžete lákat uživatele na sociálních médiích. Existují však ještě další způsoby, jak získat peníze, a ty mohou pšenici třídit od plev.

“Pokud se podíváte na to, co se děje ve vesmíru, v roce 2017 očividně došlo k obrovskému náporu drobných investorů na trh, který nyní do značné míry ustoupil.” Vyhledávání bitcoinů na Googlu dramaticky pokleslo. Konverzace o bitcoinech u večeře byla poslední Den díkůvzdání. Nyní je tu nával krypto-zajišťovacích fondů. “

Mluvíme o malých zajišťovacích fondech, které mohou investovat kdekoli mezi 5 až 500 miliony dolarů. A čekají, až se dozví o vašem projektu.

„Inovativní společnosti,“ říká Marble, „i když jste malý tým, můžete jít ven a najít stránku se seznamem všech těchto fondů a poté tyto lidi kontaktovat. Nejlepší obchody v tomto prostoru jsou financovány malou skupinou vášnivých krypto-hedgeových fondů, které není nutně nemožné dosáhnout. “

Závěrečné myšlenky

Budoucnost získávání finančních prostředků může vypadat hodně jinak, ale nemusí to být ponuré. Jak ICO a airdrops začínají ustupovat, měla by také záplava shitcoinů a dutých bílých papírů prodávat nic jiného než vzduch.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me